FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50676 Re: FC Barcelona
Jao gola. Kakvu im kontru složiše.
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50677 Re: FC Barcelona
njima gol ne da samo onaj koji ne proba.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50678 Re: FC Barcelona
Ništa od titule ove sezone...po ko zna koji put ove sezone prvi primamo gol, a u napadu već pročitana 433, imaš ovakve igrače u napadu i svaku utakmicu se patiš da daš prvi gol, više postalo muka gledati
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#50679 Re: FC Barcelona
e ovo sa sudijama vise bas nema smisla...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50681 Re: FC Barcelona
Čist penal nije sviran Žutaljima, čekamo Madriđane 
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50682 Re: FC Barcelona
Je l' ovo trenutno gledamo rukomet ili šta?
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50683 Re: FC Barcelona
dkraju kurac do 70 minute i onda bezglava trka zadnjih dvajs minuta. to je ovogodisnja strategija 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#50684 Re: FC Barcelona
Ja sam gledao prvo poluvrijeme i ugasio... Mozda sam razmazen od 2009-2012 Barcelone, ali meni je ova igra negledljiva.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50685 Re: FC Barcelona
Sha bi....gledah kosarku, sad se ukljucio.AmiĐa_Idriz wrote:Čist penal nije sviran Žutaljima, čekamo Madriđane
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#50686 Re: FC Barcelona
Jel mu ono slomishe ruku
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#50687 Re: FC Barcelona
izgubiti ce ovo...nema kvalitetnog napada cijelu utakmicu
utakmica prelosa za gledati
edit:
kakva golcina Mesija...koliko je samo puta spasio Barcelonu poraza
utakmica prelosa za gledati
edit:
kakva golcina Mesija...koliko je samo puta spasio Barcelonu poraza
Last edited by zippoo87 on 08/01/2017 22:32, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50688 Re: FC Barcelona
Igrač Villareala šutirao, a lopta pogodila Mascherana u ruku.Tomahawk11 wrote:Sha bi....gledah kosarku, sad se ukljucio.AmiĐa_Idriz wrote:Čist penal nije sviran Žutaljima, čekamo Madriđane
EDIT: Uh kakav gol, znao sam da će zabiti, mirisalo je na to.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50689 Re: FC Barcelona
još kad bi neko drugi znao dati gol
ova ekipa nema dovoljno igrača koji znaju dati gol, kod Reala svi mogu pogoditi čak i Carvajal i to je ta razlika
ova ekipa nema dovoljno igrača koji znaju dati gol, kod Reala svi mogu pogoditi čak i Carvajal i to je ta razlika
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50690 Re: FC Barcelona
Steta
Al dobro je i remi
Sto bi reko sumir...koee treci
Ovo sto malo gledah, Barca napadala, al sto vidjeh komentare, kasno upalili.
Al dobro je i remi
Sto bi reko sumir...koee treci
Ovo sto malo gledah, Barca napadala, al sto vidjeh komentare, kasno upalili.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50691 Re: FC Barcelona
Soriano dva puta igrao rukom u 16
Barca zakinuta za dva cista penala
Barca zakinuta za dva cista penala
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50692 Re: FC Barcelona
Ono drugo realno nije bio. Ono za vilareal diskutabilno, jeste ruka al napucana, nije masche mogao nikako reagovati na vrijeme. A onaj prvi penal je bas bezobrazan 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50693 Re: FC Barcelona
Bod
Messi. Opet Bljesak
Hocemo mu o Barceloni ili o Sudjenju
Messi. Opet Bljesak
Hocemo mu o Barceloni ili o Sudjenju
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50694 Re: FC Barcelona
Sad se skedna slazem s tobom za razliku od bilbaa. Nemojmo o sudjenu, fakat su lose igrali, bez ikakve ideje. Messi i kad nema svoj dan napravi nesto, ovi ostali tanko majke mi. Gomez bezveze igrac, onakvih ima koliko ti bog dragi hoce. Zasto alba na klupi? Odmarali su 15 dana...
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50695 Re: FC Barcelona
Realan rezultat na kraju, nisu zaslužili da pobjede, ali ni da izgube. Suarez se mora probuditi jer nema ko drugi golove davati.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50696 Re: FC Barcelona
Nema potrebe moj Skendaskenderija04 wrote:Bod![]()
Messi. Opet Bljesak
Hocemo mu o Barceloni ili o Sudjenju
Katastrofa i jedno i drugo
Sjetili se napadati, tek kad su primili gol....ovu ekipu manekena treba šamarati po svlacionici...gdje je Puyol da postrojava miševe.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50697 Re: FC Barcelona
Što bi rekao vela bolje da ste izgubili nego X 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50698 Re: FC Barcelona
Sada ce skociti, za vrat Luisu, vidjeces. Oprace ga stampa od veceras pa do revansa kupa.Vertig0 wrote:Sad se skedna slazem s tobom za razliku od bilbaa. Nemojmo o sudjenu, fakat su lose igrali, bez ikakve ideje. Messi i kad nema svoj dan napravi nesto, ovi ostali tanko majke mi. Gomez bezveze igrac, onakvih ima koliko ti bog dragi hoce. Zasto alba na klupi? Odmarali su 15 dana...
Barseloni treba sok, nesto jebeno da prodrma. Vjeruj mi da navijam za clasico u kupu.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50699 Re: FC Barcelona
i ovo je bila idealna prilika da se približe Realu, jer će Sevilla uraditi sve da ne izgubi sljedeću kući od Reala, pogotovo nakon 3-0 u kupu
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50700 Re: FC Barcelona
Pa vala i treba da mu skoce. Lose je ovo, bezvoljno i bezidejno. Ako igraci nece da trce i da grizu opet je trener kriv jebiga.
