Zaista veliko djelo, ne mogu da vjerujem. Svaka cast, prekrasno,prelijepo, moralno visoko. Brao, omlaTino tuzlanska ,cvijece nashe. Ovo treba svijet da vidi. Brao ,Brao,Brao omlaTincimit12 wrote:Dodik je mala maca za ove naše
Milorad Dodik ALL ABOUT
-
mekaba
- Posts: 1089
- Joined: 19/11/2009 15:17
#50676 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#50677 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Al se je bratija pocela skupljatmekaba wrote:Zaista veliko djelo, ne mogu da vjerujem. Svaka cast, prekrasno,prelijepo, moralno visoko. Brao, omlaTino tuzlanska ,cvijece nashe. Ovo treba svijet da vidi. Brao ,Brao,Brao omlaTincimit12 wrote:Dodik je mala maca za ove naše
![]()
![]()
Ljubi Vas majka. Trebali ste jos dodati: "RS je trajna a BiH dok mora".
![]()
http://radiokameleon.ba/2016/06/fotomla ... o-zajedno/
Halo bolan smiri dozivljaje, udarit ce te hercika djeca ciste znakove a ne saraju, neko posarao cirilicu, a neko latinicu. Nigdje se nevidi da su oni ista posarali...kose, skupljaju smece, ciste.
http://tip.ba/2016/06/05/neki-su-mu-rek ... -politiku/
Last edited by General War on 07/06/2016 15:11, edited 1 time in total.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#50679 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
FotoshopThorgerson wrote:Ne kontam ovu sliku. Ocistili cirililicu pa posarali latinicu. Ili se neko sprdo pa onda posaro latinicu.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50680 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
DODIK: I pitam ja "Kako to?", a meni kaže ovaj stranac, ovaj iz ambasade, "Mora tako"...A ja mu kažem, slušaj šta mu ja kažem, ja kažem "Ma ne pričam više s tobom, šta ti je..."...AHAHAHAHAHAHAH...AHAHAHAHAHAHAHAHH
Svi članovi Mladih SNSD-a u studiju, uključujući kamermane i tonca: AHAHAHAHAHAHAHAHAH
Svi članovi Mladih SNSD-a u studiju, uključujući kamermane i tonca: AHAHAHAHAHAHAHAHAH
- argyle
- Posts: 1911
- Joined: 17/10/2010 09:56
- Location: Džamahirija Bosna
#50681 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Kalesija je zelena, u Dubnici vehabije ovo ono ....KB9 wrote:tuzla je crvena![]()
Utakmica koja se odigrala 20.tog maja, 18.tog je bilo obiljezavanje bitke na Bijeljevcu, 23 je dan oslobodjenja opcine. Razloga da se izvizda himna Srbije je bilo na stotine, ali mi Tuzlansko-Kantonci smo takvi. Dobro nam dosli, a za koji mjesec opet ce nasa djeca u Srbiju na turnir.VIDEO: Himna Srbije u Kalesiji “nagrađena” aplauzima
Kalesija je jučer bila domaćin druge prijateljske utakmica pionirskih (U-15) selekcija BiH i Srbije.
Baš kao i u Banovićima, gosti su opet pobijedili sa 0:1, ali rezultat je naravno ponovo bio u drugom planu.
Organizacija utakmice bila je na visokom nivou, a publika se pokazala u sjajnom svjetlu nakon što je korektno i aplauzom ispratila himnu naših komšija.
Zivio sport i bosanska cirilica.
Last edited by argyle on 07/06/2016 18:45, edited 1 time in total.
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#50682 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
arzuhal wrote:DODIK: I pitam ja "Kako to?", a meni kaže ovaj stranac, ovaj iz ambasade, "Mora tako"...A ja mu kažem, slušaj šta mu ja kažem, ja kažem "Ma ne pričam više s tobom, šta ti je..."...AHAHAHAHAHAHAH...AHAHAHAHAHAHAHAHH
Svi članovi Mladih SNSD-a u studiju, uključujući kamermane i tonca: AHAHAHAHAHAHAHAHAH
"....slušaj šta mu ja kažem...."

Guardian je legenda!
