FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50526 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

LSD wrote:Ovo Messi i Iniesta drže zasad, a dokad vidjecemo.

I pravo da kažem, gadi mi se ova trenutna Barcina igra, to je jedan usporeni snimak, slowmotion - sve dok Mesiju ne dokurci u neka doba i uzme loptu...volio bi da Enrique što prije ode, ako ne može prodrmati ekipu, ne ide više ovako....dosta tri sezone.

To je već pitanje percepcije. Gledo sam na sky sportu utakmicu. Oba komentatora oduševljena igrom barce u svim segmentima. Bekovi izvanredni, pravi razbijači, brzi napadi, Nejmar se vraca u proslogodisnju formu. Jedino pitanje je šta se dešava sa Rakitićem.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50527 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

steta sto ga on ne zabi
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#50528 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

Kaze stari, prije nego je prvom kroz noge tushn'o, vidi ima covjeka desno samog, a ne da loptu, ja vidio isto, al sutim, ja kad nabesha haman po ekipe ko da su bamja, reko stari, de shuti molim te, pa ka'e jel im'o tamo samog covjeka

Messija dovoljno dugo gledam da znam da je pocetnicka greska lanut' dok se one-man-show ne zavrsi, makar situacija izgledala bezizlazna tipa ove iznad,
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50529 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Barcelona i UEFA postigli dogovor oko Katalonskih zastava na stadionu. Barcelona povlaci tuzbu sa suda a UEFA ukida taj apsurdni clan o " isticanju neprimjerenih simbola" i jasnije ce se odrediti , u novom clanu, o dozvoljenim, i zabranjenim obiljezjima
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#50530 Re: FC Barcelona

Post by R9.. »

Messi odlican sinoc...Ono mjesanje igraca espanjola :-) u vishe navrata...

Iniesta onaj prijem lopte :izet: kad mu je neko za vrat posla...strasno
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#50531 Re: FC Barcelona

Post by Saian »


"An eel covered in vaseline"
:D :D :D
Messi Wouldn't be anywhere without Ray Hudson! What a legend they are together!
ovih dana me slabo sta dotakne, al sam tokom ove tekme bio ko djechachich :oops:
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#50532 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

Realu skinut ban. kazu da je isti advokat zastupao i Barselonu i nista nije mogao. Atletiku ostaje kazna.

Kako sad ovo :lol:
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50533 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

po zakonu :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50534 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:Realu skinut ban. kazu da je isti advokat zastupao i Barselonu i nista nije mogao. Atletiku ostaje kazna.

Kako sad ovo :lol:
Jednostavno. Barcelona je Barcelona, Atletico je Atletico i Madrid je Madrid. Prihvati na vrijeme da je to tako i uzivaj samo u fudbalu. Ako se budes pitao zasto je van terena drugacije, gubis vrijeme.

Tacno, Lucas Ferrer je zastupao i jedne i druge. U slucaju Barcelone 11 djecaka . U slucaju Reala 39. U slucaju Barcelone 2 tacke optuznice . U slucaju Madrida cetiri. Barceloni nije skinuta kazna Realu jeste. Prihvati da je to tako.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50535 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

skenderija04 wrote:
dinty2 wrote:Realu skinut ban. kazu da je isti advokat zastupao i Barselonu i nista nije mogao. Atletiku ostaje kazna.

Kako sad ovo :lol:
Jednostavno. Barcelona je Barcelona, Atletico je Atletico i Madrid je Madrid. Prihvati na vrijeme da je to tako i uzivaj samo u fudbalu. Ako se budes pitao zasto je van terena drugacije, gubis vrijeme.

Tacno, Lucas Ferrer je zastupao i jedne i druge. U slucaju Barcelone 11 djecaka . U slucaju Reala 39. U slucaju Barcelone 2 tacke optuznice . U slucaju Madrida cetiri. Barceloni nije skinuta kazna Realu jeste. Prihvati da je to tako.
Ništa sporno. Sve po zakonu. 8-) :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50536 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Kako je ba skinuta, zar nije skresana za šest mjeseci?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50537 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Muhamed Đakmić wrote:Kako je ba skinuta, zar nije skresana za šest mjeseci?
Jeste. I samim tim mogu dovoditi igrace na ljeto
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50538 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

skenderija04 wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Kako je ba skinuta, zar nije skresana za šest mjeseci?
Jeste. I samim tim mogu dovoditi igrace na ljeto
Ma da, ali eto, nije skroz ukinuto. Mada se slažem da je glupost u pitanju :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50539 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Muhamed Đakmić wrote:
skenderija04 wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Kako je ba skinuta, zar nije skresana za šest mjeseci?
Jeste. I samim tim mogu dovoditi igrace na ljeto
Ma da, ali eto, nije skroz ukinuto. Mada se slažem da je glupost u pitanju :D
Da , i 39 djecaka ne moraju da se vuku po svijetu trazeci izlaz vec su pod zastitom kluba. Barsini su morali godinu dana da se seljakaju jer im nije bilo dozvoljeno NI DA BORAVE U KAMPU KLUBA!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#50540 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija04 wrote:
dinty2 wrote:Realu skinut ban. kazu da je isti advokat zastupao i Barselonu i nista nije mogao. Atletiku ostaje kazna.

Kako sad ovo :lol:
Jednostavno. Barcelona je Barcelona, Atletico je Atletico i Madrid je Madrid. Prihvati na vrijeme da je to tako i uzivaj samo u fudbalu. Ako se budes pitao zasto je van terena drugacije, gubis vrijeme.

