Ja navijača...omar little wrote:real ce u drugom vise stisnuti, preoprezni su bili u prvom, zabit iz kontre i adio djaci.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#50301 Re: FC Barcelona
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#50303 Re: FC Barcelona
Ni iz cega 
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50304 Re: FC Barcelona
koliko se iniesta pljuvao, don vaki, don naki, trom, mator a gledaj. cojk udje barca se stvori na terenu.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50305 Re: FC Barcelona
Kad igra Carrick igra i United. Slično vrijedi i za Barcu i Iniestu.
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#50306 Re: FC Barcelona
I prime ga sa njimomar little wrote:koliko se iniesta pljuvao, don vaki, don naki, trom, mator a gledaj. cojk udje barca se stvori na terenu.
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#50307 Re: FC Barcelona
tako je to u fudbalu
konobar...daj kafani sta pije a meni ponovi
konobar...daj kafani sta pije a meni ponovi
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50308 Re: FC Barcelona
samo fudbalski glup covjek moze reci da iniesta nije napravio razliku i da se na bilo koji nacin moze iniesta kriviti za ovaj gol.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50309 Re: FC Barcelona
Oceivano jebiga. Nejmar i messi fulili pobjedu.
Glupi maskerano prije umtitija koji je u vrhunskoj formi. Puno bolje drugo poluvrijeme. Steta.
Glupi maskerano prije umtitija koji je u vrhunskoj formi. Puno bolje drugo poluvrijeme. Steta.
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#50310 Re: FC Barcelona
Samo nervozni navijač može takav komentar napisati
Mogao je i bod prosuti
Mogao je i bod prosuti
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#50311 FC Barcelona
Kako su se nadali dobro su se udali 
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50312 Re: FC Barcelona
sta su masili dobro su prosli. remi puna saka brade.
skenderija, dze si?
skenderija, dze si?
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50313 Re: FC Barcelona
Ne kriviti MascheranaVertig0 wrote:Oceivano jebiga. Nejmar i messi fulili pobjedu.
Glupi maskerano prije umtitija koji je u vrhunskoj formi. Puno bolje drugo poluvrijeme. Steta.
Neymar i Messi su krivci za ovo prosipanje bodova što su fulali svoje zicere i nisu znali dotuci Reala (oba puta im Suarez sam desno i proklinje što mu ne daju loptu)....i normalno na kraju kazna, klasika.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50314 Re: FC Barcelona
Kolega kao sto vidis napisao sam da su nej i leo fulili pobjedu... samo mi ne ide u glavu da masche pocinje prije umtitija. Masche je pravi ratnik i zato ga postujem, ali covjek je kikser i vcrs je imao srece sto sudija nije svirao onaj penal na samom pocetku.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#50315 Re: FC Barcelona
po meni je sudija igrac utakmice, obje je strane zakidao.
Ovo ostalo od ekipe, zao mi je sto vanprosjecni igraci ove godine daju prosjecne partije jer nemaju podrsku sa klupe... lebe, gomez ne zna koja mu je uloga a buskec vec duzr vremena nije svoj... Rakitic ko i uradio bi nesto ali mu fali sigurnosti u liniji i pozadi.
Sta ti je, koliko sam prije kukao i svadjao se kad bi neko rekao da su Iniesta i Xavi Barca... i Bgm tako i jeste. Poslije Xavija vezni red barce nikad nije odavao ni trunku sigurnosti kakav je imao u njegovo vrijeme. Nakon godina losih defanzivaca dosli smo u godine prosjecnog veznig reda.
Ali hajd Rafinha mi daje bar neku nadu.
Iskreno se nadam da ce barca nekad vratiti Thiaga i vratiti ga u formu jer ja jos vjerujem da bi on ovoj Barci legao ko budali samar, ali u svojim danima kad je u formi.
Ovo ostalo od ekipe, zao mi je sto vanprosjecni igraci ove godine daju prosjecne partije jer nemaju podrsku sa klupe... lebe, gomez ne zna koja mu je uloga a buskec vec duzr vremena nije svoj... Rakitic ko i uradio bi nesto ali mu fali sigurnosti u liniji i pozadi.
