FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50051 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:
tufahija12345 wrote:samo da napomenem da sutra 45 minuta iza ponoci (tj prekosutra :D ) igraju brazil i argentina. Bice gusto, bice 0 2
Jasta ce.
Brazil kuci tradicionalno dobija. Meni se cini da ce i ovaj put hladno uzeti.
Uozbilji se :mrgreen: otrest ce ih Lionel ko slinu.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50052 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Cekaj, jel to s petka na subotu ili sa cetvrtka na petak ?
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50053 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

cetvrtak na petak.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50054 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

omar little wrote:cetvrtak na petak.
Šteta što nije sa petka na subotu. :-)
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#50055 Re: FC Barcelona

Post by ibizza »

omar little wrote:cetvrtak na petak.
Prenosi li sportklub?
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50056 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ibizza wrote:
omar little wrote:cetvrtak na petak.
Prenosi li sportklub?
ne znam, ja ne zivim dole
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50057 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Ne bih reko da prenosi sport klub, prije da arena prenosi ako iko uopste prenosi.
Ako nadjete kakav dobar stream podijelite :)
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50058 FC Barcelona

Post by omar little »

coutinho gol dade.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50059 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Argentina svake kvalifikacije mijenja trenera i svaki put sve stariji i staromodniji. Ubi ih Neymar na kontre. Livada otvorena ispred njega. Messi uvijek pred sobom ima 6 7 igraca. Ne ide to tako.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50060 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ubi ih brazil, vode 3:0, mogli su jos jedno dva dati ccc
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50061 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Ja što ih trpaju ljudi. :lol:

Zamalo 4:0. :lol:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50062 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Dok god u Argentini igraju Di Maria i Higuain one ne trebaju nicemu da se nadaju. Oni su glavni razlog zasto reprezentacija koja ima Messija izgleda potpuno prosječno. Nesposobni su za bilo šta, a to je u desetinama utakmica potvrđeno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50063 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

LSD wrote:
Tomahawk11 wrote:
tufahija12345 wrote:samo da napomenem da sutra 45 minuta iza ponoci (tj prekosutra :D ) igraju brazil i argentina. Bice gusto, bice 0 2
Jasta ce.
Brazil kuci tradicionalno dobija. Meni se cini da ce i ovaj put hladno uzeti.
Uozbilji se :mrgreen: otrest ce ih Lionel ko slinu.
I told you 8-)
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50064 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Prema navodima pojedinih medija u Barceloni, određena skupina simpatizera Blaugrane obratila se upravi Kluba kako bi se požalili na novu skupinu navijača, jer im se ne dopada "buka" koju proizvode u toku utakmice, te kako i sami kažu da ne mogu uživati i u miru pratiti utakmice voljenog Kluba. Grupa navijača koja se smjestila na sjevernom dijelu tribine, privukla je pažnju mnogih, pa tako i samih igrača koji su pozitivno iznenađeni s novom atmosferom koja se pojavila na Camp Nou u posljednjih par susreta. Kakva atmosfera zapravo vlada na sjevernom dijelu tribine, možete pogledati na sljedećem linku: http://bit.ly/2fK4WXS
:lol:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#50065 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

Vertig0 wrote:Prema navodima pojedinih medija u Barceloni, određena skupina simpatizera Blaugrane obratila se upravi Kluba kako bi se požalili na novu skupinu navijača, jer im se ne dopada "buka" koju proizvode u toku utakmice, te kako i sami kažu da ne mogu uživati i u miru pratiti utakmice voljenog Kluba. Grupa navijača koja se smjestila na sjevernom dijelu tribine, privukla je pažnju mnogih, pa tako i samih igrača koji su pozitivno iznenađeni s novom atmosferom koja se pojavila na Camp Nou u posljednjih par susreta. Kakva atmosfera zapravo vlada na sjevernom dijelu tribine, možete pogledati na sljedećem linku: http://bit.ly/2fK4WXS
:lol:
levati. Bio sam na ovoj utakmici sa klipa i koliko sam mogao vidjeti ljudi su bili odusevljeni ovim navijanjem i "zezanjem" na ovom dijelu tribine. Da se hoce ova grupa jos prosiriti :thumbup:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50066 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

tufahija12345 wrote:Dok god u Argentini igraju Di Maria i Higuain one ne trebaju nicemu da se nadaju. Oni su glavni razlog zasto reprezentacija koja ima Messija izgleda potpuno prosječno. Nesposobni su za bilo šta, a to je u desetinama utakmica potvrđeno.
Apsolutno netačno. Šta je konkretno sinoć trebao da uradi Higuain ili di Maria pa da ne izgube?

