SDP

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52667
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#50652 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Digresija wrote: A ovi sto su sad na vlasti nisu bili skloni kmecanju kad su bili u opoziciji? Otrijezni se covjece, valjas gluposti vece od Dodika. Svi kmece kad su u opoziciji, a ti se svezao za mjesec dana kmecanja SDA. Svi hoce KS jer je tu lova. Sreca pa nisi politicar, barem se nadam da nisi jer ti dalje od svog nosa ne vidis. Ubise te kompleksi.

Nemoj ti meni o Sarajevu, ja sam iz Sarajeva, zivim u njemu. Drzi se svoje Zenice.
a da nisi slučajno iz opštine Centar?
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50653 Re: SDP

Post by Digresija »

Chmoljo wrote:
Digresija wrote: A ovi sto su sad na vlasti nisu bili skloni kmecanju kad su bili u opoziciji? Otrijezni se covjece, valjas gluposti vece od Dodika. Svi kmece kad su u opoziciji, a ti se svezao za mjesec dana kmecanja SDA. Svi hoce KS jer je tu lova. Sreca pa nisi politicar, barem se nadam da nisi jer ti dalje od svog nosa ne vidis. Ubise te kompleksi.

Nemoj ti meni o Sarajevu, ja sam iz Sarajeva, zivim u njemu. Drzi se svoje Zenice.
a da nisi slučajno iz opštine Centar?
Bitno je da se lik iz Zenice vise sekira za KS nego za ZDK, a onda govori da je samo SDA KS najbitniji. :-)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52667
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#50654 Re: SDP

Post by Chmoljo »

što, jel to ne smije?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50655 Re: SDP

Post by kmirsad »

Ovu veleizdaju BiH i svog članstva i simpatizera od strane SDP-a, može zaustaviti samo članstvo SDP-a...
Stranačkim referdumom.
Siguran sa i mogu se kladiti u život, da bi preko 90 % članstva bilo protiv.
Onih 10 % su oni koji očekuju ili im je obečana kakva pozicija.
Rukovodstvo SDP-a to zna i hoče to da urade protiv volje svog članstava.
Ne smiju sprovesti referndum.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50656 Re: SDP

Post by kmirsad »

Chmoljo wrote:što, jel to ne smije?
Zabranjeno je sve što je protiv koalicije sa SDA...
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50657 Re: SDP

Post by Digresija »

Chmoljo wrote:što, jel to ne smije?
Jesi ti Ustavni sud? Mozes li ocijeniti ustavnost njegove teznje da spocitava drugima sklonosti koje i sam posjeduje?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52667
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#50658 Re: SDP

Post by Chmoljo »

Digresija wrote:
Chmoljo wrote:što, jel to ne smije?
Jesi ti Ustavni sud? Mozes li ocijeniti ustavnost njegove teznje da spocitava drugima sklonosti koje i sam posjeduje?
nisam. ja sam detektor rendanja kora.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50659 Re: SDP

Post by Digresija »

Chmoljo wrote:
Digresija wrote:
Chmoljo wrote:što, jel to ne smije?
Jesi ti Ustavni sud? Mozes li ocijeniti ustavnost njegove teznje da spocitava drugima sklonosti koje i sam posjeduje?
nisam. ja sam detektor rendanja kora.
Tako sam i mislio.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52667
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#50660 Re: SDP

Post by Chmoljo »

bolje da nisi.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50661 Re: SDP

Post by kmirsad »

Mislim da digresija piše postove direktno iz centrale SDA...
A možda i iz Enkine kancelarije...
Isto je to doduše...
Last edited by kmirsad on 29/01/2019 14:51, edited 2 times in total.
User avatar
meme_machine
Posts: 283
Joined: 03/11/2018 08:30
Location: Mehmeda Spahe 14

#50662 Re: SDP

Post by meme_machine »

Chmoljo je izgleda triggerovan spominjanjem opcine Centar
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50663 Re: SDP

