2009 osniva SBB.pumica wrote:Zasto je prestao graditirazonoda wrote:U 2009. godini izgradio je "Avaz Twist Tower" koji je sa 40 spratova i 175 metara visine najviša zgrada u Sarajevu. Sjedišta „Avaza“ i SBB-a danas se nalaze u ovom objektu.pumica wrote:Ma sta nema avlije ... odma' ce toranj da nikne u avliji
Prvu poslovnu zgradu za potrebe „Avaza“ Radončić je sagradio 2000. godine na Alipašinom Polju u Sarajevu , a 2004. godine je na temeljima bivšeg poslovnog objekta „Oslobođenje“ u sarajevskom naselju Nedžarići izgradio novo poslovno sjedište „Avaza“ u sklopu kojeg se nalazi Hotel "Radon plaza
Radončić je 2007. godine dobio javno priznanje Kantona Sarajevo za izgradnju.![]()
Od 2009. mrka kapa ... nista.
Takav ljubitelj gradjevinarstva ... gazi-graditelj ... odjednom prestao da gradi
Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#501 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#502 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Pa od cega zivi jadan ... od politikerazonoda wrote:2009 osniva SBB.pumica wrote:Zasto je prestao graditirazonoda wrote: U 2009. godini izgradio je "Avaz Twist Tower" koji je sa 40 spratova i 175 metara visine najviša zgrada u Sarajevu. Sjedišta „Avaza“ i SBB-a danas se nalaze u ovom objektu.
Prvu poslovnu zgradu za potrebe „Avaza“ Radončić je sagradio 2000. godine na Alipašinom Polju u Sarajevu , a 2004. godine je na temeljima bivšeg poslovnog objekta „Oslobođenje“ u sarajevskom naselju Nedžarići izgradio novo poslovno sjedište „Avaza“ u sklopu kojeg se nalazi Hotel "Radon plaza
Radončić je 2007. godine dobio javno priznanje Kantona Sarajevo za izgradnju.![]()
Od 2009. mrka kapa ... nista.
Takav ljubitelj gradjevinarstva ... gazi-graditelj ... odjednom prestao da gradi![]()
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#503 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#504 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore.pumica wrote:razonoda wrote:Mirsad Kebo, nekadašnji funkcioner SDA koji je poslednjih meseci dostavljao dokumentaciju Tužilaštvu BiH o bošnjačkim ratnim zločinima, svojevremeno je posjetio ovu pravosudnu instituciju i zbog sumnjivih poslova s donacijama. Prijavu je podneo još u januaru 2013. godine.Innovation wrote:
Sta bi s Kebom i ovom zvanicnom primopredajom.
- Fond za pomoć muslimanima u BiH osnovan je 1. januara 1994. godine i za kratko vreme na njegovom računu bilo je prikupljeno 2,5 milijardi dolara. Direktnu kontrolu nad prikupljenim sredstvima imala je porodica Izetbegović, pre svega Bakir, a najšokantnije je to što je čak 90 odsto ovih sredstava nestalo bez ikakvog traga! O ovoj neverovatnoj krađi otvoreno je govorio i tadašnji predsednik Vlade BiH Haris Silajdžić na sednici ratnog predsedništva BiH u avgustu 1995. godine - izjavio je svojevremeno Mirsad Kebo.
Erdogan i njegova družina političkih islamista iskoristili su rat u BiH kao izgovor za skupljanje novca kroz neformalne kanale.
Slučaj Merdžumek
Slučaj Merdžumek, u koji je, navodno, upetljan Redžep Erdogan, nazvan je po istanbulskom biznimsenu i bankaru Sulejmanu Merdžumeku. Postoje informacije da je on novac za pomoć muslimanima u BiH tokom rata u koferima donosio u Erdoganovu kancelariju. Inače, slučaj nikad nije do kraja rasvetljen jer se poklapao sa početkom meteorskog političkog uspona Tajipa Erdogana.
![]()
Izvor![]()
Tolika pljacka ... pa sta se cekalo od 1995 do danas![]()
SDA valjala Kebi dok je mijenjao funkcije a Fahri dok je gradio tornjeve pa ta pljacka nije bila bitnaKoliko tih sredstava je "bez traga" ugradjeno u tornjeve i isplaceno Kebi
![]()
Ma nemoguce da su Kebo i Fahro takvi ... oni su nada za ovaj napaceni narod i drzavu ... svjetlo u tunelu ... ulaznica za EU
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#505 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Zar je bolje biti neuspjesan politicar i otpustati ljude nego biti uspjesan privrednik i zaposljavati ljuderazonoda wrote:gUglaj malo.
Mislio je Fahro i isplanirao da ce kad predje sa indirektnog na direktno ucesce u politici jos brze da nastavi sa bogacenjem ali planove mu mrsi Bakir Izetbegovic ... nije valjda da od 2009 nije u stanju da rijesi taj "problem"
Guglaj.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#506 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
do kraja koje godine 
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#507 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Rece Fahro sa 30.tograzonoda wrote: Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore.
Daj jos malo "guglaj" ... ide to tebi
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#508 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
3 brata ko od iste majke, ne zna se koji je ljepšipumica wrote:Rece Fahro sa 30.tograzonoda wrote: Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore.![]()
Daj jos malo "guglaj" ... ide to tebi
kao da ih je ista ruka hranila i kao da su u istoj školi učili
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#510 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Državne tajne (Semir Halilovic):
Kaže Fahro "jedno je Bakir a drugo je SDA".
