Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 27/11/2016 21:18
ma jab a ne msijes nista rec odma banovici
koja genijalna taktika,jadni ovi sosijedadovci umaraju se dzaba,,,ovo je planski u drugom im je tapija!
cuj penal pa niste krupa
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 27/11/2016 21:24
Hoce li imati ko igrati za Barcu do kraja
p206
Posts: 8426 Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
Post
by p206 » 27/11/2016 21:26
još jedna od onih utakmica koju neće pobijediti i zbog koje će nekoliko igrača pokupiti povrede
Vertig0
Posts: 2714 Joined: 13/04/2011 23:45
Post
by Vertig0 » 27/11/2016 21:27
Sta se desava s ovom ekipom na ovom stadionu? Pa centra nisu presli
LSD
Posts: 29910 Joined: 24/07/2007 08:26
Post
by LSD » 27/11/2016 21:34
Kakva bljuvotina od igre...Raketa i onaj Gomes su igraci manje na terenu, Barca igra sa 9 igraca protiv napaljenih baskijaca.
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 27/11/2016 21:35
pametna igra...ovi su se sad vec smorili..ide atomski pogon u drugom... frljoka ne gine
omar little
Posts: 17401 Joined: 14/03/2008 21:14
Post
by omar little » 27/11/2016 21:36
sumirprimus wrote: pametna igra...ovi su se sad vec smorili..ide atomski pogon u drugom... frljoka ne gine
ti stvarno nisi normalan
bjezi
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 27/11/2016 21:39
nema pesimizma dok igra najaca ekipa na dunjaluku...
ja njima vjerujem bezrezervno...
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 27/11/2016 21:43
Bgm su Sociedadovci bili bolji u prvom....mada to i nije bilo tesko, jer Barca nije nista igrala.
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 27/11/2016 21:57
Meni se cini da ne bi usla da je Pikac ne dotuce
p206
Posts: 8426 Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
Post
by p206 » 27/11/2016 21:57
ne može se ovako do titule...puno tu toga fali
Odbrana bez Umtitija smiješna, u napadu Suarez igrač manje
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 27/11/2016 21:59
Tomahawk11 wrote: Meni se cini da ne bi usla da je Pikac ne dotuce
U stativu išla.
omar little
Posts: 17401 Joined: 14/03/2008 21:14
Post
by omar little » 27/11/2016 22:02
ako stadion po njemu ne nazovu nek se ubiju
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 27/11/2016 22:02
60 minuta trebalo da se skontaju i pocnu da igraju
Ako nista, dali su gol...i to je bilo dosad pojam.
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 27/11/2016 22:04
ha sta je bilo? haj sad...
BHF_Manijak
Posts: 28538 Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
Post
by BHF_Manijak » 27/11/2016 22:07
Dr Baltazar wrote: Je li normalan ovaj komentator na SK ?
Sto?
Dr Baltazar
Posts: 2216 Joined: 21/06/2014 00:17
Post
by Dr Baltazar » 27/11/2016 22:10
BHF_Manijak wrote: Dr Baltazar wrote: Je li normalan ovaj komentator na SK ?
Sto?
Govori maloprije da je Neymar prekinuo crnu seriju bez golova, a Messi dao gol (i to prikazuje režiser ponovljeni snimak).
Nisam gluh
Last edited by
Dr Baltazar on 27/11/2016 22:14, edited 1 time in total.