Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#5026 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Svi mrze jednoumlje, al vidim, i najveći kritičari i pljuvači ne fulaju da pogledaju 60 minuta.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5027 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
pa jesil pomalo razocarana potezom strankeplain vanilla wrote:prije nego je ozvanicena koalicija, tj potpisana Platforma, svih 13 opcinskih odbora SDP-a se izjasnilo protiv koalicije sa SDA na nivou TK. Medjutim, ipak je doslo do koalicije..nazalostnikad_vise wrote:nema veze,morao sam bacit mamac nebil se javila da malo lafimoplain vanilla wrote:bajate vijesti donosis![]()
![]()
neg vidjel ti sto bakir nagrdi potencijalne SDA ministre u TKPosebno ono jasno upiranje prstom u nekoliko navrata na uvazenog gospodina Sulejmana Tihica
Mislim da od samog pocetka odnosi na TK izmedju SDA-SDP nisu dobri..i da je kod nas i najveci razlika medju istim.Sta vise jesal li dobro cuo da je i predsjednik SDP TK Tomo Vidovic podnijeo ostavku
to vjerovatno nakon one ekspedicije kad su isli u centralu u sarajevu da mole da se ne ulazi s SDA u koaliciju ni po koju cijenu..i ispostavilo se da je taj jadni covjek morao platiti cijenu ove SDP-ove neprincipijalnosti i veceras je i bakir u emisiji samo to potvrdio..bas me zanima jel ovaj covjek koji je pretpostavio s kakvom bagrom koalira SDP zasluzio sve sto mu je stranka priredila radi nekih svojih visih interesa,i dali ce ovo biti jos jedan durakovic,bogicevic i tak..
Tomo Vidovic jeste dao ostavku, prije nekoliko dana..
a nisam gledala cijelu emisiju, samo samo Feralovce pogledala, mozda sutra u reprizi pogledam to, mada ne vjerujem da se ima sta novo cuti
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5028 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
hmm..bojim se da nisi bar razumio pojam jednoumljeextraordinary wrote:Svi mrze jednoumlje, al vidim, i najveći kritičari i pljuvači ne fulaju da pogledaju 60 minuta.
i neznam zasto bi bilo sporno da pogledam 60 minuta,citam avaz,gledam TV 1,BBC,CNN i slicno..pratim sve medije koliko sam u mogucnosti i na osnovu racionalnog razmisljanja procjenim sta bi moglo biti tacno a sta ne..kao i zahvaljujuci sirem istrazivanju odredjene teme koja me bas zanima.Ja nikad nisam rekao da sve ono sto Bakir kaze da nije istina niti sam rekao da je istina a isto tako i za avaz il bilo koji drugi medijJednoumlje nastaje u grupi ljudi koji su svoju individualnost, slobodu mišljenja i, na kraju krajeva, sopstvene emocije pokorili vrhovnoj ideji. Zatomiti individualni identitet i sposobnost nezavisnog zaključivanja podrazumeva gubitak samopoštovanja, razaranje svesti o sebi kao pojedincu i pretvaranje sopstvene ličnosti u amorfan deo jednog jedinog organizma koji kuca i diše za jednu ideologiju. Kako to obično biva, ideologije se „materijalizuju“ u liku vrhovnog vođe, bio on realan ili imaginaran.
al problem nastaje kad ja kazem da je bakir zlajin covjek..e onda se javljaju odredjeni likovi koji zele da ubjede sve nas kako je to sto on radi profesionalizam i sam vrh novinarstva..
