Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50551 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Gandalf wrote: 03/12/2020 13:54 Keleher je Adrian za siromašne
To je to. Isto gov.no drugo pakovanje. Ovako su dva forumska znalca (znaju ko su) drk.ala na Adrianovu odbranu penala Abrahama u super kupu. Ironicno, jer je on bio jedini krivac sto je doslo do penala.

Skup je danas obraz.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#50552 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ne znam. Dečka nisam gledao ranije. Preksinoć je branio prilično dobro. Možda jedan pogrešan izlet da je imao.
Obzirom da je sigurno imao jaku temu, treba se progledati za to.
Dobro se postavljao, dobro pratio igru, ispucavao lopte...
Sasvim dobar drugi golman sa potencijalom da se razvija dalje.

Vidjećemo kako će to da izgleda protiv Wolvesa za vikend. Nadam se da će opravdati ovo što pišem, ali mnogo zavisi i od igrača ispred njega.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50553 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

U onim kupovima sto je branio uvijek je bio ocajan, tako da ga nisam gledao prvi put sad protiv Ajaxa.

Inace, ne bi me cudilo da Adrian pocne protiv Wolvesa
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#50554 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 03/12/2020 15:08 U onim kupovima sto je branio uvijek je bio ocajan, tako da ga nisam gledao prvi put sad protiv Ajaxa.

Inace, ne bi me cudilo da Adrian pocne protiv Wolvesa
Pa vjerovatno je bio na streljani. Citam da je neki dan primio 7 od U23 Sitija. 7 suteva u okvir dobra odbrana ne smije dozvoliti da ga jebes.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50555 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

e jbg ti, pa nije 20. Ko da se nikad nije desilo da ekipa primi vise od 7 suteva na gol...

Meni je izgledao jako nesigurno u prekidima, sta vise ocajan je tu.

Ono, ima 22 godine, nije isao na neke posudbe sto dovoljno govori o kvalitetu. Vjerovatno jos jedan uhljeb u najavi
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#50556 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Mene niko na golu ne straši više od fake Rockya, lik mi izgleda lošiji čak i od Kariusa, možda bi smo nagradu za flopa godine trebali preimenovati u Adrian godine.

Međutim poznajući kuratu sreću kluba sa golmanima u zadnjoj dekadi, ne bi me iznenadilo da Keleher u nekoj narednoj utakmici dobije 5 komada iz 5 šuteva uz direktan crveni karton na kraju balade.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50557 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Moze vala, ovaj je ionako vec sad nadmasio Morena :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#50558 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 03/12/2020 15:27 e jbg ti, pa nije 20. Ko da se nikad nije desilo da ekipa primi vise od 7 suteva na gol...
Pa jeste, ali to govori o performansu odbrane u toj utakmici.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50559 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Pa ko zna kakvi su to sutevi, mozda su oni sa 30 metara i vise koji se uglavnom moraju braniti i slicno... Ja to ne i spominjem kao neku njegovu manu. Nije dovoljno ni mlad da ga proglasis za nekog prospekta. Mi cemo morati svakako na kraju sezone ici po novog drugog golmana jer ni Kelleher ni Adrian nisu nivo ni Championshipa da se ne lazemo, a uskoro ce se i to pokazati za Kellehera..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50560 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote: 03/12/2020 14:36 Ne znam. Dečka nisam gledao ranije. Preksinoć je branio prilično dobro. Možda jedan pogrešan izlet da je imao.
Obzirom da je sigurno imao jaku temu, treba se progledati za to.
Dobro se postavljao, dobro pratio igru, ispucavao lopte...
Sasvim dobar drugi golman sa potencijalom da se razvija dalje.

Vidjećemo kako će to da izgleda protiv Wolvesa za vikend. Nadam se da će opravdati ovo što pišem, ali mnogo zavisi i od igrača ispred njega.
Treba uzeti u obzir i to da Kelleher manje više nema nikakvog iskustva u seniorskom fudbalu. Ono u Carabao kupu sitno prošle sezone. Tako da i to svakako utiče, bitna utakmica, LP, odličan nastup.

Dobar je on bio i u mlađim kategorijama, mada nije se baš isticao kao recimo Grabara kojem se predviđala fina karijera.


Pretpostavljam da će dobiti šansu i protiv Wolvesa pa ćemo vidjeti. Ako se i tu pokaže u dobrom ruhu onda je Adrianu vjerovatno odzvonilo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50561 Re: Liverpool FC #Champions

Post by AmiĐa_Idriz »

REZULTATI GLASANJA - 01.12.2020.

5. kolo grupne faze LP

Liverpool - Ajax 1:0

Jones

_______________________________________________

IGRAČ UTAKMICE

1. Caoimhin Kelleher - 28b

2. Curtis Jones - 20b
3. Fabinho / Gini Wijnaldum - 2b
4. Neco Williams / Joel Matip / Jordan Henderson - 1b

UKUPNO

1. Caoimhin Kelleher - 5b
2. Curtis Jones - 3b
3. Fabinho / Gini Wijnaldum - 1b



Flop utakmice:

1. Diogo Jota - 2b
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50562 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

UKUPNO STANJE NA TABELI

TOP:


1. Sadio Mane - 13b


2. Alisson Becker / Andy Robertson - 12b
3. Diogo Jota - 11b
4. Fabinho - 10b
5. Joe Gomez / Gini Wijnaldum - 9b
6. Jordan Henderson - 7b
7. Trent Alexander-Arnold - 6b
8. Mohamed Salah / James Milner / Caoimhin Kelleher - 5b
9. Curtis Jones - 4b
10. Xherdan Shaqiri / Nat Phillips - 3b
11. Adrian / Takumi Minamino / Rhys Williams - 1b
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50563 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ibrahima Konate and Dayot Upamecano are on Liverpool's transfer list [@cfbayern]
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50564 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



❤️
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#50565 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kako je ovo ohrabrujuce vidjeti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50566 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Brighton midfielder Yves Bissouma is one name being looked at as a replacement for Gini Wijnaldum should he depart Anfield in the summer. [@dmlynch]
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50567 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Zar nije Thiago njegova zamjena :oops: oh wait
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#50568 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

nije, to je Keita :D
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#50569 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Na kraju je Jones njegova zamjena :-)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#50570 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

AmiĐa_Idriz wrote: 04/12/2020 17:13

❤️
eto VIRGILA u januaru, kakvi ligamenti, povrede i p.....materine, to je VIRGIL
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#50571 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Nema to koljeno snage da se nosi sa silama još. Ligamenti moraju srasti i ojačati.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#50572 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Moglo bi se sutra i izgubiti aa ?
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#50573 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Svaka serija ima svoj kraj.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#50574 Re: Liverpool FC

Post by ZyzzSar »



je li izjavio ovo
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#50575 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ne znam zašto ali plava boja mi je najmrža klupska fudbalska boja, povilenim kada vidim plave dresove. Chelsea i Everton su mi beskrajno odvratne ekipe, trenere da im ni ne spominjem, radije bih Oleu dao titulu nego onim plavim ublehama.

Never go blue Jürgen :oops:
Post Reply