Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
statixx
Posts: 9796
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#50651 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by statixx »

vivaldi wrote:ps. postanska stedionica srbije juce kupila 40 miliona obveznica rs-a

mile je ocigledno istinu rekao vaskovicu onda na kafi
Ipak su oni kupili, znao sam, jer desetogodisnje je tesko prodati. A kako jucer? Zar nije danas prodan ostatk, a jucer samo 17 miliona od planiranih 60.
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#50652 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Patriotska_Liga »

Ih, a mi naivni mislili da se tamo pričalo o popisu.
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#50653 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vivaldi »

statixx wrote:
vivaldi wrote:ps. postanska stedionica srbije juce kupila 40 miliona obveznica rs-a

mile je ocigledno istinu rekao vaskovicu onda na kafi
Ipak su oni kupili, znao sam, jer desetogodisnje je tesko prodati. A kako jucer? Zar nije danas prodan ostatk, a jucer samo 17 miliona od planiranih 60.
danas, danas u pravu si nego juce su poceli pa vjerovatno sam zato nesvjesno napisao juce
statixx
Posts: 9796
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#50654 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by statixx »

Znaci u Beogradu je bilo kuku lele, spasavaj rodjo kako znas i umijes. :D
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#50655 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vivaldi »

statixx wrote:Znaci u Beogradu je bilo kuku lele, spasavaj rodjo kako znas i umijes. :D
to samo vracaju ono sto su pohapali kad su izvukli marke iz rs-a za dinare svojevremeno.

ma neki dan sam skontao da je to dogovoreno jer se vucic opet negdje hvalio uspjesima i sredjenim budzetom pa je u jednom trentuku rekaoi "cak nam i neki drugi traze novac". nije bilo sumnje tko je taj netko :D

ovaj mjesec cini mi se treba vratti ponajvise para ove godine. u prvih pet su i federacija i rs vratile cak i koji milioncic manje vanjskog duga nego prosle
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#50656 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

Rekli smo davno da je u pc prelilo iznad nosa i da ih samo Srbija može spasiti.
Ovo je kap u moru. Bit će toga još.
Pitam se do kojeg će momenta građanima Srbije prekipiti i doći do revolta? :-D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52662
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#50657 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

saale wrote: LJUDI JA VAM Kažem nema gore gamadi od Smrda
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» saale

mjesec
User avatar
Dozer
Posts: 32992
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#50658 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Dozer »

A ja se pitam do kojeg momenta vecina u BiH nece kontati da se sve ovakve i slicne stvari desavaju po standardnom dvogodisnjem sablonu...

Izborna godina je, pa je red da se naloze etno-nacionalisticke tenzije, da se opet malo prica o svacijoj i svakakvoj ugrozenesti od svega i svakoga, da se postavljaju "temelji odbrane" srpstva/bosnjastva/hrvatstva, da se "zastite" Daytonom garantovana prava etnickih stada, itd., itb., blablablablablablablablablablablablablablabalblaaaa

Svake dvije godine slusamo jedne te iste mantre, price, bajke, basne...
Sljedece godine, a to je godina u kojoj nema izbora, nista od svega ovoga se vise nece pricati, niko vise nece nigdje biti ugrozen, napadnut, preglasan, blablablabla...
A onda opet, 2018., eto opstih izbora, pa cemo opet slusati i gledati sve isto...

Ja fakat ne kontam kako ovom idiotskom narodu sve to nije dodijalo i zasto ih sve, konacno, ne otjera u 3PM, gdje i pripadaju. Svi redom.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#50659 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

Koje slične i ovakve stvari misliš? ?
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#50660 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by radostan dan »

vivaldi wrote:
mile je ocigledno istinu rekao vaskovicu onda na kafi
[/quote]

:mrgreen:
jedini vaskovićev pouzdani i tačan informator, što nije mala stvar u novinarskoj profesiji und praxi, a on ni to ne umije da cijeni i iskoristi, da pogodi, predvidi ili procjeni događaj...

vaske zvani neverni toma do ponoći, od ponoći alisa u zemlji čuda...

slavemaster
Posts: 374
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#50661 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by slavemaster »

srbi dali najvise golova danas na utakmici :) :bih:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50662 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

srbi ljube drzavni grb, mile na aparatima

mogo bi past neki referendum oko golova
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#50663 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Patriotska_Liga »

To su Alijini Srbi.
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#50664 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vivaldi »

radostan dan wrote:
vivaldi wrote:
mile je ocigledno istinu rekao vaskovicu onda na kafi
:mrgreen:
jedini vaskovićev pouzdani i tačan informator, što nije mala stvar u novinarskoj profesiji und praxi, a on ni to ne umije da cijeni i iskoristi, da pogodi, predvidi ili procjeni događaj...

vaske zvani neverni toma do ponoći, od ponoći alisa u zemlji čuda...

