FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50477 Re: FC Barcelona
Lyon je tad vec bio poprilicno losa ekipa i izgubili su primat i u francuskoj pogotovo 2010 godine. Kako god cinjenica je da posljednjih 4-5 godina dobijaju lakse protivnike u tim fazama.
Zabi i paco
Zabi i paco
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50478 Re: FC Barcelona
tufahija12345 wrote:hahahha znao sam da ces spomenuti tekmu celzija i barce... ja tebi preporucujem da pogledas Inter Barca 3 1 i uzvratnu da vidis kako tu sudije kradu, i koga.kory_galaktikos wrote:e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen
cuj komentarise snajdera, kraj price
2010 na 2011, Iniesta: najbolji igrac svjetskog prvenstva i osvajac i osvajac španske lige. Izvinjavam se tebi i Snajderu što je Svjetsko prvenstvo ljudima važnije od lige prvaka

Budimo realni Snajder imao strasnu sezonu, paklen igrac bio u onom periodu, a na SP-u je maltene nosio Holandiju do finala ( Snajder vs Brazil).
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50479 Re: FC Barcelona
Sta ovo bi s nejmarom, platili jednom pa sad opet.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#50480 Re: FC Barcelona
Simpatičan si momak, štaš popit.kory_galaktikos wrote:e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen
cuj komentarise snajdera, kraj price
Relativiziraš, razbojniče.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50481 Re: FC Barcelona
spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.
http://www.spiegel.de/international/bus ... 24452.html
http://www.spiegel.de/international/bus ... 24452.html
Last edited by omar little on 14/12/2016 18:05, edited 2 times in total.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#50482 Re: FC Barcelona
I kakve ima veze ovaj tekst sa merkel u vezi fudbala?omar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.
http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50483 Re: FC Barcelona
I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskomomar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.
http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50484 Re: FC Barcelona
supercali wrote:I kakve ima veze ovaj tekst sa merkel u vezi fudbala?omar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.
http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html
pogresan link na pogresno mjesto, ovo je trebalo na fejs. ispravljeno.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50485 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskomomar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.
http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html![]()
![]()
![]()
Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa![]()
![]()
![]()
o tome nisam ni govorila. navela sam novine koje vode u tom istrazivanju i zeljela ostaviti clanak koji daje malo vise detalja pa greskom stavila angelu. kad onakva otkrica snowdena nisu imala nikakvog realnog, konkretnog, efekta, ovo fudbalsko je nebitna kap u moru.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50486 Re: FC Barcelona
Postavio sam ja prije 7 danaomar little wrote:skenderija04 wrote:I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskomomar little wrote:spiegel je jedan od vodecih medija sto analizira i uoblicuje rezultate istrazivanja dokumenata sa football leaks.
http://www.spiegel.de/international/ger ... 25213.html![]()
![]()
![]()
Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa![]()
![]()
![]()
o tome nisam ni govorila. navela sam novine koje vode u tom istrazivanju i zeljela ostaviti clanak koji daje malo vise detalja pa greskom stavila angelu. kad onakva otkrica snowdena nisu imala nikakvog realnog, konkretnog, efekta, ovo fudbalsko je nebitna kap u moru.
Treba da se prica o tome, naravno, jer ovo je opasna prevara.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50487 Re: FC Barcelona
nije ovo samo spanjolska, ovdje se radi o kompletu. ovo je truo sistem. kao uostalom i skoro svaki drugi sistem na svijetu. apple i google su u uk placali manje poreza kao multimilijarderska KORPORACIJA nego neki dobrostojeci pojedinci. i? nikom nista. lizu im guzice, smanjuju im stope poreza, daju im sve vise i vise moci dok ne izopace sitem do robovlasnistva. ali neka se barem sada zna da ronaldo i messi ne igraju svaku tekmu zato sto su "profesionalci", velikani ove igre i sto vole igrati vise nego ista drugo vec zato sto ih ne igranje kosta milijuna i kojekakvih ugovora sa strane.skenderija04 wrote:Postavio sam ja prije 7 danaomar little wrote:skenderija04 wrote: I ima odjeka i posljedica ako se radi o normalnom drustvu. Twente je zbog footbal leaks-a dobio 3 godine zabrane igranja u evropi. U Spaniji sudija zabranjuje objavljivanje dokumenata a predsjednik Lige u Japanu , i divi se potencijalnom utajivacu. Prosle godine mu je valjda bilo daleko ici u Japan, a dobitniku zlatne lopte je cestitao preko twittera...Na Engleskom![]()
![]()
![]()
Nikakva istraga se nece povesti, osim protiv football leaksa![]()
![]()
![]()
o tome nisam ni govorila. navela sam novine koje vode u tom istrazivanju i zeljela ostaviti clanak koji daje malo vise detalja pa greskom stavila angelu. kad onakva otkrica snowdena nisu imala nikakvog realnog, konkretnog, efekta, ovo fudbalsko je nebitna kap u moru.![]()
![]()
Treba da se prica o tome, naravno, jer ovo je opasna prevara.
nisam vidjela da si stavio, cudi me to, jesam selektivni citac postova, ali tvoje nikad ne preskacem.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50488 Re: FC Barcelona
To su sve stvari koje se ovdje spinuju, prosvjetitelju. Perez je mason, opus dei, grcki bog svega, citajuci ovu temu ucini se da sve on odlucuje, kako ono bi "bilderberska grupa" sve je to on.Kemal Malovčić wrote:Simpatičan si momak, štaš popit.kory_galaktikos wrote:e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen
cuj komentarise snajdera, kraj price
Relativiziraš, razbojniče.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50490 Re: FC Barcelona
Hibei Fortune iz Kine ponudio Messiju 500 miliona CISTIH OD POREZA za 5 sezona

- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#50491 Re: FC Barcelona
Ovo je round of 16, a ne round of 32. I zašto svi uporno na tv-u i štampanim medijima govore za ovu fazu takmičenja šesnaestina-finale, kad je osmina-finaletufahija12345 wrote:Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50492 Re: FC Barcelona
hajd sve ali da toliko nude iz zemlje gdje je na vlasti KOMUNISTIČKA partija...pardoks i ironija u jednomskenderija04 wrote:Hibei Fortune iz Kine ponudio Messiju 500 miliona CISTIH OD POREZA za 5 sezona![]()
![]()
![]()
![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#50493 Re: FC Barcelona
Imajuci u vidu koliko je Messi im'o problema sa placanjem poreza, ovo mi zvuci vise k'o neko podjebavanje.skenderija04 wrote:Hibei Fortune iz Kine ponudio Messiju 500 miliona CISTIH OD POREZA za 5 sezona![]()
![]()
![]()
![]()
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#50494 Re: FC Barcelona
Suarez produzio ugovor do 2021. Navodno ce zaradjivati €200k sedmicno prije poreza, ali posto je igrac Barcelone zaradjivace €200k i nakon poreza. 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50496 Re: FC Barcelona
Prati se thesportbibleEntropio wrote:Suarez produzio ugovor do 2021. Navodno ce zaradjivati €200k sedmicno prije poreza, ali posto je igrac Barcelone zaradjivace €200k i nakon poreza.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#50497 Re: FC Barcelona
Bas sam se ismijao kad sam procitao.Vertig0 wrote:Prati se thesportbibleEntropio wrote:Suarez produzio ugovor do 2021. Navodno ce zaradjivati €200k sedmicno prije poreza, ali posto je igrac Barcelone zaradjivace €200k i nakon poreza.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11658
- Joined: 15/01/2010 18:31
#50498 Re: FC Barcelona
kory_galaktikos wrote:ovo nesto novo
Nadam se da je fotoshop ili neka zajebancija.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50499 Re: FC Barcelona
Ma kakvi.Jack Be Nimble wrote:
Nadam se da je fotoshop ili neka zajebancija.
Za sada se zna da ce treci dres biti bordo, na zahtijev novog sponzora Rakutena

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50500 Re: FC Barcelona
Ovo sto je Kory stavio je vjerovatno pijacni model prototipa koji je odbijen




