FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50401 Re: FC Barcelona
Nije jos zavrseno, ali nije isključeno. U principu bi bilo do kraja sezone. Svakako tu poziciju treba podebljati, a SergiRo bi se vratio u Sredinu. Jedan januarski odlazak nije iskljucen.
- Capajebo
- Posts: 22033
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#50402 Re: FC Barcelona
Nek se sad jebu kad su Alex Grimaldo-a sutnuli k'o zadnjeg parmaka, a mali sad razvaljuje u Benfici 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50403 Re: FC Barcelona
Trebalo je platiti Benfici 25% transfera Andre GomesaCapajebo wrote:Nek se sad jebu kad su Alex Grimaldo-a sutnuli k'o zadnjeg parmaka, a mali sad razvaljuje u Benfici
Da li je vrijedilo? Ne znam, valjda ce se ispostaviti da jeste
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50404 Re: FC Barcelona
Samo za druga @ LSD-a
Barcelona inisistira na Marquinhosu
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... rieta.html
Peta sezona sapunice. Mislio sam da je gotovo, ali izgleda da cemo i dalje uzivati

Barcelona inisistira na Marquinhosu
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... rieta.html
Peta sezona sapunice. Mislio sam da je gotovo, ali izgleda da cemo i dalje uzivati
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50405 Re: FC Barcelona
dovest će ga kad bude pred penziju
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#50406 Re: FC Barcelona
I na kraju ce ispasti flop.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50407 Re: FC Barcelona
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... messi.html
hej ljudi, moze li neko ko zna španski da ukratko preprica ovaj tekst. vjerujem da je korisno za aktuelnu temu utaje poreza.
hej ljudi, moze li neko ko zna španski da ukratko preprica ovaj tekst. vjerujem da je korisno za aktuelnu temu utaje poreza.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50408 Re: FC Barcelona
Ja se izvinjavam, moramskenderija04 wrote:Samo za druga @ LSD-a
Barcelona inisistira na Marquinhosu![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... rieta.html
Peta sezona sapunice. Mislio sam da je gotovo, ali izgleda da cemo i dalje uzivati![]()
![]()
![]()
Ko da je jbeni Maldini
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50409 Re: FC Barcelona
Prave 7 razlika u tretmanu slucaja Messi i Cristianatufahija12345 wrote:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... messi.html
hej ljudi, moze li neko ko zna španski da ukratko preprica ovaj tekst. vjerujem da je korisno za aktuelnu temu utaje poreza.
1. Kolicina.
Messi 10 miliona utajeno od kojih su 4 miliona porezi
CR 150 miliona izmedju 32 i 36 miliona porezi, zavisi od stope koja se primjenjuje
2.Vrijeme koje je bilo potrebno drzavi da reaguje
- U slucaju Messi pocinje u junu 2013 i presuda (prvostepena) 2016
- CR vuce probleme od 2009 a niko se nije ni osvrnuo. Da nije izaslo Football Leaks-u ni dan danas se ne bi nista znalo
3. Tretman od strane pravodudnih organa
U slucaju "Messi" sudija kvalifikuje Argentica kao " Sefa mafijaskog klana"
- U slucaju CR , sudija izrice odredbu kojom zabranjuje bilo kakvo objavljivanje dokumenata u medijima javnog informisanja
4. Ponasanje Marte Silve drzavnog advokata u dva slucaja
- Marta Silva , sada drzavi advokat koja zastupa interese drzave u sporovima gdje se smatra ostecenom je u slucaju Messi insistirala i izborila sudjenje nakon sto je Messi izmirio dug i platio kaznu.
- U slucaju CR7 se povukla sa funkcije jer "ne zeli da ucestvuje u slucaju"
5. Ponasanje stampe
- Leo Messi, medijski linc, paralelno sudjenje , presuda prije presude
- CR . Tisina. Prica se uopsteno o "problemima fudbalera" sa upravom prihoda
6. Vjerodostojnost iskaza
- Leo Messi je svo vrijeme tvrdio da je njegov otac vodio poslove. To je na kraju priznao i sud osudivsi Jorge Messija (uz Lea)
- U slucaju CR agencija Gestifute koja ga zastupa, je izasla sa dva dokumenta kojim pokrivaju Cristiana tvrdivsi da je 2015 prijavio porez, iako ga za taj period niko ne optuzuje.
7. Kako je doslo do saznanja o utaji
- U slucaju Messi Spanska drzava je pokrenula i vodila istragu
-U slucaju CR sve dolazi iz vana, mahom iz Njemacke i Francuske
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#50410 Re: FC Barcelona
kazu da ima sve crno na bijelo ......ili je ovo taj iz 2015


- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50411 Re: FC Barcelona
dinty2 wrote:kazu da ima sve crno na bijelo ......ili je ovo taj iz 2015
Ma kakvi. To su sinoc izbacili. Tu pise da je on u fiskalnoj godini 2015 prijavio 207 miliona u inostranstvu. Niko ga i ne pita za 2015. Ovaj dokument informativnog karaktera ( dakle on kaze sta ima, a na drzavi je da provjeri) je predstavljen upravi prihoda u maru 2016, da sluzi kao olaksavajuca okolnost u procesu koji mu je najavljen u Portugalu.
Ovo nema veze sa 150 miliona sa djevicanskih ostrva.
