Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#50076 Re: Liverpool FC
Nije. Mnogo toga je u igri. Bod s Etihada je odličan rezultat. Ako ne bude gola do kraja.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50077 Re: Liverpool FC
Mislim da je kulminirao ovaj divlji tempo utakmica. Nije ni City nešto bolji u zadnjih pola sata.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#50078 Re: Liverpool FC
Mislim da je ovo, što amidja reče iznad, ide se na remi, a ako šta bude naprijed - dobro je.
Ovo je smor definitivno, ne znam je li šansa bila ikakva u drugom poluvremenu?
Ovo je smor definitivno, ne znam je li šansa bila ikakva u drugom poluvremenu?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#50080 Re: Liverpool FC
U stilu UnitedaBHF_Manijak wrote: ↑08/11/2020 19:15 Mozete reci sta hocete, ali sramotna igra sampiona zadnjih 25min.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50081 Re: Liverpool FC
Danas ekipa OK, kao najlosije pojedince izdvojio bih Jotu i Firmina. Losi obojica, mada kompletan napad ciste situacije i zicere napravio je takvima da su do picke materine zakomplikovali.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50082 Re: Liverpool FC
Sjebaše se i naši i njihovi kad su vidjeli Alissona na 30m 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50083 Re: Liverpool FC
Man City - Liverpool 1:1
Salah
Salah
2. Neriješen rezultat
U slučaju neriješenog rezultata:
1) Ime i prezime igrača - 3b
2) Ime i prezime igrača - 2b
3) Ime i prezime igrača - 1b
FLOP UTAKMICE - 3b
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50085 Re: Liverpool FC
Ovo Shaqirijevo na kraju je personifikacija kompletnog drugog poluvremena. Fuj.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50086 Re: Liverpool FC
Čini mi se sam Jota ko duh bio na desnoj strani.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50087 Re: Liverpool FC
1. Wijnaldum
2. Robertson
3. Alisson
2. Robertson
3. Alisson
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#50088 Re: Liverpool FC
Dobro je ovo. Šta kukakmo?!
Robertson
Mane
Joe
Robertson
Mane
Joe
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50089 Re: Liverpool FC
U principu da, prije početka bi većina bod potpisala. Ali mislim da smo mogli više.
Bilo kako bilo, idemo sad malo odmoriti. Žestok mjesec nas čeka.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#50090 Re: Liverpool FC
Jedino je Mane bio dobar citavu utakmicu.
Rezultat nije ni los, nismo vise prvi na tabeli al nije ni bitno, pravi suparnik je jedino Man City.
Rezultat nije ni los, nismo vise prvi na tabeli al nije ni bitno, pravi suparnik je jedino Man City.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50091 Re: Liverpool FC
Bi potpisao s nekim ranijim Cityem, s ovim ne. Losi su bas ove sezone.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50092 Re: Liverpool FC
Nije loš bod. Gore su ove povrede i neki stav prema ekipi od ovih novajlija i klupaša tipa Jota i Šaćiri. Fakat to brine. Neka pogledaju kako se Milner odnosi prema dresu.
Gini 3
Hendo 2
Mane 1
Flop Jota
Gini 3
Hendo 2
Mane 1
Flop Jota
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50093 Re: Liverpool FC
Kao sto sam i mislio, ovaj experiment sa 4 u napadu ni veceras nije donio nista dobroga. Par kvalitetnih kontri se nije zabilo, a zbog manjka srednjaka nisu se 3 smislene akcije odigrale.
Sto netko rece, prije tekme bih se ruka dala za bod, a ovako kad se vidi koliko je City potrosen, ostaje zal.
Drago mi je da su stoperi odigrali solidno, Becker odlicno.
Sto netko rece, prije tekme bih se ruka dala za bod, a ovako kad se vidi koliko je City potrosen, ostaje zal.
Drago mi je da su stoperi odigrali solidno, Becker odlicno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50094 Re: Liverpool FC
Promašaj je Shaqiri, nije ovo bila utakmica za njega. Ne znam što nije Takija poveo, bio bi bolja opcija.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50096 Re: Liverpool FC
Vidim valite Manea, ali ja mislim da je losim odlukama zajebo utakmicu. Najmanje dva puta je izignorisao Jotu orvorenog da bi isao u dribling koji je zavrsio faulom u napadu.
Jota frustriran, zadnjih 20 min nije ni igrao.
Bobi postao krampa. Neko mu sihre bacio, prokleo ga, sta li.
Gini puno srao u nasoj trecini.
Matip po meni najbolji i najzasluzniji pojedinac u LFC.
Ja sam vrlo zadovoljan bodom, jer su i oni imali nekoliko prilika za pobjedu.
Jota frustriran, zadnjih 20 min nije ni igrao.
Bobi postao krampa. Neko mu sihre bacio, prokleo ga, sta li.
Gini puno srao u nasoj trecini.
Matip po meni najbolji i najzasluzniji pojedinac u LFC.
Ja sam vrlo zadovoljan bodom, jer su i oni imali nekoliko prilika za pobjedu.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#50097 Re: Liverpool FC
Posle 3 poraza na ovom gostovanju i bod je napredak. Idemo dalje.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#50098 Re: Liverpool FC
1. Mane
2. Alison
3. Salah
2. Alison
3. Salah
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50099 Re: Liverpool FC
Neparavedno sam propustio da pohvalim i Gomeza. Zrela igra, nevezano ni za penal koji se desava...
Robertson takodjer. Puno osvojenih lopti.
Sve u svemu, ne bih flopa proglasavao iako je Bobi veliki kandidat. Imao je svojih dobrih momenata.
Robertson takodjer. Puno osvojenih lopti.
Sve u svemu, ne bih flopa proglasavao iako je Bobi veliki kandidat. Imao je svojih dobrih momenata.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50100 Re: Liverpool FC
“A scan will confirm the extent of the damage but it didn’t look good for Trent.” [@JamesPearceLFC]
