Pa kad je kompleksaš.AmiĐa_Idriz wrote:Vala smori Pique sa Realom, jebali ga oni više. Ha progovori, ha tvituje šta odma Real. Razumijem sve, al odvadi malo rođeni
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50651 Re: FC Barcelona
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50652 Re: FC Barcelona
ja se nadam da ne mislimo na istu situaciju sto se tice penala nad neymarom.. ono sto sam ja gledao je bezobrazna i smijesna gluma neymara, ne i jedina takva scena na utakmici
pustite ba suplje o sudijama nidje veze, valjda navikli svaki kontakt faul, penal
pustite ba suplje o sudijama nidje veze, valjda navikli svaki kontakt faul, penal
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#50653 Re: FC Barcelona
inace veliki znalac nogometa i apsolutno objektivankory_galaktikos wrote:ja se nadam da ne mislimo na istu situaciju sto se tice penala nad neymarom.. ono sto sam ja gledao je bezobrazna i smijesna gluma neymara, ne i jedina takva scena na utakmici
pustite ba suplje o sudijama nidje veze, valjda navikli svaki kontakt faul, penal
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#50654 Re: FC Barcelona
[emoji1][emoji106]sizifinho wrote:inace veliki znalac nogometa i apsolutno objektivankory_galaktikos wrote:ja se nadam da ne mislimo na istu situaciju sto se tice penala nad neymarom.. ono sto sam ja gledao je bezobrazna i smijesna gluma neymara, ne i jedina takva scena na utakmici
pustite ba suplje o sudijama nidje veze, valjda navikli svaki kontakt faul, penal
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#50655 Re: FC Barcelona
igraci reala navikli na penal kakav god kontakt bio, makar i njihovih igracakory_galaktikos wrote:ja se nadam da ne mislimo na istu situaciju sto se tice penala nad neymarom.. ono sto sam ja gledao je bezobrazna i smijesna gluma neymara, ne i jedina takva scena na utakmici
pustite ba suplje o sudijama nidje veze, valjda navikli svaki kontakt faul, penal
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#50656 Re: FC Barcelona
Ma samo ignore trola Madridskog... 
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50657 Re: FC Barcelona
Mi ovdje samo ocekujemo da bude isti kriterij za C. Ronalda i Neymara.
P. S. Neymar nije nasa najveca zvijezda i najbolji igrac.
P. S. Neymar nije nasa najveca zvijezda i najbolji igrac.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#50658 Re: FC Barcelona
5 godina sam na forumu i taj lik nikad za zivota nije napisao nesto pametno i razumno, da nije ili uzdizalo Real ili degradiralo Barcusve_ovo_ja wrote:Ma samo ignore trola Madridskog...
toma je sa druge strane koliko toliko lik sa kojim mozes prozboriti
kory... on je sa druge strane za medalje
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50659 Re: FC Barcelona
cekaj i ti si tim penalom oprao glumatanje neymara, ja se ne ponasam kao uvrijedjena mlada kad se pokazuju takve stvari
sudi se i silji se i za jedne i za druge i za trece to se desava dugi dugi niz godina u svim dijelovima zemlje boli mene neka stvar za tim
meni je smjesno citat ova konstantna oplakivanja na sudije i pokusaje pranja tih nekih igraca
ronaldo simulira, taj penal jest smjesan sta mu ja mogu nisam ga ja dosudio, ali ne mozes bit toliko nenormalno neobjektivan kad se radi o tim nekim "tvojim" igracima kao da si mu brat jbt
otidji na Grbavicu, Kosevo ili Bilino pa tako hejtaj sudije mozda i bude neke koristi od tebe
sudi se i silji se i za jedne i za druge i za trece to se desava dugi dugi niz godina u svim dijelovima zemlje boli mene neka stvar za tim
meni je smjesno citat ova konstantna oplakivanja na sudije i pokusaje pranja tih nekih igraca
ronaldo simulira, taj penal jest smjesan sta mu ja mogu nisam ga ja dosudio, ali ne mozes bit toliko nenormalno neobjektivan kad se radi o tim nekim "tvojim" igracima kao da si mu brat jbt
otidji na Grbavicu, Kosevo ili Bilino pa tako hejtaj sudije mozda i bude neke koristi od tebe
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#50660 Re: FC Barcelona
Vecina forumasa je rekla da sudija ne smije biti razlog poraza, ako si dobro citao. Odmah je receno da Barcelona nije dobro igrala i da sudija ne smije biti krivac za poraz.
