Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#5051 Re: Gledate seriju - preporucite je
Secret diary of a call girl
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#5052 Re: Gledate seriju - preporucite je
Upravo pregledao prvu epizodu cini se zanimljivom
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#5053 Re: Gledate seriju - preporucite je
American Horror Story izgleda interesantna i ove sezone ... Jessica Lange ponovo jako dobro glumi, a svidja mi se i Sarah Paulson (Lana Banana
).
me gusta.
me gusta.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5054 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja sam odusevljena coven sezonom 
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5055 Re: Gledate seriju - preporucite je
NeyDan wrote:American Horror Story izgleda interesantna i ove sezone ... Jessica Lange ponovo jako dobro glumi, a svidja mi se i Sarah Paulson (Lana Banana).
me gusta.
Meni je za sada najlosija sezona, valjda preokrenu...
- newklear
- Posts: 1411
- Joined: 10/12/2009 15:59
#5056 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dok dočekam Homeland sljedeću epizodu gledam The blacklist http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nv_sr_1
Preporuka!
Preporuka!
- BAN___KAI
- Posts: 799
- Joined: 27/09/2012 15:36
#5057 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo ja "opet" poceo da gledam Star Trek jer sam sve dobre serije pregledao 
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#5058 Re: Gledate seriju - preporucite je
+1NeyDan wrote:American Horror Story izgleda interesantna i ove sezone ... Jessica Lange ponovo jako dobro glumi, a svidja mi se i Sarah Paulson (Lana Banana).
me gusta.
Meni je ova serija predobra, mada nisam fan prve sezone.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5059 Re: Gledate seriju - preporucite je
Treća zasad ni blizu prve i druge.
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#5060 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni se druga sezona (koja mi je predobra) tek svidjela od 4-te epizode, pa se nadam da će se i 3. sezona popravitiultima_palabra wrote:Treća zasad ni blizu prve i druge.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5061 Re: Gledate seriju - preporucite je
U drugoj su se pogubili u sredini, bar meni... zadnje dvije epizode su bile odlične. Prva mi je u totalu bila dobra.PristavilaVoduZaKafu wrote:Meni se druga sezona (koja mi je predobra) tek svidjela od 4-te epizode, pa se nadam da će se i 3. sezona popravitiultima_palabra wrote:Treća zasad ni blizu prve i druge.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#5062 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ako nema nje, zajebi seriju.


- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5063 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ako ne izvuku ovu sezonu mislim da bi to mogao biti kraj za AHS.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#5064 Re: Gledate seriju - preporucite je
nije lošaSkyfox wrote:Upravo pregledao prvu epizodu cini se zanimljivom
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#5065 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja sam prvu samo povremeno na foxu gledala.ultima_palabra wrote: U drugoj su se pogubili u sredini, bar meni... zadnje dvije epizode su bile odlične. Prva mi je u totalu bila dobra.
I gluplje serije su duže trajalePitarrr82 wrote:![]()
![]()
Ako ne izvuku ovu sezonu mislim da bi to mogao biti kraj za AHS.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5066 Re: Gledate seriju - preporucite je
True ali su i bolje gledajuci ovu sezonu trajale kracePristavilaVoduZaKafu wrote:Ja sam prvu samo povremeno na foxu gledala.ultima_palabra wrote: U drugoj su se pogubili u sredini, bar meni... zadnje dvije epizode su bile odlične. Prva mi je u totalu bila dobra.
I gluplje serije su duže trajalePitarrr82 wrote:![]()
![]()
Ako ne izvuku ovu sezonu mislim da bi to mogao biti kraj za AHS.
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#5067 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hajd mi navedi te bolje, taman da gledamPitarrr82 wrote:
True ali su i bolje gledajuci ovu sezonu trajale krace
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5068 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobro čisti, kolika li joj je satnica?Partijaner wrote:Ako nema nje, zajebi seriju.![]()
![]()
-
omar little
- Posts: 17412
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5069 Re: Gledate seriju - preporucite je
pogledala cetiri epizode master of sex. ima potencijala; gluma je dobra, istinita prica je odlicna, jedino se jos ne moze reci kako ce izhendlat tako dug period prije publikacije studije. rano je jos za reci i kako ce/da li ce uopce razvijati sporedne likove, na prvu se cini da imaju namjeru graditi sve polako no lako bi mogli upasti u zamku kreiranja kartonskih izreza i jeftinih stereotipova (ovo, zapravo, vazi i za dva glavna lika, malo su me prepali u zadnjoj epizodi valjda ce se isplatiti i biti bolje u iducoj ). ja volim michael sheena pa sam mozda malo subjektivna ali mi je okej serija.
imajte je na umu, vi sto volite karakter driven drame.
imajte je na umu, vi sto volite karakter driven drame.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5070 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tajming, i ja sinoc pogledah Masters of Sex, i iako ne toliko detaljno ko omar mali, preporucujem, chirs
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#5071 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne znam da li neko gleda, ali izašla je nova epizoda Pretty Little Liars 
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#5072 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sto se tice American Horros Story, u drugoj sezoni su sve zivo pomijesali, od nacistickog doktora, preko frankesteina i vanzemaljaca do Anne Frank ... ne kazem da nije bila dobra, ali svidja mi se kako se sav taj madness zavrsio (ovako se zove posljednja epizoda).
Imam osjecaj da ovu godinu zele napraviti manju pauzu, prva sezona je bila mlaka, onda druga je bila sve samo ne to i sada treca, opet moderno doba i opet blaza od druge ... but, we shall see!
Ona Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D mi je nesto pomalo dosadna, vec sam 2x zaspao gledajuci neku od epizoda.
Imam osjecaj da ovu godinu zele napraviti manju pauzu, prva sezona je bila mlaka, onda druga je bila sve samo ne to i sada treca, opet moderno doba i opet blaza od druge ... but, we shall see!
Ona Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D mi je nesto pomalo dosadna, vec sam 2x zaspao gledajuci neku od epizoda.
Last edited by alibaba_i_30_godina on 23/10/2013 20:40, edited 1 time in total.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#5073 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vala Agents of shield i meni dosadna, ocekivala sam puno vise. 
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#5074 Re: Gledate seriju - preporucite je
sad vidjoh da sam napisao pogresan naziv.ćiribiribela wrote:Vala Agents of shield i meni dosadna, ocekivala sam puno vise.
ako nista moze se pogledati jos 2-3 epizoda radi one male sky
Person of Interest mi takodjer nije vise na listi must watch odmah po izlasku.
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#5075 Re: Gledate seriju - preporucite je
same herećiribiribela wrote:Vala Agents of shield i meni dosadna, ocekivala sam puno vise.
