FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50376 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

tufahija12345 wrote:jedno je sigurno. Mi preko rome, wolfsburga i citija necemo nikad do finala doci.
:D :D :D

Naravno. Ali posto znamo sta ce biti, pripremiti se za februar pa dokle bude moglo
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50377 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Afera utaje poreza pocinje da poprima tragikomicne okvire. Javno tuzilastvo je odlucilo da podrzi zahtijev sudije Zamarriega da ZABRANI objavu dokumenata u medijima javnog informisanja , jer su upravo pokrenuli postupak na osnovu istih, tako da objavlljivanje moze da utice na " tok istrage"

Javno tuzilastvo je pokrenulo postupak protiv X.Alonsa, Di Marie i Carvalha :D :D :D :D :D :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50378 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:
skenderija04 wrote: Catalunya Radio ima sve te statistike i stalno spominju tu tekmu i tvrde da je 1007 :D

Ko zna, mozda je i ova cifra tacna
Image

Navodno je veceras oboren neki rekord u pasovima. Nemam pojma koliko je iznosio prethodni i ko ga je držao :-? ....a ko ce drugi nego Barca :mrgreen:
Ovo nikome nista ne znaci osim nama :D :D :D

Ja cu ti biti iskren, volim da se dodaju. :D
tiki taka je pocetak svega.
bog i batina.
tiki taku svi mrze jer joj ne mogu nista. :D
poezija u pokretu.filharmonija.. :izet: :thumbup:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50379 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Javno tuzilastvo u sapstenju kaze na NECE ISTRAZIVATI CRISTIANA RONALDA!!!!!!!!!!!!!!!


PD.

Istraga protiv: COENTRAO I FALCAO :D :D :D :D :D :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50380 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Cekaj kako mogu da ga ne istrazuju ako je u toj istoj grupi? Jos je garant njeova cifa najveca?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50381 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vertig0 wrote:Cekaj kako mogu da ga ne istrazuju ako je u toj istoj grupi? Jos je garant njeova cifa najveca?
Nece da ga istrazuju. Jedino sto zele je da stopiraju objavljivanje dokumenata . Sada su pokrenuli proces protiv trojice i tvrde da ako Spiegel nastavi sa objavom dokumenata to moze uticati na proces i istragu :D :D :D

Naravno, nasli su trojicu koja vise nisu u R.Madridu i dvojica cak i nisu u problemu (Alonso i Carvalho)

Druze, kadija te tuzi kadija ti sudi. Sve je to jedno, Pravosudje, uprava prihoda, Fllorentinove firme i Real Madrid. To je Spanija. Radim sta hocu i kako hocu ! Cristiano je veliki problem. 150 miliona je sklonio Cristiano, ali Real Madrid ima 50% njegovih marketinskih parava. Gdje je taj novac prijavljen?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50382 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Javier Tebas predsjednik La Lige trazi hitan sastanak sa upravom prihoda "da se rijesi problem oko poreza fudbalera" :D :D :D :D

Kakav problem? Pa svi skocise u odbranu :izet: :izet: :izet:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50383 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

ma znam jarane, al opet kontam mi ovdje simpatizeri barse malo paranoisemo pa za sve optuzujemo komsije iz madrida, bilo da se radi o tezim protivnicima u LP ili evo sad o utajama poreza. na kraju fakat ispada da imaju svoje prste umjesane svugdje. prosto ne mogu da vjerujem da je florentino tako jak :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50384 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vertig0 wrote:ma znam jarane, al opet kontam mi ovdje simpatizeri barse malo paranoisemo pa za sve optuzujemo komsije iz madrida, bilo da se radi o tezim protivnicima u LP ili evo sad o utajama poreza. na kraju fakat ispada da imaju svoje prste umjesane svugdje. prosto ne mogu da vjerujem da je florentino tako jak :D
:D :D :D

Vec vise godina je prica da je u pitanju paranoja. Eto sad vidis da je to armirani beton.

Evo vec i viceve raja pricaju. Kaze jedan: " Sjede Marta Silva i Mario Maza(sudija koji je optuzio Messija da je capo mafije) i Marta kaze:" kako nije stid onog drogiranog patuljka da uopste igra fudbal u Spaniji nakon sto smo mu otkrili utaju poreza" Mario na to kaze " I ne samo da i dalje igra fudbal vec opet taji poreze. Ovaj put je otisao toliko daleko da to radi na ime Cristiana Ronalda !!!"
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50385 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Sav taj narativ o barceloni koju pomazu sudije, uefalona tako ta prica djeluje mi iskonstruirano samo sa jednim ciljem - da se umanji vrijednost postignuca institucije koja nisu samo u fudbalu i, jos vaznije, da se skrene paznja sa svega sto je skenderija naveo u zadnjih par postova.

