SDP

Post Reply
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5001 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

nosara wrote:Ako se u hrvatskoj, koja na turizmu uzme 12milja godisnje, vode razgovori o koncesijama na autoput, kako ce se nama isti isplatit...? Kad hrgalji nabiju cijene putarine, kukacete za magistralnim cestama i seoskim putevima... :-)

Zaljeznica majka...! Ali koga briga... :zzzz:
Upravo.
Plakat ce ovdje prvo, kad se do B. Broda ili do mora bude placalo po 20km u jednom smjeru.

Doduse, napravila je nasa vlast i alternativu da se ispostuje zakon, nakon sto su lokalni put Kiseljak - Busovaca dekretom proglasili magistralnim.
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#5002 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

VjecitiStudent wrote:
nosara wrote:Ako se u hrvatskoj, koja na turizmu uzme 12milja godisnje, vode razgovori o koncesijama na autoput, kako ce se nama isti isplatit...? Kad hrgalji nabiju cijene putarine, kukacete za magistralnim cestama i seoskim putevima... :-)

Zaljeznica majka...! Ali koga briga... :zzzz:
Upravo.
Plakat ce ovdje prvo, kad se do B. Broda ili do mora bude placalo po 20km u jednom smjeru.

Doduse, napravila je nasa vlast i alternativu da se ispostuje zakon, nakon sto su lokalni put Kiseljak - Busovaca dekretom proglasili magistralnim.
Znaci nova taktika u spinu.

Sad kad je sasvim jasno da je nova vlada mnogo azurnija po pitanju izgradnje autocesta, sama gradnja cesta je odjednom negativna :run:

Nego ti kad krenes 2015 prema Bos. Brodu, fino zaobidji Koridor.
tortekolaci
Posts: 36
Joined: 30/11/2011 16:37

#5003 Re: SDP

Post by tortekolaci »

Optimus Prime wrote:
Znaci nova taktika u spinu.

Sad kad je sasvim jasno da je nova vlada mnogo azurnija po pitanju izgradnje autocesta, sama gradnja cesta je odjednom negativna :run:

Nego ti kad krenes 2015 prema Bos. Brodu, fino zaobidji Koridor.
Ima li spina u tome da svaki broj pomnozen nulom daje nulu?
2011. godine izgradjeno 0 km autoputeva u FBiH
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5004 Re: SDP

Post by nosara »

Optimus Prime wrote:
Znaci nova taktika u spinu.

Sad kad je sasvim jasno da je nova vlada mnogo azurnija po pitanju izgradnje autocesta, sama gradnja cesta je odjednom negativna :run:

Nego ti kad krenes 2015 prema Bos. Brodu, fino zaobidji Koridor.
Kakav spin, neka naprave autoput sutra u svim smjerovima, dok po Sarajevu seru po svemu cega se dohvate, za mene su muerto... Krpiguzi i autoput... :lol:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5005 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Optimus Prime wrote:
VjecitiStudent wrote:
Upravo.
Plakat ce ovdje prvo, kad se do B. Broda ili do mora bude placalo po 20km u jednom smjeru.

Doduse, napravila je nasa vlast i alternativu da se ispostuje zakon, nakon sto su lokalni put Kiseljak - Busovaca dekretom proglasili magistralnim.
Znaci nova taktika u spinu.

Sad kad je sasvim jasno da je nova vlada mnogo azurnija po pitanju izgradnje autocesta, sama gradnja cesta je odjednom negativna :run:

Nego ti kad krenes 2015 prema Bos. Brodu, fino zaobidji Koridor.
Jel' nova vlast ukinula dekret o "magistralnom" putu Kiseljak - Busovaca???

Nikakva nova taktika vec samo jos jedan dodatak ogromnom opusu koji govori o nasoj hiper-neuredjenoj drzavi.
Koja sa novom vlascu, nazalost, nije niti mrvu uredjenija.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5006 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

nosara wrote:Kakav spin, neka naprave autoput sutra u svim smjerovima, dok po Sarajevu seru po svemu cega se dohvate, za mene su muerto... Krpiguzi i autoput... :lol:
Muertos se kaže :lol: ;-)
Fakat, ponekad mi neobično bez starog @nosare... :roll:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5007 Re: SDP

Post by seln »

tortekolaci wrote:
Optimus Prime wrote:
Znaci nova taktika u spinu.