Post by Digresija »

kmirsad wrote:Mislim da digresija piše postove direktno iz centrale SDA...
A mošta i iz Enkine kancelarije...
Isto je to doduše...
Pokusaj locirati IP adresu, bojim se da ces se razocarati. Vise tebi smeta sto ne mozes pisati gluposti i da ti prolaze, a da te neko argumentovano ne spusti na zemlju.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#50664 Re: SDP

Post by bunk »

Kikibombona wrote:
Digresija wrote:Ma hajde bitno je da je KS poklopljen, svgudje drugo se moze i opoziciju.
A SDA-ovci najvise kmece za Sarajevom.

Jbt, za Zenicu i Tuzlu nisu kukali, sasvim malo. Za Sarajevom plac, histerija, ocaj. Ako je opstina Centar vaznija od 10 drugih onda je Sarajevo vaznije od ostatka BiH..!???

SDA kartel se nikako ne miri sa gubitkom Sarajeva. Ne posustaje ofanziva na NS i NiP. I ti si dio historijske bitke za Sarajevo. :izet: :D
Kontam ovdje ce bit harakirija ako sda formira vecinu u sk :lol:
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50665 Re: SDP

Post by Digresija »

To onda nece biti kmecanje.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50666 Re: SDP

Post by kmirsad »

Digresija wrote:
kmirsad wrote:Mislim da digresija piše postove direktno iz centrale SDA...
A mošta i iz Enkine kancelarije...
Isto je to doduše...
Pokusaj locirati IP adresu, bojim se da ces se razocarati. Vise tebi smeta sto ne mozes pisati gluposti i da ti prolaze, a da te neko argumentovano ne spusti na zemlju.
Nabroj mi te moje gluposti i te tvoje argumente za moje prizemljenje.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#50667 Re: SDP

Post by drug_profi »

Pa mislim da se varate. Bice naravno razocarenje, ali sa dozom olaksanja jer ce mnoge maske da padnu.
Nazalost jos 4 izgubljene godine se nece moci vratiti.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50668 Re: SDP

Post by Digresija »

kmirsad wrote:
Digresija wrote:
kmirsad wrote:Mislim da digresija piše postove direktno iz centrale SDA...
A mošta i iz Enkine kancelarije...
Isto je to doduše...
Pokusaj locirati IP adresu, bojim se da ces se razocarati. Vise tebi smeta sto ne mozes pisati gluposti i da ti prolaze, a da te neko argumentovano ne spusti na zemlju.
Nabroj mi te moje gluposti i te tvoje argumente za moje prizemljenje.
Generalno sam mislio, ti si me prozvao, tebi sam odgovorio. Da je Kiki SDA i da ovako neargumentovano valja gluposti i koristi dvostruke arsine sad bi ga vi coporativno napali, ali posto nije niko ga ne dira.
User avatar
meme_machine
Posts: 283
Joined: 03/11/2018 08:30
Location: Mehmeda Spahe 14

#50669 Re: SDP

Post by meme_machine »

Nece moci SDA formirati vecinu u KS, nema sanse da je iko od sestorke spreman na takav salto mortale :lol:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#50670 Re: SDP

Post by nemampojma0 »

Kikibombona wrote:
nemampojma0 wrote:Slusaj derane, ja sam dio BH bloka i pritom sam i Bosnjak i Bosanac i zivo sam zainteresovan da opstane drzava BiH. I ono sto znam je da se sigurno vise za drzavu moze uciniti kad imas mehanizme vlasti, nego kad si opozicija. To sto je izborni rezultat takav kakav je, pa da se ne moze bez nekih stranaka nije moja volja. Rado bih ja da sam BH blok pravi vlast na svim nivoima, al moja masta je nesto drugo u odnosu na realno stanje stvari.
To sto si ti politicki kratkovid i sto mislis da ce stvari ostati uvijek iste, pa da imas prostora i vremena za eksperimente, je tvoj problem, ali to nije dovoljno da bi bio u pravu.
I evo, clanice BH bloka su bile opozicija cijelo vrijeme, sta su ucinile, unaprijedile, poboljsale iz te opozicije? Nista, naravno.
Dok je jedan Milan Dunovic sam ucinio vise nego cijela opozicija, jer je imao mehanizme vlasti koliko-toliko.
Uvijek su politicke neznalice najiskljucivije u svojim stavovima, a to kriju pod principijelnost.
Opet kazem, ako se radi o tome, ako nije neka skrivena namjera iza sve price. :wink:
A sta su do sada SDP i DF ucinili u koaliciji sa SDA?

