Pa i da se primijeni i popis iz 91., HDZ ce imati 12 delegata (SBK 3, HNK 3, ZHK 2, ZDK 1, PK 1, K10 2).nemampojma0 wrote:Pretpostavljam da ce imati 12 od 17, ali dok ne bude "crno na bijelo" nista ne tvrdim, kao neki. Ostaje da cekamo odluku US-a.cadburry wrote:HDZ ce imati najmanje 12/17 hrvatskih delegata u Domu naroda. Ako im SDA priskoci u pomoc u ZDK, a vjerujem da hoce, i 13/17.nemampojma0 wrote: Banksy jesil to ti pod drugim nickom? Ti i banksy unakrsno kvotate i odgovarate na moje postove, dakle ili je jedna ista osoba ili ste jedno drugom advokati. Helem nejse.
Rekao sam negdje da je broj od 6 delegata iz DF i SDP u klubu Hrvata DNPFBiH ono sto prizeljkujem, ali realno gledajuci tesko da ce to biti, jer se HDZ odrzao u igri javnom podrskom ulasku BiH u NATO. Do odluke Ustavnog suda je sve moguce jos uvijek.
I sta je poenta tvoje tvrdnje? Al ako si ti rekao da nema sanse, onda je sigurno tako, ne sumLJam
Po popisu iz 2013., HDZ ce imati minimalno 12 (SBK 3, HNK 3, ZHK 3, PK 1, K10 2) + sto ce im SDA pomoci vjerovatno da dobiju i 13. delegata iz ZDK.
