Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 26/01/2023 18:54
Ne, isti kao sa tvog linka, 5 vrata, fastbek. Samo redizajn. Santana je limuzina.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 26/01/2023 19:20
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 26/01/2023 20:05
pa tako se zove ovaj model,vidis da cuci ,ko skakavac spreman za skok
skrbavi-admin
Posts: 7124 Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia
Post
by skrbavi-admin » 26/01/2023 20:08
u mom selu je 126 bio skakavac
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 26/01/2023 20:13
Nikad cuo
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 26/01/2023 20:14
pa ima sigurno 20 godina da je to jedan jaran provalio
zna ga esso_sa
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 26/01/2023 20:15
kasnis jbga
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 26/01/2023 20:18
Jbg
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 26/01/2023 20:36
bitanga_sa_otesa wrote: ↑ 26/01/2023 20:14
pa ima sigurno 20 godina da je to jedan jaran provalio
zna ga esso_sa
Jbg, ja živio tada u maloj sredini.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 26/01/2023 20:41
citroen xm wrote: ↑ 26/01/2023 20:36
Jbg, ja živio tada u maloj sredini.
ma srao sam ja ovdje o tim leshevima ,cudi me da nisi upratio ...
kadett slina i passat lubenicar i skavac su mainstream iz tog vremena
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 26/01/2023 20:45
Ma pogubio sam se, ne znam više ni šta sam sve sam nasrao.
Taj trojac je vala bio prisutan u svakom ćošku Balkana, samo što su nazivi varirali od sredine do sredine.
ElRe
Posts: 16937 Joined: 12/12/2011 11:28
Post
by ElRe » 27/01/2023 13:29
VIDEO
Najbolja exYU auto ekipa.
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 27/01/2023 19:08
jeban je kvalitetno
sime_cipol
Posts: 23433 Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw
Post
by sime_cipol » 27/01/2023 19:35
E cuj plin
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 27/01/2023 19:36
samo idiot moze stavit na taj motor, egt vristi
mk ultra
Posts: 24036 Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak
Post
by mk ultra » 27/01/2023 19:36
Sekvent upisan u saobracajnu
sime_cipol
Posts: 23433 Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw
Post
by sime_cipol » 27/01/2023 19:37
Za 12 godina presao 90k, 7k godisnje stave mu plin
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 27/01/2023 19:55
Možda je tim zaobišao neke ekološke zabrane. Ko zna, puno toga nema logike.
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 27/01/2023 20:01
Plin na ovakvim autima je čisto svetogrđe i hereza.
Vrhunski inžinjeri bukvalno svaki i najmanji detalj osmislili i ti pametan staviš LPG.
Isto vrijedi i za Mercedesov M156 ili za Porscheov atmo V8 bilo da je 4.5 ili 4.8.
To su u većini slučajeva ručno rađene mašine u bukvalno laboratorijskim uvjetima sa nultim tolerancijama.
I takve mašine treba uokviriti kao spomenik SUS motorima. Naravno uz mnoge atmo Talijane kao Ferrarijevi V8 i V12 i Lambov V10.
Ako ti je bitna potrošnja ili trošak po km, kupi Joggera 1.0 TCe LPG.
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032 Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt
Post
by Bullet Tooth Tony » 27/01/2023 20:43
ElRe wrote: ↑ 27/01/2023 13:29
VIDEO
Najbolja exYU auto ekipa.
Ova roma je drmaa cudna uzivo.. Bas za ove sto imaju para a da ljudi se ne okrecu kad voze ferrari.. U obicnoj crnoj boji je gotovo nevidljiva.. Ne govore bezveze da je ovo trebao biti neki Maserati
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 27/01/2023 21:07
Meni je Roma odlična, baš po mjeri. Nije brutalna kao neki Ferarijevi modeli, ali mi je poželjna u svakom centu koji vidim. Pored jedne sam prošao ljetos na putu i itekako sam je zapazio.