Nije balet
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50028 Re: Liverpool FC
E jbg, ne možeš Kevina ovako ostavljati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50029 Re: Liverpool FC
Trent je katastrofalan, prolaze ga Sterling i Cancelo ko čunj.
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#50030 Re: Liverpool FC
e u qrac
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50031 Re: Liverpool FC
Penal... Idite u kurac.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50033 Re: Liverpool FC
Sami su krivi. Pocetak ko iz snova i onda nicim izazvani popuste. Igra strasna i onda karina.
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#50035 Re: Liverpool FC
Ma tako je De Bruyne
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50036 Re: Liverpool FC
Opet milimetri jebem ti fudbal
- Edin H.
- Posts: 53565
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#50038 Re: Liverpool FC
Ni u ludilu ne može biti kazneni udarac
Koji kloc je ovaj Đe Bruyne - lijepi strah.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50039 Re: Liverpool FC
Edersona vile nosaju
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50040 Re: Liverpool FC
Previše bacamo u bunar prilike. Ne može ovako.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50041 Re: Liverpool FC
Firmino grozan danas, Jota onako. Da su kako treba ovo bi hladno bolo dosad 1 3.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50042 Re: Liverpool FC
Nisam nezadovoljan. Do 30-te odlični. Ali moraju se prilike bolje koristiti.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50043 Re: Liverpool FC
Jota sjebo svaki napad, ne znam sta gledate.
Bobby ne briljira al ovo svrsavanje po Joti nema uporiste u stvarnosti.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50044 Re: Liverpool FC
Pa rekoh onako, puno slabiji nego inace. Nista nije desno napravio.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#50045 Re: Liverpool FC
Dobra igra. Ne može Atalanta svaki dan.
Bobby jako dobar. Mane najbolji u napadu.
Trent u odbrani je katastrofalan, a ni orema naprijed nije kao nekad.
Bobby jako dobar. Mane najbolji u napadu.
Trent u odbrani je katastrofalan, a ni orema naprijed nije kao nekad.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50046 Re: Liverpool FC
Gini i Hendo se rastaviše u vezi, moraće Milner, najvjerovatnije, ući u nastavku.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50047 Re: Liverpool FC
E ako je iz svega zaključak da je Firmino grozan, a Jota onako onda gasi sve jebiga.BHF_Manijak wrote: ↑08/11/2020 18:23 Pa rekoh onako, puno slabiji nego inace. Nista nije desno napravio.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#50048 Re: Liverpool FC
Slazem se. Mozda i Jones jer Hendo i Bobby ne mogu stici sve zatvoriti za portugalskim jebivjetrom.AmiĐa_Idriz wrote: ↑08/11/2020 18:28 Gini i Hendo se rastaviše u vezi, moraće Milner, najvjerovatnije, ući u nastavku.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50049 Re: Liverpool FC
Izgubićemo ako ne zabijemo do 60-te.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#50050 Re: Liverpool FC
Jota, bas los Bgm, treba vratit na 3 naprijed i veznjaka jos uvesti.