- čaika
- Posts: 826
- Joined: 05/04/2012 11:56
- Location: Bakinci, downtown
#50683 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Poštovani saborci, pošteni narode Šumske i šire, ako je naš Fredi ovako zabrinut, stanje je krajnje dramatično! Naša Šumska visi o tankom končiću koji Midhat Bosnić i njegovi izdajnički izrodi žele što prije presjeći i onda orgijati nad lešom naše Šumske!Vlajki: Opozicija treba da protestuje u Sarajevu![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Univerzitetski profesor Emil Vlajki ocijenio je da bi bilo neophodno da opozicija u Republici Srpskoj, koja je za četvrtak, 9. juna, najavila proteste u Prijedoru zbog eventualne prodaje rudnika "Ljubija" strancima,ako već hoće da djeluje preventivno, ode u Sarajevo i protestuje protiv Brisela i Vašingtona koji su najavili da će priznati lažne rezultate posljednjeg popisa u BiH.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Emil Vlajki - Foto: SRNA
Emil VlajkiFoto: SRNA
UMJESTO ŠTO PROTESTUJU, BOLJE BI IM BILO DA PORADE NA IZGLEDU I POSVETE SE UŽIVANJU U ŽIVOTU: POTPREDSJEDNIK VLAJKI, KONSTERNIRAN IZDAJNICIMA ŠUMSKE
"A pošto je `šetnja` postala najnoviji i najvažniji politički pojam Saveza za promjene, neka ova opoziciona koalicija prilikom demonstracija u Sarajevu mirno prošeta od jedne zapadne ambasade do druge, jer nam te zemlje, hinjski, svinjski i cinično ukidaju Republiku",![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
naveo je u saopštenju Vlajki, koji je i predsjednik Partije ekonomske i socijalne pravde.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
On ocjenjuje da Republika Srpska ima najmaligniju opoziciju na svijetu, krajnje neprijateljsku prema narodu i zemlji koje navodno predstavlja.![]()
![]()
![]()
![]()
Vlajki tvrdi da je Srpska u ovim trenucima, bez ikakvog pretjerivanja, u smrtnoj opasnosti.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
"Međunarodna zajednica` koja već 20 godina `nogama i rukama` podržava Bošnjake, a nauštrb Hrvata i Srba, posebno Srba, odlučila je unutar `Bošnjačkog proljeća` da prizna 200.000 ubačenih, pravno nepostojećih duša u Srpsku",![]()
![]()
ocijenio je Vlajki.
On smatra da to namjerno rade pred lokalne i parlamentarne izbore.
"Prvo će, prema planu, Bošnjaci zauzeti kod nas dobar dio opština. Ako im to pođe za rukom, bez nekog konkretnog otpora, biće ohrabreni da dobiju i parlamentarne izbore.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
U tom se slučaju neće libiti da nametnu `bosanski jezik` kao vladajući, da ukinu postojeću himnu te, konačno, i sam naziv Republika Srpska. Ovo je ono što nam se sprema u sljedećih par godina i što će Bošnjaci sasvim sigurno realizovati ako Savez za promjene radikalno ne promijeni svoje prioritete", poručio je Vlajki.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mora se stati u kraj bagri bezbožničkoj koja u nestajanju Šumske vidi šansu da se nasilno dokopa vlasti, smijeni našeg Guardiana i pošalje ga na robiju u Zenicu, gdje bi brojnim selefistima bilo dozvoljeno da nekažnjeno rade sa njim šta god hoće. A sve zbog šake prljavih dolara, prljavi izdajnici ne razmišljaju kako će narodu biti bez njegove Šumske, pod zulumom Bosnićevih probosanaca.
Teške su prognoze za patriotski orijentisane Šumnjake, ali to nas ne smije omesti u odbrani naše svetinje. Potpredsjedniče Fredi - ako zatreba za Šumsku daćemo sve.
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#50684 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
NENAD KECMANOVIĆ O POPISU U BIH: "Dragana Čovića pritišću Zagreb i Vatikan"
Kecmanović, koji je i neformalni savjetnik Milorada Dodika, izjavio je da se nada da rezultati popisa ipak neće biti objavljeni do 1. jula

"Očigledno da se ponovo vežu zastave SDA i HDZ, polumjesec i zvijezda sa šahovnicom, a to je ono što je dovelo do rata u Bosni i Hercegovini", kazao je Nenad Kecmanović, bivši član Predsjedništva BiH, u emisiji srbijanske državne televizije posvećene popisu stanovništva u Bosni i Hercegovini.
Kecmanović, koji je i neformalni savjetnik Milorada Dodika, izjavio je da se nada da rezultati popisa ipak neće biti objavljeni do 1. jula, kako je najavljeno iz Agencije za statistiku BiH i osvrnuo se na, kako je kazao, "zaokret" u držanju Dragana Čovića i Hrvatske demokratske zajednice u tom procesu.
