FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50426 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote: Teoretski su bili opcija...e sad, ja u te UEFA folove ne ulazim :mrgreen:
Ok, a sto Barca-PSG, sto Bayern-Arsenal?
Evo da ne gledamo iz ugla Barce i Bayerna nego iz ugla ovih nesretnika sto ih izvuku....zasto?
Pa da li je PSG nesretnik? Arsenal?

To su ekipe koje su u krugu favorita (pritajenih) u svakom takmicenu. Lideri svojih liga... Ali o tome ti i govorim. Ako imas 15 izvlacenja 1/8 i 1/4 finala u zadnjih sedam godina plus ovo danasnje , i u 28 slucajeva se dokace medjusobno Barsa,Bayern,PSG,Chelsea,Milan,Inter,City....i sa druge strane imas Real Madrid koji se sastane 0 puta sa pomenutim ekipama u 1/8 i 1/4 finala u istom periodu, logicno je da se ljudi zapitaju da li je u pitanju samo sreca? I ne samo u Barceloni.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50427 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Sad ti lazes sam sebe :mrgreen:
Naravno da su nesretnici, dobice po tamburi i jedni i drugi.
Ovo su sad ozbiljne situacije, ne vidim kako Barca ili Bayern mogu ispasti u 1/8 finala.
Dzabe im sto su pritajeni favoriti, njihov put se tu i zavrsava, u pritaji :P

Ne znam da li je dirigovano, poludirigovano, sta rade...ista se prica prica i za izvlacenje grupa za EP, SP...ne znam. Sve je moguce.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#50428 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Meni PSG i Napoli djeluju u 5 deka... ako se oporavi Milik, Napoli je čak ofanzivno moćniji.

Za Arsenal da ne govorim, Napoli je opasniji za favorita nego oni.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50429 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:Sad ti lazes sam sebe :mrgreen:
Naravno da su nesretnici, dobice po tamburi i jedni i drugi.
Ovo su sad ozbiljne situacije, ne vidim kako Barca ili Bayern mogu ispasti u 1/8 finala.
Dzabe im sto su pritajeni favoriti, njihov put se tu i zavrsava, u pritaji :P

Ne znam da li je dirigovano, poludirigovano, sta rade...ista se prica prica i za izvlacenje grupa za EP, SP...ne znam. Sve je moguce.
E sad druze... Ovo tvoje je ko ona o tudjem i gloginjama :mrgreen:

I ja bih volio da do polufinala Barsi zapadne kikiriki pa da do aprila budem miran... Makar jednom :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50430 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

skendere, govorim o 1/8. Za dalje cemo vidjeti. Kakav omjer ima Barca sa PSG?
Mislim da su itekako pogodan protivnik za ovu fazu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50431 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:skendere, govorim o 1/8. Za dalje cemo vidjeti. Kakav omjer ima Barca sa PSG?
Mislim da su itekako pogodan protivnik za ovu fazu.
Divno je to komentarisanje tudjih protivnika i odmjeravanje snaga :D :D :D :D

Dok moji igraju sa Galatom, Apoelima, Wolfsburgom i sl, pratimo ko je bolji, PSG ili Barcelona. :D

Jos ces me uvjeriti da Barsa ima srece na izvlacenjima jer zaboga, bolji su od Cityja, PSG-a ili Arsenala... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50432 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:skendere, govorim o 1/8. Za dalje cemo vidjeti. Kakav omjer ima Barca sa PSG?
Mislim da su itekako pogodan protivnik za ovu fazu.
Divno je to komentarisanje tudjih protivnika i odmjeravanje snaga :D :D :D :D

Dok moji igraju sa Galatom, Apoelima, Wolfsburgom i sl, pratimo ko je bolji, PSG ili Barcelona. :D

Jos ces me uvjeriti da Barsa ima srece na izvlacenjima jer zaboga, bolji su od Cityja, PSG-a ili Arsenala... :D
Pa evo ti ultima rece da je tu negdje Napoli i PSG :D
Naravno, mogla je Barca dobiti i lakseg protivnika.
Samo kazem da su ovima sanse oko 10%, realno.
Otkud sad City, to oni sto nisu bili kompetentni prosle godine?!