Skendere, sta mislis sta Barcelona moze uradit po svim ovim pitanjima. Zasto ne prozovu neke ljude koji su upetljali svoje prste, kao ova sutkinja
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50386 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

tufahija12345 wrote:Sav taj narativ o barceloni koju pomazu sudije, uefalona tako ta prica djeluje mi iskonstruirano samo sa jednim ciljem - da se umanji vrijednost postignuca institucije koja nisu samo u fudbalu i, jos vaznije, da se skrene paznja sa svega sto je skenderija naveo u zadnjih par postova.

Skendere, sta mislis sta Barcelona moze uradit po svim ovim pitanjima. Zasto ne prozovu neke ljude koji su upetljali svoje prste, kao ova sutkinja
Nista. Ovo sto radi football leaks ne dotice Barcelonu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50387 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Perez je prljava njuska i bice lijep dan kad ode on iz Madrida.
Jede govna puno.
Nije mi se svidjala epizoda sa Mourinhom, tako mi se ne svidja ni ovaj shupak kao predsjednik Reala.

Hajde sve, ali namjesten zrijeb u LP...puno je :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#50388 Re: FC Barcelona

Post by Nadzorna_ploca »

Dobiti će Real opet Monaca, pa Lestera i u finalu Arsenal. :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50389 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Nadzorna_ploca wrote:Dobiti će Real opet Monaca, pa Lestera i u finalu Arsenal. :izet:

E jebi ga, toliko se ne može naštimati :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50390 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:Perez je prljava njuska i bice lijep dan kad ode on iz Madrida.
Jede govna puno.
Nije mi se svidjala epizoda sa Mourinhom, tako mi se ne svidja ni ovaj shupak kao predsjednik Reala.

Hajde sve, ali namjesten zrijeb u LP...puno je :mrgreen:
Izgledalo je kao splet nesretnih okolnosti :D :mrgreen:


A sad Leicester... Ili Monaco :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50391 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:Perez je prljava njuska i bice lijep dan kad ode on iz Madrida.
Jede govna puno.
Nije mi se svidjala epizoda sa Mourinhom, tako mi se ne svidja ni ovaj shupak kao predsjednik Reala.

Hajde sve, ali namjesten zrijeb u LP...puno je :mrgreen:
Izgledalo je kao splet nesretnih okolnosti :D :mrgreen:


A sad Leicester... Ili Monaco :mrgreen:
Tipujem na Napoli :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50392 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Ide barsa-bajern, real-lajčester :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50393 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Bayern 22,4%,
Leverkusen (21,6%),
PSG (20,6%),
Oporto (17,6%)
Benfica (17,4%)

Matematika drugivi i drugarice :mrgreen:
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50394 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

do kada se ne mogu sastajati iz iste lige, do 1/4 finala? onda od polufinala moze? ili moze i u 1/4?
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#50395 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

omar little wrote:do kada se ne mogu sastajati iz iste lige, do 1/4 finala? onda od polufinala moze? ili moze i u 1/4?
Prošle godine su četvrtfinale igrali Barca i Atletico, pa ti sad vidi :mrgreen:
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#50396 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

srna u barseloni :-)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50397 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

skenderija04 wrote:Bayern 22,4%,
Leverkusen (21,6%),
PSG (20,6%),
Oporto (17,6%)
Benfica (17,4%)

Matematika drugivi i drugarice :mrgreen:
A kako su dobijeni ovi procenti? Fali 0,4% :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50398 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Muhamed Đakmić wrote:
skenderija04 wrote:Bayern 22,4%,
Leverkusen (21,6%),
PSG (20,6%),
Oporto (17,6%)
Benfica (17,4%)

Matematika drugivi i drugarice :mrgreen:
A kako su dobijeni ovi procenti? Fali 0,4% :D
Prepisano :mrgreen:

Na dvije decimele bi bilo
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#50399 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

dinty2 wrote:srna u barseloni :-)
Ne vjerujem. Nisu valjda toliko glupi. Covjeku je 34 godine jbt. :-)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50400 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Pa fine su to zakrpe na pola godine ili godinu.

Larsson je njima donio Ligu prvaka praktično, a Unitedu Premiership naredne sezone.
Post Reply