Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#501 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by black »

GaRGa wrote:
rimac wrote:
otherside wrote:U vapianu stavljaju mozzarelu na pizzu. Sto se mene tice, pizza im je srednja zalost.

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
U Vapianu nedavno jeo najbolju pizzu koju sam pojeo Sarajevu. A pojeo sam ih dosta. Ni u Vapinau ranije ranije bila tako dobra.... Hvala ekuponima ode se ponekad.

da ne znam pic majstora jos bi ti i povjerovao :shock:
u Vapianu sam jeo najgoru pizzu u zivotu, vise nikad taman da je dzaba :mrgreen:
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#502 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by GaRGa »

black wrote:
GaRGa wrote:
rimac wrote:

da ne znam pic majstora jos bi ti i povjerovao :shock:
u Vapianu sam jeo najgoru pizzu u zivotu, vise nikad taman da je dzaba :mrgreen:

pica je odron al je pic majstor dobar ko co'ek hahahaha :D
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#503 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by karanana »

a sta je fazon sa pic majtorom? podijelite i sa nama koji ne znamo pozadinu price.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#504 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaffyDuck »

black wrote:
u Vapianu sam jeo najgoru pizzu u zivotu, vise nikad taman da je dzaba :mrgreen:
+1
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#505 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by GaRGa »

karanana wrote:a sta je fazon sa pic majtorom? podijelite i sa nama koji ne znamo pozadinu price.

nije nikakav fazon, dobar momak al pica u vapianu ne valja :)
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#506 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Entropio »

GaRGa wrote:
karanana wrote:a sta je fazon sa pic majtorom? podijelite i sa nama koji ne znamo pozadinu price.

nije nikakav fazon, dobar momak al pica u vapianu ne valja :)
Pa nije tvoj jaran jedini pizza majstor u Vapianu...
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#507 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by addy_sa »

-Galija
-Panera
-Mahir
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#508 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by karanana »

meni montana moze proci
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#509 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by felichi »

off topic
neko je spomenuo picu u wisi. pored pice imali su odlicnu lasagnu iz krusne peci.
zna li neko radi li jos to mjesto?
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#510 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Phantasy »

Znači malti se ne može opepeliti što se tiče hrane(znam da je offtopic ali admine i tebi ce trebati ovo):
1.Dobri stari Komšo (Mladost) kod mrkve najbolji burger.
2.Picerija Havana (ulica malta, kod orijenta) pica razvaljuje.
3.Nagib(odmah do mladosti) najbolja sirnica i zeljanica okolo
4.Buregdzinica MM najbolji burek(sjeckani) i krompirusa u gradu.
5.2 Pekare: Malta i Ravenna(ova prva je onako meni(mozda se nekom svidi), a druga razvaljuje(zatvorena pica(1.5 KM) i sirnica(1.5 KM) nema jače i veće. Ajmo nadopunite ako sam nešto mašio :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#511 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

kod bože?

mošćanica?
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#512 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by corsa »

Pa gdje ces Moscanicu zaboraviti!?
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#513 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Phantasy »

Znao sam da sam nesto ofulo :-D
skafetin
Posts: 2
Joined: 19/10/2014 13:24

#514 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by skafetin »

sad je gotovo, registrirala sam se maksuz da kažem, nakon svih vaših postova o pizzama u Sarajevu da kod nas ljudi očito ne znaju što je hrana i vrhunac dobre hrane su im restorani po trgovačkim centrima... Ovdje nema kulture hrane u restoranima a ljudi naviknuti na ćevap, pitu i pekaru

U Sarajevu nema dobre pizze... Dopustite da opravdam:

Vidjela sam netko da je spomenuo U2, to neću ni komentirati, to je otrov za nepce
Mahir: sir, kajmak i suho meso na somunu, ono je sve samo ne tijesto za pizzu
Galija: nekada davno, danas se spominjalo
Ragazzi: isto ko U2
Ago: to što netko nema para pa si ne može priuštiti obrok u restoranu nije sramota, ali reči da je u Agi pizza jestiva jer je to jedino mjesto gdje si netko može priuštiti "restoransku" hranu, to je sramota
Vapiano: nikakav spektakl ali dobro je ako ništa drugo što se može pojesti pizza s pravim pršutom
Barhana: solidno
sve one zalogajnice oko Barhane, da im posao ovisi o hrani mogli bi zatvoriti komotno
dundee: gore ništa dobro nije

itd itd itd

samo sam se zbog postova o hrani registrirala na forum, baš sam paćenica!!
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#515 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JanuaryJones »

skafetin wrote:sad je gotovo, registrirala sam se maksuz da kažem, nakon svih vaših postova o pizzama u Sarajevu da kod nas ljudi očito ne znaju što je hrana i vrhunac dobre hrane su im restorani po trgovačkim centrima... Ovdje nema kulture hrane u restoranima a ljudi naviknuti na ćevap, pitu i pekaru