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5029 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
nikad_vise wrote:
pa jesil pomalo razocarana potezom strankeil i dalje imas bezrezervno povjerenje prema istoj,kao ja prema amaru osimu
![]()
zar nije izdaja tvog il mog glasa ako oni koje smo mi odabrali zagrle se i ruku pod ruku idu skupa sa onako kompromitovanim osobama..od 4 prijedloga SDA za ministe TK,svi su diskutabilni
i nijedan ministar nije iz tz, to su dobro pazili ocito
pa naravno da sam razocarana, ali sta je, tu je
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#5030 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Kad već hoćeš da banaliziraš i spuštaš se na nivo objašnjavanje jednoumlja, da ja tebi objasnim da se ne znam, ne mogu, ne radim i slično piše odvojeno, za razliku od onoga što si ti napisao na početku svog posta. Dalje neću ići.nikad_vise wrote:hmm..bojim se da nisi bar razumio pojam jednoumljeextraordinary wrote:Svi mrze jednoumlje, al vidim, i najveći kritičari i pljuvači ne fulaju da pogledaju 60 minuta.
i neznam zasto bi bilo sporno da pogledam 60 minuta,citam avaz,gledam TV 1,BBC,CNN i slicno..pratim sve medije koliko sam u mogucnosti i na osnovu racionalnog razmisljanja procjenim sta bi moglo biti tacno a sta ne..kao i zahvaljujuci sirem istrazivanju odredjene teme koja me bas zanima.Ja nikad nisam rekao da sve ono sto Bakir kaze da nije istina niti sam rekao da je istina a isto tako i za avaz il bilo koji drugi medijJednoumlje nastaje u grupi ljudi koji su svoju individualnost, slobodu mišljenja i, na kraju krajeva, sopstvene emocije pokorili vrhovnoj ideji. Zatomiti individualni identitet i sposobnost nezavisnog zaključivanja podrazumeva gubitak samopoštovanja, razaranje svesti o sebi kao pojedincu i pretvaranje sopstvene ličnosti u amorfan deo jednog jedinog organizma koji kuca i diše za jednu ideologiju. Kako to obično biva, ideologije se „materijalizuju“ u liku vrhovnog vođe, bio on realan ili imaginaran.![]()
al problem nastaje kad ja kazem da je bakir zlajin covjek..e onda se javljaju odredjeni likovi koji zele da ubjede sve nas kako je to sto on radi profesionalizam i sam vrh novinarstva..
Poenta nije bila u jednoumlju, tu sam riječ tako ubacio. Poenta je da svi organski mrzite FTV, 60 Minuta, Bakira, Zlatka, SDP, partiju, crvenu boju, a uvijek se ponedjeljkom parkirate pred TV. Što li Bože? Jel i tebi krivo što ti ( vjerovatni ) koalicioni partner Fahra redovno dobija šamare?
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#5031 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Pa kao i SRNA za vrijeme rata, da se cuje sta lazua uvijek se ponedjeljkom parkirate pred TV. Što li Bože?
-
hecimnadri
- Posts: 331
- Joined: 23/01/2011 06:09
#5032 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Pa i kvazinovinari DnevnogAvaza i TV alfa lažu i podmeću s ciljem da Fhru i SBB uguraju u vlast.
Nekad se pitam dali je Dnevni avaz Radovčićev ili Miškovićev (prije će biti ovo drugo jer je ovaj list oklevetao najviše bošnjaka )
Evo malo i o Fahri
Mišković dužan milijardu eura, Radončić masovno dijeli otkaze u „Avazu"
Iz beogradskih poslovnih krugova se saznaje da Miroslav Mišković i Fahrudin Radončić i dalje čvrsto sarađuju na poslovnom i političkom planu i da su spremili novi projekt čiji je cilj isisavanje gotovog novca iz Sarajeva i Federacije BiH, a preko firmi jednog od stubova režima ratnog zločinca Slobodana Miloševića.
Međutim, i jedan i drugi su u međuvremenu zapali u probleme. Prema podacima Narodne banke Srbije Miškovićva „Delta" dužna je oko milijardu eura, a do tog iznosa došlo se analizom finansijskih izvještaja i završnih obračuna svih preduzeća iz tog sistema i firmi koje su na bilo koji način imale vezu s „Deltom".
