FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#50026 Re: FC Barcelona

Post by Nadzorna_ploca »

ultima_palabra wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Gomez je i meni ok, ima visinu i zna povući loptu što osim Inieste vezni red i nije bas vican uraditi. Nije mi jasno zašto je Turan na klupi, I Rakitic i Sergio u slaboj formi. Enrike ga ocito ne mirise.
Turan se ne snalazi u vezi, bar u ovakvoj formaciji. Jedino dobro igra je kad je u ovom trojcu naprijed, ali tamo baš neće dobiti puno šansi iz očitih razloga, kao ni Paco.
Istina je to da je dosta bolji kad je blize golu, ali ovo sto su odigrali ova dvojica gore protiv Citija Arda bi sa jednom nogom.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50027 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Luis Enrike: "Najbolja naša igra igra u moje tri godine u Barceloni bila je u prvih 40 minuta susreta sa Cityjem."

Sta mislite o ovoj izjavi??
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#50028 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Posjed lopte u prvom poluvremenu je 54:46 u korist Seville.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#50029 Re: FC Barcelona

Post by Šibicar »

Bila je Sevilja malo bolja u prvom al' ukaza se Mesi...
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50030 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Prvo poluvrijeme = povracanje od igre :cry:

Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50031 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

suta ih sevilla posteno, ne vode vise samo zbog vlastite smotanosti. smijesno sta im ljudi rade po sredini -:) organizacija igre nabi naprijed mozda ti se posreci dobacit do messija il neymara. bezvoljno kilavo strava
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#50032 Re: FC Barcelona

Post by Šibicar »

LSD wrote:Prvo poluvrijeme = povracanje od igre :cry:

Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.

I mene su pozitivno iznenadili,baš ono bez ikakvog straha i respekta igraju.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50033 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Šibicar wrote:
LSD wrote:Prvo poluvrijeme = povracanje od igre :cry:

Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.

I mene su pozitivno iznenadili,baš ono bez ikakvog straha i respekta igraju.
Ma vile nosaju Barcu....Sevilja ne yebe živu silu, opet ce im utrpati gol 100% ;-)
Onaj Digne ne može ni cistiti kopacke Albi, Pique fali, a najviše Iniesta da poveže igru...onaj Denis potpuno izgubljen momak na terenu, ne zna gdje udara.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#50034 Re: FC Barcelona

Post by Dr Baltazar »

Messi je babo ove igre. Najbolji koji je zaigrao ovu igru.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#50035 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Mislim da je 1000 puta lakše naći centarfora,koji će ispošrovati ekipu sa 20+ golova u sezoni nego jednog kvalitetnog beka.Evo koliko je Njemačka imala problema nakon odlaska Lahma,sreća pronašli su vjerovatno zamjenu u J.Kimichu(Carlo ga dosta rotira)
Kada klub kao sto je Barca dovede,biću blag jednog polovnjaka iz Rome onda znaš koliko je sati.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#50036 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Isfulaše se dobro u drugom poluvremenu.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50037 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

messi ne igra iducu tekmu kontra malage
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50038 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

iscupase tri boda zahvaljujuci messiju. dobra skroz tekma za gledat bila
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#50039 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

omar little wrote:messi ne igra iducu tekmu kontra malage
Ni Suarez.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50040 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

LSD wrote:
Šibicar wrote:
LSD wrote:Prvo poluvrijeme = povracanje od igre :cry:

Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.

I mene su pozitivno iznenadili,baš ono bez ikakvog straha i respekta igraju.
Ma vile nosaju Barcu....Sevilja ne yebe živu silu, opet ce im utrpati gol 100% ;-)
Onaj Digne ne može ni cistiti kopacke Albi, Pique fali, a najviše Iniesta da poveže igru...onaj Denis potpuno izgubljen momak na terenu, ne zna gdje udara.
Bilo bi lijepo da sad povuces rijeci jer je uz messija bio najvazniji za preokret. izdominiro je u sredini u drugom poluvremenu
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#50041 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Stojim iza svojih rijeci, Denis je bio najgori igrac Barce u prvom poluvremenu, igrac manje na terenu...a taj post kojeg citiraš je pisan na poluvremenu...drugo poluvrijeme je druga prica....znaci, sve po zaslugama- i kritike i pohvale :mrgreen:
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#50042 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Slazem se sa LSD po pitanju Denisa, nije ga nigdje bilo i to se dobro osjetilo u prvom poluvremenu. Ocekivao sam da ce Gomes ranije uci bas umjesto Denisa ali Raketa prvi izadje. Sevilla je odlicno odigrala prvo poluvrijeme, puni elana i samopouzdanja nakon gola a kad te publika onako nosi moras davat sve od sebe.

Barcelona je i veceras grijesila da je to jednostavno postalo normalno i svaki protivnik koji je iole kvalitetan ce kaznit takve greske. Oni iz situacije u kojoj Neymar i Suarez mogu da zabiju, prave kontru i primaju gol :roll: opet jadni Roberto nije odreagovao kako se ocekuje a onda ni Ter Stegen ne zna iz peterca izac da bar skrati ugao :shock: lik malo sa gol crte izasao kod gola Vittola...

Genijalnost Messija je dosla do izrazaja i u onakvim momentima zabit onakav gol....kapa dole! Koja rutina!

U drugom poluvremenu opet u reziji Messija preokret na njegovu asistenciju Suarezu. Stice se dojam da Suarez mnogo fula ove sezone neke zicere koje inace daje. Veceras je imao 3 zicera koje nije dao :roll: a ono Neymarovo kurcenje na kraju je moglo kostat pobjede :roll:

500 golova Messija racunajuci i prijateljske utakmice :!:

Sudija je srao poprilicno. Rami je prema kriteriju morao dobit drugi zuti zbog starta na Buskeu al nije smio svirat. Zato je podijelio kartone Messiju, Suarezu, Neymaru...
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50043 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Charuga wrote:
omar little wrote:messi ne igra iducu tekmu kontra malage
Ni Suarez.
Sreća pa igraju protiv Malage. Inače, da je neko jači, sigurno bi izgubili bodove.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#50044 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

omar little wrote:messi ne igra iducu tekmu kontra malage
Ja nigdje nisam mogao da procitam tu info da Messi ne igra protiv Malage? Za Suareza znamo, namjerno je zestoko prigovarao sudiji da dobije karton. Ako se ne varam prosle sezone je zbog kartona propustio gostovanje Sociedadu.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50045 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

rekli komentatori kod mene.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#50046 Re: FC Barcelona

Post by drugtito2011 »

omar little wrote:rekli komentatori kod mene.
Ovaj naš komentator na SK, koji padne u orgazmički trans kad Barcelona primi gol, nije spominjao Messija. Samo Suareza i Neimara da se mora čuvati 5. žutog.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50047 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ja gledala na bein sports i tako rekose oni meni, a ja vama.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50048 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50049 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

samo da napomenem da sutra 45 minuta iza ponoci (tj prekosutra :D ) igraju brazil i argentina. Bice gusto, bice 0 2
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#50050 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

tufahija12345 wrote:samo da napomenem da sutra 45 minuta iza ponoci (tj prekosutra :D ) igraju brazil i argentina. Bice gusto, bice 0 2
Jasta ce.
Brazil kuci tradicionalno dobija. Meni se cini da ce i ovaj put hladno uzeti.
Post Reply