A odmjeravanje snaga Madrida i Barce je bilo neki dan :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50433 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:
skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:skendere, govorim o 1/8. Za dalje cemo vidjeti. Kakav omjer ima Barca sa PSG?
Mislim da su itekako pogodan protivnik za ovu fazu.
Divno je to komentarisanje tudjih protivnika i odmjeravanje snaga :D :D :D :D

Dok moji igraju sa Galatom, Apoelima, Wolfsburgom i sl, pratimo ko je bolji, PSG ili Barcelona. :D

Jos ces me uvjeriti da Barsa ima srece na izvlacenjima jer zaboga, bolji su od Cityja, PSG-a ili Arsenala... :D
Pa evo ti ultima rece da je tu negdje Napoli i PSG :D
Naravno, mogla je Barca dobiti i lakseg protivnika.
Samo kazem da su ovima sanse oko 10%, realno.
Otkud sad City, to oni sto nisu bili kompetentni prosle godine?!

A odmjeravanje snaga Madrida i Barce je bilo neki dan :D
- Ultima je poznavalac, ali ovaj put se ne mogu sloziti. Ekipa gdje igraju Reina, Albiol i Callejon nije i ne moze biti nivo lige sampiona (zavrsne faze)

- Barsa je igrala sa Cityjem liderom engleske lige :D
- Odmjerili, tacno. Ja se osjetio kao nakon poraza . A ti? :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50434 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Real igrao sa prvako EPL Cityjem. No, i tad je bilo prigovora :D
Satisfied :D jos scenario sa Ramosom :D

Fun fact: gdje i kad ispadaju Barca i Real uglavnom kad je LP u pitanju?
Da ne cekam odgovor, ja bih rekao: u polufinalu.
Onda ne kontam tu pricu preko koga i cega se dolazi do tog polufinala, kad je ocito svejedno.
To isto da kukas kako namjestaju ekipi koja je 2. na tabeli, a ti sampion (doduse, bilo je i toga u Primeri :mrgreen: ).
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50435 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Tomahawk11 wrote:Real igrao sa prvako EPL Cityjem. No, i tad je bilo prigovora :D
Satisfied :D jos scenario sa Ramosom :D

Fun fact: gdje i kad ispadaju Barca i Real uglavnom kad je LP u pitanju?
Da ne cekam odgovor, ja bih rekao: u polufinalu.
Onda ne kontam tu pricu preko koga i cega se dolazi do tog polufinala, kad je ocito svejedno.
To isto da kukas kako namjestaju ekipi koja je 2. na tabeli, a ti sampion (doduse, bilo je i toga u Primeri :mrgreen: ).
Nije tad City bio prvak :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50436 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:Real igrao sa prvako EPL Cityjem. No, i tad je bilo prigovora :D
Satisfied :D jos scenario sa Ramosom :D

Fun fact: gdje i kad ispadaju Barca i Real uglavnom kad je LP u pitanju?
Da ne cekam odgovor, ja bih rekao: u polufinalu.
Onda ne kontam tu pricu preko koga i cega se dolazi do tog polufinala, kad je ocito svejedno.
To isto da kukas kako namjestaju ekipi koja je 2. na tabeli, a ti sampion (doduse, bilo je i toga u Primeri :mrgreen: ).
Da...Ali ima puteva i puteva do polufinala :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50437 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Muhamed Đakmić wrote:
Tomahawk11 wrote:Real igrao sa prvako EPL Cityjem. No, i tad je bilo prigovora :D
Satisfied :D jos scenario sa Ramosom :D

Fun fact: gdje i kad ispadaju Barca i Real uglavnom kad je LP u pitanju?
Da ne cekam odgovor, ja bih rekao: u polufinalu.
Onda ne kontam tu pricu preko koga i cega se dolazi do tog polufinala, kad je ocito svejedno.
To isto da kukas kako namjestaju ekipi koja je 2. na tabeli, a ti sampion (doduse, bilo je i toga u Primeri :mrgreen: ).
Nije tad City bio prvak :D :D
Prvaci, viceprvaci....EPL, nije sala :D :D
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#50438 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

koje sracke, lega, real dobije tri sudijska zvanja da im ne odgovaraju odma se zazivaju nepravde i urote, a ovdje se glumata nekakva odmjerenost i soli se pamet.


nakon sto je lyon onomad izbacio reala vise se ne riskira ni pod razno sa protivnicima.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50439 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Cekaj, a s Lyonom je bilo riskiranje? :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#50440 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Ne znam šta se cudite.

