FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50451 Re: FC Barcelona
Može li iko pod ovim nebeskim svodom objasnit šta je kriterij za dodjelu ovih nagrada tipa zlatna lopta.
Podsjecam, Ronaldo je osvojio zlatnu loptu 2014. godine u januaru kada nije osvojio niti jedan trofej a imao je tek neznatno bolju gol statistiku od Messija.
Ovo je odavno smijurija. Nije mi ni najmanje važno što je Messiju nisu dodijelili. Uostalom, boli Messija ona stvar za tom nagradom, all neka samo neko objasni valjano što će Grizman na 3 mjestu. I gdje je tu recimo Bale. (Iz perspektive Real Madrida posmatrano)
Podsjecam, Ronaldo je osvojio zlatnu loptu 2014. godine u januaru kada nije osvojio niti jedan trofej a imao je tek neznatno bolju gol statistiku od Messija.
Ovo je odavno smijurija. Nije mi ni najmanje važno što je Messiju nisu dodijelili. Uostalom, boli Messija ona stvar za tom nagradom, all neka samo neko objasni valjano što će Grizman na 3 mjestu. I gdje je tu recimo Bale. (Iz perspektive Real Madrida posmatrano)
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50452 Re: FC Barcelona
Real dobije city u polufinalu, barsa ga dobije u 1/8 ili 1/4. Bgm je bolje igrati sa salkeom ili wolfsburgom u tim fazama takmicenja bez obzira kakva je karina city od ekipe.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50453 Re: FC Barcelona
Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50454 Re: FC Barcelona
sve ukupno gledajuci tu su negdje sa tezinom protivnika jelda ? bezveze tolika dramatufahija12345 wrote:Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
a ovo za zlatnu loptu, prvo mi zapade za oci konstatujes zaboli messi-a za to, a ti se brines
ta je nagrada izgubila smisao one godine kad snajder nije dobio umjesto messi-a ... messi jedne godine dobije zbog najvise golova pa druge godine zbog osvajanja LP
ronaldo je ove godine uzeo LP, uzeo EP, dao fin broj golova, eno procitaj na temi madrida sta je sve dostigao na euru ima vala materijala
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50455 Re: FC Barcelona
Ja, koeficijentitufahija12345 wrote:Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
A ne kazu kako se formiraju. Tako ispada da je Schalke bolji od Cityja
A vdii promjene od kako je Floper dosao na mjesto predsjednika
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50456 Re: FC Barcelona
Otkud ovaj United u svemu ovome
Da ne bude sumnjivo, dakako
Da ne bude sumnjivo, dakako
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50457 Re: FC Barcelona
Objasnio ti je to Luis Suarez, prije mjesec danatufahija12345 wrote:Može li iko pod ovim nebeskim svodom objasnit šta je kriterij za dodjelu ovih nagrada tipa zlatna lopta.
Podsjecam, Ronaldo je osvojio zlatnu loptu 2014. godine u januaru kada nije osvojio niti jedan trofej a imao je tek neznatno bolju gol statistiku od Messija.
Ovo je odavno smijurija. Nije mi ni najmanje važno što je Messiju nisu dodijelili. Uostalom, boli Messija ona stvar za tom nagradom, all neka samo neko objasni valjano što će Grizman na 3 mjestu. I gdje je tu recimo Bale. (Iz perspektive Real Madrida posmatrano)
"Zlatna lopta ima više veze s marketingom i PR-om, nego s postignućima na travnjaku. Zaslužio sam sve nagrade koje sam dobio. Zlatna kopačka dodjeljuje se za najviše postignutih golova i nitko mi je ne može oduzeti. Nemam šanse osvojiti Zlatnu loptu, jer se ona tiče marketinga, a ja to nemam. Moja je ambicija osvojiti još jednu Ligu prvaka i to bi bilo sjajno", rekao je Suarez.
http://hr.n1info.com/a157329/Sport-Klub ... loptu.html
Uglavnom, covjek bio najbolji strijelac i asistent Primere (zajedno sa Messijem) , osvojio duplu krunu sa svojim timom i nije pozvan cak ni među kandidate.