U problemima je i Radončić pošto se vode istrage o njegovim finansijskim i drugim malverzacijama. Time se bave i neke strane obavještajne službe koje su došle do brojnih saznanja i dokumenata. Također, banke zahtijevaju da vraća kredite koje je podigao i više ga od toga ne mogu osloboditi ni njegove prijetnje medijskim linčom preko „Avaza" niti politički moćnici na koje se godinama pozivao. Uposlenicima „Avaza" skresao je plate na najmizerniji nivo, za veliki broj njih ne plaća doprinose, a krajem decembra otpustio je 35 novinara i drugih uposlenika te firme.
Nekad se pitam dali je Dnevni avaz Radovčićev ili Miškovićev (prije će biti ovo drugo jer je ovaj list oklevetao najviše bošnjaka )
Evo malo i o Fahri
Mišković dužan milijardu eura, Radončić masovno dijeli otkaze u „Avazu"
Iz beogradskih poslovnih krugova se saznaje da Miroslav Mišković i Fahrudin Radončić i dalje čvrsto sarađuju na poslovnom i političkom planu i da su spremili novi projekt čiji je cilj isisavanje gotovog novca iz Sarajeva i Federacije BiH, a preko firmi jednog od stubova režima ratnog zločinca Slobodana Miloševića.
Međutim, i jedan i drugi su u međuvremenu zapali u probleme. Prema podacima Narodne banke Srbije Miškovićva „Delta" dužna je oko milijardu eura, a do tog iznosa došlo se analizom finansijskih izvještaja i završnih obračuna svih preduzeća iz tog sistema i firmi koje su na bilo koji način imale vezu s „Deltom".
U problemima je i Radončić pošto se vode istrage o njegovim finansijskim i drugim malverzacijama. Time se bave i neke strane obavještajne službe koje su došle do brojnih saznanja i dokumenata. Također, banke zahtijevaju da vraća kredite koje je podigao i više ga od toga ne mogu osloboditi ni njegove prijetnje medijskim linčom preko „Avaza" niti politički moćnici na koje se godinama pozivao. Uposlenicima „Avaza" skresao je plate na najmizerniji nivo, za veliki broj njih ne plaća doprinose, a krajem decembra otpustio je 35 novinara i drugih uposlenika te firme.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5033 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
hmm..u zadnje vrijeme sam malo slab s vremenom i vidim drugovi su mi zapustili temu..
tretutno su aktuelni ovi bakirovi hvalospjevi na racun presidentea.zaista je cudan ovaj zaokret..
vremenom ce stvar isplivati na povrsinu i svima ce biti jasnije a ja trenutno mogu pretpostaviti nekoliko scenarija.
1.Bake jednostavno vodi licnu bitku s tihicem,ali bi tim potezom dosao u sukom s zlatkom
Ovaj scenario mislim da nema suvise logike i da bakir nije iskren kad kaze da zastupa svoje stavove..upravo zato sto i tihic zna da sdp moze obuzdati bakira,i da svo ovo vrijeme dok je islo niz dlaku koaliciji,SDA se nije ni jednom spomenuo u toj emisiji,tako da je logicnije da je ovo jednostavno narucen i aminovan udar od SDP-a.I bolje bi bilo da je tako bar za socijaldemokrate
jer slucaju da je bakir iznijeo licni stav i ugrozio odnos sa zlatkom,a nakon toga se priklonio fahrudinu,mislim da bi to bilo totalno pogubno za SDP.Cinjenica je da doticni novinar ima odredjen broj pristalica u narodu i da je i svojom emisijom 60 minuta donijeo znacajan broj glasova SDP-u..u slucaju sukoba SDP-Bakir mislim da bi tim SDP najvise izgubio a SBB najvise dobio.Bakir bi vjerovatno ostao bez podrske na FTV i dobio otkaz sto bi iskoristio upravo radoncic i doveo ga na tv alfu da pravi famoznih "60" minuta i dao mu prostora u avazu za pisanje clanaka
u svakom slucaju bakir ne moze ispasti gubitnik u ovoj igri..a radoncic bi uz svojih "60" minuta i avaz definitivno pomeo sledece izbore..