Odgovor na ovo pitanje ce sve reci.
Koliko je samo autoputa izgradjeno 2010.-2014. u odnosu na mandat koji je slijedio?
DF bio pola godine, realno nije mogao puno, ali je barem kroz Potpredsjednika FBIH radio dobre stvari, u prvom redu za radnike.
Jel dovoljno?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50671 Re: SDP

Post by kmirsad »

Digresija wrote:
kmirsad wrote:
Digresija wrote: Pokusaj locirati IP adresu, bojim se da ces se razocarati. Vise tebi smeta sto ne mozes pisati gluposti i da ti prolaze, a da te neko argumentovano ne spusti na zemlju.
Nabroj mi te moje gluposti i te tvoje argumente za moje prizemljenje.
Generalno sam mislio, ti si me prozvao, tebi sam odgovorio. Da je Kiki SDA i da ovako neargumentovano valja gluposti i koristi dvostruke arsine sad bi ga vi coporativno napali, ali posto nije niko ga ne dira.
Naravno da bih ga napao ,ali kiki ne valja neargumentovane gluposti i ne koristi dvostruke aršina, kako i sam kažeđ.A ta IP adresa... ako nije u SDA, nije u Enke...i "Enkinih"...znači ipak je je u DF-u ?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50672 Re: SDP

Post by kmirsad »

bunk wrote:
Kikibombona wrote:
Digresija wrote:Ma hajde bitno je da je KS poklopljen, svgudje drugo se moze i opoziciju.
A SDA-ovci najvise kmece za Sarajevom.

Jbt, za Zenicu i Tuzlu nisu kukali, sasvim malo. Za Sarajevom plac, histerija, ocaj. Ako je opstina Centar vaznija od 10 drugih onda je Sarajevo vaznije od ostatka BiH..!???

SDA kartel se nikako ne miri sa gubitkom Sarajeva. Ne posustaje ofanziva na NS i NiP. I ti si dio historijske bitke za Sarajevo. :izet: :D
Kontam ovdje ce bit harakirija ako sda formira vecinu u sk :lol:
S kim bi to mogao SDA da formira večinu u SK ?
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#50673 Re: SDP

Post by Digresija »

S obzirom da se predstavljas starijim covjekom Mirso sramota je da lazes.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#50674 Re: SDP

Post by bunk »

kmirso jarane,vidis da sam stavio smajli,relax man,otkud ja znam sta ce bit il kako,samo sam to napisao jer ovdje preburno dozivljavate ovih 100 dana..
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50675 Re: SDP

Post by Kikibombona »

Digresija wrote:
Chmoljo wrote:što, jel to ne smije?
Jesi ti Ustavni sud? Mozes li ocijeniti ustavnost njegove teznje da spocitava drugima sklonosti koje i sam posjeduje?
Nisam fan Sarajeva radi nepostene raspodjele zajednickih dobara.

Medjutim, Sarajevo je nas glavni grad i generator promjena. To je cinjenica svidjalo se nekome ili ne.

Nadam se da ce NS i NiP slomiti kicmu SDA cobanima u Sarajevu. Kada se to desi, a siguran sam da hoce, samo je pitanje trenutka, bice i nama u ZE lakse osloboditi se kriminalnog kartela.
Post Reply