FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102761
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50502 Re: FC Barcelona
Prava boja.skenderija04 wrote: Za sada se zna da ce treci dres biti bordo, na zahtijev novog sponzora Rakutena
http://estaticos.sport.es/resources/jpg ... 160990.jpg
- Jack Be Nimble
- Posts: 11657
- Joined: 15/01/2010 18:31
#50503 Re: FC Barcelona
Pa ovaj sto je u fotoshopu napravljen OK izgleda. Ali onaj dres sa slike koda je izasao iz 80tih.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50504 Re: FC Barcelona
Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, MASCHERANO, Alba; Busquets, Iniesta, DENIS; Messi, Suárez y Neymar
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50506 Re: FC Barcelona
Mora ovo brze . Spora im lopta veceras
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50507 Re: FC Barcelona
Uvijek su nekako blizu, ali nikako da uduplaju i osiguraju bodove.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#50508 Re: FC Barcelona
Kakva golcina jbt. Iniesta naniza trojicu pa Messi cetvoricu. Kkapa do poda
Evo ga jos jedan
Evo ga jos jedan
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50509 Re: FC Barcelona
Dva doktora fudbala (Iniesta i Mesi) u akciji, i Suarez u egzekuciji.
I opet doktor u akciji, a Alba egzekutor.
I opet doktor u akciji, a Alba egzekutor.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50510 Re: FC Barcelona
I messi je zjevnuo, i odlucuo da zavrsi patnju 
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50511 Re: FC Barcelona
koliko messi nije normalan, stvarno
a don igra, sa 32 godine vrijedi svoju kilazu u zlatu.
a don igra, sa 32 godine vrijedi svoju kilazu u zlatu.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#50512 Re: FC Barcelona
Nisam gledao ovo od pocetka. Jel Flores Q. smirio ove divljake, jel igraju normalno il su mesari po obicaju?!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50513 Re: FC Barcelona
Jeste. Quique je veliki gospodin, i Espanyol danas igra posteno.studeni76 wrote:Nisam gledao ovo od pocetka. Jel Flores Q. smirio ove divljake, jel igraju normalno il su mesari po obicaju?!
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50514 Re: FC Barcelona
iniesta je jedan veliki gospodin i doktor ove igreCharuga wrote:Dva doktora fudbala (Iniesta i Mesi) u akciji, i Suarez u egzekuciji.
I opet doktor u akciji, a Alba egzekutor.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50515 Re: FC Barcelona
dobro je, namjesti mu sule gol, bilo bi bruka da messi ne upise nijedan danas.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50516 Re: FC Barcelona
Zaslužio je i on jedan.
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#50517 Re: FC Barcelona
Nikad necu shvatiti one koji smatraju Ronalda boljim igracem od Messia...
Najbolji u posljednjih 20. Godina, ubjedljivo.
Najbolji u posljednjih 20. Godina, ubjedljivo.
- Logovan
- Posts: 102761
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50518 Re: FC Barcelona
Kakav četvrti gol Barce.

- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#50519 Re: FC Barcelona
Zbog ovakvih driblinga i poteza se gleda fudbal
Iniesta i Messi
Jesul se Florea i Lucho pozdravili?
Iniesta i Messi
Jesul se Florea i Lucho pozdravili?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50520 Re: FC Barcelona
Nisam vidio. Vjerovatno nisu. Ali to oni vuku jos od kad su igrali zajedno u Madridu. Samo Quique je smeker i po.Distortion wrote:Zbog ovakvih driblinga i poteza se gleda fudbal![]()
Iniesta i Messi![]()
Jesul se Florea i Lucho pozdravili?
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50521 Re: FC Barcelona
jesu, preko neke stvari i cisto reda radi, ali jesu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50522 Re: FC Barcelona
Samo hm hm... Barsa veceras
Prvo poluvrijeme Barsa hvata Espanyola na kontru .
U drugom je opet Messi morao da promucka kolu inace....
Treba dosta toga da se poklopi u drugom dijelu sezone. To bi bilo to za rezultatski uspjesnu 2016-tu. Sta dalje i kako dalje svi znamo. Ako Messi odluci da igra ispratice ga i Iniesta i Luis Suarez. Dovoljno za borbu za titule. Za osvajanje istih trebace puno vise.
Prvo poluvrijeme Barsa hvata Espanyola na kontru .
U drugom je opet Messi morao da promucka kolu inace....
Treba dosta toga da se poklopi u drugom dijelu sezone. To bi bilo to za rezultatski uspjesnu 2016-tu. Sta dalje i kako dalje svi znamo. Ako Messi odluci da igra ispratice ga i Iniesta i Luis Suarez. Dovoljno za borbu za titule. Za osvajanje istih trebace puno vise.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50523 Re: FC Barcelona
Pa dobro, civilizovani su ljudi. Samo Lucho je taj koji je napravio (tada) sranje. Optuzio je Floresa (bez ikakvog motiva) da je Valdanov spijun i da radi protiv ekipe...a imao je ugovor sa Barsom u dzepuomar little wrote:jesu, preko neke stvari i cisto reda radi, ali jesu.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50525 Re: FC Barcelona
Ovo Messi i Iniesta drže zasad, a dokad vidjecemo.
I pravo da kažem, gadi mi se ova trenutna Barcina igra, to je jedan usporeni snimak, slowmotion - sve dok Mesiju ne dokurci u neka doba i uzme loptu...volio bi da Enrique što prije ode, ako ne može prodrmati ekipu, ne ide više ovako....dosta tri sezone.
I pravo da kažem, gadi mi se ova trenutna Barcina igra, to je jedan usporeni snimak, slowmotion - sve dok Mesiju ne dokurci u neka doba i uzme loptu...volio bi da Enrique što prije ode, ako ne može prodrmati ekipu, ne ide više ovako....dosta tri sezone.