2.bake zastupa interes sdp-a i kritikuje sda i priblizava se sbb-u radi koketiranja SDA sa HDZ i insistiranje da isti ucestvuju u vlasti;tacnije jednostavno ih pokusavaju ucijeniti
mislim da je ovo najrealnije.jednostavno je tihic poceo da suruje sa svojim dugogodisnjim partnerima i nakon sto su primjetili opasnost aktiviran je bakir..mozemo mi pricati da SDP fahrudina jednostavno iskoristava,ali ako sagledamo realno,bakir je dobio prostor u avazu zahvaljujuci fahrudinu,a fahrudin je dobio hlavospjeve i gostovanja u emisiji za svoju promociju od novinara kojeg odredjen broj populacije i socijaldemokrata cijeni
tako da je sad Fahrudin prihvatljiv dodiku,covicu,reisu,zlatki,bakirui naravno meni i vanilli
i neko kaze da covjek vuce lose poteze
3.usluga avaza protiv komanje i medijske kampanje protiv bakira
naravno..i ovdje bi bila obostrana korist..kao sto sam naveo u i prethodnoj pretpostavci
tretutno su aktuelni ovi bakirovi hvalospjevi na racun presidentea.zaista je cudan ovaj zaokret..
takodje imamo i bakirovo pozivanje uvazenog presidentea u emisiju,pa intervju u avazu,pa sad ** No links ** portal i tak..Vjerujete li u promjenu političke slike BiH nakon posljednjih izbora ili je trud birača bio uzaludan, kako ste napisali u svojoj posljednjoj kolumni?
Građani su makar na jednom dijelu teritorije BiH glasali za promjene. SDP je ubjedljivo pobijedio na proteklim izborima. Tu je i rezultat SBB-a koji je izbornu kampanju vodio na katastrofalnim rezultatima prethodne vlasti. Istina, u RS-u je ubjedljivo pobijedio SNSD, pa tako u budućoj državnoj vladi ponovo moramo gledati Dodikove kadrove koji su u protekle četiri godine učinili sve da unište BiH. Ali to je sudbina dejtonskog ustava, čiju promjenu u aprilu 2006. godine nisu dozvolili Haris Silajdžić i Božo Ljubić. Od tada tvrdim da su Stranka za BiH i HDZ 90 uništili narednih 10 godina. Bojim se da su nas unazadili i za duži vremenski period.
Kako vidite buduću državnu bh. vladu, obzirom da SDP može formirati vlast ili u koaliciji sa SDA-om ili u koaliciji sa SBB-om. Po Vama, s kim SDP treba formirati vlast u BiH?
Priča sa Platformom je pozitivna i nju treba podržati. Ipak, ne smije se dozvoliti da novu vlast kreira lider SDA jer je, kao što je poznato, SDA izgubila prošle izbore. Uloga koju je Tihić namijenio svojoj stranci je najkomotnija i neodoljivo podsjeća na ono što je u proteklih petnaest godina radila Silajdžićeva Stranka za BiH, a čije se politička doktrina svodi na „uvijek u vlasti, vazda opozicija“.
Dakle, bez konkretnog odgovora. No, u svojoj posljednjoj kolumni ste, također, napisali i sljedeće: „Volio bih da me vrijeme demantira, ali bojim se da je SDP sklapanjem pakta sa SDA izgubio historijsku priliku da od BiH napravi normalnu državu“. Možete li pojasniti ove svoje strahove?
Nema se tu šta dodatno pojašnjavati. Vrijeme će potvrditi ili demantirati tu konstataciju. Međutim, ukoliko jedan ili oba HDZ-a uđu u vlast, onda od te vlasti nema ništa. Ne može se ozbiljna vlast praviti ako si okružen ljudima koji su nas i doveli u ovu poziciju. SDP bi, ukoliko upadne u tu zamku, mogao doživjeti debakl već na narednim lokalnim izborima. Bojim se da je upravo to Tihićev plan i da zato gura HDZ-ove u vladajuću koaliciji. Nema sumnje, lider SDA je izuzetno lukav političar, ali bi mogao biti poguban za SDP.