S druge strane, Griezmann osvoji drvenu kitu sa Atleticom, zabije manje golova i podijeli manje asistencija, al opet se nađe među pozvanima....kako, zašto, na koju foru, niko ne zna....mirikl, što bi reko škot ili englez
Zlatna loptica je odavno smijehotres od nagrade.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50458 Re: FC Barcelona
Sto se Suarez popisha i po Messiju i njegovim loptama 
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50459 Re: FC Barcelona
e čuj Snajderkory_galaktikos wrote:sve ukupno gledajuci tu su negdje sa tezinom protivnika jelda ? bezveze tolika dramatufahija12345 wrote:Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
a ovo za zlatnu loptu, prvo mi zapade za oci konstatujes zaboli messi-a za to, a ti se brines
ta je nagrada izgubila smisao one godine kad snajder nije dobio umjesto messi-a ... messi jedne godine dobije zbog najvise golova pa druge godine zbog osvajanja LP
ronaldo je ove godine uzeo LP, uzeo EP, dao fin broj golova, eno procitaj na temi madrida sta je sve dostigao na euru ima vala materijala
e to je suštinaskenderija04 wrote:Ja, koeficijentitufahija12345 wrote:Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)![]()
A ne kazu kako se formiraju. Tako ispada da je Schalke bolji od Cityja![]()
A vdii promjene od kako je Floper dosao na mjesto predsjednika
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50460 Re: FC Barcelona
e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen
cuj komentarise snajdera, kraj price
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen
cuj komentarise snajdera, kraj price
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50461 Re: FC Barcelona
Meni na prvu ovo djeluje da su protivnici izjednačeni. Džaba priča da se jednima stalno šteli, a drugima stalno otežava.tufahija12345 wrote:Evo Marca se potrudila da objasni ono sto svi ovdje znamo:
Real Madrid and Barcelona's rivals in the round of 32
04/05 Real Madrid-Juventus (12) / Barcelona-Chelsea (20)
05/06 Real Madrid-Arsenal (7) / Barcelona-Chelsea (14)
06/07 Real Madrid-Bayern (18) / Barcelona-Liverpool (3)
07/08 Real Madrid-Roma (16) / Barcelona-Celtic (41)
08/09 Real Madrid-Liverpool (3) / Barcelona-Lyon (10)
09/10 Real Madrid-Lyon (10) / Barcelona-Stuttgart (37)
10/11 Real Madrid-Lyon (13) / Barcelona-Arsenal (6)
11/12 Real Madrid-CSKA (18) / Barcelona-Bayer Leverkusen (33)
12/13 Real Madrid-Manchester United (5) / Barcelona-Milan (14)
13/14 Real Madrid-Schalke (14) / Barcelona-Manchester City (22)
14/15 Real Madrid-Schalke (7) / Barcelona-Manchester City (17)
15/16 Real Madrid-Roma (51) / Barcelona-Arsenal (10)
16/17 Real Madrid-Napoli (15) / Barcelona-PSG (5)
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#50462 Re: FC Barcelona
Kakav je igrac Paco Alcacer
nesto ga nisam upratio 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50463 Re: FC Barcelona
leškarenje wrote:Kakav je igrac Paco Alcacernesto ga nisam upratio
- ultima_palabra
- Posts: 59306
- Joined: 15/12/2008 16:53
#50464 Re: FC Barcelona
Nakon sto je Lyon onomad izbacio Reala, ko imomar little wrote: nakon sto je lyon onomad izbacio reala vise se ne riskira ni pod razno sa protivnicima.
je bio protivnik u istoj fazi naredne godine?
