FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50676 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Jao gola. Kakvu im kontru složiše.
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#50677 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

njima gol ne da samo onaj koji ne proba.
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50678 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Ništa od titule ove sezone...po ko zna koji put ove sezone prvi primamo gol, a u napadu već pročitana 433, imaš ovakve igrače u napadu i svaku utakmicu se patiš da daš prvi gol, više postalo muka gledati
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#50679 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

e ovo sa sudijama vise bas nema smisla...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50680 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Loše loše.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50681 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Čist penal nije sviran Žutaljima, čekamo Madriđane :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50682 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Je l' ovo trenutno gledamo rukomet ili šta?
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#50683 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

dkraju kurac do 70 minute i onda bezglava trka zadnjih dvajs minuta. to je ovogodisnja strategija :-)
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#50684 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Ja sam gledao prvo poluvrijeme i ugasio... Mozda sam razmazen od 2009-2012 Barcelone, ali meni je ova igra negledljiva.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50685 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:Čist penal nije sviran Žutaljima, čekamo Madriđane :mrgreen:
Sha bi....gledah kosarku, sad se ukljucio.
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#50686 Re: FC Barcelona

Post by R9.. »

Jel mu ono slomishe ruku
zippoo87
Posts: 19655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#50687 Re: FC Barcelona

Post by zippoo87 »

izgubiti ce ovo...nema kvalitetnog napada cijelu utakmicu

utakmica prelosa za gledati

edit:
kakva golcina Mesija...koliko je samo puta spasio Barcelonu poraza
Last edited by zippoo87 on 08/01/2017 22:32, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50688 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Čist penal nije sviran Žutaljima, čekamo Madriđane :mrgreen:
Sha bi....gledah kosarku, sad se ukljucio.
Igrač Villareala šutirao, a lopta pogodila Mascherana u ruku.

EDIT: Uh kakav gol, znao sam da će zabiti, mirisalo je na to.
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50689 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

još kad bi neko drugi znao dati gol
ova ekipa nema dovoljno igrača koji znaju dati gol, kod Reala svi mogu pogoditi čak i Carvajal i to je ta razlika
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50690 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Steta :mrgreen:
Al dobro je i remi :thumbup:
Sto bi reko sumir...koee treci :oops: :mrgreen:
Ovo sto malo gledah, Barca napadala, al sto vidjeh komentare, kasno upalili.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50691 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Soriano dva puta igrao rukom u 16
Barca zakinuta za dva cista penala
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50692 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Ono drugo realno nije bio. Ono za vilareal diskutabilno, jeste ruka al napucana, nije masche mogao nikako reagovati na vrijeme. A onaj prvi penal je bas bezobrazan :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50693 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Bod :D

Messi. Opet Bljesak
Hocemo mu o Barceloni ili o Sudjenju :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50694 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Sad se skedna slazem s tobom za razliku od bilbaa. Nemojmo o sudjenu, fakat su lose igrali, bez ikakve ideje. Messi i kad nema svoj dan napravi nesto, ovi ostali tanko majke mi. Gomez bezveze igrac, onakvih ima koliko ti bog dragi hoce. Zasto alba na klupi? Odmarali su 15 dana...
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50695 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Realan rezultat na kraju, nisu zaslužili da pobjede, ali ni da izgube. Suarez se mora probuditi jer nema ko drugi golove davati.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50696 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Bod :D

Messi. Opet Bljesak
Hocemo mu o Barceloni ili o Sudjenju :mrgreen:
Nema potrebe moj Skenda :mrgreen:

Katastrofa i jedno i drugo :facepalm: doduše, onako loša igra u prvih sat vremena i jest zaslužila onako loše suđenje....ide to skupa ruku pod ruku, taman.
Sjetili se napadati, tek kad su primili gol....ovu ekipu manekena treba šamarati po svlacionici...gdje je Puyol da postrojava miševe.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50697 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Što bi rekao vela bolje da ste izgubili nego X :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50698 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vertig0 wrote:Sad se skedna slazem s tobom za razliku od bilbaa. Nemojmo o sudjenu, fakat su lose igrali, bez ikakve ideje. Messi i kad nema svoj dan napravi nesto, ovi ostali tanko majke mi. Gomez bezveze igrac, onakvih ima koliko ti bog dragi hoce. Zasto alba na klupi? Odmarali su 15 dana...
Sada ce skociti, za vrat Luisu, vidjeces. Oprace ga stampa od veceras pa do revansa kupa.

Barseloni treba sok, nesto jebeno da prodrma. Vjeruj mi da navijam za clasico u kupu.
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50699 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

i ovo je bila idealna prilika da se približe Realu, jer će Sevilla uraditi sve da ne izgubi sljedeću kući od Reala, pogotovo nakon 3-0 u kupu
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50700 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Pa vala i treba da mu skoce. Lose je ovo, bezvoljno i bezidejno. Ako igraci nece da trce i da grizu opet je trener kriv jebiga.
Post Reply