FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#50301 Re: FC Barcelona

Post by Dr Baltazar »

omar little wrote:real ce u drugom vise stisnuti, preoprezni su bili u prvom, zabit iz kontre i adio djaci.
Ja navijača... :lol:
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50302 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

svoj ti poso.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#50303 Re: FC Barcelona

Post by 2002 »

Ni iz cega :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50304 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

koliko se iniesta pljuvao, don vaki, don naki, trom, mator a gledaj. cojk udje barca se stvori na terenu.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#50305 Re: FC Barcelona

Post by zomri »

Kad igra Carrick igra i United. Slično vrijedi i za Barcu i Iniestu.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#50306 Re: FC Barcelona

Post by Dr Baltazar »

omar little wrote:koliko se iniesta pljuvao, don vaki, don naki, trom, mator a gledaj. cojk udje barca se stvori na terenu.
I prime ga sa njim :lol:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#50307 Re: FC Barcelona

Post by kafanski_covjek »

tako je to u fudbalu

konobar...daj kafani sta pije a meni ponovi
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50308 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

samo fudbalski glup covjek moze reci da iniesta nije napravio razliku i da se na bilo koji nacin moze iniesta kriviti za ovaj gol.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50309 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Oceivano jebiga. Nejmar i messi fulili pobjedu.
Glupi maskerano prije umtitija koji je u vrhunskoj formi. Puno bolje drugo poluvrijeme. Steta.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#50310 Re: FC Barcelona

Post by Dr Baltazar »

Samo nervozni navijač može takav komentar napisati :lol:

Mogao je i bod prosuti :thumbup:
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#50311 FC Barcelona

Post by 2002 »

Kako su se nadali dobro su se udali :D
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#50312 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

sta su masili dobro su prosli. remi puna saka brade.

skenderija, dze si? :D
LSD
Posts: 29908
Joined: 24/07/2007 08:26

#50313 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Vertig0 wrote:Oceivano jebiga. Nejmar i messi fulili pobjedu.
Glupi maskerano prije umtitija koji je u vrhunskoj formi. Puno bolje drugo poluvrijeme. Steta.
Ne kriviti Mascherana ;-)

Neymar i Messi su krivci za ovo prosipanje bodova što su fulali svoje zicere i nisu znali dotuci Reala (oba puta im Suarez sam desno i proklinje što mu ne daju loptu)....i normalno na kraju kazna, klasika.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50314 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Kolega kao sto vidis napisao sam da su nej i leo fulili pobjedu... samo mi ne ide u glavu da masche pocinje prije umtitija. Masche je pravi ratnik i zato ga postujem, ali covjek je kikser i vcrs je imao srece sto sudija nije svirao onaj penal na samom pocetku.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#50315 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

po meni je sudija igrac utakmice, obje je strane zakidao.

Ovo ostalo od ekipe, zao mi je sto vanprosjecni igraci ove godine daju prosjecne partije jer nemaju podrsku sa klupe... lebe, gomez ne zna koja mu je uloga a buskec vec duzr vremena nije svoj... Rakitic ko i uradio bi nesto ali mu fali sigurnosti u liniji i pozadi.
Sta ti je, koliko sam prije kukao i svadjao se kad bi neko rekao da su Iniesta i Xavi Barca... i Bgm tako i jeste. Poslije Xavija vezni red barce nikad nije odavao ni trunku sigurnosti kakav je imao u njegovo vrijeme. Nakon godina losih defanzivaca dosli smo u godine prosjecnog veznig reda.
Ali hajd Rafinha mi daje bar neku nadu.

Iskreno se nadam da ce barca nekad vratiti Thiaga i vratiti ga u formu jer ja jos vjerujem da bi on ovoj Barci legao ko budali samar, ali u svojim danima kad je u formi.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50316 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Ja bih bgm rekao da je sudija odradio dobar posao ipak.
Busquets u drugom poluvremenu drugi igrac.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50317 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Biće interesantno vidjeti kako će Enrike odreagovati, tj. kako će odreagovati ekipa psihički. Na Enrikeu je sve.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50318 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Ne leži nam Nou Camp nikako. Na Bernabeu uvijek bolje odigramo. :D :D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#50319 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Ma ja mislim da ljudi pretjeruju, duga je sezona a svi dovoljno pratimo nogomet da znamo kako forma varira i kako uopšte nije dovoljno pružiti jednu polusezonu kvalitetnog nogometa, imati 6 bodova prednosti da bi se očekivala titula i likovalo padu druge ekipe.
Dovoljno je da Real kiksa dva puta i da sve bude na egalu... samo treba strpljenja. Bitno je da atmosfera u svlačionici nije zakuhana, a igre će doći.

Meni je veći problem to što sad druge ekipe manje pokazuju onaj respekt, sve više i više klubova dolazi na Nou Camp da se igra sa Barcom... Ipak taj "strah" od barcine igre je veliki hendikep protivnicima i kad njega nema - vidi se po rezultatima.