Neki jesu rekli da je sudija usmjerio utakmicu kontra Barcelone, dao 3-4 kartona u prvom poluvremenu. Razumijem ja Piquea koji voli da se oglasi ovako javno, fanaticno. (I to neko mora raditi)
Psiholoski je teze igrati nakon sto ti sudija ne svira dva penala i ne dadne crveni protivnickom igracu.
I naravno da ce se prigovorit jer je dan ranije sviran penal Realu. Onda ne treba cudit da se izjednaci nepravda pa da se u narednoj nekoj utakmici i Barceloni svira neki penal.
Edit.
Evo danas Atletico daje gol za 0:1 iz cistog ofsajda, cak dva igraca bila u ofsajdu. Benzema danas daje gol iz ofsajda. Ako bi Barcelona zabila neki iz ofsajda opet bi najvise kritika bilo ka Barceloni....
Neki jesu rekli da je sudija usmjerio utakmicu kontra Barcelone, dao 3-4 kartona u prvom poluvremenu. Razumijem ja Piquea koji voli da se oglasi ovako javno, fanaticno. (I to neko mora raditi)
Psiholoski je teze igrati nakon sto ti sudija ne svira dva penala i ne dadne crveni protivnickom igracu.
I naravno da ce se prigovorit jer je dan ranije sviran penal Realu. Onda ne treba cudit da se izjednaci nepravda pa da se u narednoj nekoj utakmici i Barceloni svira neki penal.
Edit.
Evo danas Atletico daje gol za 0:1 iz cistog ofsajda, cak dva igraca bila u ofsajdu. Benzema danas daje gol iz ofsajda. Ako bi Barcelona zabila neki iz ofsajda opet bi najvise kritika bilo ka Barceloni....
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50661 Re: FC Barcelona
Hjoj 2 penala i crveni..gdje si ti ucio fudbalska pravila jbt. Jedini koji je zasluzio crveni je neymar i to 2 zuta zbog simuliranja. Al hajd, zivi i zdravi vi bili 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50662 Re: FC Barcelona
Koji je drugi taj nesvirani penal? Ona situacija bas sa Piqueom? Ako je to, onda je tu sve cisto bilo...
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50663 Re: FC Barcelona
Kakvog simuliranja covjece. Ti ili si bas bezobrazan pa nas ovdje siljis sviju ili nemas pojma o fudbalu. Ono je cisti penal ko kuca.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50664 Re: FC Barcelona
Ma ono nad neymarom meni bas nije penal. Moguce je da previse gledam nasu ligu pa mi ovo prebrzo, ali ta situacija mi nikako ne pokazuje kontakt za penal. Danas se cjeli dan vrte klipovi gdje igrac bilbaa dobija zuti i cini mi se crveni karton zbog uzasno smjesnog prekrsaja nad neymarom. Nisam valjda toliko subjektivan ali on je poznat po tome.Vertig0 wrote:Kakvog simuliranja covjece. Ti ili si bas bezobrazan pa nas ovdje siljis sviju ili nemas pojma o fudbalu. Ono je cisti penal ko kuca.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50665 Re: FC Barcelona
Kako vas Kory strucno trolla
Barca je u lošoj formi, nema to veze sa sudijama (iako je ono bio 100% penal nad Neymarom), nece da trce, nece da ulijecu u duele, igraju premlako, bezvoljno, Rakitić je posebno loš, Busquets isto u vrlo lošoj formi. Onu trojicu gore u napadu svako boli tuki za vracanje nazad i pomaganje u defanzivi. Yebe se njima, oni su svijet za sebe, autonomna oblast unutar Barce
ljudi igraju samo iznad centra
Enrique je to zapustio totalno.
Citava ekipa je van forme i ritma, i nije to samo utakmica u baskiji
....moraju se podhitno trznuti, inace ce se Real prilicno odmaći i uzeti rutinski titulu. Mora se reci i to da madriđani igraju strašno ove sezone.
Barca je u lošoj formi, nema to veze sa sudijama (iako je ono bio 100% penal nad Neymarom), nece da trce, nece da ulijecu u duele, igraju premlako, bezvoljno, Rakitić je posebno loš, Busquets isto u vrlo lošoj formi. Onu trojicu gore u napadu svako boli tuki za vracanje nazad i pomaganje u defanzivi. Yebe se njima, oni su svijet za sebe, autonomna oblast unutar Barce
Citava ekipa je van forme i ritma, i nije to samo utakmica u baskiji
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50666 Re: FC Barcelona
Nije ovo zamisljeno na ovakav nacin u juluLSD wrote:Kako vas Kory strucno trolla![]()
![]()
Barca je u lošoj formi, nema to veze sa sudijama (iako je ono bio 100% penal nad Neymarom), nece da trce, nece da ulijecu u duele, igraju premlako, bezvoljno, Rakitić je posebno loš, Busquets isto u vrlo lošoj formi. Onu trojicu gore u napadu svako boli tuki za vracanje nazad i pomaganje u defanzivi. Yebe se njima, oni su svijet za sebe, autonomna oblast unutar Barceljudi igraju samo iznad centra
Enrique je to zapustio totalno.