"Dragan Čović spadao je u one ljude koji su zagovarali stvaranje trećeg, hrvatskog entiteta i imao je u tome razumijevanje i podršku vlasti u Republici Srpskoj. Međutim, očito da je sa promjenom vlasti u
Hrvatskoj, došlo do promjene i u njegovoj politici. Ne treba tu potcijeniti ni ulogu Vatikana", kazao je Kecmanović.
Republika Srpska je vječna, Vatikan dok mora...

Kecmanović, koji je i neformalni savjetnik Milorada Dodika, izjavio je da se nada da rezultati popisa ipak neće biti objavljeni do 1. jula

"Očigledno da se ponovo vežu zastave SDA i HDZ, polumjesec i zvijezda sa šahovnicom, a to je ono što je dovelo do rata u Bosni i Hercegovini", kazao je Nenad Kecmanović, bivši član Predsjedništva BiH, u emisiji srbijanske državne televizije posvećene popisu stanovništva u Bosni i Hercegovini.
Kecmanović, koji je i neformalni savjetnik Milorada Dodika, izjavio je da se nada da rezultati popisa ipak neće biti objavljeni do 1. jula, kako je najavljeno iz Agencije za statistiku BiH i osvrnuo se na, kako je kazao, "zaokret" u držanju Dragana Čovića i Hrvatske demokratske zajednice u tom procesu.
"Dragan Čović spadao je u one ljude koji su zagovarali stvaranje trećeg, hrvatskog entiteta i imao je u tome razumijevanje i podršku vlasti u Republici Srpskoj. Međutim, očito da je sa promjenom vlasti u
Hrvatskoj, došlo do promjene i u njegovoj politici. Ne treba tu potcijeniti ni ulogu Vatikana", kazao je Kecmanović.
Republika Srpska je vječna, Vatikan dok mora...
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50685 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jesu ih upregli.
Jos samo Guskova da se izjasni inace nema plate.
Jos samo Guskova da se izjasni inace nema plate.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#50686 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
nediraj GuZkovuDanguba wrote:Jesu ih upregli.![]()
Jos samo Guskova da se izjasni inace nema plate.
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50687 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dobro ti jednom rece ''ne moze ona biti ruzna koliko ja mogu popiti''.spreca wrote:nediraj GuZkovuDanguba wrote:Jesu ih upregli.![]()
Jos samo Guskova da se izjasni inace nema plate.![]()
![]()
![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#50688 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Danguba wrote:Dobro ti jednom rece ''ne moze ona biti ruzna koliko ja mogu popiti''.spreca wrote:nediraj GuZkovuDanguba wrote:Jesu ih upregli.![]()
Jos samo Guskova da se izjasni inace nema plate.![]()
![]()
![]()
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#50689 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
vatikan je povuko potez 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#50690 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Vatikan i Tuzla ...KB9 wrote:vatikan je povuko potez
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50691 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
...a Sorosh? a Turska? a sedam patuljaka?mO k3 wrote:Vatikan i Tuzla ...KB9 wrote:vatikan je povuko potez
jarani, udarilo sa svih strana a preCednik sam ko Mujo umajke.
-
-H-E-L-L-
- Posts: 229
- Joined: 08/10/2014 23:53
#50692 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Vezano za vijest sa prethodne stranice
http://www.klix.ba/vijesti/bih/luksuzni ... /160601063
Odlučeno je i da smještaj plaćaju oni koji se ne finansiraju iz budžeta RS, što se odnosi na Mladena Ivanića, člana Predsjedništva BiH iz reda srpskog naroda, ministre u Vijeću ministara BiH koji dolaze iz RS-a i to Mirka Šarovića, Igora Crnadka i Dragana Mektića, zatim zamjenike ministra te zastupnike i delegate u Parlamentarnoj skupštini BiH iz manjeg bh. entiteta.
Pravo na besplatan smještaj imaju predsjednik RS-a Milorad Dodik, premijerka RS-a Željka Cvijanović, predsjednik Narodne skupštine RS-a Nedeljko Čubrilović i svi ministri u Vladi RS-a.
Dakle pored klasicne pljacke tu je i simbolicko znacenje:Intitucije RS su krovne "drzavne" ovo ostalo su placeni sluzbenici u stranoj drzavi.
Slicne stvari se suptilno sprovode:zajednicke institucije umjesto drzavne institucije,Republika Srpska i Bosna i Hercegovina umjesto Federacija BiH itd.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/luksuzni ... /160601063
Odlučeno je i da smještaj plaćaju oni koji se ne finansiraju iz budžeta RS, što se odnosi na Mladena Ivanića, člana Predsjedništva BiH iz reda srpskog naroda, ministre u Vijeću ministara BiH koji dolaze iz RS-a i to Mirka Šarovića, Igora Crnadka i Dragana Mektića, zatim zamjenike ministra te zastupnike i delegate u Parlamentarnoj skupštini BiH iz manjeg bh. entiteta.