Sad kad je sasvim jasno da je nova vlada mnogo azurnija po pitanju izgradnje autocesta, sama gradnja cesta je odjednom negativna :run:

Nego ti kad krenes 2015 prema Bos. Brodu, fino zaobidji Koridor.
Ima li spina u tome da svaki broj pomnozen nulom daje nulu?
2011. godine izgradjeno 0 km autoputeva u FBiH
Ima i spina koji je toliko jeftin kao tvoj?
Znaci, ako sljedece godine izgrade 100 km, ne broji se, jer ove nisu izgradili nista?
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5008 Re: SDP

Post by nosara »

KatarinaKosaca wrote:
nosara wrote:Kakav spin, neka naprave autoput sutra u svim smjerovima, dok po Sarajevu seru po svemu cega se dohvate, za mene su muerto... Krpiguzi i autoput... :lol:
Muertos se kaže :lol: ;-)
Fakat, ponekad mi neobično bez starog @nosare... :roll:
sdp - los muertos... :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5009 Re: SDP

Post by seln »

KatarinaKosaca wrote:
nosara wrote:Kakav spin, neka naprave autoput sutra u svim smjerovima, dok po Sarajevu seru po svemu cega se dohvate, za mene su muerto... Krpiguzi i autoput... :lol:
Muertos se kaže :lol: ;-)
Fakat, ponekad mi neobično bez starog @nosare... :roll:
Neobicno, ali drago... :D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5010 Re: SDP

Post by nosara »

E, hajmo malo o necem drugom, hajmo malo o... "reketu"...!? :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5011 Re: SDP

Post by seln »

nosara wrote:Ako se u hrvatskoj, koja na turizmu uzme 12milja godisnje, vode razgovori o koncesijama na autoput, kako ce se nama isti isplatit...? Kad hrgalji nabiju cijene putarine, kukacete za magistralnim cestama i seoskim putevima... :-)

Zaljeznica majka...! Ali koga briga... :zzzz:
Pa bezbeli ce do tih nasih prirodnih ljepota i turistickih kapaciteta voziti trenutnim putevima?
da ne govorimo o Madjarima i Cesima koji bi skratili put na more za dobrih 200-300 km. pa bi ih em izaslo jeftinije, em bi se tankalo, pojela janjetina kod Gojka, kupio neki suvenir...
i ne zaboravimo, broj mrtvih u saobracajkama na ovoj relaciji bi bio puno manji.

jebi ga, nosara, ti dok voljes - voljes...
kad ne voljes onda koljes.
Sad nije ni autoput dobar kad ga radi SDP.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5012 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

seln wrote:Neobicno, ali drago... :D
Greška. Ko zna koja po redu tvoja..
Mislim da hin je za autoput još rano kritikovati.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5013 Re: SDP

Post by seln »

nosara wrote:E, hajmo malo o necem drugom, hajmo malo o... "reketu"...!? :D
A tek sto je Zlaja arogantan :D
A majorizacija?
Protuustavno dejstvovanje?
Ma, gori su od Milosevica.
tortekolaci
Posts: 36
Joined: 30/11/2011 16:37

#5014 Re: SDP

Post by tortekolaci »

seln wrote:
tortekolaci wrote:
Optimus Prime wrote:
Znaci nova taktika u spinu.

Sad kad je sasvim jasno da je nova vlada mnogo azurnija po pitanju izgradnje autocesta, sama gradnja cesta je odjednom negativna :run:

Nego ti kad krenes 2015 prema Bos. Brodu, fino zaobidji Koridor.
Ima li spina u tome da svaki broj pomnozen nulom daje nulu?
2011. godine izgradjeno 0 km autoputeva u FBiH
Ima i spina koji je toliko jeftin kao tvoj?
Znaci, ako sljedece godine izgrade 100 km, ne broji se, jer ove nisu izgradili nista?
Naravno da ce se brojati. I to ce bit za svaku pohvalu. Ako ih izgrade.
Ove ih godine nisu izgradili ni jedan.
Razika izmedju prvog i drugog reda je sto u drugom nema kondicionala
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5015 Re: SDP

Post by seln »

KatarinaKosaca wrote:
seln wrote:Neobicno, ali drago... :D
Greška. Ko zna koja po redu tvoja..
Mislim da hin je za autoput još rano kritikovati.
Ne kapiras. Po ko zna koji put.
Kazem da ti sigurno nije krivo sto je @nosara ugledao svjetlo.
adore
Posts: 193
Joined: 04/05/2007 12:44

#5016 Re: SDP

Post by adore »

tortekolaci wrote:
Optimus Prime wrote: Koja ce to biti blamaza za bivsu vlast ukoliko se do sljedecih izbora sve ove dionice puste u promet.

