FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50076 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

a danas i od barse? :skoljka:
LIONEL MESSI odradit će ostatak ugovora u Barceloni i potom napustiti klub, tvrde španjolski mediji. Nedavne glasine kako mu Katalonci ne mogu ponuditi bolji ugovor zbog Financijskog Fair Playa pokazale su se istinitima jer je Messi odbio produljiti ugovor i odgodio je odluku o ostanku do 2018. godine, kad mu sadašnji istječe.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50077 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

Image

crna ljeva mambo ne idiiii ne idiiiiii
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50078 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Ovo tetovaza ili necim zamotao nogu?! :?
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50079 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

On je pukao skroz. :lol: Gledaj tetovaže, kao da je ugljem namazao nogu. :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50080 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

Image
brate ne izgleda ko privremena :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50081 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

zipa ruke sto namjesta osjecaj za filing :izet: :izet:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50082 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Lionel 8)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50083 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

LSD wrote:
A nije da nije mogao ko od šale zaigrati sa špance ;-) svakako je tamo od svoje 13-14 godine ... tamo živi, placa porez, odavno ima njihov pasoš itd
Međutim, sam Messi je izabrao gauchose, izjavljivao svojevremenu (tamo nekad 2005 kad su ga španci muntali) kako samo Argentina dolazi u obzir i ništa drugo, da je argentinac taman ga na mars poslali i slicne patriotske gluposti...budala :mrgreen:
:mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#50084 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50085 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

POgledaj posljednji post na prethodnoj stranici :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50086 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

sta reci o najvecem i ajboljem svih vremena..
ostalo nam je samo da mu brojimo tetovaŽE... :D
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#50087 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Ako ikome ne stoje tetovaze na ovom dunjaluku, onda je to na Messiju. Bas ofirno, nazor hoce da bude nesto sto nije.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50088 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ultima_palabra wrote:Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina :mrgreen:
zar su igrali sinoc, joj, ja cu fakat poludit od trampa, nista ne pratim vise.

jutros vidim messko nesto odjebava novinare, kaze necemo suradjivati vise s vama, bojkot medija :D

dajte mi hajlajc te tekme, ako ima, plizic.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50089 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:
ultima_palabra wrote:Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina :mrgreen:
zar su igrali sinoc, joj, ja cu fakat poludit od trampa, nista ne pratim vise.

jutros vidim messko nesto odjebava novinare, kaze necemo suradjivati vise s vama, bojkot medija :D

dajte mi hajlajc te tekme, ako ima, plizic.




:D :D :D :D :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50090 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

DJESI SKENDA NEMA TE ZA SUHOG LIJEKA
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50091 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

skenderija04 wrote:
omar little wrote:
ultima_palabra wrote:Sinoć gol i dva asista i niko ništa? A Kun i Pipita na klupi, milina :mrgreen:
zar su igrali sinoc, joj, ja cu fakat poludit od trampa, nista ne pratim vise.

jutros vidim messko nesto odjebava novinare, kaze necemo suradjivati vise s vama, bojkot medija :D

dajte mi hajlajc te tekme, ako ima, plizic.




:D :D :D :D :D

AAAA :sretan: :sretan: :sretan: pa bolan !! <3
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50092 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

sumirprimus wrote:DJESI SKENDA NEMA TE ZA SUHOG LIJEKA
Evo , tu sam. Citao sam vas, ali htio sam malo da odmorim od foruma. Valjda vremenom dodje
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50093 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:

AAAA :sretan: :sretan: :sretan: pa bolan !! <3
Vozdrica. :D :D :D :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50094 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

skenderija04 wrote:
sumirprimus wrote:DJESI SKENDA NEMA TE ZA SUHOG LIJEKA
Evo , tu sam. Citao sam vas, ali htio sam malo da odmorim od foruma. Valjda vremenom dodje
ovo ovde bez tebe, djaba ne vrijedi. bogami
:kiss:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#50095 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Pozdrav najboljem fudbalskom stručnjaku na ovom forumu,a ujedno i najgorem prognozeru na ovom forumu.
:thumbup:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50096 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Ne bi oni ni sinoc dobili da on nije odigrao onako. Gol i dvije asistencije, svaka iole ozbiljnija akcija je od njega krenula ili je ucestvovao u njoj dobrim dijelom. Ne moze to tako, nije mi jasno ni kako su igrali ta tri finala ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50097 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Vozdrica. :D :D :D :D
:kakoste:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#50098 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Povratak kralja :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#50100 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »


Pozdrav svima


Da da Rakuten

Image


Novi sponzor od sljedece sezone

- 55 miliona fiksno
-1,5 liga
- 5 Liga Sampiona

Barto je potvrdio ugovor. Najvece iznenadjenje je sto su Japance doveli Pique i Shakira :D
Post Reply