FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50576 Re: FC Barcelona
Nikoga jer nema boljeg. Ali biće za 4-5 sezona,Kobe je u zadnjim sezonama najvise uzeo i bio veliki teret ekipi koja se dobro srozala
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50577 Re: FC Barcelona
Cekaj ba, pa najbolji igrac i treba da bude najvise placen, a on trenutno jeste to. Za 5-6 godina cemo vidjeti sta ce biti
Ne prizivajte nikakvu ljubav prema klubu, svako od nas bi isto postupao da je u njegovoj poziciji. Ko da ostali igraju za kikiriki.
Ne prizivajte nikakvu ljubav prema klubu, svako od nas bi isto postupao da je u njegovoj poziciji. Ko da ostali igraju za kikiriki.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50579 Re: FC Barcelona
????omar little wrote:ne vucite me za jezik
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50580 Re: FC Barcelona
znas dobro sta ja mislim o basnoslovnim sumama i porezima i svemu ostalom.skenderija04 wrote:????omar little wrote:ne vucite me za jezik![]()
![]()
![]()
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50581 Re: FC Barcelona
Luis Enrique u velikom razgovoru za Barca TV insinuira da bi sljedece godine mogao da "uzme godinu dana odmora"
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50582 Re: FC Barcelona
hahahha pa da opet nastavi trenirat Barcuskenderija04 wrote:Luis Enrique u velikom razgovoru za Barca TV insinuira da bi sljedece godine mogao da "uzme godinu dana odmora"
Vidjeces kad preuzme Arsenal od vengera dogodine i osvoji englesku ligu otprve
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50583 Re: FC Barcelona
Zakuhava se oko dovođenja Joana Cancela. Ako se sjecate tekme sa Valencijom, on je asistiro Muniru za gol. Šta mislite treba li nam, hoće li se moći uklopiti?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50584 Re: FC Barcelona
Dokle ćete finansirati tu Valenciju više 
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50585 Re: FC Barcelona

Što se vole
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50586 Re: FC Barcelona
jebo ovo, Enrique i nakon 20 istih utakmica u kojima protivnik igra visok presing nema odgovor na takvu igru
ako je tačna priča da ide na kraju sezone i treba da ide, još šut nisu uputili prema golu smiješno...
ako je tačna priča da ide na kraju sezone i treba da ide, još šut nisu uputili prema golu smiješno...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50587 Re: FC Barcelona
Penal ko suza ne svira, i kao reakcija na tu odluku nervoza igrača i tri žuta ...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50589 Re: FC Barcelona
Barsa ne smije da nasjeda na ovu igranku.
To nije izgovor za bezlicno poluvrijeme
To nije izgovor za bezlicno poluvrijeme
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#50590 Re: FC Barcelona
Sudija smijesan ko Barcina odbrana kod oba gola 
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50591 Re: FC Barcelona
nevidjena pljacka. Cist crveni za aduriza, namjerno sakom slozio umititija, sudija nista. Cist penal na nejmaru, sudija nista. Ne bukvalno nista, dao je barci 5 zutih. Gasi mjesalicu, kupi kablove. Sramota.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50592 Re: FC Barcelona
R9.. wrote:cist penal
Jebo penal.Charuga wrote:Penal ko suza ne svira, i kao reakcija na tu odluku nervoza igrača i tri žuta ...
Nisu tri dodavanja spojili. Ne lice na Barsu.
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#50593 Re: FC Barcelona
Dobro, nisu dobri danas nikako...skenderija04 wrote:R9.. wrote:cist penalJebo penal.Charuga wrote:Penal ko suza ne svira, i kao reakcija na tu odluku nervoza igrača i tri žuta ...
Nisu tri dodavanja spojili. Ne lice na Barsu.
Ali sto charuga rece 3 zuta dobishe radi tog penala koji nije dosudjen...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50594 Re: FC Barcelona
Jebiga, namjerno laktanje Aduriza u vrat, čist penal i pet žutih. Treba ostati smiren nakon svega toga.