Ko sto kaze Vjeciti, ovi bivsi nisu uspjeli ni povezati Sarajevo i Zenicu za 15 godina, i to u doba kada je svjetska ekonomija cvijetala, a krediti i potencijalni investori doslovno lezali na ulici.
Bivsa vlast ni za kurac nije. 3,1km godisnje je jad i cemer.
Kako se zove kada poslije toga napravis 0 km godisnje?
Napredak?
Mentalitet nam je takav da se pljuje na sve onako kompjuterski rečeno random a da se nema nikakvih informacija o temi. Autoput je do sada gradila (nije gradila) slovenačka firma SCT koji su istjerani zbog stečaja i naplaćena je garancija od 5 i nešta miliona €. Sada ga grade 3 domaće firme od kojih živi nekoliko hiljada ljudi (po tebi nema razlike?). Za 4 godine će se izgraditi duplo više autoputa nego za prethodnih 13 godina (razlika?) . Do sada je naša draga BiH plaćala milone € kazne investitorima zbog toga što nismo koristili sredstva koja su nam data na raspolaganje a sada?
Nema veze ko je na vlasti, isto bih rekao da je i Sda ili neko drugi trenutno taj ali pozitivne stvari se trebaju podržati, nema ih puno nažalost. Porediti se sa Hrvatskom je smiješno, ljudi imaju vlast nad svojom teritorijom, kod nas je nemoguće donijeti bilo koji zakon jer više od pola države radi po principu što gore to bolje i opstuira svaki korak naprijed. Najlakše je sjediti negdje u hladovini i sr.ati na sve bez želje da se nešta sazna ili ne daj bože doprinese svojoj zemlji. Svi govorimo u nekom trećem licu BIH je sranje, svi su lopovi, manijaci voze po cestama, gradovi i rijeke su prljavi. To smo svi mi a ne neko treći. Eto svemirci bacaju smeće po našoj lijepoj domovini.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5017 Re: SDP

Post by nosara »

seln wrote:
nosara wrote:Ako se u hrvatskoj, koja na turizmu uzme 12milja godisnje, vode razgovori o koncesijama na autoput, kako ce se nama isti isplatit...? Kad hrgalji nabiju cijene putarine, kukacete za magistralnim cestama i seoskim putevima... :-)

Zaljeznica majka...! Ali koga briga... :zzzz:
Pa bezbeli ce do tih nasih prirodnih ljepota i turistickih kapaciteta voziti trenutnim putevima?
da ne govorimo o Madjarima i Cesima koji bi skratili put na more za dobrih 200-300 km. pa bi ih em izaslo jeftinije, em bi se tankalo, pojela janjetina kod Gojka, kupio neki suvenir...
i ne zaboravimo, broj mrtvih u saobracajkama na ovoj relaciji bi bio puno manji.

jebi ga, nosara, ti dok voljes - voljes...
kad ne voljes onda koljes.
Sad nije ni autoput dobar kad ga radi SDP.
Ja sam protiv te ublehe bio uvijek, jer nije ekonomicna u ovako siromasnom drustvu... Uvalicemo se kao hrvatska, ali turizma nekog nemamo, mada i njima nije neka vadiona... Autoput treba da ori 12 mjeseci godisnje, ili je pusiona...

sdp je mene zajebao, a ne ja njih, sto bih im dao kredit, dosta su sve ove godine i ture u Banovice zbog zlaje i "prave raje"... :D

Nije kasno da postanu ljudi... 8-)
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5018 Re: SDP

Post by nosara »

adore wrote:
tortekolaci wrote:
Optimus Prime wrote: Koja ce to biti blamaza za bivsu vlast ukoliko se do sljedecih izbora sve ove dionice puste u promet.