Da li je to razlog što ste u pretprošloj emisiji "60 minuta" ugostili predsjednika Saveza za bolju budućnost, Fahrudina Radončića, što je u javnosti odmah pokrenulo špekulacije da će SBB, umjesto SDA, postati novi koalicioni partner SDP-a?
Nisam osoba koja na bilo koji način može, niti želi, uticati na buduću vladajuću koaliciju. Gostovanje Fahrudina Radončića u „60 minuta“ je očigledno razbjesnilo čelnike SDA. Nešto slično se dogodilo i tokom predizborne kampanje kada sam pozivao Radončića da bude jedan od gostiju u našem magazinu. To što SDA-u i Stranci za BiH smeta SBB i što bi htjeli da određuju goste u „60 minuta“, nije moj već njihov problem. SBB je stranka koja ima četiri zastupnika u državnom parlamentu i tu njenu parlamentarnu snagu svako, a posebno novinari, moraju respektirati.
Šta mislite o Fahrudinu Radončiću kao novom lideru na bh. političkoj sceni?
On je imao hrabrosti da se testira na političkom tržištu. Za dvadesetak hiljada glasova mu je izmaklo Predsjedništvo BiH. Radončić za mene više nije vlasnik Avaza, već predsjednik stranke koja je osvojila više glasova i od oba HDZ-a i od Stranke za BiH. Kako će se on snaći u toj ulozi još uvijek ne znam, jer to prvenstveno od njega zavisi.
vremenom ce stvar isplivati na povrsinu i svima ce biti jasnije a ja trenutno mogu pretpostaviti nekoliko scenarija.
1.Bake jednostavno vodi licnu bitku s tihicem,ali bi tim potezom dosao u sukom s zlatkom
Ovaj scenario mislim da nema suvise logike i da bakir nije iskren kad kaze da zastupa svoje stavove..upravo zato sto i tihic zna da sdp moze obuzdati bakira,i da svo ovo vrijeme dok je islo niz dlaku koaliciji,SDA se nije ni jednom spomenuo u toj emisiji,tako da je logicnije da je ovo jednostavno narucen i aminovan udar od SDP-a.I bolje bi bilo da je tako bar za socijaldemokrate
2.bake zastupa interes sdp-a i kritikuje sda i priblizava se sbb-u radi koketiranja SDA sa HDZ i insistiranje da isti ucestvuju u vlasti;tacnije jednostavno ih pokusavaju ucijeniti
mislim da je ovo najrealnije.jednostavno je tihic poceo da suruje sa svojim dugogodisnjim partnerima i nakon sto su primjetili opasnost aktiviran je bakir..mozemo mi pricati da SDP fahrudina jednostavno iskoristava,ali ako sagledamo realno,bakir je dobio prostor u avazu zahvaljujuci fahrudinu,a fahrudin je dobio hlavospjeve i gostovanja u emisiji za svoju promociju od novinara kojeg odredjen broj populacije i socijaldemokrata cijeni
3.usluga avaza protiv komanje i medijske kampanje protiv bakira
naravno..i ovdje bi bila obostrana korist..kao sto sam naveo u i prethodnoj pretpostavci
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5034 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Sve je lako kad si mladnikad_vise wrote:a ja trenutno mogu pretpostaviti nekoliko scenarija.