Sta ti je, koliko sam prije kukao i svadjao se kad bi neko rekao da su Iniesta i Xavi Barca... i Bgm tako i jeste. Poslije Xavija vezni red barce nikad nije odavao ni trunku sigurnosti kakav je imao u njegovo vrijeme. Nakon godina losih defanzivaca dosli smo u godine prosjecnog veznig reda.
Ali hajd Rafinha mi daje bar neku nadu.
Iskreno se nadam da ce barca nekad vratiti Thiaga i vratiti ga u formu jer ja jos vjerujem da bi on ovoj Barci legao ko budali samar, ali u svojim danima kad je u formi.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50316 Re: FC Barcelona
Ja bih bgm rekao da je sudija odradio dobar posao ipak.
Busquets u drugom poluvremenu drugi igrac.
Busquets u drugom poluvremenu drugi igrac.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50317 Re: FC Barcelona
Biće interesantno vidjeti kako će Enrike odreagovati, tj. kako će odreagovati ekipa psihički. Na Enrikeu je sve.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50318 Re: FC Barcelona
Ne leži nam Nou Camp nikako. Na Bernabeu uvijek bolje odigramo.

-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#50319 Re: FC Barcelona
Ma ja mislim da ljudi pretjeruju, duga je sezona a svi dovoljno pratimo nogomet da znamo kako forma varira i kako uopšte nije dovoljno pružiti jednu polusezonu kvalitetnog nogometa, imati 6 bodova prednosti da bi se očekivala titula i likovalo padu druge ekipe.
Dovoljno je da Real kiksa dva puta i da sve bude na egalu... samo treba strpljenja. Bitno je da atmosfera u svlačionici nije zakuhana, a igre će doći.
Meni je veći problem to što sad druge ekipe manje pokazuju onaj respekt, sve više i više klubova dolazi na Nou Camp da se igra sa Barcom... Ipak taj "strah" od barcine igre je veliki hendikep protivnicima i kad njega nema - vidi se po rezultatima.
Meni su djeca protiv herculesa igrala super, onaj mali što je dao gol je zaslužio da se okuša... ako je Gomez dobio priliku iako ništa nije pokazao, ako Paco može glumiti napadača stvarno ne znam zašto onda ne pružaju šansu djeci...
Dajte La masie, dajte mi mladog mesa... proći će i Messi - i šta osta od moćne Barce? Nećemo valjda Realovim stopama kupovati sve svoje zvijezde?
Dovoljno je da Real kiksa dva puta i da sve bude na egalu... samo treba strpljenja. Bitno je da atmosfera u svlačionici nije zakuhana, a igre će doći.
Meni je veći problem to što sad druge ekipe manje pokazuju onaj respekt, sve više i više klubova dolazi na Nou Camp da se igra sa Barcom... Ipak taj "strah" od barcine igre je veliki hendikep protivnicima i kad njega nema - vidi se po rezultatima.
Meni su djeca protiv herculesa igrala super, onaj mali što je dao gol je zaslužio da se okuša... ako je Gomez dobio priliku iako ništa nije pokazao, ako Paco može glumiti napadača stvarno ne znam zašto onda ne pružaju šansu djeci...
Dajte La masie, dajte mi mladog mesa... proći će i Messi - i šta osta od moćne Barce? Nećemo valjda Realovim stopama kupovati sve svoje zvijezde?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50320 Re: FC Barcelona
Pa vec kupujete
Manite tu pricu Realovim stopama, ekipa koja ima toliku lovu za transfere ce prije kupiti, a i ono sto napravi prodati.
Uostalom, nije li to politika Barce zadnjih godina?
A sto se tice price o strahu od igre Barce, sizife, sam si odgovorio na to. Xavi i Iniesta.
Sa trenutnom garniturom u veznom redu, toga nema.
Samim tim nema povezanosti zadnje linije i napada i onda cijela ekipa djeluje ko rastimani klavir.
Ne kazem da se to nece popraviti, ali sa Gomes, Busq, Rakitic - nece.
Manite tu pricu Realovim stopama, ekipa koja ima toliku lovu za transfere ce prije kupiti, a i ono sto napravi prodati.
Uostalom, nije li to politika Barce zadnjih godina?
A sto se tice price o strahu od igre Barce, sizife, sam si odgovorio na to. Xavi i Iniesta.
