adore wrote:
Sada ga grade 3 domaće firme od kojih živi nekoliko hiljada ljudi (po tebi nema razlike?).
Naravno da ima razlike, ko je rekao da nema? Neko je nedavno i pisao o tome kako je doslo do toga da domace firme mogu dobijati tendere. Ugrubo- prethodnih desetak godina skupile su, kao podugovaraci, odredjeni nivo poslova i obrta kapitala da bi mogle ucestvovati na tenderima, st oranije nisu mogli
adore wrote:
Za 4 godine će se izgraditi duplo više autoputa nego za prethodnih 13 godina (razlika?) . Do sada je naša draga BiH plaćala milone € kazne investitorima zbog toga što nismo koristili sredstva koja su nam data na raspolaganje a sada?
Ovo je stvar vjere. Da li vjerovati onima koji su prije 13 godina tvrdili da ce za deset godina zavrsiti autoput, pa do sada napravili 38 km, Ili vjerovati onima koji kazu da ce za sljedece 4 godine napraviti duplo vise, a poceli su time sto prve godine (cetvrtina vremena je vec potrosena) nisu napravili nista.
Ja cu biti totalni vjernik, od onih koji vjeruju samo rezultate, pa cu reci da su i jedni i drugi lazovi.