Tacno, Lucas Ferrer je zastupao i jedne i druge. U slucaju Barcelone 11 djecaka . U slucaju Reala 39. U slucaju Barcelone 2 tacke optuznice . U slucaju Madrida cetiri. Barceloni nije skinuta kazna Realu jeste. Prihvati da je to tako.
Real kaze da slucajevi nisu isti za Barselonu i Atletiko. Oni kazu da je Madrid jedini trazio da njihovi mladici dobiju pravo igranja tokom trajanja kazne dok mladici iz Barselone nisu igrali godinu dana kao ni Atletikovi. Po njihovom ispada da su samo oni stali u zstitu svoje djece a Barsa i Atletiko nisu.. :-)

ima li istine u ovome?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50541 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote: Real kaze da slucajevi nisu isti za Barselonu i Atletiko. Oni kazu da je Madrid jedini trazio da njihovi mladici dobiju pravo igranja tokom trajanja kazne dok mladici iz Barselone nisu igrali godinu dana kao ni Atletikovi. Po njihovom ispada da su samo oni stali u zstitu svoje djece a Barsa i Atletiko nisu.. :-)

ima li istine u ovome?
Ja nisam vidio nikakvo objasnjenje Real Madrida osim saopstenja. Izvini, ali to nema nikakvu osnovu. Kako nisu trazili? :D :D :D

Pa zbog toga su prvo ulozili zalbu na Fifinoj arbitraznoj komisiji a nakon toga i u Lozani.

Ovo je prvi put u istoriji da se u Lozani obori Fifina odluka.

Druze, nema sekiracije. Ovo nije nista novo, i nije posljednji put.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#50542 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija04 wrote:
dinty2 wrote: Real kaze da slucajevi nisu isti za Barselonu i Atletiko. Oni kazu da je Madrid jedini trazio da njihovi mladici dobiju pravo igranja tokom trajanja kazne dok mladici iz Barselone nisu igrali godinu dana kao ni Atletikovi. Po njihovom ispada da su samo oni stali u zstitu svoje djece a Barsa i Atletiko nisu.. :-)

ima li istine u ovome?
Ja nisam vidio nikakvo objasnjenje Real Madrida osim saopstenja. Izvini, ali to nema nikakvu osnovu. Kako nisu trazili? :D :D :D

Pa zbog toga su prvo ulozili zalbu na Fifinoj arbitraznoj komisiji a nakon toga i u Lozani.

Ovo je prvi put u istoriji da se u Lozani obori Fifina odluka.

Druze, nema sekiracije. Ovo nije nista novo, i nije posljednji put.
Vidio sam da tako pisu navijaci Reala pa prenio ovdje.

Da li bi Real bez Pereza bio ovako mocan van terena ili je on taj koji svojim vezama ovo sve omogucava?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50543 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:
Vidio sam da tako pisu navijaci Reala pa prenio ovdje.

Da li bi Real bez Pereza bio ovako mocan van terena ili je on taj koji svojim vezama ovo sve omogucava?
Kakvi navijaci Reala... Ja sam mislio da imas neko objasnjenje od strane advokata, suda,Real Madrida....Sta pisu ljudi to je nevazno
Uvijek ima neko objasnjenje. I kada je Di Stefano bio otet bilo je objasnjenje i kada football leaks objavi dokumente bilo je objasnjenje zasto se ne istrazuje dokument vec Football leaks. Vjerovatno ima objasnjenje i onaj nesretni sudija iz Zambije zasto nije iskljucio Ramosa iako se masio za dzep...

Naravno da bi i bez Pereza bio mocan. Govorimo o klubu koji je napravljen da bi bio veliki, simbol drzave. Real Madrid je dio sistema i nije vazno ko je na vlasti. Ali to nije nista novo, to se zna. Perez je tu jer je dio istog tog aparata. Da nije on, bio bi neko kao on. Dakle sve isto. I na kraju, sta nas interesuje to sto oni rade? Nista. Pripremi se, i na terenu pokazi da ti ne mogu nista.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50544 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Da bi odluka bila još bolja, trebali su Barsi danti novi ban, ali ovaj put na 4 godine.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50545 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Charuga wrote:Da bi odluka bila još bolja, trebali su Barsi danti novi ban, ali ovaj put na 4 godine.
:D :D

Dobro, nije ovdje bitna Barsa. Kaznjeni su, odradili su kaznu i zdravo. Ipak, tretman od strane suda i FIFE je bio sramotno neuravnotezen. Pocevsi od tajminga pa do presude. Ali opet kazem, tako je ,i bice tako.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50546 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Nije bitna Barsa, nije bitan Atletico, nisu bitni ostali. Na kraju krajeva, nikada neće biti isto pravilo za sve ...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50547 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Charuga wrote:Nije bitna Barsa, nije bitan Atletico, nisu bitni ostali. Na kraju krajeva, nikada neće biti isto pravilo za sve ...
Uvijek je bilo klasa. Nema ljutnje samo cudjenje.

Vidi, FIFA je prije 15 minuta izdala saopstenje u kome kaze da je primila odluku suda , ali da ocekuje obrazlozenje odluke :D :D :D

http://www.fifa.com/governance/news/y=2 ... 61427.html

Dakle, ovi ljudi su presudili i nisu dali nikakvo objasnjenje za svoju odluku. Da bar kazu, "na osnovu uvida i po clanu...." Nista ! Mogli su napisati i da donose odluku jer im je qrcu ceif :D :D :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50548 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Ko daje posljednju riječ?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#50549 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

Jerry springer
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50550 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Charuga wrote:Ko daje posljednju riječ?
Sud. Sad FIFA ima rok za zalbu. Vidjecemo. Ovo je prvi put da taj sportski sud u Lozani odluci protiv FIFE. Nije im pravo jer se pravi presedan.
Post Reply