LIONEL MESSI odradit će ostatak ugovora u Barceloni i potom napustiti klub, tvrde španjolski mediji. Nedavne glasine kako mu Katalonci ne mogu ponuditi bolji ugovor zbog Financijskog Fair Playa pokazale su se istinitima jer je Messi odbio produljiti ugovor i odgodio je odluku o ostanku do 2018. godine, kad mu sadašnji istječe.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50076 Re: FC Barcelona
a danas i od barse?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50077 Re: FC Barcelona

crna ljeva mambo ne idiiii ne idiiiiii
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50078 Re: FC Barcelona
Ovo tetovaza ili necim zamotao nogu?! 
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50079 Re: FC Barcelona
On je pukao skroz.
Gledaj tetovaže, kao da je ugljem namazao nogu. 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50080 Re: FC Barcelona

brate ne izgleda ko privremena
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50081 Re: FC Barcelona
zipa ruke sto namjesta osjecaj za filing

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50083 Re: FC Barcelona
LSD wrote:
A nije da nije mogao ko od šale zaigrati sa špancesvakako je tamo od svoje 13-14 godine ... tamo živi, placa porez, odavno ima njihov pasoš itd
Međutim, sam Messi je izabrao gauchose, izjavljivao svojevremenu (tamo nekad 2005 kad su ga španci muntali) kako samo Argentina dolazi u obzir i ništa drugo, da je argentinac taman ga na mars poslali i slicne patriotske gluposti...budala
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#50084 Re: FC Barcelona
Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50085 Re: FC Barcelona
POgledaj posljednji post na prethodnoj stranici 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50086 Re: FC Barcelona
sta reci o najvecem i ajboljem svih vremena..
ostalo nam je samo da mu brojimo tetovaŽE...
ostalo nam je samo da mu brojimo tetovaŽE...
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#50087 Re: FC Barcelona
Ako ikome ne stoje tetovaze na ovom dunjaluku, onda je to na Messiju. Bas ofirno, nazor hoce da bude nesto sto nije.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50088 Re: FC Barcelona
zar su igrali sinoc, joj, ja cu fakat poludit od trampa, nista ne pratim vise.ultima_palabra wrote:Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina
jutros vidim messko nesto odjebava novinare, kaze necemo suradjivati vise s vama, bojkot medija
dajte mi hajlajc te tekme, ako ima, plizic.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50089 Re: FC Barcelona
omar little wrote:zar su igrali sinoc, joj, ja cu fakat poludit od trampa, nista ne pratim vise.ultima_palabra wrote:Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina
jutros vidim messko nesto odjebava novinare, kaze necemo suradjivati vise s vama, bojkot medija
dajte mi hajlajc te tekme, ako ima, plizic.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50090 Re: FC Barcelona
DJESI SKENDA NEMA TE ZA SUHOG LIJEKA
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50091 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:omar little wrote:zar su igrali sinoc, joj, ja cu fakat poludit od trampa, nista ne pratim vise.ultima_palabra wrote:Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina
jutros vidim messko nesto odjebava novinare, kaze necemo suradjivati vise s vama, bojkot medija
dajte mi hajlajc te tekme, ako ima, plizic.
![]()
![]()
![]()
![]()
AAAA
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50092 Re: FC Barcelona
Evo , tu sam. Citao sam vas, ali htio sam malo da odmorim od foruma. Valjda vremenom dodjesumirprimus wrote:DJESI SKENDA NEMA TE ZA SUHOG LIJEKA
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50093 Re: FC Barcelona
Vozdrica.omar little wrote:
AAAA![]()
![]()
pa bolan !! <3
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#50094 Re: FC Barcelona
ovo ovde bez tebe, djaba ne vrijedi. bogamiskenderija04 wrote:Evo , tu sam. Citao sam vas, ali htio sam malo da odmorim od foruma. Valjda vremenom dodjesumirprimus wrote:DJESI SKENDA NEMA TE ZA SUHOG LIJEKA
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#50095 Re: FC Barcelona
Pozdrav najboljem fudbalskom stručnjaku na ovom forumu,a ujedno i najgorem prognozeru na ovom forumu.

-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50096 Re: FC Barcelona
Ne bi oni ni sinoc dobili da on nije odigrao onako. Gol i dvije asistencije, svaka iole ozbiljnija akcija je od njega krenula ili je ucestvovao u njoj dobrim dijelom. Ne moze to tako, nije mi jasno ni kako su igrali ta tri finala ...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50097 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:
Vozdrica.![]()
![]()
![]()
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#50100 Re: FC Barcelona
Vertig0 wrote:http://barcabih.com/sluzbeno-barcelona- ... -sponzora/
Pozdrav svima
Da da Rakuten

Novi sponzor od sljedece sezone
- 55 miliona fiksno
-1,5 liga
- 5 Liga Sampiona
Barto je potvrdio ugovor. Najvece iznenadjenje je sto su Japance doveli Pique i Shakira
