Istina je to da je dosta bolji kad je blize golu, ali ovo sto su odigrali ova dvojica gore protiv Citija Arda bi sa jednom nogom.ultima_palabra wrote:Turan se ne snalazi u vezi, bar u ovakvoj formaciji. Jedino dobro igra je kad je u ovom trojcu naprijed, ali tamo baš neće dobiti puno šansi iz očitih razloga, kao ni Paco.Nadzorna_ploca wrote:Gomez je i meni ok, ima visinu i zna povući loptu što osim Inieste vezni red i nije bas vican uraditi. Nije mi jasno zašto je Turan na klupi, I Rakitic i Sergio u slaboj formi. Enrike ga ocito ne mirise.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#50026 Re: FC Barcelona
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50027 Re: FC Barcelona
Luis Enrike: "Najbolja naša igra igra u moje tri godine u Barceloni bila je u prvih 40 minuta susreta sa Cityjem."
Sta mislite o ovoj izjavi??
Sta mislite o ovoj izjavi??
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50028 Re: FC Barcelona
Posjed lopte u prvom poluvremenu je 54:46 u korist Seville.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#50029 Re: FC Barcelona
Bila je Sevilja malo bolja u prvom al' ukaza se Mesi...
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50030 Re: FC Barcelona
Prvo poluvrijeme = povracanje od igre
Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.
Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50031 Re: FC Barcelona
suta ih sevilla posteno, ne vode vise samo zbog vlastite smotanosti. smijesno sta im ljudi rade po sredini -:) organizacija igre nabi naprijed mozda ti se posreci dobacit do messija il neymara. bezvoljno kilavo strava
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#50032 Re: FC Barcelona
LSD wrote:Prvo poluvrijeme = povracanje od igre![]()
Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.
I mene su pozitivno iznenadili,baš ono bez ikakvog straha i respekta igraju.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50033 Re: FC Barcelona
Ma vile nosaju Barcu....Sevilja ne yebe živu silu, opet ce im utrpati gol 100%Šibicar wrote:LSD wrote:Prvo poluvrijeme = povracanje od igre![]()
Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.
I mene su pozitivno iznenadili,baš ono bez ikakvog straha i respekta igraju.
Onaj Digne ne može ni cistiti kopacke Albi, Pique fali, a najviše Iniesta da poveže igru...onaj Denis potpuno izgubljen momak na terenu, ne zna gdje udara.
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#50034 Re: FC Barcelona
Messi je babo ove igre. Najbolji koji je zaigrao ovu igru.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#50035 Re: FC Barcelona
Mislim da je 1000 puta lakše naći centarfora,koji će ispošrovati ekipu sa 20+ golova u sezoni nego jednog kvalitetnog beka.Evo koliko je Njemačka imala problema nakon odlaska Lahma,sreća pronašli su vjerovatno zamjenu u J.Kimichu(Carlo ga dosta rotira)
Kada klub kao sto je Barca dovede,biću blag jednog polovnjaka iz Rome onda znaš koliko je sati.
Kada klub kao sto je Barca dovede,biću blag jednog polovnjaka iz Rome onda znaš koliko je sati.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50036 Re: FC Barcelona
Isfulaše se dobro u drugom poluvremenu.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50037 Re: FC Barcelona
messi ne igra iducu tekmu kontra malage
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50038 Re: FC Barcelona
iscupase tri boda zahvaljujuci messiju. dobra skroz tekma za gledat bila
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50039 Re: FC Barcelona
Ni Suarez.omar little wrote:messi ne igra iducu tekmu kontra malage
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50040 Re: FC Barcelona
Bilo bi lijepo da sad povuces rijeci jer je uz messija bio najvazniji za preokret. izdominiro je u sredini u drugom poluvremenuLSD wrote:Ma vile nosaju Barcu....Sevilja ne yebe živu silu, opet ce im utrpati gol 100%Šibicar wrote:LSD wrote:Prvo poluvrijeme = povracanje od igre![]()
Mada treba reci i da je Sevilja odlicna veceras...igraju ljudi što jest jest.