Meni su djeca protiv herculesa igrala super, onaj mali što je dao gol je zaslužio da se okuša... ako je Gomez dobio priliku iako ništa nije pokazao, ako Paco može glumiti napadača stvarno ne znam zašto onda ne pružaju šansu djeci...
Dajte La masie, dajte mi mladog mesa... proći će i Messi - i šta osta od moćne Barce? Nećemo valjda Realovim stopama kupovati sve svoje zvijezde?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50320 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Pa vec kupujete :mrgreen:
Manite tu pricu Realovim stopama, ekipa koja ima toliku lovu za transfere ce prije kupiti, a i ono sto napravi prodati.
Uostalom, nije li to politika Barce zadnjih godina?
A sto se tice price o strahu od igre Barce, sizife, sam si odgovorio na to. Xavi i Iniesta.
Sa trenutnom garniturom u veznom redu, toga nema.
Samim tim nema povezanosti zadnje linije i napada i onda cijela ekipa djeluje ko rastimani klavir.
Ne kazem da se to nece popraviti, ali sa Gomes, Busq, Rakitic - nece.
LSD
Posts: 29908
Joined: 24/07/2007 08:26

#50321 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Pa vec kupujete :mrgreen:
Manite tu pricu Realovim stopama, ekipa koja ima toliku lovu za transfere ce prije kupiti, a i ono sto napravi prodati.
Uostalom, nije li to politika Barce zadnjih godina?
A sto se tice price o strahu od igre Barce, sizife, sam si odgovorio na to. Xavi i Iniesta.
Sa trenutnom garniturom u veznom redu, toga nema.
Samim tim nema povezanosti zadnje linije i napada i onda cijela ekipa djeluje ko rastimani klavir.
Ne kazem da se to nece popraviti, ali sa Gomes, Busq, Rakitic - nece.
U pravu si :thumbup:

No Xavi - no party :mrgreen:

Veceras Iniesta uđe i odmah pokaza klasu, odmah izbaci Messija u gol šansu, prije toga i Neymara ali brazilac puca ko sivonja iznad gola, frajer uradi za 20 minuta više nego Rakitić i Gomes zajedno za 70 :-)

Sa Xavijem i Iniestom je i Pedro izgledao kao svjetska klasa :lol: ali nacekat cemo se dobro dok Masija ponovo ne izbaci neke takve genijalce.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50322 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Pa izbacice Masija, izbacila je i poslije te famozne ekipe dosta dobrih igraca, ali nema se strpljenja za njih.
Tako i ubuduce, ne sumnjam da ce tu biti materijala, ali ko garantuje da ce biti istrpljeni :?
A drugacije ne moze i onda sta, kupuj.
Volim i ja vidjeti malce u Realu kao ovog Vasqueza, Asensia, ali realnost je takva, velike su ovo masine i male sanse da ce ti momci imati nesto vise od epizodnih uloga.
Volio bih da grijesim.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50323 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

To je to. Na stranu rezultat, koji je mogao biti bolji ali nije nerealan, ali ovo je trenutni maksimum. Sta ce biti u nastavku, vidjecemo, Prvo poluvrijeme je bilo lose, drugo nesto bolje, ali osim perioda od ulaska Inieste Barcelona nije imala konrtolu ni lopte ni igre. Insistira se na snazi, trcanju,... Ne znam. Previse misica i malo mozga
LSD
Posts: 29908
Joined: 24/07/2007 08:26

#50324 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Pa izbacice Masija, izbacila je i poslije te famozne ekipe dosta dobrih igraca, ali nema se strpljenja za njih.
Tako i ubuduce, ne sumnjam da ce tu biti materijala, ali ko garantuje da ce biti istrpljeni :?
A drugacije ne moze i onda sta, kupuj.
Volim i ja vidjeti malce u Realu kao ovog Vasqueza, Asensia, ali realnost je takva, velike su ovo masine i male sanse da ce ti momci imati nesto vise od epizodnih uloga.
Volio bih da grijesim.
Vala ne znam što su kupovali Gomesa pored Sampera, Dignea pored Grimalda, Paca umjesto Munira, Vermalena i Mathieua pored Bartre, Sandro itd...a svi ti masijci su sada negdje po posudbama ili poklonjeni za džabe.
Treba raditi sa mladim igracima, stisnuti muda i dati im šansu da se nametnu, najlakše je kupovati... i šta dobiju na kraju - ništa ;-)

Eto Arda, Paco, Gomes, Vidal, Digne sve kupljeni igraci, a nidje veze zapravo :facepalm: nikakav doprinos nemaju u igri... bolje onda gurati domacu školu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50325 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

I zato će ta Barcina djeca sunce pronaći u nekim drugom klubovima što je stvarno šteata, ali eto, već viđena priča čini mi se.
Post Reply