RUSIJA

Post Reply
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5051 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Avetinho wrote:
KUZNETSOV wrote:
Avetinho wrote::shock: Nevjerovatno je kakve spinove koriste mladi putinkovi nozni prstoljupci da prevedu istinu u laz i laz u istinu.
reko je Lenjin "Laž ako se ponavlja ona postaje istina." :lol:
Bojim se da si pobrkao Lenjina i Gebelsa. Hoce to kod mlade putincadi.

Ali moze bit da je i Lenjin rekao nesto tako. Hmm...
ne brkam ja nikoga sa Lenjinom...
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5052 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote:Hjde brze na jos jednu rundu lizanja putinkovih noznih prstica.
Kakvu to ti pornjavu konzumiras :shock:
Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5053 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Avetinho wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote:Hjde brze na jos jednu rundu lizanja putinkovih noznih prstica.
Kakvu to ti pornjavu konzumiras :shock:
Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!
aja lika svegam' haha koji kompleksi, hvala ti sto si me nasmijao
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5054 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Nema problema, sve za raju.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83496
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5055 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Avetinho wrote:
Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!
Man seriosly, you gotta get laid. Soon. :pusi2:
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5056 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

junior3 wrote:I je li Kursk potopljen od neke druge podmornice ili se sam vazdigao?

Muči me to već godinama. :D
ma bila je prica da je bio i teroristicki napad, jer se u odjelu za torpeda nalazio pripadnik čečenske manjine...al sreca nije...
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5057 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote:
Kakvu pornjavu konzumiram? Teme [Rusija], [Ukrajina] i jos neke, gdje mlada putincad izvodi takve perverzne akrobacije da ti pamet stane. Ona malo ozbiljnija putincad davno su odustali od bacanja obicnih drkica u pravcu voljenog vozda, i presli na mnogo zahtijevnije poze. Cuda, Mujo, cuda!
Man seriosly, you gotta get laid. Soon. :pusi2:
Opa, poceo se govorit atlantisticko-imperijalisticko-petrodolarski jezik. Pa gdje je tu ruski? Zavjera.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5058 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

ništa se ne baca, T-72B3 ide na modernizaciju...

Image

Tenkovi T-72B3, koje koristi većina ekipa Tenkovskog biatlona, bit će modernizirani i trajat će još najmanje 10 godina, priopćio je glavni zapovjednik Kopnenih snaga Rusije Oleg Saljukov.

"Došli smo do zaključka da je neophodno modernizirati ova vozila. Ona su se pokazala dobrima i u svakom slučaju ne zaostaju za zapadnim modelima. T-72B3 ima veliki potencijal. Nakon modernizacije on je predviđen za korištenje do 2025., a možda i duže. Bit će unaprijeđeni sustav upravljanja paljbom i motor", prenosi Vzgljad Saljukovljeve riječi.

Prema njegovim riječima, brzina zamjene tenkova iz obitelji T-72, koji su danas u sastavu naoružanja ruske vojske, tenkovima na platformi Armata ovisit će o tome kako će proći testiranje novih tenkova.

"Treba voditi računa o novcu. Jedna stvar je napraviti nešto novo, a sasvim druga zamijeniti isprobanu tehniku. Sada sve ovisi o tome kako će Armata proći testiranja", zaključuje Saljukov.

Nakon 10 godina vjerovatno idu u arsenal neke arapske republike :lol:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5059 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Nije to onaj sto se zaglavio usred parade, nije. Ovoga vade iz starog gvozdja, dok ne ispitaju zasto im se onaj novi zaglavio.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5060 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Avetinho wrote:Nije to onaj sto se zaglavio usred parade, nije. Ovoga vade iz starog gvozdja, dok ne ispitaju zasto im se onaj novi zaglavio.
zaglavio se u sred moskve, daj avetinho nemoj me zajebavat' :lol: nije vise moskva onakva kakvom je tvoji frendovi tatari pamte :lol: inace armata kada je zastala na trgu, to je bio samo mali test za tenkovske inzinjere jede velike armije kakva je ruska... :lol: budi mi pozdravljen avetinho kralju!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5061 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Pade danas jos jedan bastion slobode i pravde, ugasi se jos jedan svetionik
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5062 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

KUZNETSOV wrote:
Avetinho wrote:Nije to onaj sto se zaglavio usred parade, nije. Ovoga vade iz starog gvozdja, dok ne ispitaju zasto im se onaj novi zaglavio.
zaglavio se u sred moskve, daj avetinho nemoj me zajebavat' :lol: nije vise moskva onakva kakvom je tvoji frendovi tatari pamte :lol: inace armata kada je zastala na trgu, to je bio samo mali test za tenkovske inzinjere jede velike armije kakva je ruska... :lol: budi mi pozdravljen avetinho kralju!
Jesu l' konacno uveli čarape u obaveznu opremu il' još nose obojke?
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5063 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

žao mi kube
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5064 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

japin_mutapi wrote:žao mi kube
Pade u imperijalisticko-atlantisticko-cionisticke sape. Eeee, kakva je to drzava bila.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5065 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#5066 Re: RUSIJA

Post by Klavikula »


:serbo: :kontrabas: :kontrabas: :serbo:
Captain Ahab
Posts: 807
Joined: 17/08/2014 04:01

#5067 Re: RUSIJA

Post by Captain Ahab »

Klavikula wrote:
:serbo: :kontrabas: :kontrabas: :serbo:
Svidja mi se ova izvedba :)

Samo nek je zita i igara.
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#5068 Re: RUSIJA

Post by Klavikula »

Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5069 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Klavikula wrote:Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.
Ko ono neki dan spomenu drkice i pornjavu :wink:
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5070 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

insomnia78 wrote:Image
skloni tu perad sa ove teme tako ti ljubavi božje

Image

Image

bosanski tornjak u rukama jos ljepseg bica :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5071 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

O, pa ti si stvarno zaljubljen
L'amour, l'amour...
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5072 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote:Hjde brze na jos jednu rundu lizanja putinkovih noznih prstica.
Kakvu to ti pornjavu konzumiras :shock:
E vidis li sad pornjave.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5073 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

insomnia78 wrote:O, pa ti si stvarno zaljubljen
L'amour, l'amour...
šta ću dali ste mi ulogu, ispao bi pakaš kad se ne bi uzivio :lol:
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#5074 Re: RUSIJA

Post by Klavikula »

Avetinho wrote:
Klavikula wrote:Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.
Ko ono neki dan spomenu drkice i pornjavu :wink:
ne znam ti tacno reci, ali znam za sebe. nikad od navedenih stvari nisam bjezao.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5075 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Klavikula wrote:
Avetinho wrote:
Klavikula wrote:Varvara mi je mnogo dobra u ovoj uniformi.
Ko ono neki dan spomenu drkice i pornjavu :wink:
ne znam ti tacno reci, ali znam za sebe. nikad od navedenih stvari nisam bjezao.
Kazem ja Bati, sve i da hoces -- na ovoj temi od drkice i pornjave pobjeci ne mozes.
Post Reply