X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#501 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Jaao Kikijeve kuće, pa je li ovo moguće :cry:
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#502 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

jest mu dobra kuca. skromno. :D
User avatar
leki hz
Posts: 768
Joined: 09/09/2011 21:08

#503 Re: X FACTOR Adria

Post by leki hz »

BRAVO ILMA :tooo: :tooo: :tooo:
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#504 Re: X FACTOR Adria

Post by Mutivoda »

Dobra Ilma :thumbup: :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#505 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Dobra je Ilma, ali mogla je ona to i bolje.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#506 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Dobar i Mustafa :razz:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#507 Re: X FACTOR Adria

Post by Loulou »

Ilmica je izvrsna. Nevjerovatan vokal 13-godišnjeg djeteta.
A ona cura koja je prva pjevala (pjesmu Jelene Tomašević) mi je izrazito iritantna. Na trenutke nazalno pjevanje, pa red kmečanja, red meketanja i povrh svega grimase... :-x
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#508 Re: X FACTOR Adria

Post by Mutivoda »

ooooj Čole ba :-)


Mustafaaa :kiss: :D
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#509 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

ilmi je ovo do sada najbolje.

aleksandra je podbacila, vidi se da joj vise leze strane pjesme. ali svejedno, s obzirom na raniji kredit, cura je vrh.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#510 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Da hoće ovaj Čola ispast, a što se žena tiče najbolji vokal ima Katarina Jovanović pa će valjda to i pokazati večeras :D Ilma mi je premlada za sve ovo..
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#511 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

imas neki faktor, ne znam da li je X :lol: kaze Mustafa Percholiju

meni je Aleksandra jako dobra i svidja mi se ona njena agresivna energija :mrgreen:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#512 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

nigdje veze kod mene prenos ocito kasni kod mene niko jos nije pjevao :)

kikijeva kuca je malo toooo much
on rocker sa dna kace a kuca malo i kichasta
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#513 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

percoli nece ispasti.

aleksandra je meni najjaca i te face su vrh. ima emociju.

a ovu pjesmu ilme je ronan parke otpjevao predobro na british talent. nekako emotivnije. svakako su vrsnjaci... :D

User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#514 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

kriza, ova cura sa kosom pola/pola
lijepo pjeva ali njeni izrazi lica su mi kriiiizaaa
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#515 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Partizzanka wrote: on rocker sa dna kace a kuca malo i kichasta
on je pop rock. ali i ozzy osbournea kuca je isto kicasta :D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#516 Re: X FACTOR Adria

Post by Loulou »

Ma, meni je Percholy (ili, kako već) super! :) Pravo dijete željno dokazivanja i s totalno drukčijom energijom od drugih.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#517 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Loulou wrote:Ma, meni je Percholy (ili, kako već) super! :) Pravo dijete željno dokazivanja i s totalno drukčijom energijom od drugih.
ali laze ko veliki.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#518 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#519 Re: X FACTOR Adria

Post by Loulou »

Katarina je prvoklasna pjevačica ali mislim da je ova pjesma loš izbor.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#520 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

zasto su ove dvije prve pjevale uz gitaru a ilma ima i muziku???
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#521 Re: X FACTOR Adria

Post by TheWatcher »

Milos dobar :thumbup: cekam Tamaru ( moj favorit ) :mrgreen: Ilma dobra ali je bolja bila kada je pjevala na audiciji :izet:
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#522 Re: X FACTOR Adria

Post by boracha »

ma nije ono kikijeva kuca
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#523 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Ova Aleksandra je bolja sada nego što je bila na bootcampu realno i sudeći po Kikijevoj reakciji ona ide dalje :lol:
User avatar
Sirri
Posts: 64
Joined: 23/04/2013 22:22

#524 Re: X FACTOR Adria

Post by Sirri »

Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje. :roll:
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#525 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ja mislim da je ovaj percoli sizofrenicar ili kako se vec zove kada neko ono zivi u svom svijetu
Post Reply