FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50401 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Nije jos zavrseno, ali nije isključeno. U principu bi bilo do kraja sezone. Svakako tu poziciju treba podebljati, a SergiRo bi se vratio u Sredinu. Jedan januarski odlazak nije iskljucen.
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#50402 Re: FC Barcelona

Post by Capajebo »

Nek se sad jebu kad su Alex Grimaldo-a sutnuli k'o zadnjeg parmaka, a mali sad razvaljuje u Benfici :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50403 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Capajebo wrote:Nek se sad jebu kad su Alex Grimaldo-a sutnuli k'o zadnjeg parmaka, a mali sad razvaljuje u Benfici :D
Trebalo je platiti Benfici 25% transfera Andre Gomesa :D :D :D :D

Da li je vrijedilo? Ne znam, valjda ce se ispostaviti da jeste
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50404 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Samo za druga @ LSD-a

Barcelona inisistira na Marquinhosu :D :D :D :D :D :D :D
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... rieta.html


Peta sezona sapunice. Mislio sam da je gotovo, ali izgleda da cemo i dalje uzivati :D :D :D :D
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50405 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

dovest će ga kad bude pred penziju
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#50406 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

I na kraju ce ispasti flop.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50407 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... messi.html

hej ljudi, moze li neko ko zna španski da ukratko preprica ovaj tekst. vjerujem da je korisno za aktuelnu temu utaje poreza.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50408 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:Samo za druga @ LSD-a

Barcelona inisistira na Marquinhosu :D :D :D :D :D :D :D
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... rieta.html


Peta sezona sapunice. Mislio sam da je gotovo, ali izgleda da cemo i dalje uzivati :D :D :D :D
Ja se izvinjavam, moram :lol: :lol: :lol:
Ko da je jbeni Maldini :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50409 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

tufahija12345 wrote:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... messi.html

hej ljudi, moze li neko ko zna španski da ukratko preprica ovaj tekst. vjerujem da je korisno za aktuelnu temu utaje poreza.
Prave 7 razlika u tretmanu slucaja Messi i Cristiana

1. Kolicina.

Messi 10 miliona utajeno od kojih su 4 miliona porezi
CR 150 miliona izmedju 32 i 36 miliona porezi, zavisi od stope koja se primjenjuje

2.Vrijeme koje je bilo potrebno drzavi da reaguje

- U slucaju Messi pocinje u junu 2013 i presuda (prvostepena) 2016
- CR vuce probleme od 2009 a niko se nije ni osvrnuo. Da nije izaslo Football Leaks-u ni dan danas se ne bi nista znalo

3. Tretman od strane pravodudnih organa

U slucaju "Messi" sudija kvalifikuje Argentica kao " Sefa mafijaskog klana"
- U slucaju CR , sudija izrice odredbu kojom zabranjuje bilo kakvo objavljivanje dokumenata u medijima javnog informisanja

4. Ponasanje Marte Silve drzavnog advokata u dva slucaja

- Marta Silva , sada drzavi advokat koja zastupa interese drzave u sporovima gdje se smatra ostecenom je u slucaju Messi insistirala i izborila sudjenje nakon sto je Messi izmirio dug i platio kaznu.
- U slucaju CR7 se povukla sa funkcije jer "ne zeli da ucestvuje u slucaju"

5. Ponasanje stampe

- Leo Messi, medijski linc, paralelno sudjenje , presuda prije presude
- CR . Tisina. Prica se uopsteno o "problemima fudbalera" sa upravom prihoda

6. Vjerodostojnost iskaza

- Leo Messi je svo vrijeme tvrdio da je njegov otac vodio poslove. To je na kraju priznao i sud osudivsi Jorge Messija (uz Lea)
- U slucaju CR agencija Gestifute koja ga zastupa, je izasla sa dva dokumenta kojim pokrivaju Cristiana tvrdivsi da je 2015 prijavio porez, iako ga za taj period niko ne optuzuje.

7. Kako je doslo do saznanja o utaji

- U slucaju Messi Spanska drzava je pokrenula i vodila istragu
-U slucaju CR sve dolazi iz vana, mahom iz Njemacke i Francuske
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#50410 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

kazu da ima sve crno na bijelo ......ili je ovo taj iz 2015
Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50411 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:kazu da ima sve crno na bijelo ......ili je ovo taj iz 2015
Image

:D :D :D

Ma kakvi. To su sinoc izbacili. Tu pise da je on u fiskalnoj godini 2015 prijavio 207 miliona u inostranstvu. Niko ga i ne pita za 2015. Ovaj dokument informativnog karaktera ( dakle on kaze sta ima, a na drzavi je da provjeri) je predstavljen upravi prihoda u maru 2016, da sluzi kao olaksavajuca okolnost u procesu koji mu je najavljen u Portugalu.

