ne brkam ja nikoga sa Lenjinom...Avetinho wrote:Bojim se da si pobrkao Lenjina i Gebelsa. Hoce to kod mlade putincadi.KUZNETSOV wrote:reko je Lenjin "Laž ako se ponavlja ona postaje istina."Avetinho wrote:Nevjerovatno je kakve spinove koriste mladi putinkovi nozni prstoljupci da prevedu istinu u laz i laz u istinu.
Ali moze bit da je i Lenjin rekao nesto tako. Hmm...
RUSIJA
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5051 Re: RUSIJA
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5052 Re: RUSIJA
Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!_BataZiv_0809 wrote:Kakvu to ti pornjavu konzumirasAvetinho wrote:Hjde brze na jos jednu rundu lizanja putinkovih noznih prstica.
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5053 Re: RUSIJA
aja lika svegam' haha koji kompleksi, hvala ti sto si me nasmijaoAvetinho wrote:Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!_BataZiv_0809 wrote:Kakvu to ti pornjavu konzumirasAvetinho wrote:Hjde brze na jos jednu rundu lizanja putinkovih noznih prstica.
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5054 Re: RUSIJA
Nema problema, sve za raju.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83496
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5055 Re: RUSIJA
Man seriosly, you gotta get laid. Soon.Avetinho wrote:
Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5056 Re: RUSIJA
ma bila je prica da je bio i teroristicki napad, jer se u odjelu za torpeda nalazio pripadnik čečenske manjine...al sreca nije...junior3 wrote:I je li Kursk potopljen od neke druge podmornice ili se sam vazdigao?
Muči me to već godinama.
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5057 Re: RUSIJA
Opa, poceo se govorit atlantisticko-imperijalisticko-petrodolarski jezik. Pa gdje je tu ruski? Zavjera._BataZiv_0809 wrote:Man seriosly, you gotta get laid. Soon.Avetinho wrote:
Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5058 Re: RUSIJA
ništa se ne baca, T-72B3 ide na modernizaciju...

Tenkovi T-72B3, koje koristi većina ekipa Tenkovskog biatlona, bit će modernizirani i trajat će još najmanje 10 godina, priopćio je glavni zapovjednik Kopnenih snaga Rusije Oleg Saljukov.
"Došli smo do zaključka da je neophodno modernizirati ova vozila. Ona su se pokazala dobrima i u svakom slučaju ne zaostaju za zapadnim modelima. T-72B3 ima veliki potencijal. Nakon modernizacije on je predviđen za korištenje do 2025., a možda i duže. Bit će unaprijeđeni sustav upravljanja paljbom i motor", prenosi Vzgljad Saljukovljeve riječi.
Prema njegovim riječima, brzina zamjene tenkova iz obitelji T-72, koji su danas u sastavu naoružanja ruske vojske, tenkovima na platformi Armata ovisit će o tome kako će proći testiranje novih tenkova.
"Treba voditi računa o novcu. Jedna stvar je napraviti nešto novo, a sasvim druga zamijeniti isprobanu tehniku. Sada sve ovisi o tome kako će Armata proći testiranja", zaključuje Saljukov.
Nakon 10 godina vjerovatno idu u arsenal neke arapske republike