...
Ne može se, Fahro, preko noći postati opozicionar a pri tome zaboraviti da su tornjevi i avazi nastali iz kese pozicije i vlasti pa kada su tornjevi odrasli a avazov zmaj postao velik i bahat, sada se želi svakodnevnim bombardovanjem svakojakim vijestima, pa i mnogokojim podmetanjima i lažima, sebe predstaviti kao svijetlu tačku uz koju, doduše, stoje desetine kriminalaca, sumnjivih prijatelja, poslova, transkacija i istraga. Jednostavno stvari ne stoje tako. I treba reći istinu - želiš u vlast ali čekaš odgovor možeš li, a do tada praviš medijski prostor za oba scenarija.
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#511 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
-
Holms
- Posts: 515
- Joined: 27/01/2012 22:51
#512 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
tvsabina wrote:Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#513 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
(ps Aida je očajna)Holms wrote:tvsabina wrote:Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#514 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
poslije toga mrka kapa. ni cigla se nije ugradila.razonoda wrote:2009 osniva SBB.pumica wrote:
Zasto je prestao graditi![]()
Od 2009. mrka kapa ... nista.
Takav ljubitelj gradjevinarstva ... gazi-graditelj ... odjednom prestao da gradi![]()
nema gradnje bez sda. tu su majstori, sto jes jes...
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#515 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
to je nepravda...ne mogu dva crnogorca...razonoda wrote: Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore.
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#516 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Tornjak je opsjednut Bakirom
Adnane sine, misle da sam lud....
Adnane sine, misle da sam lud....
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#517 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
OtprilikeOčito je da Fahro i njegov privjesak SBB (SDA BEZ BRADE-SBB) traži mjesto predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH kako bi ušao u vlast. Nije važno s kim jer Fahrina principijelnost je uvijek imala precizno istaknutu cijenu. Sve ostalo je prazna priča. Medijski Fahru u ovu priču uvodi Čović, da ne ispadne da dolazi preko Izetbegovića, kako bi se napravilo dobro opravdanje za zadovoljenje njegovog ega.
Okreni - obrni ne valja. Svi brane državu a država sve manja i slabija. Kako god pogledaš nešto čvojeku nije pravo. A ne valja ni da sve stoji. Spisak bh.predsjednika stranaka je takav da su od trojice uvijek dvojica idiota pa je svaka koalicija, saradnja, partnerstvo, unaprijed idiotska ma kako da se sastavi i rastavi. Bosnom u 90% obimu, to je makar sigurno, vladaju izdajnici, dezerteri, kriminalci i licemjeri.
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#518 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Zanemarimo sve cinjenice o Fahri, kad se uzme u obzir samo to da ga u vlast zeli i uvlaci DRAGAN COVIC i najvecoj budali treba da bude jasno da je to najgora moguca opcija za Bosnjake.
Onaj ko odgovara Covicu, ne moze biti dobar za Bosnjake.
Onaj ko odgovara Covicu, ne moze biti dobar za Bosnjake.
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#519 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
pumica wrote:Zanemarimo sve cinjenice o Fahri, kad se uzme u obzir samo to da ga u vlast zeli i uvlaci DRAGAN COVIC i najvecoj budali treba da bude jasno da je to najgora moguca opcija za Bosnjake.
Onaj ko odgovara Covicu, ne moze biti dobar za Bosnjake.
Ne znam jesi li udata ---ali ako jesi - Ti si muzu nocna mora. Zeno
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#520 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Da stvarno, u nas u politici se moze naci jako puno ljudi koji su ljudima po mjeri.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#521 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
tvsabina wrote:Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
Ovaj je najveci muljator I LICEMIJER koji postoji,,,covijeku je u ustima samo Bakir jebomu Bakir mater,, suruje s Draganom Covicem,,nikada ni rijeci protiv DODIKA dva najveca dusmanina ove zemlje PICKA TI MATERINA,!!!
- crno_sa_zlatnim
- Posts: 280
- Joined: 15/01/2011 23:20
#522 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
SDA je svjetski prvak u spinovanju. Kad Bakir uvodi HDZ u vlast i daje im sve što zinu, to je u korist Bošnjaka. Kada Fahro popije kafu sa Čovićem to je veledržavna izdaja. Već sam na nekoj ranijoj temi postavila pitanje: šta je Fahro uradio/radi/će uraditi a što Alija i Bakir već nisu?
Fahro nije izdao Bošnjak srednje Bosne i isporučio ih na izvolite Bobanovim koljačima. SDA je to hladno uradila i radi to i danas.
Fahro nije izdao Bošnjak srednje Bosne i isporučio ih na izvolite Bobanovim koljačima. SDA je to hladno uradila i radi to i danas.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#523 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Fahro je naravno lopina, ali je trenutno jedini artikulisan politicar. Njegovo vrijeme dolazi...
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#524 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Šćepan,graditelj,spasitelj naš...

- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#525 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Jok, eto Komsic ce nas spasiti!Danguba wrote:Šćepan,graditelj,spasitelj naš...
![]()

