FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50476 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

hhhahahahahaha :skoljka: :skoljka: :run: :run:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50477 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Lyon je tad vec bio poprilicno losa ekipa i izgubili su primat i u francuskoj pogotovo 2010 godine. Kako god cinjenica je da posljednjih 4-5 godina dobijaju lakse protivnike u tim fazama.
Zabi i paco :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50478 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

tufahija12345 wrote:
kory_galaktikos wrote:e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen ;)
cuj komentarise snajdera, kraj price ;)
hahahha znao sam da ces spomenuti tekmu celzija i barce... ja tebi preporucujem da pogledas Inter Barca 3 1 i uzvratnu da vidis kako tu sudije kradu, i koga.

2010 na 2011, Iniesta: najbolji igrac svjetskog prvenstva i osvajac i osvajac španske lige. Izvinjavam se tebi i Snajderu što je Svjetsko prvenstvo ljudima važnije od lige prvaka
Image

Budimo realni Snajder imao strasnu sezonu, paklen igrac bio u onom periodu, a na SP-u je maltene nosio Holandiju do finala ( Snajder vs Brazil).
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50479 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Sta ovo bi s nejmarom, platili jednom pa sad opet.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#50480 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

kory_galaktikos wrote:e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen ;)
cuj komentarise snajdera, kraj price ;)
Simpatičan si momak, štaš popit. :)

Relativiziraš, razbojniče.
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#50481 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.

http://www.spiegel.de/international/bus ... 24452.html
Last edited by omar little on 14/12/2016 18:05, edited 2 times in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#50482 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

omar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.

http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
I kakve ima veze ovaj tekst sa merkel u vezi fudbala?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50483 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.

http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskom :D :D :D

Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa :D :D :D :D
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#50484 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

supercali wrote:
omar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.

http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
I kakve ima veze ovaj tekst sa merkel u vezi fudbala?

pogresan link na pogresno mjesto, ovo je trebalo na fejs. ispravljeno.
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#50485 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.

http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskom :D :D :D

Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa :D :D :D :D

o tome nisam ni govorila. navela sam novine koje vode u tom istrazivanju i zeljela ostaviti clanak koji daje malo vise detalja pa greskom stavila angelu. kad onakva otkrica snowdena nisu imala nikakvog realnog, konkretnog, efekta, ovo fudbalsko je nebitna kap u moru.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50486 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:
skenderija04 wrote:
omar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.

http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskom :D :D :D

Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa :D :D :D :D

o tome nisam ni govorila. navela sam novine koje vode u tom istrazivanju i zeljela ostaviti clanak koji daje malo vise detalja pa greskom stavila angelu. kad onakva otkrica snowdena nisu imala nikakvog realnog, konkretnog, efekta, ovo fudbalsko je nebitna kap u moru.
Postavio sam ja prije 7 dana :D :D :D

Treba da se prica o tome, naravno, jer ovo je opasna prevara.
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#50487 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:
skenderija04 wrote: I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskom :D :D :D

Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa :D :D :D :D

o tome nisam ni govorila. navela sam novine koje vode u tom istrazivanju i zeljela ostaviti clanak koji daje malo vise detalja pa greskom stavila angelu. kad onakva otkrica snowdena nisu imala nikakvog realnog, konkretnog, efekta, ovo fudbalsko je nebitna kap u moru.
Postavio sam ja prije 7 dana :D :D :D

Treba da se prica o tome, naravno, jer ovo je opasna prevara.
nije ovo samo spanjolska, ovdje se radi o kompletu. ovo je truo sistem. kao uostalom i skoro svaki drugi sistem na svijetu. apple i google su u uk placali manje poreza kao multimilijarderska KORPORACIJA nego neki dobrostojeci pojedinci. i? nikom nista. lizu im guzice, smanjuju im stope poreza, daju im sve vise i vise moci dok ne izopace sitem do robovlasnistva. ali neka se barem sada zna da ronaldo i messi ne igraju svaku tekmu zato sto su "profesionalci", velikani ove igre i sto vole igrati vise nego ista drugo vec zato sto ih ne igranje kosta milijuna i kojekakvih ugovora sa strane.

nisam vidjela da si stavio, cudi me to, jesam selektivni citac postova, ali tvoje nikad ne preskacem. :D
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50488 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Kemal Malovčić wrote:
kory_galaktikos wrote:e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen ;)
cuj komentarise snajdera, kraj price ;)
Simpatičan si momak, štaš popit. :)

Relativiziraš, razbojniče.
To su sve stvari koje se ovdje spinuju, prosvjetitelju. Perez je mason, opus dei, grcki bog svega, citajuci ovu temu ucini se da sve on odlucuje, kako ono bi "bilderberska grupa" sve je to on.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50489 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50490 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Hibei Fortune iz Kine ponudio Messiju 500 miliona CISTIH OD POREZA za 5 sezona :D :D :D :D :D
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#50491 Re: FC Barcelona

Post by turbofolk »

tufahija12345 wrote:Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:

Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
Ovo je round of 16, a ne round of 32. I zašto svi uporno na tv-u i štampanim medijima govore za ovu fazu takmičenja šesnaestina-finale, kad je osmina-finale
User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50492 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

skenderija04 wrote:Hibei Fortune iz Kine ponudio Messiju 500 miliona CISTIH OD POREZA za 5 sezona :D :D :D :D :D
hajd sve ali da toliko nude iz zemlje gdje je na vlasti KOMUNISTIČKA partija...pardoks i ironija u jednom
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#50493 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

skenderija04 wrote:Hibei Fortune iz Kine ponudio Messiju 500 miliona CISTIH OD POREZA za 5 sezona :D :D :D :D :D
Imajuci u vidu koliko je Messi im'o problema sa placanjem poreza, ovo mi zvuci vise k'o neko podjebavanje. :D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#50494 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Suarez produzio ugovor do 2021. Navodno ce zaradjivati €200k sedmicno prije poreza, ali posto je igrac Barcelone zaradjivace €200k i nakon poreza. :D
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50495 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

ovo nesto novo

Image
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50496 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Entropio wrote:Suarez produzio ugovor do 2021. Navodno ce zaradjivati €200k sedmicno prije poreza, ali posto je igrac Barcelone zaradjivace €200k i nakon poreza. :D
Prati se thesportbible :D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#50497 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Vertig0 wrote:
Entropio wrote:Suarez produzio ugovor do 2021. Navodno ce zaradjivati €200k sedmicno prije poreza, ali posto je igrac Barcelone zaradjivace €200k i nakon poreza. :D
Prati se thesportbible :D
Bas sam se ismijao kad sam procitao. :lol:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11658
Joined: 15/01/2010 18:31

#50498 Re: FC Barcelona

Post by Jack Be Nimble »

kory_galaktikos wrote:ovo nesto novo

Image
:? :? :?

Nadam se da je fotoshop ili neka zajebancija.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50499 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Jack Be Nimble wrote:
Nadam se da je fotoshop ili neka zajebancija.
Ma kakvi.

Za sada se zna da ce treci dres biti bordo, na zahtijev novog sponzora Rakutena

Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50500 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ovo sto je Kory stavio je vjerovatno pijacni model prototipa koji je odbijen

Image
Post Reply