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5035 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Sad kad ga je Bakir pohvalio, pocijepat cu svoju partijsku knjizicu i prelazim u SBBnikad_vise wrote:
2.bake zastupa interes sdp-a i kritikuje sda i priblizava se sbb-u radi koketiranja SDA sa HDZ i insistiranje da isti ucestvuju u vlasti;tacnije jednostavno ih pokusavaju ucijeniti
mislim da je ovo najrealnije.jednostavno je tihic poceo da suruje sa svojim dugogodisnjim partnerima i nakon sto su primjetili opasnost aktiviran je bakir..mozemo mi pricati da SDP fahrudina jednostavno iskoristava,ali ako sagledamo realno,bakir je dobio prostor u avazu zahvaljujuci fahrudinu,a fahrudin je dobio hlavospjeve i gostovanja u emisiji za svoju promociju od novinara kojeg odredjen broj populacije i socijaldemokrata cijenitako da je sad Fahrudin prihvatljiv dodiku,covicu,reisu,zlatki,bakirui naravno meni i vanilli
i neko kaze da covjek vuce lose poteze
![]()
3.usluga avaza protiv komanje i medijske kampanje protiv bakira
naravno..i ovdje bi bila obostrana korist..kao sto sam naveo u i prethodnoj pretpostavci
i pretplacujem se na Avaz, naravno
Last edited by plain vanilla on 13/02/2011 03:07, edited 1 time in total.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5036 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ma besplatno izdanje avaza je moja briga,to cu ja sreditiplain vanilla wrote: Sad kad ga je Bakir pohvalio, pocijepat cu svoju partijsku knjizicu i prelazim u SBB
i pretplacujem se na Avaz, naravno![]()
sam imaju neki formulari da se popune pa bi se trebali naci da ti to dam
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5037 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
kakav si tigreultima_palabra wrote:Sve je lako kad si mladnikad_vise wrote:a ja trenutno mogu pretpostaviti nekoliko scenarija.
mogu ti reci da me ovo neformiranje vlasti pravo nasikiralo ev skoro pola cetri a jos nisam oka sklopio
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5038 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
da, posto je sad navala, sigurno nahrlili svi da se uclane, mozda nema ni dovoljno formularanikad_vise wrote:ma besplatno izdanje avaza je moja briga,to cu ja sreditiplain vanilla wrote: Sad kad ga je Bakir pohvalio, pocijepat cu svoju partijsku knjizicu i prelazim u SBB
i pretplacujem se na Avaz, naravno![]()
![]()
sam imaju neki formulari da se popune pa bi se trebali naci da ti to dam
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5039 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ma bice za tebe,rekao sam presidenteu da si utjecajna forumasica na sa-x i da mozes mnogo doprinjeti njegovom ugledu na forumu sa svojim postovimaplain vanilla wrote:da, posto je sad navala, sigurno nahrlili svi da se uclane, mozda nema ni dovoljno formularanikad_vise wrote:ma besplatno izdanje avaza je moja briga,to cu ja sreditiplain vanilla wrote: Sad kad ga je Bakir pohvalio, pocijepat cu svoju partijsku knjizicu i prelazim u SBB
i pretplacujem se na Avaz, naravno![]()
![]()
sam imaju neki formulari da se popune pa bi se trebali naci da ti to dam
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5040 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Nasmijah se sinoć...čuj 60 minuta na Alfi
Pa jel stvarno misliš da bi ljudi gledali Bakira koji brani tajkunske interese na tajkunskoj tv... to bi bila parodija. To bi obojici bila fula u startu... pa ljudi su se nekad zaklinjali i u Pećanina, pa sad služi samo za podsmijeh...
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5041 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
joj, pricenikad_vise wrote:ma bice za tebe,rekao sam presidenteu da si utjecajna forumasica na sa-x i da mozes mnogo doprinjeti njegovom ugledu na forumu sa svojim postovimaplain vanilla wrote:da, posto je sad navala, sigurno nahrlili svi da se uclane, mozda nema ni dovoljno formularanikad_vise wrote: ma besplatno izdanje avaza je moja briga,to cu ja srediti![]()
sam imaju neki formulari da se popune pa bi se trebali naci da ti to dam
pravi Fahrin mali
vidis da mu ni Bakir vise ne moze pomoci
-
mesihtrko
- Posts: 341
- Joined: 23/09/2008 01:38
#5042 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Evo šata mai čiko koji je 90-desetih došao u Sarajevo sa kesom .
Mora da je sve ovo pošteno stekao.
