FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50576 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Nikoga jer nema boljeg. Ali biće za 4-5 sezona,Kobe je u zadnjim sezonama najvise uzeo i bio veliki teret ekipi koja se dobro srozala
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50577 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Cekaj ba, pa najbolji igrac i treba da bude najvise placen, a on trenutno jeste to. Za 5-6 godina cemo vidjeti sta ce biti :)
Ne prizivajte nikakvu ljubav prema klubu, svako od nas bi isto postupao da je u njegovoj poziciji. Ko da ostali igraju za kikiriki.
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#50578 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ne vucite me za jezik
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50579 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:ne vucite me za jezik
???? :D :D :D :D
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#50580 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:ne vucite me za jezik
???? :D :D :D :D
znas dobro sta ja mislim o basnoslovnim sumama i porezima i svemu ostalom. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50581 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Luis Enrique u velikom razgovoru za Barca TV insinuira da bi sljedece godine mogao da "uzme godinu dana odmora"
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50582 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

skenderija04 wrote:Luis Enrique u velikom razgovoru za Barca TV insinuira da bi sljedece godine mogao da "uzme godinu dana odmora"
hahahha pa da opet nastavi trenirat Barcu :D :D ko student kad zaledi godinu :D

Vidjeces kad preuzme Arsenal od vengera dogodine i osvoji englesku ligu otprve :D :D :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50583 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Zakuhava se oko dovođenja Joana Cancela. Ako se sjecate tekme sa Valencijom, on je asistiro Muniru za gol. Šta mislite treba li nam, hoće li se moći uklopiti?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50584 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Dokle ćete finansirati tu Valenciju više :mrgreen:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50585 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Image

Što se vole :D :D ko Pique i Ibrahimović birvaktile
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50586 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

jebo ovo, Enrique i nakon 20 istih utakmica u kojima protivnik igra visok presing nema odgovor na takvu igru
ako je tačna priča da ide na kraju sezone i treba da ide, još šut nisu uputili prema golu smiješno...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50587 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Penal ko suza ne svira, i kao reakcija na tu odluku nervoza igrača i tri žuta ...
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#50588 Re: FC Barcelona

Post by R9.. »

cist penal
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50589 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Barsa ne smije da nasjeda na ovu igranku.
To nije izgovor za bezlicno poluvrijeme
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#50590 Re: FC Barcelona

Post by 2002 »

Sudija smijesan ko Barcina odbrana kod oba gola :)
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50591 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

nevidjena pljacka. Cist crveni za aduriza, namjerno sakom slozio umititija, sudija nista. Cist penal na nejmaru, sudija nista. Ne bukvalno nista, dao je barci 5 zutih. Gasi mjesalicu, kupi kablove. Sramota.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50592 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

R9.. wrote:cist penal
Charuga wrote:Penal ko suza ne svira, i kao reakcija na tu odluku nervoza igrača i tri žuta ...
Jebo penal.

Nisu tri dodavanja spojili. Ne lice na Barsu.
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#50593 Re: FC Barcelona

Post by R9.. »

skenderija04 wrote:
R9.. wrote:cist penal
Charuga wrote:Penal ko suza ne svira, i kao reakcija na tu odluku nervoza igrača i tri žuta ...
Jebo penal.

Nisu tri dodavanja spojili. Ne lice na Barsu.
Dobro, nisu dobri danas nikako...

Ali sto charuga rece 3 zuta dobishe radi tog penala koji nije dosudjen...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50594 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Jebiga, namjerno laktanje Aduriza u vrat, čist penal i pet žutih. Treba ostati smiren nakon svega toga.

Da nisu imali igru, to stoji.
stalaktit
Posts: 513
Joined: 14/04/2012 17:52

#50595 Re: FC Barcelona

Post by stalaktit »

Možda bi nešto i dobili da ne pretjeruju neprestano, ovako vjerojatno ni sudac ne zna može li im vjerovati. Umtitija lupi tamo po klavikuli, on krene padati prirodno, a onda se zarotira za poluokret u zraku, pa se na podu još zarotira za 90 stupnjeva. Neymar je u ovoj situaciji mogao pasti nakon što ga je tamo nogom zakačio ovaj, a ne prije se baciti nego ga je taknuo, još odgurujući se u zrak. Pa majku mu.

Crveni je sigurno bio, penal 50-50, premlako za najstrožu kaznu, kačio ga u duelu nakon što je lopta bila daleko.

Zanimljiva ova Barcelona za gledanje, da se ne valjaju, moglo bi i češće :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50596 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Uefalona 8-)
Jebo majku kakav penal ne svira frajer. Garamt ce neka kompenzacija biti u nastavku.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50597 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Što bi rek'o Švabo Osim - svaki korak im je skup :lol: gospoda nece da potrci.

Sredine nema, Bilbao presingom vrlo lako dolazi do lopte.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50598 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

stalaktit wrote:Možda bi nešto i dobili da ne pretjeruju neprestano, ovako vjerojatno ni sudac ne zna može li im vjerovati. Umtitija lupi tamo po klavikuli, on krene padati prirodno, a onda se zarotira za poluokret u zraku, pa se na podu još zarotira za 90 stupnjeva. Neymar je u ovoj situaciji mogao pasti nakon što ga je tamo nogom zakačio ovaj, a ne prije se baciti nego ga je taknuo, još odgurujući se u zrak. Pa majku mu.

Crveni je sigurno bio, penal 50-50, premlako za najstrožu kaznu, kačio ga u duelu nakon što je lopta bila daleko.

Zanimljiva ova Barcelona za gledanje, da se ne valjaju, moglo bi i češće :D
A je li sinoc bio premlak start Jamesa nad Modricem za najstroziju kaznu? :D :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50599 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

stalaktit wrote:Možda bi nešto i dobili da ne pretjeruju neprestano, ovako vjerojatno ni sudac ne zna može li im vjerovati. Umtitija lupi tamo po klavikuli, on krene padati prirodno, a onda se zarotira za poluokret u zraku, pa se na podu još zarotira za 90 stupnjeva. Neymar je u ovoj situaciji mogao pasti nakon što ga je tamo nogom zakačio ovaj, a ne prije se baciti nego ga je taknuo, još odgurujući se u zrak. Pa majku mu.

Crveni je sigurno bio, penal 50-50, premlako za najstrožu kaznu, kačio ga u duelu nakon što je lopta bila daleko.

Zanimljiva ova Barcelona za gledanje, da se ne valjaju, moglo bi i češće :D
lopta bila daleko??

idi na vikipediju, procitaj pravila, mozda nesto naucis o fudbalu.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50600 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Cuj penal 50-50% :lol:
Ne znam jesam li u zivotu cistiji penal vidio a da ga sudija nije svirao.
I nisu uopste bili toliko losi do prvog gola. Ok nije extra, al daleko od loseg.
Post Reply