Ko sto kaze Vjeciti, ovi bivsi nisu uspjeli ni povezati Sarajevo i Zenicu za 15 godina, i to u doba kada je svjetska ekonomija cvijetala, a krediti i potencijalni investori doslovno lezali na ulici.
Bivsa vlast ni za kurac nije. 3,1km godisnje je jad i cemer.
Kako se zove kada poslije toga napravis 0 km godisnje?
Napredak?
Mentalitet nam je takav da se pljuje na sve onako kompjuterski rečeno random a da se nema nikakvih informacija o temi. Autoput je do sada gradila (nije gradila) slovenačka firma SCT koji su istjerani zbog stečaja i naplaćena je garancija od 5 i nešta miliona €. Sada ga grade 3 domaće firme od kojih živi nekoliko hiljada ljudi (po tebi nema razlike?). Za 4 godine će se izgraditi duplo više autoputa nego za prethodnih 13 godina (razlika?) . Do sada je naša draga BiH plaćala milone € kazne investitorima zbog toga što nismo koristili sredstva koja su nam data na raspolaganje a sada?
Nema veze ko je na vlasti, isto bih rekao da je i Sda ili neko drugi trenutno taj zar nije???? ali pozitivne stvari se trebaju podržati, nema ih puno nažalost. Porediti se sa Hrvatskom je smiješno, ljudi imaju vlast nad svojom teritorijom, kod nas je nemoguće donijeti bilo koji zakon jer više od pola države radi po principu što gore to bolje i opstuira svaki korak naprijed. Najlakše je sjediti negdje u hladovini i sr.ati na sve bez želje da se nešta sazna ili ne daj bože doprinese svojoj zemlji. Svi govorimo u nekom trećem licu BIH je sranje, svi su lopovi, manijaci voze po cestama, gradovi i rijeke su prljavi. To smo svi mi a ne neko treći. Eto svemirci bacaju smeće po našoj lijepoj domovini.
Domovini svaka cast, drzava je truba...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5019 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Mentalitet nam je takav da se pljuje na sve onako kompjuterski rečeno random a da se nema nikakvih informacija o temi. Autoput je do sada gradila (nije gradila) slovenačka firma SCT koji su istjerani zbog stečaja i naplaćena je garancija od 5 i nešta miliona €. Sada ga grade 3 domaće firme od kojih živi nekoliko hiljada ljudi (po tebi nema razlike?). Za 4 godine će se izgraditi duplo više autoputa nego za prethodnih 13 godina (razlika?) . Do sada je naša draga BiH plaćala milone € kazne investitorima zbog toga što nismo koristili sredstva koja su nam data na raspolaganje a sada?
Nema veze ko je na vlasti, isto bih rekao da je i Sda ili neko drugi trenutno taj zar nije???? ali pozitivne stvari se trebaju podržati, nema ih puno nažalost. Porediti se sa Hrvatskom je smiješno, ljudi imaju vlast nad svojom teritorijom, kod nas je nemoguće donijeti bilo koji zakon jer više od pola države radi po principu što gore to bolje i opstuira svaki korak naprijed. Najlakše je sjediti negdje u hladovini i sr.ati na sve bez želje da se nešta sazna ili ne daj bože doprinese svojoj zemlji. Svi govorimo u nekom trećem licu BIH je sranje, svi su lopovi, manijaci voze po cestama, gradovi i rijeke su prljavi. To smo svi mi a ne neko treći. Eto svemirci bacaju smeće po našoj lijepoj domovini.
A SCT nam je gradio cijeli autoput?
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#5020 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

nosara wrote:
seln wrote:
nosara wrote:Ako se u hrvatskoj, koja na turizmu uzme 12milja godisnje, vode razgovori o koncesijama na autoput, kako ce se nama isti isplatit...? Kad hrgalji nabiju cijene putarine, kukacete za magistralnim cestama i seoskim putevima... :-)

Zaljeznica majka...! Ali koga briga... :zzzz:
Pa bezbeli ce do tih nasih prirodnih ljepota i turistickih kapaciteta voziti trenutnim putevima?
da ne govorimo o Madjarima i Cesima koji bi skratili put na more za dobrih 200-300 km. pa bi ih em izaslo jeftinije, em bi se tankalo, pojela janjetina kod Gojka, kupio neki suvenir...
i ne zaboravimo, broj mrtvih u saobracajkama na ovoj relaciji bi bio puno manji.

jebi ga, nosara, ti dok voljes - voljes...
kad ne voljes onda koljes.
Sad nije ni autoput dobar kad ga radi SDP.
Ja sam protiv te ublehe bio uvijek, jer nije ekonomicna u ovako siromasnom drustvu... Uvalicemo se kao hrvatska, ali turizma nekog nemamo, mada i njima nije neka vadiona... Autoput treba da ori 12 mjeseci godisnje, ili je pusiona...

sdp je mene zajebao, a ne ja njih, sto bih im dao kredit, dosta su sve ove godine i ture u Banovice zbog zlaje i "prave raje"... :D

Nije kasno da postanu ljudi... 8-)
Pa nije korist od autoputa iskljucivo od putarine.
Indirektna korist je mnogo veca.