Najveći krivci su debilni južnoamerički selektori i argentinski ponos koji im ne dozvoljava da dovedu ozbiljnog stranog trenera ili da na koljenima mole Sampaolija i Bielsu.

Ko je ba Eduardo Bauza u širim razmjerima od južnoameričkih? Obična trenerska nula.

Mislim, može se neko slagati ili ne slagati, ali isto se konstantno dešava i Brazilu još od osvajanja Svjetskog prvenstva 2002. godine.

Argentina i Brazil su i dalje u vrhu svjetskog fudbala, ali više nisu najbolje reprezentacije na svijetu, jer je fudbal napredovao na taktičkom i fizičkom polju dovoljno da pravi trener i taktika neutrališu individualni kvalitet na protivničkoj strani. To južnoameričke nacije odbijaju da prihvate i brukaju se.

Pa di Maria je uz Messija vodio Argentinu na prošlom Svjetskom prvenstvu, kako ba možeš reći da je ubleha? Jer je igrao za Real Madrid? :-)
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50067 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

AmirBaa wrote:
Vertig0 wrote:Prema navodima pojedinih medija u Barceloni, određena skupina simpatizera Blaugrane obratila se upravi Kluba kako bi se požalili na novu skupinu navijača, jer im se ne dopada "buka" koju proizvode u toku utakmice, te kako i sami kažu da ne mogu uživati i u miru pratiti utakmice voljenog Kluba. Grupa navijača koja se smjestila na sjevernom dijelu tribine, privukla je pažnju mnogih, pa tako i samih igrača koji su pozitivno iznenađeni s novom atmosferom koja se pojavila na Camp Nou u posljednjih par susreta. Kakva atmosfera zapravo vlada na sjevernom dijelu tribine, možete pogledati na sljedećem linku: http://bit.ly/2fK4WXS
:lol:
levati. Bio sam na ovoj utakmici sa klipa i koliko sam mogao vidjeti ljudi su bili odusevljeni ovim navijanjem i "zezanjem" na ovom dijelu tribine. Da se hoce ova grupa jos prosiriti :thumbup:
Ma budaletine jrne. Meni se ucinilo da je navijanje bolje ove sezone i rvo sad vidim da mi se nije ucinilo nego da je tu ta neka nova grupica... do sad je bas bila pozorisna atmosfera osim ono standardno "barca, barca" s vremena na vrijeme. Cuj pozalili se :lol:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50068 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Muhamed Đakmić wrote:
tufahija12345 wrote:Dok god u Argentini igraju Di Maria i Higuain one ne trebaju nicemu da se nadaju. Oni su glavni razlog zasto reprezentacija koja ima Messija izgleda potpuno prosječno. Nesposobni su za bilo šta, a to je u desetinama utakmica potvrđeno.
Apsolutno netačno. Šta je konkretno sinoć trebao da uradi Higuain ili di Maria pa da ne izgube?

Najveći krivci su debilni južnoamerički selektori i argentinski ponos koji im ne dozvoljava da dovedu ozbiljnog stranog trenera ili da na koljenima mole Sampaolija i Bielsu.

Ko je ba Eduardo Bauza u širim razmjerima od južnoameričkih? Obična trenerska nula.

Mislim, može se neko slagati ili ne slagati, ali isto se konstantno dešava i Brazilu još od osvajanja Svjetskog prvenstva 2002. godine.

Argentina i Brazil su i dalje u vrhu svjetskog fudbala, ali više nisu najbolje reprezentacije na svijetu, jer je fudbal napredovao na taktičkom i fizičkom polju dovoljno da pravi trener i taktika neutrališu individualni kvalitet na protivničkoj strani. To južnoameričke nacije odbijaju da prihvate i brukaju se.

