Fkt nije lose, evo sad otvorih link. Kod mene je ova kartica, na aplikaciji nikakva notifikacija, obavijest i sl. Prvi put ovdje pogledah, hvala ti na infuucenik1234 wrote: ↑07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
Raiffeisen banka - sve o tome
Moderator: anex
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#5051 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
-
Mehemed
- Posts: 6199
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#5052 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ovdje piše "na određen asortiman" što znači da nije na sve.ucenik1234 wrote: ↑07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).

Napravili akciju za Mastercard, a nas sa VISA-ma ko šiša...
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#5053 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ovu akciju pravi izdavač Katica. Obrati se visi
-
Mehemed
- Posts: 6199
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#5054 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Znam, vjerojatno im se slabo koriste kartice za plaćanje u Bingu pa da probaju malo podebljati.
-
dzenanalic22
- Posts: 2031
- Joined: 28/08/2017 16:30
#5055 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
15% na sav asortiman (utorkom), 30% na određeni (neprehrambeni - subotom)Mehemed wrote: ↑07/12/2024 16:52Ovdje piše "na određen asortiman" što znači da nije na sve.ucenik1234 wrote: ↑07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
Napravili akciju za Mastercard, a nas sa VISA-ma ko šiša...
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#5056 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
na ovom internet bankarstvu ne mogu da vidim historije transakcija na svom računu
ima prozor "transakcije debitne kartice" ali prazno, a imao sam transakcija
nije valjda da se služe ovim taktikama da prebace ljude na mobilno bankarstvo
ima prozor "transakcije debitne kartice" ali prazno, a imao sam transakcija
nije valjda da se služe ovim taktikama da prebace ljude na mobilno bankarstvo
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#5057 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
danae probao uplatiti neke stvari putem naloga, ne dolaze sms kodovi za potvrdu transakcije
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#5058 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
-
anex_12
- Posts: 192
- Joined: 24/10/2021 20:08
#5059 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Poznanica podigla debitnu ima mjesec,i nije mogla odmah da potpise za tempo paket,isla 5 puta u poslovnicu,svaki put ne moze,do sistema je,dodjite opet,bla bla. I danas isto tako. Pravo profesionalna banka. Da li je to na nivou cijele banke tako ili samo do nase poslovnice?
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#5060 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Cijela banka je u raspadu.anex_12 wrote: ↑10/12/2024 13:30 Poznanica podigla debitnu ima mjesec,i nije mogla odmah da potpise za tempo paket,isla 5 puta u poslovnicu,svaki put ne moze,do sistema je,dodjite opet,bla bla. I danas isto tako. Pravo profesionalna banka. Da li je to na nivou cijele banke tako ili samo do nase poslovnice?
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#5061 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
fakat u raspadu, veceras oko 6 poziv prema njihovom 081 929292 broju tiruri neispravan broj, poziv na 033 755 010 nepostojeci broj... i sta da mi se desila kradja kartice? kome prijaviti? dno dna... a nekad su vazili za ozbiljnu banku...
- fusion_ba
- Posts: 4962
- Joined: 02/12/2017 20:10
#5062 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ne znam šta se dešava ali posljednjih 5 godina je usluga sve gora.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#5063 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Nije banka, neć IT podrška. Vjerovatno su promijeniliortodont wrote: ↑10/12/2024 20:36Cijela banka je u raspadu.anex_12 wrote: ↑10/12/2024 13:30 Poznanica podigla debitnu ima mjesec,i nije mogla odmah da potpise za tempo paket,isla 5 puta u poslovnicu,svaki put ne moze,do sistema je,dodjite opet,bla bla. I danas isto tako. Pravo profesionalna banka. Da li je to na nivou cijele banke tako ili samo do nase poslovnice?
