FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#50001 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

Mozda su i neki dogovori u pitanju pa dovode te starce
Sa arsenalom su to vec diplomirali
U zadnjih 18 godina arsenalu su izgradili stadion i trening kompleks
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#50002 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Meni on izgleda ko da će ga hercika opaliti nakon svakog jačeg sprinta :D Još je to u talijanskoj ligi, koja je manjeg intenziteta.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50003 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Spominje se Clyne za januar. Image
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50004 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

messi ide u city na ljeto, guardiola dogovorio!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50005 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

ultima_palabra wrote:Meni on izgleda ko da će ga hercika opaliti nakon svakog jačeg sprinta :D Još je to u talijanskoj ligi, koja je manjeg intenziteta.
A fkt je srce skoro operisao :skoljka: :mrgreen:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50006 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

sule jarane pa jebogati!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#50007 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Šta je ba sa ovom temom, niđe nikog :mrgreen:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50008 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

mali roberto kida. kakva lopta za nejmara.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24700
Joined: 26/08/2007 17:10

#50009 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

AmiĐa_Idriz wrote:Šta je ba sa ovom temom, niđe nikog :mrgreen:
Tema je kao igra Barse većeras, nikakva ... :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24700
Joined: 26/08/2007 17:10

#50010 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Kakva patnja od utakmice, ni volje ni želje ...
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#50011 Re: FC Barcelona

Post by studeni76 »

Uzasna utakmica
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#50012 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Dobra utakmica za propustit :mrgreen:

Bar nije bilo navlacenja, sviranja nepostojecih faulova oko kaznenog i penala...
User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50013 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

:lol:
Image
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50014 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#50015 FC Barcelona

Post by dinao »

U Italiji sam, gledam na nekom njihovom kanalu utakmicu. Nista ne razumijem ali je komentator prejak. :)
Napada City ko lud. Samo da ne bude jos povreda.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#50016 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

72 28 bio posjed lopte. entrenador ce crknit naprechac :D
solo2
Posts: 1300
Joined: 22/03/2011 19:49

#50017 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Busquets - Barca 2-1 - dajte mu produzenje ugovora
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#50018 Re: FC Barcelona

Post by Bosanski_kralj »

Ko vam je onaj momak što je igrao po desnoj strani? Blago rečeno, katastrofa je. :-)
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#50019 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Nisam gledao utakmicu osim prvih 20ak minuta ali sto se mene tice dosta ocekivan rezultat. Nisam ocekivao pobjedu Barse, nije im ni nesto posebno neophodna bila jer su haman vec osigurali bili prvo mjesto, a i Pep ipak zna nesto :)
Rekoh nakon prve tekme da je Barsa vise sretno nego spretno dobila. Veceras ocigledno nije bilo toliko srece.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#50020 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Sta je to bilo sinoc u tunelu Etihada ??
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24700
Joined: 26/08/2007 17:10

#50021 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Neće niko da ti kaže, jesi vidio kakvi su ... :(
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24700
Joined: 26/08/2007 17:10

#50022 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Barcelona je sinoć poražena u četvrtom kolu Lige prvaka na gostovanju kod Manchester Cityja rezultatom 3:1 iako su Katalonci poveli pogotkom Lionela Messija.

Argentincu je to bio 54. pogodak u grupnoj fazi Lige prvaka, te je tako prestigao legendarnu Reala Raula Gonzalesa.

Naime, Španac je u dresovima Kraljeva i Schalkea mrežu protivnika tresao 53 puta, a omaleni napadač Barcelone će sigurno itekako popraviti svoj rekord.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#50023 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

kory_galaktikos wrote:Sta je to bilo sinoc u tunelu Etihada ??
Marca potencira priču, al vjerovatno ništa posebno. Iz citya su javili da se ništa nije desilo. Aguero je izjavio da prišo Mesiju koji je bio nešto ljut i okreno priču na zajebanciju. Navodno, neki igrač City-a je provociro Messija tokom utakmice i ovaj mu je nešto dobacio u tunelu. Standardna priča.

Što se utakmice tiće, djeluje mi da su došli onako, bez neke posebne ambicije. Tako su i igrali. Da je osmina finala i borba za prolaz, drugačija bi utakmica bila sigurno.
Čini mi se da je Guardiola počeo konačno od drugih učit, a ne tvrdoglavo svoju filozofiju gurat. Sinoć su bili podređeni u posjedu, al su trčali odlične kontre. City ozbiljno napreduje.

Barca ozbiljno u zadnje vrijeme radi kako razbijati protivnike sa visokim presingom, i ako ovako nastave mogli bi mnogo unaprijediti taj segment. Do sada smo često bili ranjivi. Ako uzmemo u obzir veliki broj povreda, djelujemo dobro. JEdino zabrinjava Buskecova forma.
Mnoge kritike na račun Gomeza mi djeluju neopravdano. Odigrao je solidan meč. I mislim da je bolje počeo svoju karijeru u Barci od Rakitića.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#50024 Re: FC Barcelona

Post by Nadzorna_ploca »

Gomez je i meni ok, ima visinu i zna povući loptu što osim Inieste vezni red i nije bas vican uraditi. Nije mi jasno zašto je Turan na klupi, I Rakitic i Sergio u slaboj formi. Enrike ga ocito ne mirise.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#50025 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Nadzorna_ploca wrote:Gomez je i meni ok, ima visinu i zna povući loptu što osim Inieste vezni red i nije bas vican uraditi. Nije mi jasno zašto je Turan na klupi, I Rakitic i Sergio u slaboj formi. Enrike ga ocito ne mirise.
Turan se ne snalazi u vezi, bar u ovakvoj formaciji. Jedino dobro igra je kad je u ovom trojcu naprijed, ali tamo baš neće dobiti puno šansi iz očitih razloga, kao ni Paco.
Post Reply