[/quote]


ma ima on dobrih izvora, ali ima i fula teskih. jedino ne znam da li namjerno ili sto ga izvor zajebe.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#50665 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

vivaldi wrote:
radostan dan wrote:
vivaldi wrote:
mile je ocigledno istinu rekao vaskovicu onda na kafi
:mrgreen:
jedini vaskovićev pouzdani i tačan informator, što nije mala stvar u novinarskoj profesiji und praxi, a on ni to ne umije da cijeni i iskoristi, da pogodi, predvidi ili procjeni događaj...

vaske zvani neverni toma do ponoći, od ponoći alisa u zemlji čuda...

ma ima on dobrih izvora, ali ima i fula teskih. jedino ne znam da li namjerno ili sto ga izvor zajebe.[/quote]
Ono sto mene cudi je kako to da Micko kotira dobro kod svake vlasti u Beogradu, cime li ih to zaduzi :mrgreen: .
Djeluje mi kao ona, "Znas ko ce biti presjednik Srbije?, Ne znam ali znam da ce mu Kusta biti najbolji jaran." :mrgreen:
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#50666 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vivaldi »

detroit-mercy wrote:Ono sto mene cudi je kako to da Micko kotira dobro kod svake vlasti u Beogradu, cime li ih to zaduzi .Djeluje mi kao ona, "Znas ko ce biti presjednik Srbije?, Ne znam ali znam da ce mu Kusta biti najbolji jaran."
ma to nije cudno jer ce srbija po defaultu biti na strani vlasti, a sada cini mi se postoji i neki konretniji svesrpski plan.

mene zapravo cude neke njegove vanjske veze, a to je jednom prilikom prije 5-6 godina, u nekoj sasvim neobavezujucoj izjavi spomenula ljilja lovric, kada je pricala o odnosu snsd-hdz (iako je ona tada bila nhi ili tako nesto, ali su se priklonili hdz-u, ili se njeno krilo priklonilo, ne sjecam se tacno)
User avatar
mayab
Posts: 30834
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#50667 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/luksuzni ... /160601063

Mora presjenik da zaštiti ljude! Što ih napadate po gradu ???
Sram da vas bude... :izet:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#50668 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

mayab wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/luksuzni ... /160601063

Mora presjenik da zaštiti ljude! Što ih napadate po gradu ???
Sram da vas bude... :izet:

to je najvise zbog Milice Markovic i Dusanke Majkic....
primijetile su da ih sarajlije pohotno gledaju i da se plase silovanja...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#50669 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Banksy »

detroit-mercy wrote: Djeluje mi kao ona, "Znas ko ce biti presjednik Srbije?, Ne znam ali znam da ce mu Kusta biti najbolji jaran." :mrgreen:
Kusta, Mile i Nole.
User avatar
Danguba
Posts: 15848
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#50670 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

mayab wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/luksuzni ... /160601063

Mora presjenik da zaštiti ljude! Što ih napadate po gradu ???
Sram da vas bude... :izet:
iseljavanje(poduplavanje) institucija na svoj teret...
neka si im shukn'o preCednice... :izet: ...dok hiljade ljudi i nakon 20 godina borave u izbjeglickim barakama.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#50671 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

Banksy wrote:
detroit-mercy wrote: Djeluje mi kao ona, "Znas ko ce biti presjednik Srbije?, Ne znam ali znam da ce mu Kusta biti najbolji jaran." :mrgreen:
Kusta, Mile i Nole.
Izgleda da se je Nole malo povukao, vise ga ne vodaju ko jarca po pijaci. Cini mi se da je skontao da se je bolje drzati podalje od tog vasera, koji ce mu kurac :mrgreen: ima para moze ih sve kupiti :skoljka: .
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#50672 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by animus »

detroit-mercy wrote:
Banksy wrote:
detroit-mercy wrote: Djeluje mi kao ona, "Znas ko ce biti presjednik Srbije?, Ne znam ali znam da ce mu Kusta biti najbolji jaran." :mrgreen:
Kusta, Mile i Nole.
Izgleda da se je Nole malo povukao, vise ga ne vodaju ko jarca po pijaci. Cini mi se da je skontao da se je bolje drzati podalje od tog vasera, koji ce mu kurac :mrgreen: ima para moze ih sve kupiti :skoljka: .
Fakat mu i nije bilo mjesto sa tim luzerima. Valjda im dobro dosao da im popravi dojam ali Nole tu nista nije dobio nego samo gubio a to ne voli nikako.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#50673 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KB9 »

uze sinoc da pregledam ono gostovanje u cirilici, kakav je ovo gigant braco mila, ljudi za njega glasaju jer ih zabavlja i sprda se kako mu pada na pamet, imas osjecaj da i ne kontaju kako on fakat povlaci poteze koji se ticu svih i tako iz mandata u mandat, on provaljuje, vrijedja i hapa, narod nasmijan i kokuzli, puna saka brade :lol:
mit12
Posts: 111
Joined: 16/10/2013 15:45

#50674 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mit12 »

Dodik je mala maca za ove naše

Image
User avatar
Thorgerson
Posts: 9899
Joined: 15/04/2015 11:26

#50675 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

Ne kontam ovu sliku. Ocistili cirililicu pa posarali latinicu. Ili se neko sprdo pa onda posaro latinicu.
Locked