Mislim da ce ovaj ljubicasti biti 100% jer i Argentina na dresovima ima svijetlo-plavu boju pa zbog togaHouse wrote:Herr Flick wrote:Ma moguce je da su neki prijedlozi,da ce biti još dorađeni,mozda zele da vide naše reakcije![]()
Ovo sigurno , dobit će dvije-tri garniture i onda izaberi najbolji dizajn
Btw Adidas je lijepo rekao "As the global leader in football, the 2014 World Cup in Brazil will see our cutting edge technology displayed on a world stage, including the latest adidas federation kits"
Ovaj dres na slici nije latest da ga jebeš
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5001 Re: Dres reprezentacije BiH
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5002 Re: Dres reprezentacije BiH
Taj radluckylaka wrote:Ako je to...to onda nam nista novo nisu ponudili.Kakve veze ima ljubicasta sa reprezentacijom.Hocemo pink
Domaci

I gostujuci

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5003 Re: Dres reprezentacije BiH
obrni okreni dres kur.cu ne valja
izgleda kao jeftina trening majica
Legea vrati se !
Legea vrati se !
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5004 Dres reprezentacije BiH
Bolju majicu adidas imam
Ako stvarno ovo bude nas dres na svjetskom budala je ko da tolke eurice za njeg
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Ako stvarno ovo bude nas dres na svjetskom budala je ko da tolke eurice za njeg
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#5005 Re: Dres reprezentacije BiH
ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5006 Re: Dres reprezentacije BiH
Smiješni ste
Dresovi vam nisu lijepi zato sto nisu photoshopirani i kompjuterski obrađeni 
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5007 Re: Dres reprezentacije BiH
Gledaj trening majice Njemačke

Space Shuttle za našu sintetiku
Space Shuttle za našu sintetiku
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5008 Re: Dres reprezentacije BiH
Eto de ti kao vrsni dizajner reci nam kako bi ti dizajnirao dres,stavio mozda zmaja na sredinu,zvjezdice.Bitna je jednostavnost dresa a ovo je sasvim okgroove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 17:48, edited 1 time in total.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5009 Re: Dres reprezentacije BiH
Mi nismo Njemacka mi smo jedan mali savez koji ima ugovor sa Adidasom 10 puta manji nego sto to Njemacka ima sa njima i kao takav nemozes ocekivat vrh kvalitetHouse wrote:Gledaj trening majice Njemačke![]()
Space Shuttle za našu sintetiku
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5010 Re: Dres reprezentacije BiH
Znam da nismo Njemačka , ali poslati reprezentaciju na SP u ovom kršu nikako ne ide
papirni dres
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#5011 Re: Dres reprezentacije BiH
covjek na osnovu slike zakljuci i kvalitet materijala. koji vrsni strucnjaci postoje na ovom forumu, pa to ti je cudogroove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#5012 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma jok bolan, dje ce ovo biti dres...nego, majku mu, ovi nasi sverceri su cudo...kad ga prije dizajnirase i sasise?luckylaka wrote:Ako je to...to onda nam nista novo nisu ponudili.Kakve veze ima ljubicasta sa reprezentacijom.Hocemo pink
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#5013 Re: Dres reprezentacije BiH
Logo je naprijed,nece broj na sorcu biti nazadHouse wrote:Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već izadupljak 100%
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5014 Re: Dres reprezentacije BiH
Eto vidis,covjek na osnovu kompjuterski obradjene slike i slike koja je slikana obicnim fotoaparatom zakljuci da je ovaj prvi boljiSSemir wrote:covjek na osnovu slike zakljuci i kvalitet materijala. koji vrsni strucnjaci postoje na ovom forumu, pa to ti je cudogroove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#5015 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako god ovo je bolje 312x puta nego ijedan primjerak leĐea-e
- gustaVege
- Posts: 152
- Joined: 05/03/2014 16:11
#5016 Re: Dres reprezentacije BiH
dobar,samo grb pomaknuti u lijevo,znaci da ne bude bas na srediniJasmin93Mostar wrote:Dosad najbolji![]()
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#5017 Re: Dres reprezentacije BiH
o cemu ti?Herr Flick wrote:Eto de ti kao vrsni dizajner reci nam kako bi ti dizajnirao dres,stavio mozda zmaja na sredinu,zvjezdice.Bitna je jednostavnost dresa a ovo je sasvim okgroove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
govorim da ce biti bolji kvalitet materijala. nisma o dizajnu nista govorio.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#5018 Re: Dres reprezentacije BiH
kakav ti problem imas?Herr Flick wrote:Eto vidis,covjek na osnovu kompjuterski obradjene slike i slike koja je slikana obicnim fotoaparatom zakljuci da je ovaj prvi boljiSSemir wrote:covjek na osnovu slike zakljuci i kvalitet materijala. koji vrsni strucnjaci postoje na ovom forumu, pa to ti je cudogroove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.![]()
gdje govorim da je 1. bolji?
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5019 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma nisam na tebe mislio,opusti se ba

- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#5020 Re: Dres reprezentacije BiH
Herr Flick wrote:Ipak obična garnitura![]()
Dynamo Kiev
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5021 Re: Dres reprezentacije BiH
mali_milojica wrote:Logo je naprijed,nece broj na sorcu biti nazadHouse wrote:Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već izadupljak 100%

Kod nas šorc garnitura iz sezone 10/11
Adidas nema logo naprijed samo broj na lijevoj strani
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#5022 Re: Dres reprezentacije BiH
To nije pravilo nikakvo


- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5023 Re: Dres reprezentacije BiH
Govorim o reprezentacijama
ni jedna nema adidas logo naprijed



itd..



itd..
Last edited by House on 20/03/2014 18:29, edited 1 time in total.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5024 Re: Dres reprezentacije BiH
A realno koji smo mi faktor da dobijemo unikatan dres.Pa veci od nas imaju sablonske dresove

- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#5025 Re: Dres reprezentacije BiH
Meni je iskreno dres lijep 