Da nisu imali igru, to stoji.
Da nisu imali igru, to stoji.
-
stalaktit
- Posts: 513
- Joined: 14/04/2012 17:52
#50595 Re: FC Barcelona
Možda bi nešto i dobili da ne pretjeruju neprestano, ovako vjerojatno ni sudac ne zna može li im vjerovati. Umtitija lupi tamo po klavikuli, on krene padati prirodno, a onda se zarotira za poluokret u zraku, pa se na podu još zarotira za 90 stupnjeva. Neymar je u ovoj situaciji mogao pasti nakon što ga je tamo nogom zakačio ovaj, a ne prije se baciti nego ga je taknuo, još odgurujući se u zrak. Pa majku mu.
Crveni je sigurno bio, penal 50-50, premlako za najstrožu kaznu, kačio ga u duelu nakon što je lopta bila daleko.
Zanimljiva ova Barcelona za gledanje, da se ne valjaju, moglo bi i češće
Crveni je sigurno bio, penal 50-50, premlako za najstrožu kaznu, kačio ga u duelu nakon što je lopta bila daleko.
Zanimljiva ova Barcelona za gledanje, da se ne valjaju, moglo bi i češće
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50596 Re: FC Barcelona
Uefalona
Jebo majku kakav penal ne svira frajer. Garamt ce neka kompenzacija biti u nastavku.
Jebo majku kakav penal ne svira frajer. Garamt ce neka kompenzacija biti u nastavku.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50597 Re: FC Barcelona
Što bi rek'o Švabo Osim - svaki korak im je skup
gospoda nece da potrci.
Sredine nema, Bilbao presingom vrlo lako dolazi do lopte.
Sredine nema, Bilbao presingom vrlo lako dolazi do lopte.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50598 Re: FC Barcelona
A je li sinoc bio premlak start Jamesa nad Modricem za najstroziju kaznu?stalaktit wrote:Možda bi nešto i dobili da ne pretjeruju neprestano, ovako vjerojatno ni sudac ne zna može li im vjerovati. Umtitija lupi tamo po klavikuli, on krene padati prirodno, a onda se zarotira za poluokret u zraku, pa se na podu još zarotira za 90 stupnjeva. Neymar je u ovoj situaciji mogao pasti nakon što ga je tamo nogom zakačio ovaj, a ne prije se baciti nego ga je taknuo, još odgurujući se u zrak. Pa majku mu.
Crveni je sigurno bio, penal 50-50, premlako za najstrožu kaznu, kačio ga u duelu nakon što je lopta bila daleko.
Zanimljiva ova Barcelona za gledanje, da se ne valjaju, moglo bi i češće
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50599 Re: FC Barcelona
lopta bila daleko??stalaktit wrote:Možda bi nešto i dobili da ne pretjeruju neprestano, ovako vjerojatno ni sudac ne zna može li im vjerovati. Umtitija lupi tamo po klavikuli, on krene padati prirodno, a onda se zarotira za poluokret u zraku, pa se na podu još zarotira za 90 stupnjeva. Neymar je u ovoj situaciji mogao pasti nakon što ga je tamo nogom zakačio ovaj, a ne prije se baciti nego ga je taknuo, još odgurujući se u zrak. Pa majku mu.
Crveni je sigurno bio, penal 50-50, premlako za najstrožu kaznu, kačio ga u duelu nakon što je lopta bila daleko.
Zanimljiva ova Barcelona za gledanje, da se ne valjaju, moglo bi i češće
idi na vikipediju, procitaj pravila, mozda nesto naucis o fudbalu.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50600 Re: FC Barcelona
Cuj penal 50-50%
Ne znam jesam li u zivotu cistiji penal vidio a da ga sudija nije svirao.
I nisu uopste bili toliko losi do prvog gola. Ok nije extra, al daleko od loseg.
Ne znam jesam li u zivotu cistiji penal vidio a da ga sudija nije svirao.
I nisu uopste bili toliko losi do prvog gola. Ok nije extra, al daleko od loseg.
