X FACTOR Adria
Moderator: anex
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#501 Re: X FACTOR Adria
Jaao Kikijeve kuće, pa je li ovo moguće 
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#502 Re: X FACTOR Adria
jest mu dobra kuca. skromno. 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#505 Re: X FACTOR Adria
Dobra je Ilma, ali mogla je ona to i bolje.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#506 Re: X FACTOR Adria
Dobar i Mustafa 
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#507 Re: X FACTOR Adria
Ilmica je izvrsna. Nevjerovatan vokal 13-godišnjeg djeteta.
A ona cura koja je prva pjevala (pjesmu Jelene Tomašević) mi je izrazito iritantna. Na trenutke nazalno pjevanje, pa red kmečanja, red meketanja i povrh svega grimase...
A ona cura koja je prva pjevala (pjesmu Jelene Tomašević) mi je izrazito iritantna. Na trenutke nazalno pjevanje, pa red kmečanja, red meketanja i povrh svega grimase...
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#509 Re: X FACTOR Adria
ilmi je ovo do sada najbolje.
aleksandra je podbacila, vidi se da joj vise leze strane pjesme. ali svejedno, s obzirom na raniji kredit, cura je vrh.
aleksandra je podbacila, vidi se da joj vise leze strane pjesme. ali svejedno, s obzirom na raniji kredit, cura je vrh.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#510 Re: X FACTOR Adria
Da hoće ovaj Čola ispast, a što se žena tiče najbolji vokal ima Katarina Jovanović pa će valjda to i pokazati večeras
Ilma mi je premlada za sve ovo..
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#511 Re: X FACTOR Adria
imas neki faktor, ne znam da li je X
kaze Mustafa Percholiju
meni je Aleksandra jako dobra i svidja mi se ona njena agresivna energija
meni je Aleksandra jako dobra i svidja mi se ona njena agresivna energija
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#512 Re: X FACTOR Adria
nigdje veze kod mene prenos ocito kasni kod mene niko jos nije pjevao
kikijeva kuca je malo toooo much
on rocker sa dna kace a kuca malo i kichasta
kikijeva kuca je malo toooo much
on rocker sa dna kace a kuca malo i kichasta
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#513 Re: X FACTOR Adria
percoli nece ispasti.
aleksandra je meni najjaca i te face su vrh. ima emociju.
a ovu pjesmu ilme je ronan parke otpjevao predobro na british talent. nekako emotivnije. svakako su vrsnjaci...
aleksandra je meni najjaca i te face su vrh. ima emociju.
a ovu pjesmu ilme je ronan parke otpjevao predobro na british talent. nekako emotivnije. svakako su vrsnjaci...
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#514 Re: X FACTOR Adria
kriza, ova cura sa kosom pola/pola
lijepo pjeva ali njeni izrazi lica su mi kriiiizaaa
lijepo pjeva ali njeni izrazi lica su mi kriiiizaaa
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#515 Re: X FACTOR Adria
on je pop rock. ali i ozzy osbournea kuca je isto kicastaPartizzanka wrote: on rocker sa dna kace a kuca malo i kichasta
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#516 Re: X FACTOR Adria
Ma, meni je Percholy (ili, kako već) super!
Pravo dijete željno dokazivanja i s totalno drukčijom energijom od drugih.
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#517 Re: X FACTOR Adria
ali laze ko veliki.Loulou wrote:Ma, meni je Percholy (ili, kako već) super!Pravo dijete željno dokazivanja i s totalno drukčijom energijom od drugih.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#518 Re: X FACTOR Adria
ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
nista nista nista od nje meni nije posebno
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#519 Re: X FACTOR Adria
Katarina je prvoklasna pjevačica ali mislim da je ova pjesma loš izbor.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#520 Re: X FACTOR Adria
zasto su ove dvije prve pjevale uz gitaru a ilma ima i muziku???
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#521 Re: X FACTOR Adria
Milos dobar
cekam Tamaru ( moj favorit )
Ilma dobra ali je bolja bila kada je pjevala na audiciji 
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#523 Re: X FACTOR Adria
Ova Aleksandra je bolja sada nego što je bila na bootcampu realno i sudeći po Kikijevoj reakciji ona ide dalje 
- Sirri
- Posts: 64
- Joined: 23/04/2013 22:22
#524 Re: X FACTOR Adria
Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje.Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#525 Re: X FACTOR Adria
ja mislim da je ovaj percoli sizofrenicar ili kako se vec zove kada neko ono zivi u svom svijetu
