FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#50001 Re: FC Barcelona
Mozda su i neki dogovori u pitanju pa dovode te starce
Sa arsenalom su to vec diplomirali
U zadnjih 18 godina arsenalu su izgradili stadion i trening kompleks
Sa arsenalom su to vec diplomirali
U zadnjih 18 godina arsenalu su izgradili stadion i trening kompleks
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#50002 Re: FC Barcelona
Meni on izgleda ko da će ga hercika opaliti nakon svakog jačeg sprinta
Još je to u talijanskoj ligi, koja je manjeg intenziteta.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50003 Re: FC Barcelona
Spominje se Clyne za januar. 

-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50004 Re: FC Barcelona
messi ide u city na ljeto, guardiola dogovorio!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50005 Re: FC Barcelona
A fkt je srce skoro operisaoultima_palabra wrote:Meni on izgleda ko da će ga hercika opaliti nakon svakog jačeg sprintaJoš je to u talijanskoj ligi, koja je manjeg intenziteta.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50006 Re: FC Barcelona
sule jarane pa jebogati!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50007 Re: FC Barcelona
Šta je ba sa ovom temom, niđe nikog 
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50008 Re: FC Barcelona
mali roberto kida. kakva lopta za nejmara.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24700
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50009 Re: FC Barcelona
Tema je kao igra Barse većeras, nikakva ...AmiĐa_Idriz wrote:Šta je ba sa ovom temom, niđe nikog
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24700
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50010 Re: FC Barcelona
Kakva patnja od utakmice, ni volje ni želje ...
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#50012 Re: FC Barcelona
Dobra utakmica za propustit
Bar nije bilo navlacenja, sviranja nepostojecih faulova oko kaznenog i penala...
Bar nije bilo navlacenja, sviranja nepostojecih faulova oko kaznenog i penala...
- Logovan
- Posts: 102852
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#50015 FC Barcelona
U Italiji sam, gledam na nekom njihovom kanalu utakmicu. Nista ne razumijem ali je komentator prejak. 
Napada City ko lud. Samo da ne bude jos povreda.
Napada City ko lud. Samo da ne bude jos povreda.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#50016 Re: FC Barcelona
72 28 bio posjed lopte. entrenador ce crknit naprechac 
-
solo2
- Posts: 1300
- Joined: 22/03/2011 19:49
#50017 Re: FC Barcelona
Busquets - Barca 2-1 - dajte mu produzenje ugovora
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#50018 Re: FC Barcelona
Ko vam je onaj momak što je igrao po desnoj strani? Blago rečeno, katastrofa je. 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#50019 Re: FC Barcelona
Nisam gledao utakmicu osim prvih 20ak minuta ali sto se mene tice dosta ocekivan rezultat. Nisam ocekivao pobjedu Barse, nije im ni nesto posebno neophodna bila jer su haman vec osigurali bili prvo mjesto, a i Pep ipak zna nesto
Rekoh nakon prve tekme da je Barsa vise sretno nego spretno dobila. Veceras ocigledno nije bilo toliko srece.
Rekoh nakon prve tekme da je Barsa vise sretno nego spretno dobila. Veceras ocigledno nije bilo toliko srece.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#50020 Re: FC Barcelona
Sta je to bilo sinoc u tunelu Etihada ??
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24700
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50021 Re: FC Barcelona
Neće niko da ti kaže, jesi vidio kakvi su ... 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24700
- Joined: 26/08/2007 17:10
#50022 Re: FC Barcelona
Barcelona je sinoć poražena u četvrtom kolu Lige prvaka na gostovanju kod Manchester Cityja rezultatom 3:1 iako su Katalonci poveli pogotkom Lionela Messija.
Argentincu je to bio 54. pogodak u grupnoj fazi Lige prvaka, te je tako prestigao legendarnu Reala Raula Gonzalesa.
Naime, Španac je u dresovima Kraljeva i Schalkea mrežu protivnika tresao 53 puta, a omaleni napadač Barcelone će sigurno itekako popraviti svoj rekord.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#50023 Re: FC Barcelona
Marca potencira priču, al vjerovatno ništa posebno. Iz citya su javili da se ništa nije desilo. Aguero je izjavio da prišo Mesiju koji je bio nešto ljut i okreno priču na zajebanciju. Navodno, neki igrač City-a je provociro Messija tokom utakmice i ovaj mu je nešto dobacio u tunelu. Standardna priča.kory_galaktikos wrote:Sta je to bilo sinoc u tunelu Etihada ??
Što se utakmice tiće, djeluje mi da su došli onako, bez neke posebne ambicije. Tako su i igrali. Da je osmina finala i borba za prolaz, drugačija bi utakmica bila sigurno.
Čini mi se da je Guardiola počeo konačno od drugih učit, a ne tvrdoglavo svoju filozofiju gurat. Sinoć su bili podređeni u posjedu, al su trčali odlične kontre. City ozbiljno napreduje.
Barca ozbiljno u zadnje vrijeme radi kako razbijati protivnike sa visokim presingom, i ako ovako nastave mogli bi mnogo unaprijediti taj segment. Do sada smo često bili ranjivi. Ako uzmemo u obzir veliki broj povreda, djelujemo dobro. JEdino zabrinjava Buskecova forma.
Mnoge kritike na račun Gomeza mi djeluju neopravdano. Odigrao je solidan meč. I mislim da je bolje počeo svoju karijeru u Barci od Rakitića.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#50024 Re: FC Barcelona
Gomez je i meni ok, ima visinu i zna povući loptu što osim Inieste vezni red i nije bas vican uraditi. Nije mi jasno zašto je Turan na klupi, I Rakitic i Sergio u slaboj formi. Enrike ga ocito ne mirise.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#50025 Re: FC Barcelona
Turan se ne snalazi u vezi, bar u ovakvoj formaciji. Jedino dobro igra je kad je u ovom trojcu naprijed, ali tamo baš neće dobiti puno šansi iz očitih razloga, kao ni Paco.Nadzorna_ploca wrote:Gomez je i meni ok, ima visinu i zna povući loptu što osim Inieste vezni red i nije bas vican uraditi. Nije mi jasno zašto je Turan na klupi, I Rakitic i Sergio u slaboj formi. Enrike ga ocito ne mirise.

