FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50551 Re: FC Barcelona
Monty Python ... 
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#50552 Re: FC Barcelona
Nisam upucen ...zato sam i dosao kod tebeskenderija04 wrote:Kakvi navijaci Reala... Ja sam mislio da imas neko objasnjenje od strane advokata, suda,Real Madrida....Sta pisu ljudi to je nevaznodinty2 wrote:
Vidio sam da tako pisu navijaci Reala pa prenio ovdje.
Da li bi Real bez Pereza bio ovako mocan van terena ili je on taj koji svojim vezama ovo sve omogucava?
Uvijek ima neko objasnjenje. I kada je Di Stefano bio otet bilo je objasnjenje i kada football leaks objavi dokumente bilo je objasnjenje zasto se ne istrazuje dokument vec Football leaks. Vjerovatno ima objasnjenje i onaj nesretni sudija iz Zambije zasto nije iskljucio Ramosa iako se masio za dzep...
Naravno da bi i bez Pereza bio mocan. Govorimo o klubu koji je napravljen da bi bio veliki, simbol drzave. Real Madrid je dio sistema i nije vazno ko je na vlasti. Ali to nije nista novo, to se zna. Perez je tu jer je dio istog tog aparata. Da nije on, bio bi neko kao on. Dakle sve isto. I na kraju, sta nas interesuje to sto oni rade? Nista. Pripremi se, i na terenu pokazi da ti ne mogu nista.
Sve jasno
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50553 Re: FC Barcelona
Druze, ovdje niko nista ne znadinty2 wrote:
Nisam upucen ...zato sam i dosao kod tebe![]()
Sve jasno
Vidis da cak ni FIFA , stranka u slucaju, ne zna na osnovu cega se donijela takva presuda. Svi cekaju to objasnjenje.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#50554 Re: FC Barcelona
samo nemojte preforsirati skendera, vidite kako je dragocjen sa svojim informacijama. Ako se preforsira, otići će nam, a svaki put kad je otišao, duže je ostao. Nemoj bgt.
Ja ga čitam, kasnije kad ljudima pričam - misle da sam nekakav analitičar nogometa.

Ja ga čitam, kasnije kad ljudima pričam - misle da sam nekakav analitičar nogometa.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50555 Re: FC Barcelona
[emoji38]
Sent from my LG-H420 using Tapatalk
Sent from my LG-H420 using Tapatalk
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50556 Re: FC Barcelona
Što se s fudbalske strane tiče meni je drago što će moći kupovati,jer koliko god čudno zvučalo Barca je bila prinudjena da zbije redove,uigra se bolje i na kraju krajeva osvoji LP dok su bili pod kaznom.
Real ima već jaku ekipu i pokrivenu na svim pozicijama,kazna bi samo imala kontraefekt,uigrali bi se bolje i izvukli max iz onog što imaju.
Real ima već jaku ekipu i pokrivenu na svim pozicijama,kazna bi samo imala kontraefekt,uigrali bi se bolje i izvukli max iz onog što imaju.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50557 Re: FC Barcelona
Prolazimo jer smo dali go u gostima. 
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#50558 Re: FC Barcelona
Gdje gledas? Ima li na SK?Kemal Malovčić wrote:Prolazimo jer smo dali go u gostima.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50559 Re: FC Barcelona
streamibizza wrote:Gdje gledas? Ima li na SK?Kemal Malovčić wrote:Prolazimo jer smo dali go u gostima.
http://www.totalsportek.com/barcelona-live-stream/
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50560 Re: FC Barcelona
trebo je maskerano, da ofula
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#50561 Re: FC Barcelona
graSiaS por el streamos
gled'o sam dosad bio na nekom koji je sniman malo sofisticiranijom cjepanicom
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50562 Re: FC Barcelona
MUŠTULUK! ZABIA GA PAKO!
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#50563 Re: FC Barcelona
Sutra pocinje treci svjetski rat - nece ovo na dobroKemal Malovčić wrote:MUŠTULUK! ZABIA GA PAKO!
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#50564 Re: FC Barcelona
sjo denisa sto zaplesa na liniji 
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#50565 Re: FC Barcelona
ovaj alkaser je na nokte negdje udario ziher
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50567 Re: FC Barcelona
bezveze ovaj kup. napravljen da bi se osramotio neki treceligas. koji je smisao svega ovoga
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50568 Re: FC Barcelona
Ovo messi ganja novi ugovor ?? 800 000 + funti sedmicno zeli..koliko ta ljubav prema barsi kosta u eurima ??
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50569 Re: FC Barcelona
Sumnjam da je sedmicno 800 000. To neko bombu bacio 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50570 Re: FC Barcelona
Ako racunas bruto, cak i malo vise.
@kory Nije pitanje ljubavi prema klubu, to je dokazao mnogo puta. Govorimo o zahvalnosti kluba prema Messiju.
@kory Nije pitanje ljubavi prema klubu, to je dokazao mnogo puta. Govorimo o zahvalnosti kluba prema Messiju.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50571 Re: FC Barcelona
Vec je prestigao Dragana Cirica na listi legendi. Ciric je zabio samo na revijalnij utakmici " Reci NE drogi"Kemal Malovčić wrote:MUŠTULUK! ZABIA GA PAKO!
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50572 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Vec je prestigao Dragana Cirica na listi legendi. Ciric je zabio samo na revijalnij utakmici " Reci NE drogi"Kemal Malovčić wrote:MUŠTULUK! ZABIA GA PAKO!
Efikasniji od Mascherana.
Ali vidjelo se da se oslobodio nakon gola, bilo je nekih solidnih šuteva.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50573 Re: FC Barcelona
Koliko je to brutalno nebitno koji je igrac u pitanju.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50574 Re: FC Barcelona
Samo da na kraju ne bude ko sa LA Lakersima i Kobe Bryant-om imao platu skoro ko svi ostali igraciskenderija04 wrote:Ako racunas bruto, cak i malo vise.
@kory Nije pitanje ljubavi prema klubu, to je dokazao mnogo puta. Govorimo o zahvalnosti kluba prema Messiju.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50575 Re: FC Barcelona
Koga dovesti za te pare a da je bolji?p206 wrote:Samo da na kraju ne bude ko sa LA Lakersima i Kobe Bryant-om imao platu skoro ko svi ostali igraciskenderija04 wrote:Ako racunas bruto, cak i malo vise.
@kory Nije pitanje ljubavi prema klubu, to je dokazao mnogo puta. Govorimo o zahvalnosti kluba prema Messiju.