Barca je mogla izvuci samo PSG ili Arsenal , pošto su vec igrali sa Cityem u grupi :lol: :izet: nema njima lakših protivnika...zna se za koga je to rezervisano :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50442 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Tomahavce barsa je svakako jedan od favorita brz obzira na protivnike, ali cudno je to da u vecini slucajeva imaju dosta tezi put od madrida.
Ok, imaju 100% ucinak sa psgom i sitijem u knockout fazi, ali daleko od toga da ja kao simpatizer barse trebam biti zadovoljan sa njima kao protivnicima u 1/8 finala. Psg ih je znao fino namuciti, a doci ce i dan da ce ih izbaciti :D
Dok s druge strane sa wolfsburgom, shalkeom, napolijem i sl. Sanse za to su dosta manje :D
Nema potrebe da poredimo, znas i ti kako stvari stoje. Sad da li je urota ili samo puka sreca ne znam :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50443 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Ima i druga strana medalje. Ne vjerujem da bi UEFA baš kažnjavala PSG tako što mu stalno daje Barcelonu. Odnosno, ako je cilj da Barceloni bude teže, onda je istovremeno cilj i da PSG-u bude teže.

Mislim, tačno bi trebali svjesno našteliti da se ne sretnu Barcelona i PSG da bi malo ubili sumnje, jer je i meni prilično niđe veze, ali eto :D
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50444 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Što se zakukalo oko protivnika Reala. :-) :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50445 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Muhamed Đakmić wrote:Ima i druga strana medalje. Ne vjerujem da bi UEFA baš kažnjavala PSG tako što mu stalno daje Barcelonu. Odnosno, ako je cilj da Barceloni bude teže, onda je istovremeno cilj i da PSG-u bude teže.

Mislim, tačno bi trebali svjesno našteliti da se ne sretnu Barcelona i PSG da bi malo ubili sumnje, jer je i meni prilično niđe veze, ali eto :D
Ok je to, ali UEFA uvijek gleda da u prvom i drugom krugu KO faze bude jedna ili dvije utakmice koje privlace tv publiku. Sponzorima treba i ulozeno vratiti.Ipak, zasto Barcelona uvijek mora biti jedan od "izabranih" klubova? Igra se i liga, igra se i kup, reprezentacije odvedose 3/4 tima svaki put...
Svaki put u februaru moraju biti 100%, zlu ne trebalo . Ima i drugih za sponzore interesantnih ekipa :D :D :D :D
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#50446 Re: FC Barcelona

Post by drugtito2011 »

Logovan wrote:Što se zakukalo oko protivnika Reala. :-) :lol:
Niko i ne spominje Real. Priča se o timovima koji su igrali protiv istog protivnika zadnjih 6 godina.

2010 - Lyon, Tottenham
2011 - CSKA i APOEL
2012 – Man. United, Galatasaray
2013 – Schalke, Borussia D.
2014 – Schalke, Atletico M., Juventus
2015 – Roma, Wolfsburg, M.City
User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50447 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Što se mene tiče mogu svi osim Atletica...to je po meni najbolje posložena ekipa na svim pozicijama. Prije njih bi izabrao i Bayern i Real.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50448 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Jona2 u Villarealu izgleda fantasticno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U Barsi bi dobio minute ove godine
User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50449 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Čim sam ih ja pohvalio ljudi ih nakantaše :mrgreen:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50450 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Ma koga god da su dobili osim Juventusa bila bi prica da se namjesta. Ne znam nijedan razlog zasto bi se stimalo Madridu a ne Barsi. Nije Barsa u rangu Leotara pa daj im najgore. Ne mogu garantovat da nije, al mi nema logike.
Prosle godine Madrid dobio City-a - stima se, ove godine Barsa-City - stima se protiv Barse.
Post Reply