Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5051 Re: Dres reprezentacije BiH
mi ćemo prave dresove tek dobiti u kvalifikacijama za EP
razumljivo je meni da sada ne treba ni očekivati puno, ali ovi si mi brate ultrageneric....ko ona najjeftinija adidas trening majica
razumljivo je meni da sada ne treba ni očekivati puno, ali ovi si mi brate ultrageneric....ko ona najjeftinija adidas trening majica
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5052 Re: Dres reprezentacije BiH
Ako nisi upoznat,dres je objavljen na sajtu saveza pa izbrisan nakon par minuta ...lajkujMe wrote:Neki mali lijevi portal za koji niko nikad nije cuo reko e ovo su novi adidas dresovi iako se tek danas saznalo da je Adidas zvanicno novi sportski sponzor. Da sam znao da je ovako lagano varati narod trebao bih krenuti u varalacke vode![]()
Dres nije zvanican dok ne vidimo Begica u njemu na zvanicnom predstavljanju dresa.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5053 Re: Dres reprezentacije BiH
Vala neće, vidiHerr Flick wrote:Ljudi ba svaki dres ce izgledat ruzno i onako bacen i slikan da ti ne znam čiji je![]()




Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5054 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije ljubicasta boja..nego zbog svjetlosti baca takvu boju....
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
-
PeppermintSA
- Posts: 1933
- Joined: 05/08/2010 20:00
#5055 Re: Dres reprezentacije BiH
skroz su bezvezni - jbg, očekivao sam za SP neki jebački dizajn.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5056 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo isti model,samo nije izgužvan,jel sad dobar



Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 19:23, edited 2 times in total.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#5057 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma sranje, provdidan.
Salim se.
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#5058 Re: Dres reprezentacije BiH
Izvinjenje sto se ponavljam. Molim stalne i ozbiljne forumase da se ukljuce i posalju mail kao sto sam i ja. Mozda se nesto i izrodi iz ovoga.archi_a wrote:Ovo je pr nadlezan za komunikaciju sa medijima i interesnim grupama. Na njegov mail
Robert Hughes
adidas Senior Global Football PR Manager
Email: [email protected]
Tel: +49/9132/84-6856
treba poslati sto vise upita vezano za prezentaciju novih dresova. Treba traziti datum, kada ce se oficijelno predstaviti novi dresovi. Ako nas vise postavi to pitanje, mozda ubrzaju, zbog velikog interesa.Molim da se svi koji mogu ukljuce.
Da vidimo, ima li ovaj forum moc.
- refffko
- Posts: 1175
- Joined: 05/03/2014 18:25
#5059 Re: Dres reprezentacije BiH
http://www.footballkitnews.com/wp-conte ... Adidas.jpg
Dres Sjeverne Irske, znaci identican model kao ovaj nas.
Dres Sjeverne Irske, znaci identican model kao ovaj nas.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5060 Re: Dres reprezentacije BiH
refffko wrote:http://www.footballkitnews.com/wp-conte ... Adidas.jpg
Dres Sjeverne Irske, znaci identican model kao ovaj nas.
Stari dres Sj. Irske
evo novi

sramota Adidas
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5061 Re: Dres reprezentacije BiH
2 dres Sj. Irske

kako je ružan jbt

-
xxfmanxx
- Posts: 185
- Joined: 02/10/2011 19:34
#5062 Re: Dres reprezentacije BiH
jest fakat, dobro si ga skontorefffko wrote:http://www.footballkitnews.com/wp-conte ... Adidas.jpg
Dres Sjeverne Irske, znaci identican model kao ovaj nas.
http://www.jdsports.co.uk/search/Northe ... allocation
Last edited by xxfmanxx on 20/03/2014 19:34, edited 1 time in total.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5063 Re: Dres reprezentacije BiH
De ba House ohladi

- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5064 Re: Dres reprezentacije BiH
Herr Flick wrote:De ba House ohladi![]()
![]()
Tebi dobar dres ??!!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#5065 Re: Dres reprezentacije BiH
Nekad je bolje ne praviti se pametan. Izvrsno


- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5066 Re: Dres reprezentacije BiH
Jest,100000 puta bolji od one vrece italijanskeHouse wrote:Herr Flick wrote:De ba House ohladi![]()
![]()
Tebi dobar dres ??!!![]()
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5067 Re: Dres reprezentacije BiH
Vala ako je istina ja ga necu ni dzaba
Eto i na igracima je odron gore
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Eto i na igracima je odron gore
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5068 Re: Dres reprezentacije BiH
Herr Flick wrote:Jest,100000 puta bolji od one vrece italijanskeHouse wrote:Herr Flick wrote:De ba House ohladi![]()
![]()
Tebi dobar dres ??!!![]()
Mi i Sjeverna Irska idemo !!!
bježi ba sramota
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#5069 Re: Dres reprezentacije BiH
Kompanija Adidas danas je objavila da će biti sponzor bh. nogometnim reprezentacijama. Portal Klix.ba došao je u posjed fotografija dresova, sa logom Adidasa, u kojima bi Zmajevi mogli nastupiti na SP-u. Zvanične potvrde još uvijek nema.
kakav portal,forumasi a ne portal.
kakav portal,forumasi a ne portal.
- refffko
- Posts: 1175
- Joined: 05/03/2014 18:25
#5070 Re: Dres reprezentacije BiH
Bijeli je kao gostujuci Sjeverne irske, plavi je kao domaci Sjeverne Irske.
Isti model kao i bijeli i Rumunija nosi.
http://www.mantosdofutebol.com.br/wp-co ... Adidas.png
Isti model kao i bijeli i Rumunija nosi.
http://www.mantosdofutebol.com.br/wp-co ... Adidas.png
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#5071 Dres reprezentacije BiH
Tu smo negdje realno.House wrote: Mi i Sjeverna Irska idemo !!!![]()
bježi ba sramota
Last edited by Jazzy.ba on 20/03/2014 19:45, edited 1 time in total.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#5072 Re: Dres reprezentacije BiH
klix krade fotke 
- DonVitos
- Posts: 16
- Joined: 20/03/2014 11:26
- Location: Bihac
#5073 Re: Dres reprezentacije BiH
Naivni ste ako mislite da je ono orginal Adidasov dres, ono je neka kineska kopija hem gdje je adidas "pecet" u predjelu vrata ha ya adidas orignal
Kinesko smece koje ce se sutra prodavati..
Kinesko smece koje ce se sutra prodavati..
Last edited by DonVitos on 20/03/2014 19:55, edited 1 time in total.
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#5074 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa nama ništa i ne treba dati, čuj sad adidas nevalja
Ovakvi su adidas dresovi, uvijek i svima. Jedino ako neko hoće zmaja na dresu
Ovakvi su adidas dresovi, uvijek i svima. Jedino ako neko hoće zmaja na dresu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58