U Sarajevu nema dobre pizze... Dopustite da opravdam:

Vidjela sam netko da je spomenuo U2, to neću ni komentirati, to je otrov za nepce
Mahir: sir, kajmak i suho meso na somunu, ono je sve samo ne tijesto za pizzu
Galija: nekada davno, danas se spominjalo
Ragazzi: isto ko U2
Ago: to što netko nema para pa si ne može priuštiti obrok u restoranu nije sramota, ali reči da je u Agi pizza jestiva jer je to jedino mjesto gdje si netko može priuštiti "restoransku" hranu, to je sramota
Vapiano: nikakav spektakl ali dobro je ako ništa drugo što se može pojesti pizza s pravim pršutom
Barhana: solidno
sve one zalogajnice oko Barhane, da im posao ovisi o hrani mogli bi zatvoriti komotno
dundee: gore ništa dobro nije

itd itd itd

samo sam se zbog postova o hrani registrirala na forum, baš sam paćenica!!
Kad si stigla da jedeš na svim ovim lokacijama (pola i ne znam da postoje)? Jel ti hrana fah ili si čisti hedonista?


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
madesa
Posts: 5557
Joined: 26/07/2013 02:37

#516 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by madesa »

margarita u cheersu vrh
ceca
Posts: 26
Joined: 14/05/2002 00:00

#517 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by ceca »

PICOLO MONDO
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#518 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dobar osjecaj »

JanuaryJones wrote:
foodlover wrote: U Sarajevu nema dobre pizze... Dopustite da opravdam:

itd itd itd

samo sam se zbog postova o hrani registrirala na forum, baš sam paćenica!!
Kad si stigla da jedeš na svim ovim lokacijama (pola i ne znam da postoje)? Jel ti hrana fah ili si čisti hedonista?
Sent from my iPad using Tapatalk
Pa ovo je nista. Cak i ja koja ne volim posebno pizzu sam jela na svim ovim mjestima i jos mnogo vise. Meni je licno najukusnija u Noviju i onoj tratoriji kod Bristola. Sve ostalo slicno s tim da je najgori uzas definitivno taj Ago i ono jos nesto u tom nizu i ona teretna kod Mahira koju sam jela samo jedanput kad je akohol zderao i kamenje a ne ono masno smece.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#519 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by shalla »

Mahir no.1, Picerija Riva na Ilidži no.2, nigdje drugo više ne uzimam pizzu (žena mi dobro kuha :mrgreen: )...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#520 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by O'zone »

Sarajka BBI. Evo upravo se davim :mrgreen:
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#521 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by maltam »

Montana
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#522 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Dr. Kuca »

brhana. Nema dalje.
User avatar
eol
Posts: 20
Joined: 08/01/2013 15:30
Location: Nan Elmoth, Beleriand

#523 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by eol »

Poštenu picu je moguće pojesti i u Happy-ju na Trgu heroja.
Capricciosa im je stvarno dobra.
Inače stvarno volim jesti pizzu i ovdje je stvarno solidna.
Margaritu i Agu bi preporučio samo za one najplićeg džepa i to ako nemaju alternativu u kakvom hamburgeru ili doneru.

Margarita od biljnog sira (zamjenskog) je po meni zadnja opcija za jednog ljubitelja te vrste hrane.

Nisam imao dobro iskustvo sa "picetama" u pekari Ravena na Malti. Izgleda da im se pomiješalo brašno za slatka i slana peciva pa pojedoh preslatku picu. Možda je slučajnost. Ipak po meni picu jesti u piceriji a ostala tijesta u pekari.
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#524 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by alkalna_baterija »

O'zone wrote:Sarajka BBI. Evo upravo se davim :mrgreen:
+1

Bingo, Mala Aleja, Ilidža
IUS-ova menza, te žene fakat znaju napraviti pizzu :D
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#525 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by House »

Mahir
Post Reply