Leverage wrote:Zastupnika.
To nije ključno pitanje jer je trta gujica. Većina njih bi se sad potpisala da nisu zastupnici uopšte.
Dvije su varijante, ispoštovati vlastitu glasačku bazu ili zastupati Bijedićeve interese za vlastitu korist.
Da je SDP isto što i SDA dileme ne bi bilo od samog početka, zar ne?
Zastupnika, lapsus.
Ne vjerujem da se tu radi samo o Bijedicu. Ti znas bolje ali zvuci nelogicno da jedan covjek diktira procese - pa nije Fidel Kastro.
Vrh SDP-a pregovara sa SDA. To je danas rekao Irfan Cengic. Otvoreno je rekao da je SDP podijeljen, da mnogi zele u vlast sa SDA. Nije Bijedic hazarder da se sam zaleti.
A rekao sam da su isti kada je u pitanju kriminal, korupcija i mito. Jedni i drugi su tesko ostetili sve aspekte drustvenog zivota. SDA je naravno daleko veci krivac, taman toliko koliko su imali vise vlasti.
Neko je dobro rekao: razlika izmedju SDA i SDP je sto jedni idu na dzumu a drugi ne.
I sada ss pokazalo da ih medjusobno privlaci zelja za vlascu, tj. pohlepa i kriminalne ambicije.
Misljenja sam da SDP ne moze donijeti nikakve pozitivne promjene za BH drustvo te se nadam da ce uci u koaliciju sa SDA i tako propasti vec na narednim izborima. Ili ce opstati kao mala stranka uhljeba, konkubina SDA.
Jedino negativno u tome sto ce ovaj narod patiti jos neko vrijeme, ali jbg, tako nam je... I steta sto ce Niksic, Bijedic i ostali SDP kriminalci kupiti amnestiju od SDA tuzilastva.