Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50276 Re: Liverpool FC
Jedno od najgorih pojacanja ikad u klubu. Sjetim se samo kako je odglumio povredu protiv Barce i Napolia jer se prepao pritiska. Pravi onaj SDA uhljeb. Nema 3 dobre partije kod nas. Uzasan igrac. Adukor je za njega Makelele
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#50277 Re: Liverpool FC
Ne zamjeri mu, zasluzio je da radi sta hoceAmiĐa_Idriz wrote: ↑22/11/2020 21:29 Mane u novembarsko decembarskom ruhu, 3 4 zicera po utakmici idu u blato![]()
Mane top igracina vazda bio i ostao
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50278 Re: Liverpool FC
Naravno, samo se voli zajebavati pred golom puno.
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#50279 Re: Liverpool FC
A joj firmino brate....
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50282 Re: Liverpool FC
Ma bjezi ba... Lahko je na 2 0 pa te boli qrac, ali na 0 0 ili 0 1 trebalo bi mu jaja otkinuti. Idi u qrac ba..
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50285 Re: Liverpool FC
Kakvi se svi izgovori traze za Firmina. Strasno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50286 Re: Liverpool FC
Pa ovo je manje od milimetra bilo 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#50288 Re: Liverpool FC
Je li napadac ili bekovski par pa da se ne gleda kroz golove?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50289 Re: Liverpool FC
Ma nema lik ni sreće, gledaj ovo sad.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50291 Re: Liverpool FC
Eto ga jebo ga caca.
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#50295 Re: Liverpool FC
Fin gol ali je za mene beskoristan ugrac.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#50296 Re: Liverpool FC
hahah, polako
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50297 Re: Liverpool FC
Zabi ga za 3-0 kad je vec tekma gotova.
Tipicno za njega.
Tipicno za njega.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50298 Re: Liverpool FC
Nominalno jeste ali mu je uloga daleko od toga. On je nesebican i daje sebe za tim, on se na centru maloprije hrva na centru i osvaja loptu da bi se 10 sekundi kasnije ovdje svrsavalo na Jotu. Ili odvlaci stopere da Mane i Salah imaju prostora. Gutu posla on odradi da bi ga se samo kroz golove gledalo.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50299 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50300 Re: Liverpool FC
Liverpool - Leicester 3:0
Evans (OG)
Jota
Firmino
Evans (OG)
Jota
Firmino
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!


