FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#50277 Re: FC Barcelona
jeli ramo dat trazim stream?
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#50278 Re: FC Barcelona
http://www.lfootball.ws/2735-barselona-real-madrid.htmlSSemir wrote:jeli ramo dat trazim stream?
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50279 Re: FC Barcelona
meni se ova sredina nikako ne svidja, pogotovo gomez, a i busq i rakitic su u losoj formi bas.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50280 Re: FC Barcelona
trojac gore nece lopte vidjet.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50281 Re: FC Barcelona
oce se gledat tekma ovdje ili kao i obicno tisina dok protivnik ne povede pa se onda svi navale pametovat i likovat? 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50282 Re: FC Barcelona
Bgm tema je mrtva vec duze vrijeme 
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50283 Re: FC Barcelona
to znam, ali reko' makar danas da nece biti tako. greska, ocito.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50285 Re: FC Barcelona
bice crveni el clasico 
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#50286 Re: FC Barcelona
Nije penal Realu svirao, bit će kompenzacije u drugom poluvremenuomar little wrote:bice crveni el clasico
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#50288 Re: FC Barcelona
sudija ce usrat tekmu
konobar...daj kafani sta pije a meni ponovi
konobar...daj kafani sta pije a meni ponovi
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50291 Re: FC Barcelona
Ne kontam kakve veze imaju ljiljani sa ovom utakmicom 
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50292 Re: FC Barcelona
masche ce dobit crveni
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#50293 Re: FC Barcelona
Prelosa tekma
Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#50294 Re: FC Barcelona
Ja utakmice i kurca.
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50295 Re: FC Barcelona
Smece od utakmice, Barca preloša...ovdje ce Real izvuci jednu dobru kontru i završiti posao, a možda tako i titulu.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50297 Re: FC Barcelona
Ova barsa nema sredine nikakve. Iako sam bio optimista prije pocetka, sad bi bgm bio zadovoljan da ovo zavrsi 0-0. Prelose je ovo, nadam se da je iniesta spreman za drugo poluvrijeme.
Ps samo da pozdravim mrzitelje lika i djela danija alvesa. On bas fali ovoj ekipi. Ubjedljivo najbolji desni bek jos uvijek, bar za igru kakvu barsa igra.
Ps samo da pozdravim mrzitelje lika i djela danija alvesa. On bas fali ovoj ekipi. Ubjedljivo najbolji desni bek jos uvijek, bar za igru kakvu barsa igra.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#50298 Re: FC Barcelona
Dosadna utakmica pravo.
Barca ne liči na sebe... Nema kontrole.
Barca ne liči na sebe... Nema kontrole.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50299 Re: FC Barcelona
real ce u drugom vise stisnuti, preoprezni su bili u prvom, zabit iz kontre i adio djaci.