Pravo na besplatan smještaj imaju predsjednik RS-a Milorad Dodik, premijerka RS-a Željka Cvijanović, predsjednik Narodne skupštine RS-a Nedeljko Čubrilović i svi ministri u Vladi RS-a.
Dakle pored klasicne pljacke tu je i simbolicko znacenje:Intitucije RS su krovne "drzavne" ovo ostalo su placeni sluzbenici u stranoj drzavi.
Slicne stvari se suptilno sprovode:zajednicke institucije umjesto drzavne institucije,Republika Srpska i Bosna i Hercegovina umjesto Federacija BiH itd.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#50693 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Koliko su muslimani opušteniji i bolji: izabraše Srbina za muftiju a kaćće Vatikan izabrat nekog Srbina za papu? Nikad!Država wrote:
Republika Srpska je vječna, Vatikan dok mora...
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50694 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
arzuhal wrote:Koliko su muslimani opušteniji i bolji: izabraše Srbina za muftiju a kaćće Vatikan izabrat nekog Srbina za papu? Nikad!Država wrote:
Republika Srpska je vječna, Vatikan dok mora...
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50695 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dok drugi odustaju, Dodik se hvali
Hrvatska je odustala od prodaje obveznica zbog porasta kamata iznad 3 odsto, a Dodik sav srećan javno se pohvalio što je prodao emisiju obveznica uz kamatu od 5 odsto.
Srijeda, 08.06.2016. | 11:15
Hrvatski mediji uveliko izvještavaju da će aktuelnu nestabinost Vlade premijera Oreškovića Hrvatska platiti skupo. Nakon što je Tomislav Karamarko otvoreno iskazao nepovjerenje premijeru Tihomiru Oreškoviću, Hrvatska je praktično ostala bez vlade, a početkom prošle sedmice propala je emisija obveznica na međunarodnom tržištu.
Prvi put od izlaska na međunarodna tržišta 1997. godine Hrvatska nije realizovala planiranu emisiju obveznica. Hrvatska se planirala prošle sedmice zadužiti za oko milijardu evra na međunarodnom tržištu emisijama obveznica, ali su zbog nestabilne političke situacije potencijalni kupci obveznica tražili izuzetno visoku kamatu od čak 5 odsto.
Prije nešto više od godinu dana Hrvatska je na međunarodnom tržištu prodala obveznice u vrijednosti od 1,5 milijardi evra, uz kamatu od tri odsto.
Dok cijela hrvatska javnost očajava zbog enormnog porasta kamata sa 3 na 5 odsto, predsjednik Republike Srpske, Milorad Dodik, javno se pohvalio uspješnom emisijom obveznica uz kamatu od takođe 5 odsto.
"Drago mi je što smo premijerka Željka Cvijanović i ja zainteresovali institucije iz Srbije da imaju pozitivan odnos prema našim zapisima i obveznicima koje emitujemo", rekao je Dodik i dodao da emisiju obveznica mogu proglasiti potpuno uspješnom.![]()
![]()
Navodeći da pojedinci stalno govore o kolapsu Republike Srpske, Dodik je rekao da niko ne ulaže tamo gdje je takva situacija.![]()
![]()
"Iz ovoga se vidi da je Srbija smatrala da može, prije svega, da obezbijedi svoje finasijsko ulaganje i da će imati siguran povrat. To je bila njihova odluka i zahvalan sam što smo primijećeni na eksternom tržištu", rekao je Dodik.
On je takođe rekao da ovo nije prva eksterna intervencija na finansijskom tržištu Republike Srpske i najavio da će biti i drugih koji će to učiniti. Dodik je ocijenio ovaj potez kvalitetom više, jer izvan Republike Srpske postoji spremnost i dobro opažanje potencijala Republike Srpske.![]()
Ministarstvo finansija Republike Srpske posredstvom Banjalučke berze realizovalo je 16. aukciju obveznica Republike Srpske u iznosu od 60 miliona KM, ali je realizovano 58,7 miliona KM, što predstavlja 97,85 odsto planiranog iznosa.
Najveći dio obveznica u vrijednosti od 20 miliona evra kupila je Poštanska štedionica Srbije, a među ostalim kupcima su i osiguravajuće kuće – „Grawe osiguranje“ Banja Luka, „Grawe osiguranje“ Sarajevo, „Asa osiguranje“ Sarajevo i NLB Razvojna banka Banja Luka.