Pa di Maria je uz Messija vodio Argentinu na prošlom Svjetskom prvenstvu, kako ba možeš reći da je ubleha? Jer je igrao za Real Madrid? :-)
Ma sumnjam da je tufahija to rekao zbog toga sto je igrao za Real. Argentina je dobra selekcija al samo na papiru... i dijelim misljenje da tu fali jedan dobar strucnjak da to malo balasnira :)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#50069 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Ma fali balansa, s tim se potpuno slažem. Vezni red je mrtav totalno i nema pravih igrača, ali ne mislim da bi im pomoglo da se odreknu di Marie. Hajde Higuaina inekako, ali di Maria stvarno ne snosi toliku krivicu.

Dybala, Messi i di Maria kao ofanzivna trojka bi možda moglo funkcionisati, ali treba im tu još neko ko zna lopte igrati iza njih. Ali ne poluigrači tipa Evera Banege i Biglie.

Mislim da im treba i selektor koji će igratiofanzivniji fudbal, ali ne demode ofanzivu, nego nešto moderno tipa onoga što je sa Čileom igrao Sampaoli. Koliko god bili blizu titule Svjetskog prvaka 2014. godine, isto tako su bili i daleko. Nije baš da se svaka utakmica morala proći na jedvite jade. Imaju oni više kvaliteta od tog.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50070 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Što ne zovu nikako onog krkana Icardija...jes da je šupčina, al šta ima veze :mrgreen:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50071 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Kako se samo Messi zayebo kad se predomislio i vratio među one luzere :facepalm:
Najbolje godine je dao tim levatima i sa njima dobio samo poniženja i razocaranja....u zadnjih 10 godina su ga redom trenirali najveći diletanti: Basile, Maradona, Batista :lol:, Sabella, Tata Martino i sad ovaj šarlatan Bauza....to je ta plejada trenerskih anonimusa koja je uzela Messiju najbolje godine u dresu Argentine i za tih 10 godina osvojili jednu veliki kar.inu.

Što je najgore Cholo Simeone, Sampaoli, Bielsa, Pekerman, Pizzi su argentinci :-) izgleda da je njihov Savez gori i od legendarnog tria Pušina/Pašalić/Ušanović :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50072 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

LSD wrote:Kako se samo Messi zayebo kad se predomislio i vratio među one luzere :facepalm:
Najbolje godine je dao tim levatima i sa njima dobio samo poniženja i razocaranja....u zadnjih 10 godina su ga redom trenirali najveći diletanti: Basile, Maradona, Batista :lol:, Sabella, Tata Martino i sad ovaj šarlatan Bauza....to je ta plejada trenerskih anonimusa koja je uzela Messiju najbolje godine u dresu Argentine i za tih 10 godina osvojili jednu veliki kar.inu.

Što je najgore Cholo Simeone, Sampaoli, Bielsa, Pekerman, Pizzi su argentinci :-) izgleda da je njihov Savez gori i od legendarnog tria Pušina/Pašalić/Ušanović :mrgreen:
Potpisujem svaku rijec. Jos kad skontas da je mogao igrati za spaniju i izbjeci sve ovo.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50073 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Vertig0 wrote:
LSD wrote:Kako se samo Messi zayebo kad se predomislio i vratio među one luzere :facepalm:
Najbolje godine je dao tim levatima i sa njima dobio samo poniženja i razocaranja....u zadnjih 10 godina su ga redom trenirali najveći diletanti: Basile, Maradona, Batista :lol:, Sabella, Tata Martino i sad ovaj šarlatan Bauza....to je ta plejada trenerskih anonimusa koja je uzela Messiju najbolje godine u dresu Argentine i za tih 10 godina osvojili jednu veliki kar.inu.

Što je najgore Cholo Simeone, Sampaoli, Bielsa, Pekerman, Pizzi su argentinci :-) izgleda da je njihov Savez gori i od legendarnog tria Pušina/Pašalić/Ušanović :mrgreen:
Potpisujem svaku rijec. Jos kad skontas da je mogao igrati za spaniju i izbjeci sve ovo.
A nije da nije mogao ko od šale zaigrati sa špance ;-) svakako je tamo od svoje 13-14 godine ... tamo živi, placa porez, odavno ima njihov pasoš itd
Međutim, sam Messi je izabrao gauchose, izjavljivao svojevremenu (tamo nekad 2005 kad su ga španci muntali) kako samo Argentina dolazi u obzir i ništa drugo, da je argentinac taman ga na mars poslali i slicne patriotske gluposti...budala :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50074 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#50075 Re: FC Barcelona

Post by Bosanski_kralj »

Nije li se Messi već danas oprostio od reprezentacije? :oops:
Post Reply