Herbalife?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Locked
Adi_187
Posts: 39
Joined: 15/03/2007 12:19

#501

Post by Adi_187 »

Zasto nisi jel ne vjerujes dodatcima israni koje i doktori preporucuju?
Adi_187
Posts: 39
Joined: 15/03/2007 12:19

#502

Post by Adi_187 »

zlatiborka wrote:Herbalife proizvodi su jako skupi ali i kvalitetni. Imam dobra iskustva sa njihovim proizvodima narocito sa FORMULOM 1, koja je odlican napitak. Moje finansijsko stanje mi dozvoljava da jednom mjesecno kupim F1. Ostale preparate, vitamine itd. ne mogu kupiti jer za to nemam novaca. Nasla sam rjesenje da uzimam njihovu F1 a iz biljne apoteke neke vitaminske preparate na biljnoj bazi i OMEGA-3. Tako vec radim oko 6 zadnjih mjeseci i mogu vam reci da odlicno utice na moje zdravlje, imunitet, krvnu sliku i raspolozenje. Znam dosta njih koji vec godinama koriste njihove proizvode i jako su zadovoljni.

Tacno je da se moze smrsati koliko se hoce bez gladovanja. Ipak neka minimalna disciplina treba da postoji. Herbalife nece puno pomoci ako se svaki dobro naklopa pecenja, slatkisa i ostalog od cega se deblja i jos uz to se malo kreces. Eto u tome je ta disciplina. Moze se sve normalno jesti ali u umjerenim kolicinama i treba sto vise jesti povrca, ribe, voca, dakle zdravije hrane koja nema puno masnoce u sebi.
Potpisujem
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9950
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#503

Post by Bosanac sa dna kace »

Adi_187 wrote:Zasto nisi jel ne vjerujes dodatcima israni koje i doktori preporucuju?
decko ti si ubijedjen da je H.life Bog i batina (tobe jarrabi) a mi smo ubijedjeni da je obicno sranje cijom se naljepnicom ni guzica obrisat ne more i to je to!
Nit ces ti na subijedit nit cemo mi tebe!
i haj zdravo!
Adi_187
Posts: 39
Joined: 15/03/2007 12:19

#504

Post by Adi_187 »

Bosanac sa dna kace wrote:
Adi_187 wrote:Zasto nisi jel ne vjerujes dodatcima israni koje i doktori preporucuju?
decko ti si ubijedjen da je H.life Bog i batina (tobe jarrabi) a mi smo ubijedjeni da je obicno sranje cijom se naljepnicom ni guzica obrisat ne more i to je to!
Nit ces ti na subijedit nit cemo mi tebe!
i haj zdravo!
Zasto si ti ubjedjen da je obicno sranje? argumente ako moze da ne dajes dezinformacije
crockhunter
Posts: 4
Joined: 24/02/2007 20:20
Location: Sarajevo

#505

Post by crockhunter »

placa se pdv 17%
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14838
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#506

Post by DaysleepeR »

Administracija, brisite ove klonove, nema vise smisla.
Adi_187
Posts: 39
Joined: 15/03/2007 12:19

#507

Post by Adi_187 »

Bosanac sa dna kace wrote:
Adi_187 wrote:Zasto nisi jel ne vjerujes dodatcima israni koje i doktori preporucuju?
decko ti si ubijedjen da je H.life Bog i batina (tobe jarrabi) a mi smo ubijedjeni da je obicno sranje cijom se naljepnicom ni guzica obrisat ne more i to je to!
Nit ces ti na subijedit nit cemo mi tebe!
i haj zdravo!
Ne razumijem te zasto si tako isfrustrirana...mozes to malo pojasnit i argumentovano reci nesto a ne na osnovu tri covjeka koja pljuju po necemu pricati dezinformacije
crockhunter
Posts: 4
Joined: 24/02/2007 20:20
Location: Sarajevo

#508

Post by crockhunter »

Administrator ce vrlo lako utvrditi da ja nisam klon, a tvoje nije da odredjujes ko ce biti ovdje a ko ne. Ako ti se nesvidja razguli sa ovog topic-a
I da, ja JESAM distributer, da ti unaprijed odgovorim na tvoje pitanje koje uputis svakom ko je rekao i jednu jedinu pozitivnu rijec za HL.
I procitaj jos jednom PDV 17% PLACEN!!!

PS. Pratim ovu temu od pocetka i sve postove sam procitao (interesantno je da je tvojih najvise-pravi doajen AHL)
crockhunter
Posts: 4
Joined: 24/02/2007 20:20
Location: Sarajevo

#509

Post by crockhunter »

DaysleepeR Upisano: 18/01/2007 15:08

Član od: 28 maj 2003
Poruke: 2058
Mjesto: Rajvosa Imate na temi pod imenom UN DIJETA nacin kako smrsati bez da kesirate cifru i bez da u sebe unosite nekakve sinteticke preparate.

Dakle dijeta koja djeluje (dokaz djevojka koja je smrsala 18 kg za 3 mjeseca plus pola Hrvatske i BiH) a ne kosta nista.

Pozdrav.

Jah, sve dzaba dijele, i na pijaci u piljari, samo kazes da si na toj dijeti....
Locked