Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5051 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

mi ćemo prave dresove tek dobiti u kvalifikacijama za EP

razumljivo je meni da sada ne treba ni očekivati puno, ali ovi si mi brate ultrageneric....ko ona najjeftinija adidas trening majica
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5052 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

lajkujMe wrote:Neki mali lijevi portal za koji niko nikad nije cuo reko e ovo su novi adidas dresovi iako se tek danas saznalo da je Adidas zvanicno novi sportski sponzor. Da sam znao da je ovako lagano varati narod trebao bih krenuti u varalacke vode :D

Dres nije zvanican dok ne vidimo Begica u njemu na zvanicnom predstavljanju dresa.
Ako nisi upoznat,dres je objavljen na sajtu saveza pa izbrisan nakon par minuta ...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5053 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Herr Flick wrote:Ljudi ba svaki dres ce izgledat ruzno i onako bacen i slikan da ti ne znam čiji je :-) :-)
Vala neće, vidi
Image
Image
Image
Image


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#5054 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Nije ljubicasta boja..nego zbog svjetlosti baca takvu boju....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#5055 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

skroz su bezvezni - jbg, očekivao sam za SP neki jebački dizajn.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5056 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Evo isti model,samo nije izgužvan,jel sad dobar :D


Image

:bih: :bih: :bih: :bih:
Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 19:23, edited 2 times in total.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#5057 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Ma sranje, provdidan. :D Salim se.
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#5058 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by archi_a »

archi_a wrote:Ovo je pr nadlezan za komunikaciju sa medijima i interesnim grupama. Na njegov mail

Robert Hughes

adidas Senior Global Football PR Manager

Email: [email protected] 

Tel: +49/9132/84-6856

treba poslati sto vise upita vezano za prezentaciju novih dresova. Treba traziti datum, kada ce se oficijelno predstaviti novi dresovi. Ako nas vise postavi to pitanje, mozda ubrzaju, zbog velikog interesa. :) Molim da se svi koji mogu ukljuce.
Da vidimo, ima li ovaj forum moc. :bih:
Izvinjenje sto se ponavljam. Molim stalne i ozbiljne forumase da se ukljuce i posalju mail kao sto sam i ja. Mozda se nesto i izrodi iz ovoga.
User avatar
refffko
Posts: 1175
Joined: 05/03/2014 18:25

#5059 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by refffko »

http://www.footballkitnews.com/wp-conte ... Adidas.jpg

Dres Sjeverne Irske, znaci identican model kao ovaj nas.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5060 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

refffko wrote:http://www.footballkitnews.com/wp-conte ... Adidas.jpg

Dres Sjeverne Irske, znaci identican model kao ovaj nas.

Stari dres Sj. Irske :oops:


evo novi
Image


sramota Adidas
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5061 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

2 dres Sj. Irske

Image


:oops: kako je ružan jbt
xxfmanxx
Posts: 185
Joined: 02/10/2011 19:34

#5062 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by xxfmanxx »

refffko wrote:http://www.footballkitnews.com/wp-conte ... Adidas.jpg

Dres Sjeverne Irske, znaci identican model kao ovaj nas.
jest fakat, dobro si ga skonto :thumbup:

http://www.jdsports.co.uk/search/Northe ... allocation
Last edited by xxfmanxx on 20/03/2014 19:34, edited 1 time in total.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5063 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

De ba House ohladi :lol: :lol: :lol:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5064 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Herr Flick wrote:De ba House ohladi :lol: :lol: :lol:

Tebi dobar dres ??!! :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#5065 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by skenderija04 »

Nekad je bolje ne praviti se pametan. Izvrsno
Image
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5066 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

House wrote:
Herr Flick wrote:De ba House ohladi :lol: :lol: :lol:

Tebi dobar dres ??!! :D :D
Jest,100000 puta bolji od one vrece italijanske :izet:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5067 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Vala ako je istina ja ga necu ni dzaba
Eto i na igracima je odron gore


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5068 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Herr Flick wrote:
House wrote:
Herr Flick wrote:De ba House ohladi :lol: :lol: :lol:

Tebi dobar dres ??!! :D :D
Jest,100000 puta bolji od one vrece italijanske :izet:


Mi i Sjeverna Irska idemo !!! :oops: :lol:


bježi ba sramota
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#5069 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Reglan »

Kompanija Adidas danas je objavila da će biti sponzor bh. nogometnim reprezentacijama. Portal Klix.ba došao je u posjed fotografija dresova, sa logom Adidasa, u kojima bi Zmajevi mogli nastupiti na SP-u. Zvanične potvrde još uvijek nema.

:lol: :lol: :lol: :lol:

kakav portal,forumasi a ne portal. :bih:
User avatar
refffko
Posts: 1175
Joined: 05/03/2014 18:25

#5070 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by refffko »

Bijeli je kao gostujuci Sjeverne irske, plavi je kao domaci Sjeverne Irske.
Isti model kao i bijeli i Rumunija nosi.

http://www.mantosdofutebol.com.br/wp-co ... Adidas.png
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#5071 Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

House wrote: Mi i Sjeverna Irska idemo !!! :oops: :lol:


bježi ba sramota
Tu smo negdje realno.
Last edited by Jazzy.ba on 20/03/2014 19:45, edited 1 time in total.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#5072 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

klix krade fotke :oops:
User avatar
DonVitos
Posts: 16
Joined: 20/03/2014 11:26
Location: Bihac

#5073 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitos »

Naivni ste ako mislite da je ono orginal Adidasov dres, ono je neka kineska kopija hem gdje je adidas "pecet" u predjelu vrata ha ya adidas orignal :-)
Kinesko smece koje ce se sutra prodavati.. :oops:
Last edited by DonVitos on 20/03/2014 19:55, edited 1 time in total.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#5074 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Pa nama ništa i ne treba dati, čuj sad adidas nevalja :-)
Ovakvi su adidas dresovi, uvijek i svima. Jedino ako neko hoće zmaja na dresu :-)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#5075 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

I Meksiko. (minus ćize)

Image

Image

Image


http://j.mp/128fkPs
Post Reply