FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50251 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

solo2 wrote:sve i nekako ali ovaj Paco je odron od igraca :run: za njega je Djuric Sevcenko -
džaba ja 2 godine trubim da četvrti napadač treba biti neko tipa Pique-a
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50252 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Dobar rezultat... Aktivan, kako kazu strucnjaci :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50253 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Gdje nije :mrgreen:
Zaredali remiji....moze i za vikend jedan? 8-)
Mada je Barca zrela za dobro nalupati, ali to se nece desiti ovaj put.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#50254 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

kory_galaktikos wrote:
sumirprimus wrote:a moglo je bit katastrofra...
avion koji se srusio i u kom su poginuli fudbaleri brazilske ekipe,prevozio je skoro argentinsku reprezentaciju... :-)
mislim katastrof je i ovako :(
jel te stid cc
ovo je stvarno... ne znam. Mislim da se definitivno moze svrstati u kos sa najnebuloznijim izjavama na forumu.
Kao da je Messijev zivot nesto bitniji od tudjih zivota
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50255 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

naravno, ova katastrofalna nesreca lako je mogla bit katastrofa po barsu i druge euro ekipe.
uzimajuc u obzir da su skoro argentinci letili istim avionom i takodje se zalili na kompaniju.
de malo citajte,niko ne umanjuje zrtve samo kazem kako jest.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50256 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

skenderija04 wrote:I SRETAN VAM 29. NOVEMBAR :D :D :D :D


Image
Šta bi sa ovim Jeffrenom života ti :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50257 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

AmiĐa_Idriz wrote: Šta bi sa ovim Jeffrenom života ti :mrgreen:
Belgijski KAS Eupen :D :D :D


http://as-eupen.be/teammitglieder/jeffren/
omar little
Posts: 17392
Joined: 14/03/2008 21:14

#50258 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50259 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.
Pa neka tvoji plate vise :D

U Spaniji se i moze igrati u 23:00, to bi kod vas bilo prime time :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50260 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sto to danas niko ne spominje utaju poreza? :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#50261 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Zasto? Ima li sta novo?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50262 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tito_i_Partija wrote:Zasto? Ima li sta novo?

http://www.ecestaticos.com/file/31a235b ... 532837.pdf

Uhvatili Cristiana da je fakturisao komercijalne ugovore (Nike, Toyota,KFC...) u Irskoj , gdje je porez 12,5% a ne u Spaniji gdje je na te sume porez 43,5%

Ceka se javno tuzilastvo da reaguje po sluzbenoj duznosti :D :D :D :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#50263 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

skenderija04 wrote:
Tito_i_Partija wrote:Zasto? Ima li sta novo?

http://www.ecestaticos.com/file/31a235b ... 532837.pdf

Uhvatili Cristiana da je fakturisao komercijalne ugovore (Nike, Toyota,KFC...) u Irskoj , gdje je porez 12,5% a ne u Spaniji gdje je na te sume porez 43,5%

Ceka se javno tuzilastvo da reaguje po sluzbenoj duznosti :D :D :D :D
Tuzilastvo ce reagovat' tako da ce naci nacin kako da optuzi Barcelonu i Messija cak i za ovo. :D
omar little
Posts: 17392
Joined: 14/03/2008 21:14

#50264 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.
Pa neka tvoji plate vise :D

U Spaniji se i moze igrati u 23:00, to bi kod vas bilo prime time :D
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne. :D nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50265 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:
skenderija04 wrote:
omar little wrote:znaci, bukvalno ce el clasico pocet stavljat u 7 ujutro, sad sam sa 12 spala na 10. i ono malo zadovoljstva sto mi je u fudbalu ostalo ovi popisavaju lizuci guzice azijskim trzistima. jebem im ja meter svima.
Pa neka tvoji plate vise :D

U Spaniji se i moze igrati u 23:00, to bi kod vas bilo prime time :D
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne. :D nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif. :D
Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze gore :D
omar little
Posts: 17392
Joined: 14/03/2008 21:14

#50266 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne. :D nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif. :D
Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze gore :D


7 subota i nedelja da ustajem u 6 ujutro gledat tekme, masala. najozbiljnije razmisljam da sve to batalim kad messi ode u penziju. odoh i ja. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#50267 Re: FC Barcelona

Post by zomri »

Englezima su ga pravo zakerali, oni neće moći nikako direktno gledati zbog onog zakona da nema uživo dbale na tv subotom od 4 do 6:15 :roll:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50268 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

skenderija04 wrote:
Tito_i_Partija wrote:Zasto? Ima li sta novo?

http://www.ecestaticos.com/file/31a235b ... 532837.pdf

Uhvatili Cristiana da je fakturisao komercijalne ugovore (Nike, Toyota,KFC...) u Irskoj , gdje je porez 12,5% a ne u Spaniji gdje je na te sume porez 43,5%

Ceka se javno tuzilastvo da reaguje po sluzbenoj duznosti :D :D :D :D
On je humanista, voli bosnu i palestinu nebrojno puta je to dokazao :D
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50269 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne. :D nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif. :D
Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze gore :D
Neki dan cistim stare stvari i naletim na neki specijal koji je dolazio uz Avazov sport prije svjetskog u Japanu i Koreji, u njemu na pocetku intervju sa Ivicom Osimom uz naslov "Buducnost fudbala pripada Azijatima". Njegove rijeci...
Mozda nece preuzeti sve, ali svakako je doslo vrijeme da uzmu svoj dio fudbala, s obzirom koliko ih ima i kolikim kapitalom raspolazu
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50270 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

p206 wrote:
skenderija04 wrote:
omar little wrote:
vidjecemo kad se azijsko trziste pobuni da im je kasno gledati u 11 navecer pa ce i u spanjolskoj biti u 1 ili u podne. :D nek plate vise pa nek gledaju najvecu tekmu vlastite lige kad im je ceif. :D
Ovdje se vec igra i u 12 i u 13...Tuga. I ono malo entuzijasta sto su isli na utakmice nizih liga (to je bio njihov tradicionalni termin)su rastjerali. A sljedeće godine, kada Rakuten bude na dresu, Barcelona ce igrati sedam utakmica u tom terminu. 3 subote u 13:00 i 4 nedjelje u 12:00.Ovo spominjem samo da vidis i da moze gore :D
Neki dan cistim stare stvari i naletim na neki specijal koji je dolazio uz Avazov sport prije svjetskog u Japanu i Koreji, u njemu na pocetku intervju sa Ivicom Osimom uz naslov "Buducnost fudbala pripada Azijatima". Njegove rijeci...
Mozda nece preuzeti sve, ali svakako je doslo vrijeme da uzmu svoj dio fudbala, s obzirom koliko ih ima i kolikim kapitalom raspolazu
E taj Mundijal, uz prvu kafu ,krmeljav i danas proklinjem :D :D Prva tekma kuci, druga onako, na pauzama , i treca uz rucak.... Grozno, ne ponovilo se :D :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50271 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

I povrh svega Byron Moreno i Hidinkovi "heroji" :mrgreen:
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50272 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

danas vjerovatno X, 1-1..
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50273 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

ma kec ko kuca :izet:
samo krenel' se danas sa maskeranom na desnom beku ne pise se dobro :D
omar little
Posts: 17392
Joined: 14/03/2008 21:14

#50274 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

daj boze da remi izvuku, tesko
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50275 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Mascherano na stoperu umjestu Umtitija :roll:
Post Reply