Ovo nema veze sa 150 miliona sa djevicanskih ostrva.
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#50412 Re: FC Barcelona

Post by dinao »

Perez je Bakir, Kim Jong Un i Tito!
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50413 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinao wrote:Perez je Bakir, Kim Jong Un i Tito!
Ako padne Cristianova skalamerija , pada i advokatska kancelarija " SENN FERRERO" koja je osmislila sitav kompleks firmi u free tax zonama . Koga interesuje ko su i sta su, cime su se bavili , cime se bave, za koga rade i sta su radili prije advokature, neka progugla i potrazi nesto vise o covjeku koji se zove Julio Senn.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50414 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

al jesu i oni seljoberi tolike milione zgrcu i jebu se s porezima...drama.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50415 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Danas je bilo skroz dobro. Prepoznatljiva igra, lopta u nogama, i sto je jako bitno, produktivan posjed.
Last edited by skenderija04 on 10/12/2016 20:33, edited 1 time in total.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7818
Joined: 25/12/2010 04:56

#50416 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

skenderija04 wrote:
tufahija12345 wrote:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... messi.html

hej ljudi, moze li neko ko zna španski da ukratko preprica ovaj tekst. vjerujem da je korisno za aktuelnu temu utaje poreza.
Prave 7 razlika u tretmanu slucaja Messi i Cristiana

1. Kolicina.

Messi 10 miliona utajeno od kojih su 4 miliona porezi
CR 150 miliona izmedju 32 i 36 miliona porezi, zavisi od stope koja se primjenjuje

2.Vrijeme koje je bilo potrebno drzavi da reaguje

- U slucaju Messi pocinje u junu 2013 i presuda (prvostepena) 2016
- CR vuce probleme od 2009 a niko se nije ni osvrnuo. Da nije izaslo Football Leaks-u ni dan danas se ne bi nista znalo

3. Tretman od strane pravodudnih organa

U slucaju "Messi" sudija kvalifikuje Argentica kao " Sefa mafijaskog klana"
- U slucaju CR , sudija izrice odredbu kojom zabranjuje bilo kakvo objavljivanje dokumenata u medijima javnog informisanja

4. Ponasanje Marte Silve drzavnog advokata u dva slucaja

- Marta Silva , sada drzavi advokat koja zastupa interese drzave u sporovima gdje se smatra ostecenom je u slucaju Messi insistirala i izborila sudjenje nakon sto je Messi izmirio dug i platio kaznu.
- U slucaju CR7 se povukla sa funkcije jer "ne zeli da ucestvuje u slucaju"

5. Ponasanje stampe

- Leo Messi, medijski linc, paralelno sudjenje , presuda prije presude
- CR . Tisina. Prica se uopsteno o "problemima fudbalera" sa upravom prihoda

6. Vjerodostojnost iskaza

- Leo Messi je svo vrijeme tvrdio da je njegov otac vodio poslove. To je na kraju priznao i sud osudivsi Jorge Messija (uz Lea)
- U slucaju CR agencija Gestifute koja ga zastupa, je izasla sa dva dokumenta kojim pokrivaju Cristiana tvrdivsi da je 2015 prijavio porez, iako ga za taj period niko ne optuzuje.

7. Kako je doslo do saznanja o utaji

- U slucaju Messi Spanska drzava je pokrenula i vodila istragu
-U slucaju CR sve dolazi iz vana, mahom iz Njemacke i Francuske
:thumbup:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50417 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

skenderija04 wrote:Danas je bilo skroz dobro. Prepoznatljiva igra, lopta u nogama, i sto je jako bitno, produkrivan posjed.

po meni su u prvom poluvremenu bolje igrali al bez gola. U drugom ih muka natjerala. Denis Suarez svaku utakmicu sve bolji. Sad za sad ide stopama Roberta.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50418 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Tomahawk11 wrote:
skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:Perez je prljava njuska i bice lijep dan kad ode on iz Madrida.
Jede govna puno.
Nije mi se svidjala epizoda sa Mourinhom, tako mi se ne svidja ni ovaj shupak kao predsjednik Reala.

Hajde sve, ali namjesten zrijeb u LP...puno je :mrgreen:
Izgledalo je kao splet nesretnih okolnosti :D :mrgreen:


A sad Leicester... Ili Monaco :mrgreen:
Tipujem na Napoli :mrgreen:
8-) :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50419 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes :thumbup:
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#50420 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ovo je fakat presmijesno postalo. samo ne berem sta im je jadni arsenal skrivio, covjece, pa masakriraju ljude, to je strasno. :-)
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#50421 Re: FC Barcelona

Post by dinao »

Opet loptice iz frizidera :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50422 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes :thumbup:
Od pet, ako cemo realno :)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50423 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:
skenderija04 wrote:Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes :thumbup:
Od pet, ako cemo realno :)
Ma hajde Tomo... I ti znas da ni Arsenal ni Juventus nisu bili opcija. Ako se nesto desi 14 puta zaredom, logicno je da se ponovi i 15-ti put.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50424 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

@skenderija Je l' tačno ovo za Baccu? :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50425 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:
skenderija04 wrote:Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes :thumbup:
Od pet, ako cemo realno :)
Ma hajde Tomo... I ti znas da ni Arsenal ni Juventus nisu bili opcija. Ako se nesto desi 14 puta zaredom, logicno je da se ponovi i 15-ti put.
Teoretski su bili opcija...e sad, ja u te UEFA folove ne ulazim :mrgreen:
Ok, a sto Barca-PSG, sto Bayern-Arsenal?
Evo da ne gledamo iz ugla Barce i Bayerna nego iz ugla ovih nesretnika sto ih izvuku....zasto?
Post Reply