Lyon
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50465 Re: FC Barcelona
Zlatna lopta od ove godine se vraca u stari format, dakle izbor od strane novinara. Mozda je i bolje da se razbije ovaj skoro desetogodisnji vec dosadni cirkus Ronaldo/Messi koji svima vec ide na zivce. E sad, moglo bi se desiti da sljedeci dobitnik bude recimo Payet ili Griesmann. E onda su najebali 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50466 Re: FC Barcelona
Samo da se Paco navikne,polakoleškarenje wrote:Kakav je igrac Paco Alcacernesto ga nisam upratio
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#50467 Re: FC Barcelona
LSD wrote:leškarenje wrote:Kakav je igrac Paco Alcacernesto ga nisam upratio
![]()
![]()
hahahahha bježi tamo , yebi se
![]()
Ozbiljno pitam,negdje procita kao zamjena Bacca za njega
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50468 Re: FC Barcelona
hahahha znao sam da ces spomenuti tekmu celzija i barce... ja tebi preporucujem da pogledas Inter Barca 3 1 i uzvratnu da vidis kako tu sudije kradu, i koga.kory_galaktikos wrote:e cuj snajder, upali youtube i malo pogledaj momcino, dodjeljivanje messi-u zlatne lopte te godine je veca fudbalska prevara od utakmice celzi : barsa, sad si me razocarao
ja sam dobio informaciju da je perez kriv za sraanja po siriji, za globalno zagrijavanje i za jos vise stvari o kojima ni sanjati ne mozemo.. u sve je prevare on ukljucen
cuj komentarise snajdera, kraj price
2010 na 2011, Iniesta: najbolji igrac svjetskog prvenstva i osvajac i osvajac španske lige. Izvinjavam se tebi i Snajderu što je Svjetsko prvenstvo ljudima važnije od lige prvaka
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50469 Re: FC Barcelona
Ma jarane, smiješan igrac...mislim ono, simpatičan, vižljast, dobar ko maskota, vjerovatno ga drže da podiže atmosferu u svlacionici....a što se tice same igre na terenu, pa korisniji bi bio Ahmetović Mersudin iz FKSaleškarenje wrote:LSD wrote:leškarenje wrote:Kakav je igrac Paco Alcacernesto ga nisam upratio
![]()
![]()
hahahahha bježi tamo , yebi se
![]()
![]()
![]()
Ozbiljno pitam,negdje procita kao zamjena Bacca za njega
Doduše, možda Paco proradi
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#50470 Re: FC Barcelona
kakav opis
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50471 Re: FC Barcelona
Paco je pandan velikom Lordu dok je bio u Juventusu, bar zasad 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50472 Re: FC Barcelona
Kad Paco napuni Al Saad i Hercules necete se tako smijati

-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50473 Re: FC Barcelona
leškarenje wrote:![]()
![]()
![]()
kakav opispa nije ni za Veleza,jbt
znaci kiks ako to urade

Ima jedan lik u Barceloni, zove se Douglas, covjek ima na kontu osvojene dvije titule Primere (više nego Ronaldo sa Realom), dva kupa kralja, jednu titulu LP - a odigrao ukupno 3 utakmice u dresu Barce i to neke lijeve kupa

O tome ti ja pricam, voli Barca dovesti takve pokemone i maskote da popravljaju atmosferu u svlacionici.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50474 Re: FC Barcelona
oslabljen. i koliki bi rezultat?ultima_palabra wrote:Nakon sto je Lyon onomad izbacio Reala, ko imomar little wrote: nakon sto je lyon onomad izbacio reala vise se ne riskira ni pod razno sa protivnicima.
je bio protivnik u istoj fazi naredne godine?
Lyon
nego, entrenador bi mogo najebat sa onim svojim parmacima iz zadnje linije, monako se kokainom drogira
- ultima_palabra
- Posts: 59306
- Joined: 15/12/2008 16:53
#50475 Re: FC Barcelona
Zadržali čitavu ekipu i još doveli Gourcuffa za 22 milionaomar little wrote: oslabljen. i koliki bi rezultat?nakon toga majti fakin apoeli, moskve , totenhami, junajtedi
, galatasaraji i slicnia top krema europskog nogometa.
![]()
https://en.wikipedia.org/wiki/2010%E2%8 ... ais_season
