Što ih Enrike izmješa
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50351 Re: FC Barcelona
Barça: Cillessen; Aleix Vidal, Mascherano, Umtiti, Digne; André Gomes, Iniesta, Denis Suárez; Messi, Alcácer, Arda Turan.
Što ih Enrike izmješa
jedva cekam da pocne utakmica da vidim na sta ce liciti Barca
Što ih Enrike izmješa
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50353 Re: FC Barcelona
Ko je ono suspendovan za Primeru? Neymar? Zar nije logicnije onda da igra ovu, a Messi, recimo, odmara? 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50354 Re: FC Barcelona
Suspendovan je neymar i za primeru. Pusti nam lionela, nek igra decko 
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50355 Re: FC Barcelona
messi ima da igra i skine rekord onom pizdunu 
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50356 Re: FC Barcelona
zajebani su ovi mladjarci, onaj hazard im je prosli put jebo znanje
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50357 Re: FC Barcelona
Kakve su šanse da on robija za ovo, čisto da ga ne gledamskenderija04 wrote:- Mourinho 6 miliona utaje za sada.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50358 Re: FC Barcelona
Al igraju brate. Njemci nisu vidjeli lopte citavo poluvrijeme. Ko da je Guardiola jos uvijek na klupi.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50359 Re: FC Barcelona
Samo alcacer opet izgubljen.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50360 Re: FC Barcelona
Dva slucaja za sada. Milion eura laznih (fiktivnih) faktura koje je predstavio kao troskove. Drugi je firma na Novom Zelandu na ime zene preko koje je naplacivao Image rights. Vidjecemo.AmiĐa_Idriz wrote:Kakve su šanse da on robija za ovo, čisto da ga ne gledamskenderija04 wrote:- Mourinho 6 miliona utaje za sada.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50361 Re: FC Barcelona
ovi nisu ni sjena iz prve tekme. ubise ih nasi
vidi turka sto se osilio, messkiju rekord uzima 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50362 Re: FC Barcelona
Nadam se da ima nade za Vidala
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50363 Re: FC Barcelona
Imaskenderija04 wrote:Nadam se da ima nade za Vidala
Ali meni Paco žao
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50364 Re: FC Barcelona
Vidi,Luis Enrique se prercunao iz najbolje namjere. Mnogo igraca je doveo i trazi se da odmah imaju vrhunske nastupe. Sada ne treba puno kritikovati , vec gledati da se ti momci uklope koliko mogu. Na kraju, ovu sezonu ce opet izvuci standardni ali bi dogodine mogli profitirati.LSD wrote:Imaskenderija04 wrote:Nadam se da ima nade za Vidala![]()
Ali meni Paco žaonesretnik je izgubljen u Barceloni
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50365 Re: FC Barcelona
Luis Enrique ima onu dozu sarkazma koja mi se svidja:" Protivnik u osmini finala? Nije komplikovano.Uzmi najboljeg drugoplasiranog, onoga ko ima najvise bodova....To ce biti nas protivnik"

-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50367 Re: FC Barcelona
Pa i jest tako vec godinamaskenderija04 wrote:Luis Enrique ima onu dozu sarkazma koja mi se svidja:" Protivnik u osmini finala? Nije komplikovano.Uzmi najboljeg drugoplasiranog, onoga ko ima najvise bodova....To ce biti nas protivnik"![]()
![]()
![]()
![]()
Nece Barcu zapasti neki lakši protivnik, ne brini
Možda nekad ne bi bilo loše završiti kao drugi na tabeli.
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50368 Re: FC Barcelona
Skenda,
993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP
993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50369 Re: FC Barcelona
PSG ,Bayern,Benfica, Leverkusen i City koji ne moze doci u obzir. Mozda i Juventus.LSD wrote:Pa i jest tako vec godinamaskenderija04 wrote:Luis Enrique ima onu dozu sarkazma koja mi se svidja:" Protivnik u osmini finala? Nije komplikovano.Uzmi najboljeg drugoplasiranog, onoga ko ima najvise bodova....To ce biti nas protivnik"![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nece Barcu zapasti neki lakši protivnik, ne brini![]()
Možda nekad ne bi bilo loše završiti kao drugi na tabeli.
Sutra Madrid igra nerjeseno
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50370 Re: FC Barcelona
Ove sezone. Barsin rekord je 1007 protiv CelticaLSD wrote:Skenda,
993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50371 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Ove sezone. Barsin rekord je 1007 protiv CelticaLSD wrote:Skenda,
993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP

Jel to ona utakmica od prije par godina , kad su imali posjed skoro 90% i izgubili utakmicu
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50372 Re: FC Barcelona
Catalunya Radio ima sve te statistike i stalno spominju tu tekmu i tvrde da je 1007LSD wrote:skenderija04 wrote:Ove sezone. Barsin rekord je 1007 protiv CelticaLSD wrote:Skenda,
993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP
Jel to ona utakmica od prije par godina , kad su imali posjed skoro 90% i izgubili utakmicu
Ko zna, mozda je i ova cifra tacna
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50373 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote: Catalunya Radio ima sve te statistike i stalno spominju tu tekmu i tvrde da je 1007![]()
Ko zna, mozda je i ova cifra tacna

Navodno je veceras oboren neki rekord u pasovima. Nemam pojma koliko je iznosio prethodni i ko ga je držao
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50374 Re: FC Barcelona
jedno je sigurno. Mi preko rome, wolfsburga i citija necemo nikad do finala doci.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50375 Re: FC Barcelona
Ovo nikome nista ne znaci osim namaLSD wrote:skenderija04 wrote: Catalunya Radio ima sve te statistike i stalno spominju tu tekmu i tvrde da je 1007![]()
Ko zna, mozda je i ova cifra tacna
Navodno je veceras oboren neki rekord u pasovima. Nemam pojma koliko je iznosio prethodni i ko ga je držao....a ko ce drugi nego Barca
Ja cu ti biti iskren, volim da se dodaju.