Nasa komparativna prednost je blizina bogatim trzistima zap. Evrope. Bez dobrih putnih komunikacija je ne mozemo iskoristiti.
tortekolaci
Posts: 36
Joined: 30/11/2011 16:37

#5021 Re: SDP

Post by tortekolaci »

adore wrote: Sada ga grade 3 domaće firme od kojih živi nekoliko hiljada ljudi (po tebi nema razlike?).
Naravno da ima razlike, ko je rekao da nema? Neko je nedavno i pisao o tome kako je doslo do toga da domace firme mogu dobijati tendere. Ugrubo- prethodnih desetak godina skupile su, kao podugovaraci, odredjeni nivo poslova i obrta kapitala da bi mogle ucestvovati na tenderima, st oranije nisu mogli
adore wrote: Za 4 godine će se izgraditi duplo više autoputa nego za prethodnih 13 godina (razlika?) . Do sada je naša draga BiH plaćala milone € kazne investitorima zbog toga što nismo koristili sredstva koja su nam data na raspolaganje a sada?
Ovo je stvar vjere. Da li vjerovati onima koji su prije 13 godina tvrdili da ce za deset godina zavrsiti autoput, pa do sada napravili 38 km, Ili vjerovati onima koji kazu da ce za sljedece 4 godine napraviti duplo vise, a poceli su time sto prve godine (cetvrtina vremena je vec potrosena) nisu napravili nista.
Ja cu biti totalni vjernik, od onih koji vjeruju samo rezultate, pa cu reci da su i jedni i drugi lazovi.
Last edited by tortekolaci on 06/12/2011 15:32, edited 2 times in total.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5022 Re: SDP

Post by KatarinaKosaca »

Optimus Prime wrote:Pa nije korist od autoputa iskljucivo od putarine.
Indirektna korist je mnogo veca.

Nasa komparativna prednost je blizina bogatim trzistima zap. Evrope. Bez dobrih putnih komunikacija je ne mozemo iskoristiti.
Ovdje ti se pokušava nešto drugo reći, a ti daješ proklamacije iz prvog razreda ekonomske škole :D
Kao prvo termin "komparativna prednost" u kontekstu u kojem ga rabiš.. niđe veze
Drugo.. Govori ti se da je infrastruktutu mora pratiti jaka privreda. Ako nemaš dovoljan protok robe, kapitala i ljudi, onda je neproduktivno i služi samo sebi.
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#5023 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

VjecitiStudent wrote:
Mentalitet nam je takav da se pljuje na sve onako kompjuterski rečeno random a da se nema nikakvih informacija o temi. Autoput je do sada gradila (nije gradila) slovenačka firma SCT koji su istjerani zbog stečaja i naplaćena je garancija od 5 i nešta miliona €. Sada ga grade 3 domaće firme od kojih živi nekoliko hiljada ljudi (po tebi nema razlike?). Za 4 godine će se izgraditi duplo više autoputa nego za prethodnih 13 godina (razlika?) . Do sada je naša draga BiH plaćala milone € kazne investitorima zbog toga što nismo koristili sredstva koja su nam data na raspolaganje a sada?
Nema veze ko je na vlasti, isto bih rekao da je i Sda ili neko drugi trenutno taj zar nije???? ali pozitivne stvari se trebaju podržati, nema ih puno nažalost. Porediti se sa Hrvatskom je smiješno, ljudi imaju vlast nad svojom teritorijom, kod nas je nemoguće donijeti bilo koji zakon jer više od pola države radi po principu što gore to bolje i opstuira svaki korak naprijed. Najlakše je sjediti negdje u hladovini i sr.ati na sve bez želje da se nešta sazna ili ne daj bože doprinese svojoj zemlji. Svi govorimo u nekom trećem licu BIH je sranje, svi su lopovi, manijaci voze po cestama, gradovi i rijeke su prljavi. To smo svi mi a ne neko treći. Eto svemirci bacaju smeće po našoj lijepoj domovini.
A SCT nam je gradio cijeli autoput?
Meni nije jasno sta ti pokusavas da dokazes.

Sasvim je jasno da se bivsa vlast ponasala sasvim diletantski glede izgradnje autocesta. Ova desetogodisnja farsa sa SCT-om (koja je rijesena dolaskom platfome na vlast) je samo jedan dokaz tome.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#5024 Re: SDP

Post by madner »

tortekolaci wrote:Ovo je stvar vjere. Da li vjerovati onima koji su prije 13 godina tvrdili da ce za deset godina zavrsiti autoput, pa do sada napravili 38 km, Ili vjerovati onima koji kazu da ce za sljedece 4 godine napraviti duplo vise, a poceli su time sto prve godine (cetvrtina vremena je vec potrosena) nisu napravili nista.
Ja cu biti totalni nevjernik, pa cu reci da su i jedni i drugi lazovi.
Ne kontam sta je poenta, do sljedecih izbora cemo znati da li su supljaci ili ne.

Bitno je samo zapamtiti obecanja.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#5025 Re: SDP

Post by Adriatic »

I dobro, zaključili smo da ni SDP ne valja.
Šta ćemo sad?
Post Reply