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#5064 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Pisao sam na prošloj strani. Reif ima ogromne probleme koji prevazilaze IT smetnje.HelaS wrote: ↑10/12/2024 22:46Nije banka, neć IT podrška. Vjerovatno su promijeniliortodont wrote: ↑10/12/2024 20:36Cijela banka je u raspadu.anex_12 wrote: ↑10/12/2024 13:30 Poznanica podigla debitnu ima mjesec,i nije mogla odmah da potpise za tempo paket,isla 5 puta u poslovnicu,svaki put ne moze,do sistema je,dodjite opet,bla bla. I danas isto tako. Pravo profesionalna banka. Da li je to na nivou cijele banke tako ili samo do nase poslovnice?
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#5065 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Tad je nekad i krenulo. Što su "šalteruše" (ne vrijeđam) do prije cca 5g. bile nasmijane i raspoložene bile su. Od tada lagani problemi svih oblika na šalterima, radnice premorene i nezadovoljne. Iznenadno prebacivanje kadrova iz poslovnice u poslovnicu. Uvijek zateknem nekog drugog sa drugačijom pričom i odgovorima na ista pitanja. I trajalo je to jednu do dvije godine uz postepena pogoršanja, da bi sad nastalo ovo opšte rasulo.
Dolazi i do ukidanja nekih poslovnica koje postaju iPoslovnice pa se neke i od njih potpuno gase.
Ovo danas što imamo sa ukudanjem mini izvoda i uvida u stanje osim na ekranu je čisti bezobrazluk i ništa više uz naravno bagovitu aplikaciju, transakcije i ostale elektronske usluge.
Da ne spominjem npr. da mi neki dan plata nije htjela proći, tek poslije 2 sata patnje i vrtenja točkića za no response.
Mogao je tako i PDV zapeti. Ko bi mi platio kaznu, banka?
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#5066 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ova banka najviše poštuje sve zakone te po istima radi. Lično sam nezadovoljan uslugom, ali znam iz nekih internih izvora da su i dosta ograničeni, ali da poštuju propise
- fusion_ba
- Posts: 4962
- Joined: 02/12/2017 20:10
#5067 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
A opet su jedini otvorili račun Dodikovim firmama koje su pod američkim sankcinjama. Čak ni banke iz RS nisu htjele rizikovati da im otvore račun ali je jedino Raiffeisen izašao u susret
https://ba.voanews.com/a/firme-osnovane ... 90662.html
-
Hakiz
- Posts: 48411
- Joined: 30/07/2015 20:01
#5068 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
- fusion_ba
- Posts: 4962
- Joined: 02/12/2017 20:10
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#5070 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Je li i propis limita od 7000 KM priliva u tromjesečju u sklopu zakona o bankarstvu ili Raiffeisenov interni propis?
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#5071 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Svaka banka ima svoja pravila. Ako misliš da je protivzakonito čak ne moraš tužiti, već se obratiti agenciji za bankarstvo. Kažem ono što znam, nemam potrebe da siljim za rff banku jer mrzim svaku.
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#5073 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ako se dobro sjećam, intesa je uvela nesto slično
- Peacean
- Posts: 9891
- Joined: 11/09/2017 11:13
- Location: Sarajevo
#5074 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Da li se naplaćuje ovo mobilno bankarstvo?
-
Ajdinn4
- Posts: 1071
- Joined: 21/06/2021 20:59
#5075 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Nevjerovatno koliko su banke u BiH zaostale po raznim pitanjima. Ne treba ići daleko, samo treba pogledati npr. Raiffeisen ili Intesu u Hrvatskoj, Srbiji, pa onda kod nas.
Od domaćih banaka i ne očekujem neke inovacije i praćenje trendova, ali me iznenađuju ove koje posluju u pola Evrope, a u BiH se samo prilagode ostalim bankama i posluju po principu od prije 20 godina.
Raiffeisen mi je ranije bila primarna banka, a sad kad bih otvarao račun, ne bih je razmotrio ni u top 5.
Od domaćih banaka i ne očekujem neke inovacije i praćenje trendova, ali me iznenađuju ove koje posluju u pola Evrope, a u BiH se samo prilagode ostalim bankama i posluju po principu od prije 20 godina.
Raiffeisen mi je ranije bila primarna banka, a sad kad bih otvarao račun, ne bih je razmotrio ni u top 5.