Citava ekipa je van forme i ritma, i nije to samo utakmica u baskiji....moraju se podhitno trznuti, inace ce se Real prilicno odmaći i uzeti rutinski titulu. Mora se reci i to da madriđani igraju strašno ove sezone.
Sjeti se fraza da je ovo najbolji roster itd itd...
Sve isto, kao i prve godine. Arda, Aleix, Denis, Digne, Andre, Paco... Gdje su ti igraci? Ako ne sluze za 1/8 kupa e onda gasi svjetlo Rafinha je nestao, Masche polako ali sugurno ide u drugi plan... Sve se svodi na individualno rjesavanje situacija.
Vidi, ima jos dosta da se igra. Moguce je sve, ali ociglrdno je da se osjeca zamor fizicki, mentalni i voljni.
Mogu li reagovati? Valjda mogu. Treba opet neki haos da pokrene ovu ucmalost.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50667 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Nije ovo zamisljeno na ovakav nacin u juluLSD wrote:Kako vas Kory strucno trolla![]()
![]()
Barca je u lošoj formi, nema to veze sa sudijama (iako je ono bio 100% penal nad Neymarom), nece da trce, nece da ulijecu u duele, igraju premlako, bezvoljno, Rakitić je posebno loš, Busquets isto u vrlo lošoj formi. Onu trojicu gore u napadu svako boli tuki za vracanje nazad i pomaganje u defanzivi. Yebe se njima, oni su svijet za sebe, autonomna oblast unutar Barceljudi igraju samo iznad centra
Enrique je to zapustio totalno.
Citava ekipa je van forme i ritma, i nije to samo utakmica u baskiji....moraju se podhitno trznuti, inace ce se Real prilicno odmaći i uzeti rutinski titulu. Mora se reci i to da madriđani igraju strašno ove sezone.
![]()
Sjeti se fraza da je ovo najbolji roster itd itd...
Sve isto, kao i prve godine. Arda, Aleix, Denis, Digne, Andre, Paco... Gdje su ti igraci? Ako ne sluze za 1/8 kupa e onda gasi svjetlo Rafinha je nestao, Masche polako ali sugurno ide u drugi plan... Sve se svodi na individualno rjesavanje situacija.
Vidi, ima jos dosta da se igra. Moguce je sve, ali ociglrdno je da se osjeca zamor fizicki, mentalni i voljni.
Mogu li reagovati? Valjda mogu. Treba opet neki haos da pokrene ovu ucmalost.
Žali Bože para koje su se bacile na te nabrojane igrace od kojih nema neke velike koristi, mogla se dovesti jedna svijetska zvijezda...jedna al vrijedna
Koji q su se ikako kupovali - kad i u osmini Kupa moraju igrati MSN, Iniesta, Busquets, Alba itd, prakticno najjaci sastav
Žao mi Roberta, momka troše i zavaljuju na desnom beku, a sredina vapi za njegovom motorikom.
U pravu si - stalno je neki haos potreban, ništa normalno ko u ostalim klubovima
Ne znam šta ovaj put treba da se desi Messiju, Suarezu, Rakitiću, Busquetsu i ostalima da pukne film u glavi kao 2015 nakon Anoete, pa da prekucaju ostatak sezone....nešto se opet mora desiti, samo ih neko sranje može podici i animirati. Normalnim putem, sa nekim treninzima i na finjaka, ocito ne ide.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50668 Re: FC Barcelona
Rakitoc izostavljen sa spiska za vcrs.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50669 Re: FC Barcelona
alo, imal koga kod kuce?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50670 Re: FC Barcelona
Ima, ali zaledjeniomar little wrote:alo, imal koga kod kuce?
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50671 Re: FC Barcelona
dobri sabmarinci, pato probojan pravo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50672 Re: FC Barcelona
Šta ovo ovaj na sport klubu govori "Estadio dela keramika" ili mi se učinilo...zar ne bi Madrigal, to mora da su neki sponzori došli bijesni? 
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50673 Re: FC Barcelona
to im je regionalna industrija
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50674 Re: FC Barcelona
Molbe treba pisati da potrce malo.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50675 Re: FC Barcelona
Barcelona nikako da pocne drugi dio sezone, svi drugi igraju samo kod njih još pauza.
