Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50502 Re: Liverpool FC
Jota igra uzasno poluvrijeme
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50503 Re: Liverpool FC
Mane jedini igra naprijed.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50504 Re: Liverpool FC
Fabinho ćaća.
Robbo izgleda ima problem.
Robbo izgleda ima problem.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50505 Re: Liverpool FC
Ne mogu biti nezadovoljan sa 0, ali bilo je prostora naprijed, moglo se iskoristiti. Nadam se da će iskoristiti u drugom.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50506 Re: Liverpool FC
Ne mogu skontati zbog čega se igrači ne odlučuju, a i kad se odluče na udarac van 16, nema šanse da zabiju. Pa to je jednostavno sramota.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50507 Re: Liverpool FC
Irac, Škot, Velšanin i nekoliko Engleza. Fali samo iz S. Irske još neko 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50509 Re: Liverpool FC
Curtis
Ovo mu je trebao biti drugi večeras.
Ovo mu je trebao biti drugi večeras.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50511 Re: Liverpool FC
Mane je ubjedljivo najlosiji, i najbezobrazniji veceras.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50512 Re: Liverpool FC
Kakva utakmica Fabinha 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50514 Re: Liverpool FC
Čudi me da ovaj Traore nije startao, u formi je. Mogao bi praviti dar mar dole.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50515 Re: Liverpool FC
Kelleher
Puno smo prilika izbunarili.
Puno smo prilika izbunarili.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#50517 Re: Liverpool FC
Sreća pa onaj govnar Adrian ne brani, 2 bi primio najmanje.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50519 Re: Liverpool FC
Liverpool - Ajax 1:0
Jones
Jones
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50520 Re: Liverpool FC
To je to za Europu do proljeća, prvo mjesto, napokon bez stresa zadnje kolo. Odlazak u Dansku neka bude ravan odlasku Exeteru u FA Kupu.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50521 Re: Liverpool FC
Mladost nas je izvukla večeras
Svaka čast ekipi, zaslužujemo ovu grupu gledati sa vrha!
Svaka čast ekipi, zaslužujemo ovu grupu gledati sa vrha!
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50522 Re: Liverpool FC
Glasanje :
Curtis 5
Kelleher 3
Hendo 1
Flop : Jota
Curtis 5
Kelleher 3
Hendo 1
Flop : Jota
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50523 Re: Liverpool FC
I moram prokomentirati vezano za Manea. Koji je to dajver postao, pa ovo je ružno gledat.
U pola duela može otrest braniča, on pada na neviđeno.
U pola duela može otrest braniča, on pada na neviđeno.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#50524 Re: Liverpool FC
No Curtis no party
Svaka čast momku, ne libi se biti konkretan i konkretno zapucati po golu bez bespotrebnog peglanja
Keleher bombona, onaj blesavi Rocky bi rahat tri cigle dobio večeras
Svaka čast momku, ne libi se biti konkretan i konkretno zapucati po golu bez bespotrebnog peglanja
Keleher bombona, onaj blesavi Rocky bi rahat tri cigle dobio večeras
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