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#50412 Re: FC Barcelona
Perez je Bakir, Kim Jong Un i Tito!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50413 Re: FC Barcelona
Ako padne Cristianova skalamerija , pada i advokatska kancelarija " SENN FERRERO" koja je osmislila sitav kompleks firmi u free tax zonama . Koga interesuje ko su i sta su, cime su se bavili , cime se bave, za koga rade i sta su radili prije advokature, neka progugla i potrazi nesto vise o covjeku koji se zove Julio Senn.dinao wrote:Perez je Bakir, Kim Jong Un i Tito!
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50414 Re: FC Barcelona
al jesu i oni seljoberi tolike milione zgrcu i jebu se s porezima...drama.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50415 Re: FC Barcelona
Danas je bilo skroz dobro. Prepoznatljiva igra, lopta u nogama, i sto je jako bitno, produktivan posjed.
Last edited by skenderija04 on 10/12/2016 20:33, edited 1 time in total.
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
#50416 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Prave 7 razlika u tretmanu slucaja Messi i Cristianatufahija12345 wrote:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... messi.html
hej ljudi, moze li neko ko zna španski da ukratko preprica ovaj tekst. vjerujem da je korisno za aktuelnu temu utaje poreza.
1. Kolicina.
Messi 10 miliona utajeno od kojih su 4 miliona porezi
CR 150 miliona izmedju 32 i 36 miliona porezi, zavisi od stope koja se primjenjuje
2.Vrijeme koje je bilo potrebno drzavi da reaguje
- U slucaju Messi pocinje u junu 2013 i presuda (prvostepena) 2016
- CR vuce probleme od 2009 a niko se nije ni osvrnuo. Da nije izaslo Football Leaks-u ni dan danas se ne bi nista znalo
3. Tretman od strane pravodudnih organa
U slucaju "Messi" sudija kvalifikuje Argentica kao " Sefa mafijaskog klana"
- U slucaju CR , sudija izrice odredbu kojom zabranjuje bilo kakvo objavljivanje dokumenata u medijima javnog informisanja
4. Ponasanje Marte Silve drzavnog advokata u dva slucaja
- Marta Silva , sada drzavi advokat koja zastupa interese drzave u sporovima gdje se smatra ostecenom je u slucaju Messi insistirala i izborila sudjenje nakon sto je Messi izmirio dug i platio kaznu.
- U slucaju CR7 se povukla sa funkcije jer "ne zeli da ucestvuje u slucaju"
5. Ponasanje stampe
- Leo Messi, medijski linc, paralelno sudjenje , presuda prije presude
- CR . Tisina. Prica se uopsteno o "problemima fudbalera" sa upravom prihoda
6. Vjerodostojnost iskaza
- Leo Messi je svo vrijeme tvrdio da je njegov otac vodio poslove. To je na kraju priznao i sud osudivsi Jorge Messija (uz Lea)
- U slucaju CR agencija Gestifute koja ga zastupa, je izasla sa dva dokumenta kojim pokrivaju Cristiana tvrdivsi da je 2015 prijavio porez, iako ga za taj period niko ne optuzuje.
7. Kako je doslo do saznanja o utaji
- U slucaju Messi Spanska drzava je pokrenula i vodila istragu
-U slucaju CR sve dolazi iz vana, mahom iz Njemacke i Francuske
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50417 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Danas je bilo skroz dobro. Prepoznatljiva igra, lopta u nogama, i sto je jako bitno, produkrivan posjed.
po meni su u prvom poluvremenu bolje igrali al bez gola. U drugom ih muka natjerala. Denis Suarez svaku utakmicu sve bolji. Sad za sad ide stopama Roberta.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50418 Re: FC Barcelona
Tomahawk11 wrote:Tipujem na Napoliskenderija04 wrote:Izgledalo je kao splet nesretnih okolnostiTomahawk11 wrote:Perez je prljava njuska i bice lijep dan kad ode on iz Madrida.
Jede govna puno.
Nije mi se svidjala epizoda sa Mourinhom, tako mi se ne svidja ni ovaj shupak kao predsjednik Reala.
Hajde sve, ali namjesten zrijeb u LP...puno je![]()
![]()
A sad Leicester... Ili Monaco
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50419 Re: FC Barcelona
Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes 
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50420 Re: FC Barcelona
ovo je fakat presmijesno postalo. samo ne berem sta im je jadni arsenal skrivio, covjece, pa masakriraju ljude, to je strasno. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50422 Re: FC Barcelona
Od pet, ako cemo realnoskenderija04 wrote:Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50423 Re: FC Barcelona
Ma hajde Tomo... I ti znas da ni Arsenal ni Juventus nisu bili opcija. Ako se nesto desi 14 puta zaredom, logicno je da se ponovi i 15-ti put.Tomahawk11 wrote:Od pet, ako cemo realnoskenderija04 wrote:Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50424 Re: FC Barcelona
@skenderija Je l' tačno ovo za Baccu? 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50425 Re: FC Barcelona
Teoretski su bili opcija...e sad, ja u te UEFA folove ne ulazimskenderija04 wrote:Ma hajde Tomo... I ti znas da ni Arsenal ni Juventus nisu bili opcija. Ako se nesto desi 14 puta zaredom, logicno je da se ponovi i 15-ti put.Tomahawk11 wrote:Od pet, ako cemo realnoskenderija04 wrote:Pa svaka cast od 3 moguca protivnika, ja dva fulim ti jedan nabodes
Ok, a sto Barca-PSG, sto Bayern-Arsenal?
Evo da ne gledamo iz ugla Barce i Bayerna nego iz ugla ovih nesretnika sto ih izvuku....zasto?