Tenkovi T-72B3, koje koristi većina ekipa Tenkovskog biatlona, bit će modernizirani i trajat će još najmanje 10 godina, priopćio je glavni zapovjednik Kopnenih snaga Rusije Oleg Saljukov.
"Došli smo do zaključka da je neophodno modernizirati ova vozila. Ona su se pokazala dobrima i u svakom slučaju ne zaostaju za zapadnim modelima. T-72B3 ima veliki potencijal. Nakon modernizacije on je predviđen za korištenje do 2025., a možda i duže. Bit će unaprijeđeni sustav upravljanja paljbom i motor", prenosi Vzgljad Saljukovljeve riječi.
Prema njegovim riječima, brzina zamjene tenkova iz obitelji T-72, koji su danas u sastavu naoružanja ruske vojske, tenkovima na platformi Armata ovisit će o tome kako će proći testiranje novih tenkova.
"Treba voditi računa o novcu. Jedna stvar je napraviti nešto novo, a sasvim druga zamijeniti isprobanu tehniku. Sada sve ovisi o tome kako će Armata proći testiranja", zaključuje Saljukov.
Nakon 10 godina vjerovatno idu u arsenal neke arapske republike
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5059 Re: RUSIJA
Nije to onaj sto se zaglavio usred parade, nije. Ovoga vade iz starog gvozdja, dok ne ispitaju zasto im se onaj novi zaglavio.
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5060 Re: RUSIJA
zaglavio se u sred moskve, daj avetinho nemoj me zajebavat'Avetinho wrote:Nije to onaj sto se zaglavio usred parade, nije. Ovoga vade iz starog gvozdja, dok ne ispitaju zasto im se onaj novi zaglavio.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5061 Re: RUSIJA
Pade danas jos jedan bastion slobode i pravde, ugasi se jos jedan svetionik


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5062 Re: RUSIJA
Jesu l' konacno uveli čarape u obaveznu opremu il' još nose obojke?KUZNETSOV wrote:zaglavio se u sred moskve, daj avetinho nemoj me zajebavat'Avetinho wrote:Nije to onaj sto se zaglavio usred parade, nije. Ovoga vade iz starog gvozdja, dok ne ispitaju zasto im se onaj novi zaglavio.nije vise moskva onakva kakvom je tvoji frendovi tatari pamte
inace armata kada je zastala na trgu, to je bio samo mali test za tenkovske inzinjere jede velike armije kakva je ruska...
budi mi pozdravljen avetinho kralju!
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5063 Re: RUSIJA
žao mi kube
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5064 Re: RUSIJA
Pade u imperijalisticko-atlantisticko-cionisticke sape. Eeee, kakva je to drzava bila.japin_mutapi wrote:žao mi kube
-
Captain Ahab
- Posts: 807
- Joined: 17/08/2014 04:01
#5067 Re: RUSIJA
Svidja mi se ova izvedbaKlavikula wrote:
![]()
![]()
![]()
Samo nek je zita i igara.
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
#5068 Re: RUSIJA
Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5069 Re: RUSIJA
Ko ono neki dan spomenu drkice i pornjavuKlavikula wrote:Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5070 Re: RUSIJA
skloni tu perad sa ove teme tako ti ljubavi božjeinsomnia78 wrote:


bosanski tornjak u rukama jos ljepseg bica
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5071 Re: RUSIJA
O, pa ti si stvarno zaljubljen
L'amour, l'amour...
L'amour, l'amour...
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5072 Re: RUSIJA
E vidis li sad pornjave._BataZiv_0809 wrote:Kakvu to ti pornjavu konzumirasAvetinho wrote:Hjde brze na jos jednu rundu lizanja putinkovih noznih prstica.
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5073 Re: RUSIJA
šta ću dali ste mi ulogu, ispao bi pakaš kad se ne bi uzivioinsomnia78 wrote:O, pa ti si stvarno zaljubljen
L'amour, l'amour...
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
#5074 Re: RUSIJA
ne znam ti tacno reci, ali znam za sebe. nikad od navedenih stvari nisam bjezao.Avetinho wrote:Ko ono neki dan spomenu drkice i pornjavuKlavikula wrote:Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5075 Re: RUSIJA
Kazem ja Bati, sve i da hoces -- na ovoj temi od drkice i pornjave pobjeci ne mozes.Klavikula wrote:ne znam ti tacno reci, ali znam za sebe. nikad od navedenih stvari nisam bjezao.Avetinho wrote:Ko ono neki dan spomenu drkice i pornjavuKlavikula wrote:Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.

