džaba ja 2 godine trubim da četvrti napadač treba biti neko tipa Pique-asolo2 wrote:sve i nekako ali ovaj Paco je odron od igracaza njega je Djuric Sevcenko -
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50251 Re: FC Barcelona
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50252 Re: FC Barcelona
Dobar rezultat... Aktivan, kako kazu strucnjaci 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50253 Re: FC Barcelona
Gdje nije
Zaredali remiji....moze i za vikend jedan?
Mada je Barca zrela za dobro nalupati, ali to se nece desiti ovaj put.
Zaredali remiji....moze i za vikend jedan?
Mada je Barca zrela za dobro nalupati, ali to se nece desiti ovaj put.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#50254 Re: FC Barcelona
ovo je stvarno... ne znam. Mislim da se definitivno moze svrstati u kos sa najnebuloznijim izjavama na forumu.kory_galaktikos wrote:jel te stid ccsumirprimus wrote:a moglo je bit katastrofra...
avion koji se srusio i u kom su poginuli fudbaleri brazilske ekipe,prevozio je skoro argentinsku reprezentaciju...![]()
mislim katastrof je i ovako
Kao da je Messijev zivot nesto bitniji od tudjih zivota
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50255 Re: FC Barcelona
naravno, ova katastrofalna nesreca lako je mogla bit katastrofa po barsu i druge euro ekipe.
uzimajuc u obzir da su skoro argentinci letili istim avionom i takodje se zalili na kompaniju.
de malo citajte,niko ne umanjuje zrtve samo kazem kako jest.
uzimajuc u obzir da su skoro argentinci letili istim avionom i takodje se zalili na kompaniju.
de malo citajte,niko ne umanjuje zrtve samo kazem kako jest.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50256 Re: FC Barcelona
Šta bi sa ovim Jeffrenom života tiskenderija04 wrote:I SRETAN VAM 29. NOVEMBAR![]()
![]()
![]()
![]()
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50257 Re: FC Barcelona
Belgijski KAS EupenAmiĐa_Idriz wrote: Šta bi sa ovim Jeffrenom života ti
http://as-eupen.be/teammitglieder/jeffren/
-
omar little
- Posts: 17392
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50258 Re: FC Barcelona
znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50259 Re: FC Barcelona
Pa neka tvoji plate viseomar little wrote:znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.
U Spaniji se i moze igrati u 23:00, to bi kod vas bilo prime time
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50260 Re: FC Barcelona
Sto to danas niko ne spominje utaju poreza? 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#50261 Re: FC Barcelona
Zasto? Ima li sta novo?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50262 Re: FC Barcelona
Tito_i_Partija wrote:Zasto? Ima li sta novo?
http://www.ecestaticos.com/file/31a235b ... 532837.pdf
Uhvatili Cristiana da je fakturisao komercijalne ugovore (Nike, Toyota,KFC...) u Irskoj , gdje je porez 12,5% a ne u Spaniji gdje je na te sume porez 43,5%
Ceka se javno tuzilastvo da reaguje po sluzbenoj duznosti
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#50263 Re: FC Barcelona
Tuzilastvo ce reagovat' tako da ce naci nacin kako da optuzi Barcelonu i Messija cak i za ovo.skenderija04 wrote:Tito_i_Partija wrote:Zasto? Ima li sta novo?
http://www.ecestaticos.com/file/31a235b ... 532837.pdf
Uhvatili Cristiana da je fakturisao komercijalne ugovore (Nike, Toyota,KFC...) u Irskoj , gdje je porez 12,5% a ne u Spaniji gdje je na te sume porez 43,5%
Ceka se javno tuzilastvo da reaguje po sluzbenoj duznosti![]()
![]()
![]()
-
omar little
- Posts: 17392
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50264 Re: FC Barcelona
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne.skenderija04 wrote:Pa neka tvoji plate viseomar little wrote:znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.![]()
U Spaniji se i moze igrati u 23:00, to bi kod vas bilo prime time
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50265 Re: FC Barcelona
Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze goreomar little wrote:vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne.skenderija04 wrote:Pa neka tvoji plate viseomar little wrote:znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.![]()
U Spaniji se i moze igrati u 23:00, to bi kod vas bilo prime timenek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif.
-
omar little
- Posts: 17392
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50266 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze goreomar little wrote:
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne.nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif.
7 subota i nedelja da ustajem u 6 ujutro gledat tekme, masala. najozbiljnije razmisljam da sve to batalim kad messi ode u penziju. odoh i ja.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50267 Re: FC Barcelona
Englezima su ga pravo zakerali, oni neće moći nikako direktno gledati zbog onog zakona da nema uživo dbale na tv subotom od 4 do 6:15 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50268 Re: FC Barcelona
On je humanista, voli bosnu i palestinu nebrojno puta je to dokazaoskenderija04 wrote:Tito_i_Partija wrote:Zasto? Ima li sta novo?
http://www.ecestaticos.com/file/31a235b ... 532837.pdf
Uhvatili Cristiana da je fakturisao komercijalne ugovore (Nike, Toyota,KFC...) u Irskoj , gdje je porez 12,5% a ne u Spaniji gdje je na te sume porez 43,5%
Ceka se javno tuzilastvo da reaguje po sluzbenoj duznosti![]()
![]()
![]()
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50269 Re: FC Barcelona
Neki dan cistim stare stvari i naletim na neki specijal koji je dolazio uz Avazov sport prije svjetskog u Japanu i Koreji, u njemu na pocetku intervju sa Ivicom Osimom uz naslov "Buducnost fudbala pripada Azijatima". Njegove rijeci...skenderija04 wrote:Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze goreomar little wrote:
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne.nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif.
Mozda nece preuzeti sve, ali svakako je doslo vrijeme da uzmu svoj dio fudbala, s obzirom koliko ih ima i kolikim kapitalom raspolazu
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50270 Re: FC Barcelona
E taj Mundijal, uz prvu kafu ,krmeljav i danas proklinjemp206 wrote:Neki dan cistim stare stvari i naletim na neki specijal koji je dolazio uz Avazov sport prije svjetskog u Japanu i Koreji, u njemu na pocetku intervju sa Ivicom Osimom uz naslov "Buducnost fudbala pripada Azijatima". Njegove rijeci...skenderija04 wrote:Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze goreomar little wrote:
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne.nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif.
Mozda nece preuzeti sve, ali svakako je doslo vrijeme da uzmu svoj dio fudbala, s obzirom koliko ih ima i kolikim kapitalom raspolazu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50271 Re: FC Barcelona
I povrh svega Byron Moreno i Hidinkovi "heroji" 
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50272 Re: FC Barcelona
danas vjerovatno X, 1-1..
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50273 Re: FC Barcelona
ma kec ko kuca 
samo krenel' se danas sa maskeranom na desnom beku ne pise se dobro
samo krenel' se danas sa maskeranom na desnom beku ne pise se dobro
-
omar little
- Posts: 17392
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50274 Re: FC Barcelona
daj boze da remi izvuku, tesko
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50275 Re: FC Barcelona
Mascherano na stoperu umjestu Umtitija 