I mene su pozitivno iznenadili,baš ono bez ikakvog straha i respekta igraju.![]()
Onaj Digne ne može ni cistiti kopacke Albi, Pique fali, a najviše Iniesta da poveže igru...onaj Denis potpuno izgubljen momak na terenu, ne zna gdje udara.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#50041 Re: FC Barcelona
Stojim iza svojih rijeci, Denis je bio najgori igrac Barce u prvom poluvremenu, igrac manje na terenu...a taj post kojeg citiraš je pisan na poluvremenu...drugo poluvrijeme je druga prica....znaci, sve po zaslugama- i kritike i pohvale 
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#50042 Re: FC Barcelona
Slazem se sa LSD po pitanju Denisa, nije ga nigdje bilo i to se dobro osjetilo u prvom poluvremenu. Ocekivao sam da ce Gomes ranije uci bas umjesto Denisa ali Raketa prvi izadje. Sevilla je odlicno odigrala prvo poluvrijeme, puni elana i samopouzdanja nakon gola a kad te publika onako nosi moras davat sve od sebe.
Barcelona je i veceras grijesila da je to jednostavno postalo normalno i svaki protivnik koji je iole kvalitetan ce kaznit takve greske. Oni iz situacije u kojoj Neymar i Suarez mogu da zabiju, prave kontru i primaju gol
opet jadni Roberto nije odreagovao kako se ocekuje a onda ni Ter Stegen ne zna iz peterca izac da bar skrati ugao
lik malo sa gol crte izasao kod gola Vittola...
Genijalnost Messija je dosla do izrazaja i u onakvim momentima zabit onakav gol....kapa dole! Koja rutina!
U drugom poluvremenu opet u reziji Messija preokret na njegovu asistenciju Suarezu. Stice se dojam da Suarez mnogo fula ove sezone neke zicere koje inace daje. Veceras je imao 3 zicera koje nije dao
a ono Neymarovo kurcenje na kraju je moglo kostat pobjede
500 golova Messija racunajuci i prijateljske utakmice
Sudija je srao poprilicno. Rami je prema kriteriju morao dobit drugi zuti zbog starta na Buskeu al nije smio svirat. Zato je podijelio kartone Messiju, Suarezu, Neymaru...
Barcelona je i veceras grijesila da je to jednostavno postalo normalno i svaki protivnik koji je iole kvalitetan ce kaznit takve greske. Oni iz situacije u kojoj Neymar i Suarez mogu da zabiju, prave kontru i primaju gol
Genijalnost Messija je dosla do izrazaja i u onakvim momentima zabit onakav gol....kapa dole! Koja rutina!
U drugom poluvremenu opet u reziji Messija preokret na njegovu asistenciju Suarezu. Stice se dojam da Suarez mnogo fula ove sezone neke zicere koje inace daje. Veceras je imao 3 zicera koje nije dao
500 golova Messija racunajuci i prijateljske utakmice
Sudija je srao poprilicno. Rami je prema kriteriju morao dobit drugi zuti zbog starta na Buskeu al nije smio svirat. Zato je podijelio kartone Messiju, Suarezu, Neymaru...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50043 Re: FC Barcelona
Sreća pa igraju protiv Malage. Inače, da je neko jači, sigurno bi izgubili bodove.Charuga wrote:Ni Suarez.omar little wrote:messi ne igra iducu tekmu kontra malage
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#50044 Re: FC Barcelona
Ja nigdje nisam mogao da procitam tu info da Messi ne igra protiv Malage? Za Suareza znamo, namjerno je zestoko prigovarao sudiji da dobije karton. Ako se ne varam prosle sezone je zbog kartona propustio gostovanje Sociedadu.omar little wrote:messi ne igra iducu tekmu kontra malage
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50045 Re: FC Barcelona
rekli komentatori kod mene.
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#50046 Re: FC Barcelona
Ovaj naš komentator na SK, koji padne u orgazmički trans kad Barcelona primi gol, nije spominjao Messija. Samo Suareza i Neimara da se mora čuvati 5. žutog.omar little wrote:rekli komentatori kod mene.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50047 Re: FC Barcelona
ja gledala na bein sports i tako rekose oni meni, a ja vama.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50049 Re: FC Barcelona
samo da napomenem da sutra 45 minuta iza ponoci (tj prekosutra
) igraju brazil i argentina. Bice gusto, bice 0 2
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#50050 Re: FC Barcelona
Jasta ce.tufahija12345 wrote:samo da napomenem da sutra 45 minuta iza ponoci (tj prekosutra) igraju brazil i argentina. Bice gusto, bice 0 2
Brazil kuci tradicionalno dobija. Meni se cini da ce i ovaj put hladno uzeti.
