FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#50201 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Hmmmm... Mog'o je ono penal za Sociedad biti? Dize Pique nogu prema covjeku, a lopta davno otisla.
User avatar
2002
Posts: 207
Joined: 06/11/2016 23:31

#50202 Re: FC Barcelona

Post by 2002 »

Cist gol.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#50203 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Jebu Sociedada sudije da valja.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50204 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Hajd sve, ali gdje oni vidjese ofsajd :-)
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#50205 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

daj boze da izdrze do kraja bez primanja
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50206 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Ponistise gol sosiedadu, kaze previse jako opucali loptu
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50207 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

vidjelo se odmah da je čist gol

a Suarez u katastrofalnoj formi
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#50208 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Posljednjih 10 minuta odlična utakmica sa obje strane.

Pomoćni kod oftamologa, čist go ljudima poništi ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50209 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Strasna utakmica Sociedada.
Barca mora biti zadovoljna ovim bodom.
Ipak, nastavlja se niz neporazenosti kod kuce :D

A iduci vikend - clasico :oops:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50210 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

BODINA :D :D :D
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#50211 Re: FC Barcelona

Post by ioannes »

nisam goru barcelonu godinama vidio...
masa gresaka u dodavanjima,strahota
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50212 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Bod ko kuca. :skoljka:
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#50213 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Iako su imali teži raspored od Reala do sada, nisam nešto uvjeren u titulu.
Teško da će dobiti Real koji će doći samo da ne izgubi. Puno je igrača van forme.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50214 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Ovo je bruka i sramota :facepalm:

Bod nisu zaslužili.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50215 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Nek se sad lijepo odmore, djecu i kerove prohodaju po parku i spreme da oderu reala. Igraju za obraz i ponos, tri boda usput.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50216 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Svaki put kada je Barsa gubila u San Sebastiánu bila je bolji protivnik Danas ovaj bod nije ni zasluzila.
Definitivno neka nova Barsa, sa nekim novim stilom.. Meni je ovo odvratno.

Jebe mi se i za bod ili tri, kada La Real svede Barcelonu na nivo Betisa. Igrom, ne rezultatom
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50217 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Ma ne cvjeta ni kod Reala. Evo zadnju sa Gijonom, da ne fulise penal, prosuli bi dva boda.
Povrede Kroosa, Bale, Morata, Varane.
Bice to cirkus od utakmice.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#50218 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

odron. stope messiju da ljube malo je koliko covjek sam nosi tim na grbaci
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#50219 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

p206 wrote:Iako su imali teži raspored od Reala do sada, nisam nešto uvjeren u titulu.
Teško da će dobiti Real koji će doći samo da ne izgubi. Puno je igrača van forme.
Real će doći po tri boda i da se odlijepe na devet, a onda se samo moze mahati ušima.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50220 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Ma ne cvjeta ni kod Reala. Evo zadnju sa Gijonom, da ne fulise penal, prosuli bi dva boda.
Povrede Kroosa, Bale, Morata, Varane.
Bice to cirkus od utakmice.
Šta je rekoh prije tekme - bod ko kuća na Anoeti.

Ali ovo je bio nezaslužen bod.


Barca je veceras izgledala kao neki drugoligaš tipa Cordoba, a ne prvak Španije.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50221 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

evo Enrike obećava: "Protiv Real Madrida ćete gledati u potpunosti drugačiju Barçu."

biće da je popizdio ili zna da ce Iniesta igrati :D :D
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#50222 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Bod definitivno nezasluzen.

Sredina gotovo da nije postojala a posebno se to odnosina Gomesa koji je skoro pa igrac manje. Em je bio jako spor, em je imao nekoliko losih pasova koji su rezultirali kontrama a kljucni pas kad je mogla biti 100% sansa u dva navrata nije dao. Rakitic je bio los al ga Lucho vadi jer pokazuje autoritet na njemu.
Trio je vecinom setao, na momente je bilo nekog trka ali tako se ne osvajaju bodovi na Anoeti, trcat se mora.
Pique i Alba roviti vecinu utakmice, Mascherano opet krivac kod gola (dokad?). Barcelona nije uvezala 6 pasova kako treba i to je neoprostivo.
Lucho vrsi samo jednu izmjenu i situaciji kad mu igraci nemaju snage jer je utakmica puna tempa a protivnik nabrijan i igra vrhunski. Gomes mu seta po terenu a on nece ni da pokusa bar Rafinhu ubacit. Znam da je ostatak klupe bio tanak. Mogao je i Alcaseru dat bar 5 minuta al ne smije izvadit Suareza jer nema dovoljno autoriteta. Mozda bi Paco zabio neku frljoku bas u ovoj tekmi :mrgreen:

