FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50201 Re: FC Barcelona
Hmmmm... Mog'o je ono penal za Sociedad biti? Dize Pique nogu prema covjeku, a lopta davno otisla.
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50203 Re: FC Barcelona
Jebu Sociedada sudije da valja.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50204 Re: FC Barcelona
Hajd sve, ali gdje oni vidjese ofsajd 
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50205 Re: FC Barcelona
daj boze da izdrze do kraja bez primanja
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50206 Re: FC Barcelona
Ponistise gol sosiedadu, kaze previse jako opucali loptu
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50207 Re: FC Barcelona
vidjelo se odmah da je čist gol
a Suarez u katastrofalnoj formi
a Suarez u katastrofalnoj formi
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50208 Re: FC Barcelona
Posljednjih 10 minuta odlična utakmica sa obje strane.
Pomoćni kod oftamologa, čist go ljudima poništi ...
Pomoćni kod oftamologa, čist go ljudima poništi ...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50209 Re: FC Barcelona
Strasna utakmica Sociedada.
Barca mora biti zadovoljna ovim bodom.
Ipak, nastavlja se niz neporazenosti kod kuce
A iduci vikend - clasico
Barca mora biti zadovoljna ovim bodom.
Ipak, nastavlja se niz neporazenosti kod kuce
A iduci vikend - clasico
- ioannes
- Posts: 3056
- Joined: 26/02/2013 14:31
#50211 Re: FC Barcelona
nisam goru barcelonu godinama vidio...
masa gresaka u dodavanjima,strahota
masa gresaka u dodavanjima,strahota
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#50213 Re: FC Barcelona
Iako su imali teži raspored od Reala do sada, nisam nešto uvjeren u titulu.
Teško da će dobiti Real koji će doći samo da ne izgubi. Puno je igrača van forme.
Teško da će dobiti Real koji će doći samo da ne izgubi. Puno je igrača van forme.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50214 Re: FC Barcelona
Ovo je bruka i sramota
Bod nisu zaslužili.
Bod nisu zaslužili.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50215 Re: FC Barcelona
Nek se sad lijepo odmore, djecu i kerove prohodaju po parku i spreme da oderu reala. Igraju za obraz i ponos, tri boda usput.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50216 Re: FC Barcelona
Svaki put kada je Barsa gubila u San Sebastiánu bila je bolji protivnik Danas ovaj bod nije ni zasluzila.
Definitivno neka nova Barsa, sa nekim novim stilom.. Meni je ovo odvratno.
Jebe mi se i za bod ili tri, kada La Real svede Barcelonu na nivo Betisa. Igrom, ne rezultatom
Definitivno neka nova Barsa, sa nekim novim stilom.. Meni je ovo odvratno.
Jebe mi se i za bod ili tri, kada La Real svede Barcelonu na nivo Betisa. Igrom, ne rezultatom
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50217 Re: FC Barcelona
Ma ne cvjeta ni kod Reala. Evo zadnju sa Gijonom, da ne fulise penal, prosuli bi dva boda.
Povrede Kroosa, Bale, Morata, Varane.
Bice to cirkus od utakmice.
Povrede Kroosa, Bale, Morata, Varane.
Bice to cirkus od utakmice.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50218 Re: FC Barcelona
odron. stope messiju da ljube malo je koliko covjek sam nosi tim na grbaci
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#50219 Re: FC Barcelona
Real će doći po tri boda i da se odlijepe na devet, a onda se samo moze mahati ušima.p206 wrote:Iako su imali teži raspored od Reala do sada, nisam nešto uvjeren u titulu.
Teško da će dobiti Real koji će doći samo da ne izgubi. Puno je igrača van forme.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50220 Re: FC Barcelona
Šta je rekoh prije tekme - bod ko kuća na Anoeti.Tomahawk11 wrote:Ma ne cvjeta ni kod Reala. Evo zadnju sa Gijonom, da ne fulise penal, prosuli bi dva boda.
Povrede Kroosa, Bale, Morata, Varane.
Bice to cirkus od utakmice.
Ali ovo je bio nezaslužen bod.
Barca je veceras izgledala kao neki drugoligaš tipa Cordoba, a ne prvak Španije.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50221 Re: FC Barcelona
evo Enrike obećava: "Protiv Real Madrida ćete gledati u potpunosti drugačiju Barçu."
biće da je popizdio ili zna da ce Iniesta igrati

biće da je popizdio ili zna da ce Iniesta igrati
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#50222 Re: FC Barcelona
Bod definitivno nezasluzen.
Sredina gotovo da nije postojala a posebno se to odnosina Gomesa koji je skoro pa igrac manje. Em je bio jako spor, em je imao nekoliko losih pasova koji su rezultirali kontrama a kljucni pas kad je mogla biti 100% sansa u dva navrata nije dao. Rakitic je bio los al ga Lucho vadi jer pokazuje autoritet na njemu.
Trio je vecinom setao, na momente je bilo nekog trka ali tako se ne osvajaju bodovi na Anoeti, trcat se mora.
Pique i Alba roviti vecinu utakmice, Mascherano opet krivac kod gola (dokad?). Barcelona nije uvezala 6 pasova kako treba i to je neoprostivo.
Lucho vrsi samo jednu izmjenu i situaciji kad mu igraci nemaju snage jer je utakmica puna tempa a protivnik nabrijan i igra vrhunski. Gomes mu seta po terenu a on nece ni da pokusa bar Rafinhu ubacit. Znam da je ostatak klupe bio tanak. Mogao je i Alcaseru dat bar 5 minuta al ne smije izvadit Suareza jer nema dovoljno autoriteta. Mozda bi Paco zabio neku frljoku bas u ovoj tekmi
Uglavnom Eusebio je izjebao Enriquea! Ocitao mu lekciju samo tako.
