FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50351 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Barça: Cillessen; Aleix Vidal, Mascherano, Umtiti, Digne; André Gomes, Iniesta, Denis Suárez; Messi, Alcácer, Arda Turan.

Što ih Enrike izmješa :D :D jedva cekam da pocne utakmica da vidim na sta ce liciti Barca
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50352 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

joj lajnapa majko
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50353 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Ko je ono suspendovan za Primeru? Neymar? Zar nije logicnije onda da igra ovu, a Messi, recimo, odmara? :?
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50354 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Suspendovan je neymar i za primeru. Pusti nam lionela, nek igra decko :D
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50355 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

messi ima da igra i skine rekord onom pizdunu :D
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50356 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

zajebani su ovi mladjarci, onaj hazard im je prosli put jebo znanje
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50357 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

skenderija04 wrote:- Mourinho 6 miliona utaje za sada.
Kakve su šanse da on robija za ovo, čisto da ga ne gledam :mrgreen:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50358 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Al igraju brate. Njemci nisu vidjeli lopte citavo poluvrijeme. Ko da je Guardiola jos uvijek na klupi.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50359 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Samo alcacer opet izgubljen.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50360 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

AmiĐa_Idriz wrote:
skenderija04 wrote:- Mourinho 6 miliona utaje za sada.
Kakve su šanse da on robija za ovo, čisto da ga ne gledam :mrgreen:
Dva slucaja za sada. Milion eura laznih (fiktivnih) faktura koje je predstavio kao troskove. Drugi je firma na Novom Zelandu na ime zene preko koje je naplacivao Image rights. Vidjecemo.
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50361 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ovi nisu ni sjena iz prve tekme. ubise ih nasi :D vidi turka sto se osilio, messkiju rekord uzima :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50362 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Nadam se da ima nade za Vidala
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#50363 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Nadam se da ima nade za Vidala
Ima :thumbup:

Ali meni Paco žao :sad: nesretnik je izgubljen u Barceloni :-?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50364 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:Nadam se da ima nade za Vidala
Ima :thumbup:

Ali meni Paco žao :sad: nesretnik je izgubljen u Barceloni :-?
Vidi,Luis Enrique se prercunao iz najbolje namjere. Mnogo igraca je doveo i trazi se da odmah imaju vrhunske nastupe. Sada ne treba puno kritikovati , vec gledati da se ti momci uklope koliko mogu. Na kraju, ovu sezonu ce opet izvuci standardni ali bi dogodine mogli profitirati.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50365 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Luis Enrique ima onu dozu sarkazma koja mi se svidja:" Protivnik u osmini finala? Nije komplikovano.Uzmi najboljeg drugoplasiranog, onoga ko ima najvise bodova....To ce biti nas protivnik" :D :D :D :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50366 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dupli
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#50367 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Luis Enrique ima onu dozu sarkazma koja mi se svidja:" Protivnik u osmini finala? Nije komplikovano.Uzmi najboljeg drugoplasiranog, onoga ko ima najvise bodova....To ce biti nas protivnik" :D :D :D :D :D
Pa i jest tako vec godinama :mrgreen:

Nece Barcu zapasti neki lakši protivnik, ne brini :lol:

Možda nekad ne bi bilo loše završiti kao drugi na tabeli.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#50368 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Skenda,

993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP :?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50369 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:Luis Enrique ima onu dozu sarkazma koja mi se svidja:" Protivnik u osmini finala? Nije komplikovano.Uzmi najboljeg drugoplasiranog, onoga ko ima najvise bodova....To ce biti nas protivnik" :D :D :D :D :D
Pa i jest tako vec godinama :mrgreen:

Nece Barcu zapasti neki lakši protivnik, ne brini :lol:

Možda nekad ne bi bilo loše završiti kao drugi na tabeli.
PSG ,Bayern,Benfica, Leverkusen i City koji ne moze doci u obzir. Mozda i Juventus.

Sutra Madrid igra nerjeseno :D :D :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50370 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Skenda,

993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP :?
Ove sezone. Barsin rekord je 1007 protiv Celtica :D
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#50371 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:Skenda,

993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP :?
Ove sezone. Barsin rekord je 1007 protiv Celtica :D
Image

Jel to ona utakmica od prije par godina , kad su imali posjed skoro 90% i izgubili utakmicu :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50372 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:
LSD wrote:Skenda,

993 dodavanja veceras ! piše rekord neki.... je li ovo rekord FC Barce ili LP :?
Ove sezone. Barsin rekord je 1007 protiv Celtica :D
Image

Jel to ona utakmica od prije par godina , kad su imali posjed skoro 90% i izgubili utakmicu :lol:
Catalunya Radio ima sve te statistike i stalno spominju tu tekmu i tvrde da je 1007 :D

Ko zna, mozda je i ova cifra tacna
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#50373 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote: Catalunya Radio ima sve te statistike i stalno spominju tu tekmu i tvrde da je 1007 :D

Ko zna, mozda je i ova cifra tacna
Image

Navodno je veceras oboren neki rekord u pasovima. Nemam pojma koliko je iznosio prethodni i ko ga je držao :-? ....a ko ce drugi nego Barca :mrgreen:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50374 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

jedno je sigurno. Mi preko rome, wolfsburga i citija necemo nikad do finala doci.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50375 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote: Catalunya Radio ima sve te statistike i stalno spominju tu tekmu i tvrde da je 1007 :D

Ko zna, mozda je i ova cifra tacna
Image

Navodno je veceras oboren neki rekord u pasovima. Nemam pojma koliko je iznosio prethodni i ko ga je držao :-? ....a ko ce drugi nego Barca :mrgreen:
Ovo nikome nista ne znaci osim nama :D :D :D

Ja cu ti biti iskren, volim da se dodaju. :D
Post Reply