Nekretnine
Vlasništvo Vrsta Površina Udio vlasništva Vrijednost Datum sticanja Adresa Grad Država Suvlasnici Hipoteka Prijavljeno u imovinskom kartonu Bilješka
Lično Kuća 240 m2 1/1 350.000 KM BiH da Izvor: Imovinski karton iz 2010. godine
Supruga Azra Kuća 250 m2 1/1 200.000 KM BiH da Izvor: Imovinski karton iz 2010. godine
Supruga Azra Zemljište 50.000 m2 1/1 200.000 KM BiH da Izvor: Imovinski karton iz 2010. godine
Preduzeće Avaz Građevinsko zemljište 6.490 m2 1/1 7.823.320 KM 29. oktobar 2007. Plato Stare željezničke stanice Tuzla BiH U korist UniCredit banke Sarajevo ne Izvor: Zemljišnoknjižni izvadak / Rješenje Općinskog suda u Tuzli
Mora da je sve ovo pošteno stekao.
Nekretnine
Vlasništvo Vrsta Površina Udio vlasništva Vrijednost Datum sticanja Adresa Grad Država Suvlasnici Hipoteka Prijavljeno u imovinskom kartonu Bilješka
Lično Kuća 240 m2 1/1 350.000 KM BiH da Izvor: Imovinski karton iz 2010. godine
Supruga Azra Kuća 250 m2 1/1 200.000 KM BiH da Izvor: Imovinski karton iz 2010. godine
Supruga Azra Zemljište 50.000 m2 1/1 200.000 KM BiH da Izvor: Imovinski karton iz 2010. godine
Preduzeće Avaz Građevinsko zemljište 6.490 m2 1/1 7.823.320 KM 29. oktobar 2007. Plato Stare željezničke stanice Tuzla BiH U korist UniCredit banke Sarajevo ne Izvor: Zemljišnoknjižni izvadak / Rješenje Općinskog suda u Tuzli
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#5043 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
nego šta mu je sa novinarkom Turković.Kako li je samo dama "rešetala" Šaju,Bakira od Izetbegovića.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#5044 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
---------------------------kakavdanakneiskustvu wrote:zonbirile wrote:nego šta mu je sa novinarkom Turković.Kako li je samo dama "rešetala" Šaju,Bakira od Izetbegovića.
supruga optuženog za organizovani kriminal,ja novinara kod fahre
kažu i Zike je radio u Fahra.Poslovi security,ali ono nako
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5045 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ok..ti si ubjedjen da je velika gledanost emisije 60 minuta radi FTV programa a ne radi tipa emisije i voditelja?ja tvrdim suprotno..mislim da je 60 minuta jedina emisija koja se bavi istrazivackim novinarstvom u BIH(bar nastoje biti na tom putu,iako sam mnogo puta kritikovao iste zbog pristrasnosti,kao i zbog seljackog ponasanja bakira)..ne budi smijesan..ko jos gleda FTV? vjerujem da je ovo jedina emisija koja odrzava koliko toliko gledanost ove tv kuce..sta vise siguran sam jer ja sve osobe koje poznajem pretezno gledaju nov@ tv,hrt,rtl i tak..ftv ne gledaju nikako il gledaju jedino 60 minuta..pa ti mi sad objasni jel to do ftv-a il emisijeultima_palabra wrote:Nasmijah se sinoć...čuj 60 minuta na AlfiPa jel stvarno misliš da bi ljudi gledali Bakira koji brani tajkunske interese na tajkunskoj tv... to bi bila parodija. To bi obojici bila fula u startu... pa ljudi su se nekad zaklinjali i u Pećanina, pa sad služi samo za podsmijeh...