Sredina gotovo da nije postojala a posebno se to odnosina Gomesa koji je skoro pa igrac manje. Em je bio jako spor, em je imao nekoliko losih pasova koji su rezultirali kontrama a kljucni pas kad je mogla biti 100% sansa u dva navrata nije dao. Rakitic je bio los al ga Lucho vadi jer pokazuje autoritet na njemu.
Trio je vecinom setao, na momente je bilo nekog trka ali tako se ne osvajaju bodovi na Anoeti, trcat se mora.
Pique i Alba roviti vecinu utakmice, Mascherano opet krivac kod gola (dokad?). Barcelona nije uvezala 6 pasova kako treba i to je neoprostivo.
Lucho vrsi samo jednu izmjenu i situaciji kad mu igraci nemaju snage jer je utakmica puna tempa a protivnik nabrijan i igra vrhunski. Gomes mu seta po terenu a on nece ni da pokusa bar Rafinhu ubacit. Znam da je ostatak klupe bio tanak. Mogao je i Alcaseru dat bar 5 minuta al ne smije izvadit Suareza jer nema dovoljno autoriteta. Mozda bi Paco zabio neku frljoku bas u ovoj tekmi
Uglavnom Eusebio je izjebao Enriquea! Ocitao mu lekciju samo tako.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50223 Re: FC Barcelona
Jedino sto interesuje sada je reakcija. Niko ne zna sta je sa ovim ljudima. Neko napada trenera, neko igrace , neko sve to skupa.... Ne znam. Barsa danas nije izgubila, cak je i bod prevelika nagrada, ali ja se osjecam kao da su ih 6:0 razbili. Bodovna razlika je najmanje bitna, problem je za sta se uhvatiti i biti optimista? Da mogu(i moraju) bolje to svi znamo. Meni ova ekipa lici na onu Rajkardovu zadnju sezonu. Bar tako djeluju na terenu. Puno medjusobno pricaju, svadjaju se, jedan drugog postavljaju kao da nema neko zaduzen za to. Previse dugih lopti, sredine doslovno nema, ...Kao da je grupa gradjana u pitanju a ne ekipa. Ali sta je tu je. Niti ce januarski prelazni rok rijesiti probleme , niti ce neka sok terpija kao prije dvije godine uroditi plodom. Ovo samo igraci mogu izvesti na pravi put, ali od ovih mozda puno i trazimo. Najbolje od svega je to sto dolazi Clasico. Nema boljeg scenarija za vadjenje. Ipak nije sve u srcu i mudima. Treba imati i neku igru, a bojim se , da je Barcelona nema. A i da se dobije clasico? Nista. U Pamploni ce opet biti povuci potegni.
Vidjecemo, za sada samo sacuvati mir, i izgurati do pauze sa sto manje ogrebotina.
Vidjecemo, za sada samo sacuvati mir, i izgurati do pauze sa sto manje ogrebotina.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50224 Re: FC Barcelona
A sjeti se "Anoeta efekta" prije dvije sezoneskenderija04 wrote:Jedino sto interesuje sada je reakcija. Niko ne zna sta je sa ovim ljudima. Neko napada trenera, neko igrace , neko sve to skupa.... Ne znam. Barsa danas nije izgubila, cak je i bod prevelika nagrada, ali ja se osjecam kao da su ih 6:0 razbili. Bodovna razlika je najmanje bitna, problem je za sta se uhvatiti i biti optimista? Da mogu(i moraju) bolje to svi znamo. Meni ova ekipa lici na onu Rajkardovu zadnju sezonu. Bar tako djeluju na terenu. Puno medjusobno pricaju, svadjaju se, jedan drugog postavljaju kao da nema neko zaduzen za to. Previse dugih lopti, sredine doslovno nema, ...Kao da je grupa gradjana u pitanju a ne ekipa. Ali sta je tu je. Niti ce januarski prelazni rok rijesiti probleme , niti ce neka sok terpija kao prije dvije godine uroditi plodom. Ovo samo igraci mogu izvesti na pravi put, ali od ovih mozda puno i trazimo. Najbolje od svega je to sto dolazi Clasico. Nema boljeg scenarija za vadjenje. Ipak nije sve u srcu i mudima. Treba imati i neku igru, a bojim se , da je Barcelona nema. A i da se dobije clasico? Nista. U Pamploni ce opet biti povuci potegni.
Vidjecemo, za sada samo sacuvati mir, i izgurati do pauze sa sto manje ogrebotina.
Da se ne ponovi ista prica
Ali Skenda, Gomes je preloš, prespor, neodlucan, izgubljen u prostoru. A 35 miliona koštao. Znamo da je sadašnja Barca zapravo MSN (70% tima) i ostalih 7 hamala koji trce za njih i donose im lopte...veceras su u vezi bila tri dizelaša, od cega je nevidljivi Rakitić zamjenjen na poluvremenu.
Investicija od 30 miliona Paco Alcacer veceras presjedio na kupi dok se ganja neki rezultat. Lucho nije ni pomislio da ga ubaci
Real ce ovakvu Barcu nakantati bolno, nešto se rapidno mora promjeniti.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50225 Re: FC Barcelona
Nece real nikoga nakantati
https://youtu.be/er8Xj27EkFc Slicna situacija kao vcrs
https://youtu.be/er8Xj27EkFc Slicna situacija kao vcrs
