Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5001 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

House wrote:
Herr Flick wrote:Ma moguce je da su neki prijedlozi,da ce biti još dorađeni,mozda zele da vide naše reakcije :D :D

Ovo sigurno , dobit će dvije-tri garniture i onda izaberi najbolji dizajn


Btw Adidas je lijepo rekao "As the global leader in football, the 2014 World Cup in Brazil will see our cutting edge technology displayed on a world stage, including the latest adidas federation kits"


Ovaj dres na slici nije latest da ga jebeš :D
Mislim da ce ovaj ljubicasti biti 100% jer i Argentina na dresovima ima svijetlo-plavu boju pa zbog toga
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5002 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

luckylaka wrote:Ako je to...to onda nam nista novo nisu ponudili.Kakve veze ima ljubicasta sa reprezentacijom.Hocemo pink :-)
Taj rad
Domaci
Image
I gostujuci
Image


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5003 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

obrni okreni dres kur.cu ne valja :D izgleda kao jeftina trening majica


Legea vrati se ! :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5004 Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Bolju majicu adidas imam
Ako stvarno ovo bude nas dres na svjetskom budala je ko da tolke eurice za njeg


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#5005 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5006 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Smiješni ste :D Dresovi vam nisu lijepi zato sto nisu photoshopirani i kompjuterski obrađeni :-)
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5007 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Gledaj trening majice Njemačke :-)

Image

Space Shuttle za našu sintetiku
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5008 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

groove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
Eto de ti kao vrsni dizajner reci nam kako bi ti dizajnirao dres,stavio mozda zmaja na sredinu,zvjezdice.Bitna je jednostavnost dresa a ovo je sasvim ok :)
Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 17:48, edited 1 time in total.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5009 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

House wrote:Gledaj trening majice Njemačke :-)

Image

Space Shuttle za našu sintetiku
Mi nismo Njemacka mi smo jedan mali savez koji ima ugovor sa Adidasom 10 puta manji nego sto to Njemacka ima sa njima i kao takav nemozes ocekivat vrh kvalitet :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5010 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Znam da nismo Njemačka , ali poslati reprezentaciju na SP u ovom kršu nikako ne ide :D :D papirni dres
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#5011 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SSemir »

groove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
covjek na osnovu slike zakljuci i kvalitet materijala. koji vrsni strucnjaci postoje na ovom forumu, pa to ti je cudo
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#5012 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

luckylaka wrote:Ako je to...to onda nam nista novo nisu ponudili.Kakve veze ima ljubicasta sa reprezentacijom.Hocemo pink :-)
Ma jok bolan, dje ce ovo biti dres...nego, majku mu, ovi nasi sverceri su cudo...kad ga prije dizajnirase i sasise? :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#5013 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mali_milojica »

House wrote:
Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg

EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi?? :D

Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već iza :-) dupljak 100%
Logo je naprijed,nece broj na sorcu biti nazad :wink:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5014 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

SSemir wrote:
groove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
covjek na osnovu slike zakljuci i kvalitet materijala. koji vrsni strucnjaci postoje na ovom forumu, pa to ti je cudo
Eto vidis,covjek na osnovu kompjuterski obradjene slike i slike koja je slikana obicnim fotoaparatom zakljuci da je ovaj prvi bolji :D :D
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#5015 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by rajv0sa »

Kako god ovo je bolje 312x puta nego ijedan primjerak leĐea-e
User avatar
gustaVege
Posts: 152
Joined: 05/03/2014 16:11

#5016 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gustaVege »

Jasmin93Mostar wrote:Dosad najbolji :-D

Image
dobar,samo grb pomaknuti u lijevo,znaci da ne bude bas na sredini
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#5017 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

Herr Flick wrote:
groove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
Eto de ti kao vrsni dizajner reci nam kako bi ti dizajnirao dres,stavio mozda zmaja na sredinu,zvjezdice.Bitna je jednostavnost dresa a ovo je sasvim ok :)
o cemu ti?
govorim da ce biti bolji kvalitet materijala. nisma o dizajnu nista govorio.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#5018 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

Herr Flick wrote:
SSemir wrote:
groove wrote:ovo su najvjerovatnije samo prototipovi gdje je samo izgled bitan.
a nema sanse da u ovom materijalu nas posalju na sp.
covjek na osnovu slike zakljuci i kvalitet materijala. koji vrsni strucnjaci postoje na ovom forumu, pa to ti je cudo
Eto vidis,covjek na osnovu kompjuterski obradjene slike i slike koja je slikana obicnim fotoaparatom zakljuci da je ovaj prvi bolji :D :D
kakav ti problem imas?
gdje govorim da je 1. bolji?
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5019 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Ma nisam na tebe mislio,opusti se ba :D :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#5020 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

Herr Flick wrote:Ipak obična garnitura :-)

Image


Dynamo Kiev
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5021 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

mali_milojica wrote:
House wrote:
Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg

EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi?? :D

Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već iza :-) dupljak 100%
Logo je naprijed,nece broj na sorcu biti nazad :wink:

Image


Kod nas šorc garnitura iz sezone 10/11 :oops: :D

Adidas nema logo naprijed samo broj na lijevoj strani
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#5022 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by rajv0sa »

To nije pravilo nikakvo
Image
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5023 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Govorim o reprezentacijama :) ni jedna nema adidas logo naprijed

Image
Image
Image


itd.. :D
Last edited by House on 20/03/2014 18:29, edited 1 time in total.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5024 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

A realno koji smo mi faktor da dobijemo unikatan dres.Pa veci od nas imaju sablonske dresove :-) :-)
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#5025 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Meni je iskreno dres lijep :)
Post Reply