Sa trenutnom garniturom u veznom redu, toga nema.
Samim tim nema povezanosti zadnje linije i napada i onda cijela ekipa djeluje ko rastimani klavir.
Ne kazem da se to nece popraviti, ali sa Gomes, Busq, Rakitic - nece.
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50321 Re: FC Barcelona
U pravu siTomahawk11 wrote:Pa vec kupujete![]()
Manite tu pricu Realovim stopama, ekipa koja ima toliku lovu za transfere ce prije kupiti, a i ono sto napravi prodati.
Uostalom, nije li to politika Barce zadnjih godina?
A sto se tice price o strahu od igre Barce, sizife, sam si odgovorio na to. Xavi i Iniesta.
Sa trenutnom garniturom u veznom redu, toga nema.
Samim tim nema povezanosti zadnje linije i napada i onda cijela ekipa djeluje ko rastimani klavir.
Ne kazem da se to nece popraviti, ali sa Gomes, Busq, Rakitic - nece.
No Xavi - no party
Veceras Iniesta uđe i odmah pokaza klasu, odmah izbaci Messija u gol šansu, prije toga i Neymara ali brazilac puca ko sivonja iznad gola, frajer uradi za 20 minuta više nego Rakitić i Gomes zajedno za 70
Sa Xavijem i Iniestom je i Pedro izgledao kao svjetska klasa
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50322 Re: FC Barcelona
Pa izbacice Masija, izbacila je i poslije te famozne ekipe dosta dobrih igraca, ali nema se strpljenja za njih.
Tako i ubuduce, ne sumnjam da ce tu biti materijala, ali ko garantuje da ce biti istrpljeni
A drugacije ne moze i onda sta, kupuj.
Volim i ja vidjeti malce u Realu kao ovog Vasqueza, Asensia, ali realnost je takva, velike su ovo masine i male sanse da ce ti momci imati nesto vise od epizodnih uloga.
Volio bih da grijesim.
Tako i ubuduce, ne sumnjam da ce tu biti materijala, ali ko garantuje da ce biti istrpljeni
A drugacije ne moze i onda sta, kupuj.
Volim i ja vidjeti malce u Realu kao ovog Vasqueza, Asensia, ali realnost je takva, velike su ovo masine i male sanse da ce ti momci imati nesto vise od epizodnih uloga.
Volio bih da grijesim.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50323 Re: FC Barcelona
To je to. Na stranu rezultat, koji je mogao biti bolji ali nije nerealan, ali ovo je trenutni maksimum. Sta ce biti u nastavku, vidjecemo, Prvo poluvrijeme je bilo lose, drugo nesto bolje, ali osim perioda od ulaska Inieste Barcelona nije imala konrtolu ni lopte ni igre. Insistira se na snazi, trcanju,... Ne znam. Previse misica i malo mozga
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50324 Re: FC Barcelona
Vala ne znam što su kupovali Gomesa pored Sampera, Dignea pored Grimalda, Paca umjesto Munira, Vermalena i Mathieua pored Bartre, Sandro itd...a svi ti masijci su sada negdje po posudbama ili poklonjeni za džabe.Tomahawk11 wrote:Pa izbacice Masija, izbacila je i poslije te famozne ekipe dosta dobrih igraca, ali nema se strpljenja za njih.
Tako i ubuduce, ne sumnjam da ce tu biti materijala, ali ko garantuje da ce biti istrpljeni![]()
A drugacije ne moze i onda sta, kupuj.
Volim i ja vidjeti malce u Realu kao ovog Vasqueza, Asensia, ali realnost je takva, velike su ovo masine i male sanse da ce ti momci imati nesto vise od epizodnih uloga.
Volio bih da grijesim.
Treba raditi sa mladim igracima, stisnuti muda i dati im šansu da se nametnu, najlakše je kupovati... i šta dobiju na kraju - ništa
Eto Arda, Paco, Gomes, Vidal, Digne sve kupljeni igraci, a nidje veze zapravo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50325 Re: FC Barcelona
I zato će ta Barcina djeca sunce pronaći u nekim drugom klubovima što je stvarno šteata, ali eto, već viđena priča čini mi se.