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5046 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
naravno..klasicne nebuloze kako sam i ocekivaoplain vanilla wrote:
joj, price![]()
pravi Fahrin mali
vidis da mu ni Bakir vise ne moze pomoci
nije lahko socijaldemokratama progutati knedlu prvo sa senadom avdicem u kojeg ste se kleli,zatim josipovic kojeg ste u zvijezde zakivali,pa sad sa bakirom kojeg ste na sve strane branili,..sve jedna po jedna gorka pilula i sve radi toga sto prvenstveno gledati *ebeni interes svoje partije a ne gradjana BIH.za razliku od egomanijaka zlatke fahrudin je prihvatljiv svima osim kriminaliziranoj SDA stranci..koju je objerucke prihvatio SDP
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#5047 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
aaa, sto mi se nagovori..jos i nebuloze, i psovka i svastanikad_vise wrote:naravno..klasicne nebuloze kako sam i ocekivaoplain vanilla wrote:
joj, price![]()
pravi Fahrin mali
vidis da mu ni Bakir vise ne moze pomoci
nije lahko socijaldemokratama progutati knedlu prvo sa senadom avdicem u kojeg ste se kleli,zatim josipovic kojeg ste u zvijezde zakivali,pa sad sa bakirom kojeg ste na sve strane branili,..sve jedna po jedna gorka pilula i sve radi toga sto prvenstveno gledati *ebeni interes svoje partije a ne gradjana BIH.za razliku od egomanijaka zlatke fahrudin je prihvatljiv svima osim kriminaliziranoj SDA stranci..koju je objerucke prihvatio SDP
a u senada se ja nikad klela nisam, jos uvijek se kunem samo u Tita
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5048 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ok..gledaj jednu stvar..recimo da ti posjedujes odredjenu firmu za par stotina zaposlenih..jedan od tvojih radnika je osim tog posla koji ima kod tebe,takodje se bavio nekom nelegalnom aktivnoscu o kojoj ti mozda nisi ni imao pojma..jel ja imam pravo da tebe nazovem govnetom,kriminalcem i slicno zato sto je jedan od tvojih stotinu radnika radio nesto protiv zakona..mozemo nagadjati dali je on znao il nije..ja kazem da nije,ti kazes da jest..ni jedan nemamo dokazekakavdanakneiskustvu wrote:zonbirile wrote:nego šta mu je sa novinarkom Turković.Kako li je samo dama "rešetala" Šaju,Bakira od Izetbegovića.
supruga optuženog za organizovani kriminal,ja novinara kod fahre
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5049 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
psovka uopste nije upucena tebi i jasno se vidi u kojem je kontekstu napisana..plain vanilla wrote:
aaa, sto mi se nagovori..jos i nebuloze, i psovka i svasta![]()
a u senada se ja nikad klela nisam, jos uvijek se kunem samo u Tita
druga stvar je da ti je totalna glupost kleti se u bilo koga..taj isti tito je poslao na hiljade sto nama poznatih sto nepoznatih ljudi na drugi svijet,taj isti tito je imao stotine gresaka i necasnih dijela i kleti se u nekog takvog nema smisla..budi pametnija..kleti se u boga il ako vec hoces sebe..kakav tito,partija i slicne gluposti
siri ljubav,zivi ljubav,vodi ljubav
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5050 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
zasto nije prihvatljiv SDP-u?i njima je prihvatljiv svakako samo sto su procjenili da bi sa SDA imali puno stabilniju koalicijuzagazaga wrote:pod svima podrazumijevas........koga?..dodika i covica......pa eno mu nek formira vlast i spasi nas od bijede......nek naprave svaki sebi po entitetcic, toranj su vec napravilinikad_vise wrote: naravno..klasicne nebuloze kako sam i ocekivao
nije lahko socijaldemokratama progutati knedlu prvo sa senadom avdicem u kojeg ste se kleli,zatim josipovic kojeg ste u zvijezde zakivali,pa sad sa bakirom kojeg ste na sve strane branili,..sve jedna po jedna gorka pilula i sve radi toga sto prvenstveno gledati *ebeni interes svoje partije a ne gradjana BIH.za razliku od egomanijaka zlatke fahrudin je prihvatljiv svima osim kriminaliziranoj SDA stranci..koju je objerucke prihvatio SDP
ovo za toranj,entitetcic i tak je neozbiljno,tako da je suvisno komentarisati