Uglavnom Eusebio je izjebao Enriquea! Ocitao mu lekciju samo tako.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50223 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Jedino sto interesuje sada je reakcija. Niko ne zna sta je sa ovim ljudima. Neko napada trenera, neko igrace , neko sve to skupa.... Ne znam. Barsa danas nije izgubila, cak je i bod prevelika nagrada, ali ja se osjecam kao da su ih 6:0 razbili. Bodovna razlika je najmanje bitna, problem je za sta se uhvatiti i biti optimista? Da mogu(i moraju) bolje to svi znamo. Meni ova ekipa lici na onu Rajkardovu zadnju sezonu. Bar tako djeluju na terenu. Puno medjusobno pricaju, svadjaju se, jedan drugog postavljaju kao da nema neko zaduzen za to. Previse dugih lopti, sredine doslovno nema, ...Kao da je grupa gradjana u pitanju a ne ekipa. Ali sta je tu je. Niti ce januarski prelazni rok rijesiti probleme , niti ce neka sok terpija kao prije dvije godine uroditi plodom. Ovo samo igraci mogu izvesti na pravi put, ali od ovih mozda puno i trazimo. Najbolje od svega je to sto dolazi Clasico. Nema boljeg scenarija za vadjenje. Ipak nije sve u srcu i mudima. Treba imati i neku igru, a bojim se , da je Barcelona nema. A i da se dobije clasico? Nista. U Pamploni ce opet biti povuci potegni.
Vidjecemo, za sada samo sacuvati mir, i izgurati do pauze sa sto manje ogrebotina.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50224 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Jedino sto interesuje sada je reakcija. Niko ne zna sta je sa ovim ljudima. Neko napada trenera, neko igrace , neko sve to skupa.... Ne znam. Barsa danas nije izgubila, cak je i bod prevelika nagrada, ali ja se osjecam kao da su ih 6:0 razbili. Bodovna razlika je najmanje bitna, problem je za sta se uhvatiti i biti optimista? Da mogu(i moraju) bolje to svi znamo. Meni ova ekipa lici na onu Rajkardovu zadnju sezonu. Bar tako djeluju na terenu. Puno medjusobno pricaju, svadjaju se, jedan drugog postavljaju kao da nema neko zaduzen za to. Previse dugih lopti, sredine doslovno nema, ...Kao da je grupa gradjana u pitanju a ne ekipa. Ali sta je tu je. Niti ce januarski prelazni rok rijesiti probleme , niti ce neka sok terpija kao prije dvije godine uroditi plodom. Ovo samo igraci mogu izvesti na pravi put, ali od ovih mozda puno i trazimo. Najbolje od svega je to sto dolazi Clasico. Nema boljeg scenarija za vadjenje. Ipak nije sve u srcu i mudima. Treba imati i neku igru, a bojim se , da je Barcelona nema. A i da se dobije clasico? Nista. U Pamploni ce opet biti povuci potegni.
Vidjecemo, za sada samo sacuvati mir, i izgurati do pauze sa sto manje ogrebotina.
A sjeti se "Anoeta efekta" prije dvije sezone :mrgreen: u nastavku te sezone došao Atletico i isprcen sa tricom u mreži, na kraju sa uzela tripleta i ispisala historija.
Da se ne ponovi ista prica :mrgreen:


Ali Skenda, Gomes je preloš, prespor, neodlucan, izgubljen u prostoru. A 35 miliona koštao. Znamo da je sadašnja Barca zapravo MSN (70% tima) i ostalih 7 hamala koji trce za njih i donose im lopte...veceras su u vezi bila tri dizelaša, od cega je nevidljivi Rakitić zamjenjen na poluvremenu.
Investicija od 30 miliona Paco Alcacer veceras presjedio na kupi dok se ganja neki rezultat. Lucho nije ni pomislio da ga ubaci :lol:

Real ce ovakvu Barcu nakantati bolno, nešto se rapidno mora promjeniti.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50225 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Nece real nikoga nakantati
https://youtu.be/er8Xj27EkFc Slicna situacija kao vcrs
Post Reply