Da se nije SDA podijelila ne bi dobili 16 mandata već oko 10-11bunk wrote:Kojem vrhuncu?
Da se sda nije podijelila par mjeseci uoci izbora ovo bi bio epski poraz sdp na kantonu.
Maltene ovi bi mogli sami vlast konstituisat kad uzmes u obzir ruke obje stranke da se nisu podijelili
SBB i SBIH i BPS koji su imali 10 mandata sad imaju 4 ...ta 6 razlika je otišla i u SDA i u PDA
Lukavačkih 1000/1500 glasova SBIH je otišlo u PDA
