Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#5051 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pirmin »

Secret diary of a call girl

User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#5052 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Skyfox »

Upravo pregledao prvu epizodu cini se zanimljivom

User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#5053 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

American Horror Story izgleda interesantna i ove sezone ... Jessica Lange ponovo jako dobro glumi, a svidja mi se i Sarah Paulson (Lana Banana :D ).



me gusta. :izet:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#5054 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

ja sam odusevljena coven sezonom :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5055 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

NeyDan wrote:American Horror Story izgleda interesantna i ove sezone ... Jessica Lange ponovo jako dobro glumi, a svidja mi se i Sarah Paulson (Lana Banana :D ).

me gusta. :izet:

Meni je za sada najlosija sezona, valjda preokrenu...
User avatar
newklear
Posts: 1411
Joined: 10/12/2009 15:59

#5056 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by newklear »

Dok dočekam Homeland sljedeću epizodu gledam The blacklist http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nv_sr_1

Preporuka!
User avatar
BAN___KAI
Posts: 799
Joined: 27/09/2012 15:36

#5057 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BAN___KAI »

Evo ja "opet" poceo da gledam Star Trek jer sam sve dobre serije pregledao :shock:
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#5058 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

NeyDan wrote:American Horror Story izgleda interesantna i ove sezone ... Jessica Lange ponovo jako dobro glumi, a svidja mi se i Sarah Paulson (Lana Banana :D ).



me gusta. :izet:
+1
Meni je ova serija predobra, mada nisam fan prve sezone.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5059 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

Treća zasad ni blizu prve i druge.
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#5060 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

ultima_palabra wrote:Treća zasad ni blizu prve i druge.
Meni se druga sezona (koja mi je predobra) tek svidjela od 4-te epizode, pa se nadam da će se i 3. sezona popraviti :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5061 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

PristavilaVoduZaKafu wrote:
ultima_palabra wrote:Treća zasad ni blizu prve i druge.
Meni se druga sezona (koja mi je predobra) tek svidjela od 4-te epizode, pa se nadam da će se i 3. sezona popraviti :D
U drugoj su se pogubili u sredini, bar meni... zadnje dvije epizode su bile odlične. Prva mi je u totalu bila dobra.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#5062 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Partijaner »

Ako nema nje, zajebi seriju. :izet: :mrgreen:
Image
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5063 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

:lol: :lol:

Ako ne izvuku ovu sezonu mislim da bi to mogao biti kraj za AHS.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#5064 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Mr. Brightside »

Skyfox wrote:Upravo pregledao prvu epizodu cini se zanimljivom

nije loša :D
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#5065 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

ultima_palabra wrote: U drugoj su se pogubili u sredini, bar meni... zadnje dvije epizode su bile odlične. Prva mi je u totalu bila dobra.
Ja sam prvu samo povremeno na foxu gledala.
Pitarrr82 wrote::lol: :lol:

Ako ne izvuku ovu sezonu mislim da bi to mogao biti kraj za AHS.
I gluplje serije su duže trajale :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5066 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

PristavilaVoduZaKafu wrote:
ultima_palabra wrote: U drugoj su se pogubili u sredini, bar meni... zadnje dvije epizode su bile odlične. Prva mi je u totalu bila dobra.
Ja sam prvu samo povremeno na foxu gledala.
Pitarrr82 wrote::lol: :lol:

Ako ne izvuku ovu sezonu mislim da bi to mogao biti kraj za AHS.
I gluplje serije su duže trajale :D
True ali su i bolje gledajuci ovu sezonu trajale krace :skoljka:
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#5067 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

Pitarrr82 wrote:
True ali su i bolje gledajuci ovu sezonu trajale krace :skoljka:
Hajd mi navedi te bolje, taman da gledam :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5068 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

Partijaner wrote:Ako nema nje, zajebi seriju. :izet: :mrgreen:
Image
Dobro čisti, kolika li joj je satnica? :zoka:
omar little
Posts: 17412
Joined: 14/03/2008 21:14

#5069 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

pogledala cetiri epizode master of sex. ima potencijala; gluma je dobra, istinita prica je odlicna, jedino se jos ne moze reci kako ce izhendlat tako dug period prije publikacije studije. rano je jos za reci i kako ce/da li ce uopce razvijati sporedne likove, na prvu se cini da imaju namjeru graditi sve polako no lako bi mogli upasti u zamku kreiranja kartonskih izreza i jeftinih stereotipova (ovo, zapravo, vazi i za dva glavna lika, malo su me prepali u zadnjoj epizodi valjda ce se isplatiti i biti bolje u iducoj ). ja volim michael sheena pa sam mozda malo subjektivna ali mi je okej serija.
imajte je na umu, vi sto volite karakter driven drame. :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5070 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

Tajming, i ja sinoc pogledah Masters of Sex, i iako ne toliko detaljno ko omar mali, preporucujem, chirs
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#5071 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Mutivoda »

Ne znam da li neko gleda, ali izašla je nova epizoda Pretty Little Liars :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#5072 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Sto se tice American Horros Story, u drugoj sezoni su sve zivo pomijesali, od nacistickog doktora, preko frankesteina i vanzemaljaca do Anne Frank ... ne kazem da nije bila dobra, ali svidja mi se kako se sav taj madness zavrsio (ovako se zove posljednja epizoda).

Imam osjecaj da ovu godinu zele napraviti manju pauzu, prva sezona je bila mlaka, onda druga je bila sve samo ne to i sada treca, opet moderno doba i opet blaza od druge ... but, we shall see!

Ona Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D mi je nesto pomalo dosadna, vec sam 2x zaspao gledajuci neku od epizoda.
Last edited by alibaba_i_30_godina on 23/10/2013 20:40, edited 1 time in total.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5073 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Vala Agents of shield i meni dosadna, ocekivala sam puno vise. :roll:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#5074 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

ćiribiribela wrote:Vala Agents of shield i meni dosadna, ocekivala sam puno vise. :roll:
sad vidjoh da sam napisao pogresan naziv. :D

ako nista moze se pogledati jos 2-3 epizoda radi one male sky :)

Person of Interest mi takodjer nije vise na listi must watch odmah po izlasku.
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5075 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

ćiribiribela wrote:Vala Agents of shield i meni dosadna, ocekivala sam puno vise. :roll:
same here
Post Reply