Riječ je naime o desetogodišnjim obveznicama Republike Srpske, koje uprkos visokoj kamati od skoro 5 odsto (4,999 odsto) ipak nisu razgrabljene.
Prvog dana ponuđeno je 60.000 obveznica nominalne vrijednosti 1.000 KM po obveznici, a prodato je 17.000 obveznica, te prikupljeno 17,1 milion KM.
Tek drugog dana, Poštanska štedioca Srbije kupila je 41.612 obveznica u vrijednosti od 41,6 miliona KM, što znači da je neprodato ostalo 1.288 obveznica.![]()
Kuponska kamata za obveznice je fiksna i iznosi 5 odsto, a isplaćivaće se na godišnjem nivou, dok će isplata glavnice biti po dospijeću (3.6.2026.), nakon isteka roka od deset godina.
Nije teško izračunati da će Republika Srpska svake godine na kamate izdvajati oko 3,6 miliona KM, odnosno da će za kamate tokom deset godina potrošiti 36 miliona KM. Dakle, kredit koji je dobila na ime obveznica u iznosu od nepunih 60 miliona KM, na kraju će koštati nešto više od 96 miliona KM!![]()
![]()
![]()
Riječ je o najskupljem mogućem zaduživanju koje sigurno vodi u dužničku krizu pred kojom se Republika Srpska već nalazi.
Naime, ukupna javna zaduženost BiH, računajući spoljni i unutrašnji dug, trenutno iznosi 11,9 milijardi KM, pri čemu na spoljni dug otpada 8,4 milijarde KM.
Pri tome, u ukupnom dugu BiH, Republika Srpska učestvuje sa 63,99 odsto, FBiH sa 35,74 odsto, a Brčko Distrikt sa 0,27 odsto, što praktično znači da je Republika Srpska, u relativnom odnosu, više nego dvostruko zaduženija od Federacije BiH.![]()
![]()
Dodik se dakle pohvalio da je dug Republike Srpske dodatno uvećao za 60 miliona KM, plus 36 miliona kamata, i to tako što je cijelu operaciju kreditnog zaduživanja prikazao kao investiciju Srbije koja je “prepoznala potencijal Republike Srpske”.![]()
![]()
(SB)
Foto: N1
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#50697 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Eki 'potencijal Republike Srpske...'.
To mi zvuči kao 'švedska baklava'...

To mi zvuči kao 'švedska baklava'...
- Danguba
- Posts: 15848
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#50698 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nestalo para u IRB-u, drzava ne dozvoljava stancanje para...sta preostaje za punjenje necijih dzepova, stancanje obveznica dok se ne napune dzepovi. 
-
statixx
- Posts: 9796
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#50699 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ako vec pisu narucene clanke kojima pokusavaju prikazati bolji finansijski polozaj jednog entiteta nad drugim, trebali bi se malo informisati i bolje koncipirati clanak.
Dug Federacije je cca 6 milijardi, dakle oko 51% duga BiH, ne 36% kako se navodi. Kamate koje ostvaruje na unutrasnjem zaduzivanju kroz emisije su povoljnije od RS-a. Da bi dobili realnu sliku morate uporediti slicne instrumente. Npr. prije dva-tri dana Federacija i RS su emitovali sestomjesecne zapise u iznosima od 20 miliona i 5 miliona respektivno. Kamata RS-a je bila 1% sto je ispod prosjeka, dok je Federacija ostvarila negativnu kamatu -0,002%, sto znaci dzabalesku
, ako se zanemare troskovi aukcije (banka depozitar, agent emisije, Registar vp i sl.). Mislim da se ovo ranije nije desavalo.
Razlog su negativne stope na depozite komercijalnih banaka kod CB.
Dug Federacije je cca 6 milijardi, dakle oko 51% duga BiH, ne 36% kako se navodi. Kamate koje ostvaruje na unutrasnjem zaduzivanju kroz emisije su povoljnije od RS-a. Da bi dobili realnu sliku morate uporediti slicne instrumente. Npr. prije dva-tri dana Federacija i RS su emitovali sestomjesecne zapise u iznosima od 20 miliona i 5 miliona respektivno. Kamata RS-a je bila 1% sto je ispod prosjeka, dok je Federacija ostvarila negativnu kamatu -0,002%, sto znaci dzabalesku
Razlog su negativne stope na depozite komercijalnih banaka kod CB.
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:


