Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#501 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

pumica wrote:
razonoda wrote:
pumica wrote:Ma sta nema avlije ... odma' ce toranj da nikne u avliji
U 2009. godini izgradio je "Avaz Twist Tower" koji je sa 40 spratova i 175 metara visine najviša zgrada u Sarajevu. Sjedišta „Avaza“ i SBB-a danas se nalaze u ovom objektu.


Prvu poslovnu zgradu za potrebe „Avaza“ Radončić je sagradio 2000. godine na Alipašinom Polju u Sarajevu , a 2004. godine je na temeljima bivšeg poslovnog objekta „Oslobođenje“ u sarajevskom naselju Nedžarići izgradio novo poslovno sjedište „Avaza“ u sklopu kojeg se nalazi Hotel "Radon plaza


Radončić je 2007. godine dobio javno priznanje Kantona Sarajevo za izgradnju. :wink:
Zasto je prestao graditi :meza:
Od 2009. mrka kapa ... nista.
Takav ljubitelj gradjevinarstva ... gazi-graditelj ... odjednom prestao da gradi :hm:
2009 osniva SBB. :babinsin: :eh:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#502 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

razonoda wrote:
pumica wrote:
razonoda wrote: U 2009. godini izgradio je "Avaz Twist Tower" koji je sa 40 spratova i 175 metara visine najviša zgrada u Sarajevu. Sjedišta „Avaza“ i SBB-a danas se nalaze u ovom objektu.


Prvu poslovnu zgradu za potrebe „Avaza“ Radončić je sagradio 2000. godine na Alipašinom Polju u Sarajevu , a 2004. godine je na temeljima bivšeg poslovnog objekta „Oslobođenje“ u sarajevskom naselju Nedžarići izgradio novo poslovno sjedište „Avaza“ u sklopu kojeg se nalazi Hotel "Radon plaza


Radončić je 2007. godine dobio javno priznanje Kantona Sarajevo za izgradnju. :wink:
Zasto je prestao graditi :meza:
Od 2009. mrka kapa ... nista.
Takav ljubitelj gradjevinarstva ... gazi-graditelj ... odjednom prestao da gradi :hm:
2009 osniva SBB. :babinsin: :eh:
Pa od cega zivi jadan ... od politike :lol:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#503 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

:-D gUglaj malo. :)
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#504 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

pumica wrote:
razonoda wrote:
Innovation wrote:Image

Sta bi s Kebom i ovom zvanicnom primopredajom. :?:
Mirsad Kebo, nekadašnji funkcioner SDA koji je poslednjih meseci dostavljao dokumentaciju Tužilaštvu BiH o bošnjačkim ratnim zločinima, svojevremeno je posjetio ovu pravosudnu instituciju i zbog sumnjivih poslova s donacijama. Prijavu je podneo još u januaru 2013. godine.

- Fond za pomoć muslimanima u BiH osnovan je 1. januara 1994. godine i za kratko vreme na njegovom računu bilo je prikupljeno 2,5 milijardi dolara. Direktnu kontrolu nad prikupljenim sredstvima imala je porodica Izetbegović, pre svega Bakir, a najšokantnije je to što je čak 90 odsto ovih sredstava nestalo bez ikakvog traga! O ovoj neverovatnoj krađi otvoreno je govorio i tadašnji predsednik Vlade BiH Haris Silajdžić na sednici ratnog predsedništva BiH u avgustu 1995. godine - izjavio je svojevremeno Mirsad Kebo.

Erdogan i njegova družina političkih islamista iskoristili su rat u BiH kao izgovor za skupljanje novca kroz neformalne kanale.

Slučaj Merdžumek

Slučaj Merdžumek, u koji je, navodno, upetljan Redžep Erdogan, nazvan je po istanbulskom biznimsenu i bankaru Sulejmanu Merdžumeku. Postoje informacije da je on novac za pomoć muslimanima u BiH tokom rata u koferima donosio u Erdoganovu kancelariju. Inače, slučaj nikad nije do kraja rasvetljen jer se poklapao sa početkom meteorskog političkog uspona Tajipa Erdogana.

:eh:
:lol:
Izvor :?

Tolika pljacka ... pa sta se cekalo od 1995 do danas :?
SDA valjala Kebi dok je mijenjao funkcije a Fahri dok je gradio tornjeve pa ta pljacka nije bila bitna :? Koliko tih sredstava je "bez traga" ugradjeno u tornjeve i isplaceno Kebi :-D
Ma nemoguce da su Kebo i Fahro takvi ... oni su nada za ovaj napaceni narod i drzavu ... svjetlo u tunelu ... ulaznica za EU :-D
Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore. :eh:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#505 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

razonoda wrote::-D gUglaj malo. :)
Zar je bolje biti neuspjesan politicar i otpustati ljude nego biti uspjesan privrednik i zaposljavati ljude :perverzna:

Mislio je Fahro i isplanirao da ce kad predje sa indirektnog na direktno ucesce u politici jos brze da nastavi sa bogacenjem ali planove mu mrsi Bakir Izetbegovic ... nije valjda da od 2009 nije u stanju da rijesi taj "problem" :lol:

Guglaj.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#506 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

do kraja koje godine :-?
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#507 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

razonoda wrote: Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore. :eh:
Rece Fahro sa 30.tog :lol:

Daj jos malo "guglaj" ... ide to tebi :-D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#508 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

pumica wrote:
razonoda wrote: Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore. :eh:
Rece Fahro sa 30.tog :lol:

Daj jos malo "guglaj" ... ide to tebi :-D
3 brata ko od iste majke, ne zna se koji je ljepši
kao da ih je ista ruka hranila i kao da su u istoj školi učili
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#510 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Državne tajne (Semir Halilovic):

Kaže Fahro "jedno je Bakir a drugo je SDA".
...
Ne može se, Fahro, preko noći postati opozicionar a pri tome zaboraviti da su tornjevi i avazi nastali iz kese pozicije i vlasti pa kada su tornjevi odrasli a avazov zmaj postao velik i bahat, sada se želi svakodnevnim bombardovanjem svakojakim vijestima, pa i mnogokojim podmetanjima i lažima, sebe predstaviti kao svijetlu tačku uz koju, doduše, stoje desetine kriminalaca, sumnjivih prijatelja, poslova, transkacija i istraga. Jednostavno stvari ne stoje tako. I treba reći istinu - želiš u vlast ali čekaš odgovor možeš li, a do tada praviš medijski prostor za oba scenarija.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#511 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by sabina1 »

Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
Holms
Posts: 515
Joined: 27/01/2012 22:51

#512 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Holms »

tvsabina wrote:Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
:lol:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#513 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by sabina1 »

:vece:
Holms wrote:
tvsabina wrote:Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
:lol:
(ps Aida je očajna)
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#514 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

razonoda wrote:
pumica wrote:
Zasto je prestao graditi :meza:
Od 2009. mrka kapa ... nista.
Takav ljubitelj gradjevinarstva ... gazi-graditelj ... odjednom prestao da gradi :hm:
2009 osniva SBB. :babinsin: :eh:
poslije toga mrka kapa. ni cigla se nije ugradila. :mrgreen:

nema gradnje bez sda. tu su majstori, sto jes jes... :-)
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#515 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

razonoda wrote: Po svemu sudeći, na potezu od Velike Kladuše na sjeverozapadu i Subotice na sjeveru, pa do Jarinja i Ulcinja, u tom zapadnobalkanskom džepu gdje pomiješano žive uglavnom Južni Slaveni muslimanske i pravoslavne vjere (Bošnjaci, Crnogorci, Srbi), uz nešto malo Albanaca, Hrvata i Mađara, već krajem godine za sve će da se pitaju tri čovjeka: Aleksandar Vučić, Milo Đukanović i Fahrudin Radončić. Možda je paranoja ili teorija zavjere, ali čovjeku se katkad učini da međunarodnoj zajednici odgovara to svođenje na proste faktore. :eh:
to je nepravda...ne mogu dva crnogorca... :oops:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#516 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by kritichar »

Tornjak je opsjednut Bakirom
Adnane sine, misle da sam lud....
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#517 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by mirzadelibasic »

Očito je da Fahro i njegov privjesak SBB (SDA BEZ BRADE-SBB) traži mjesto predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH kako bi ušao u vlast. Nije važno s kim jer Fahrina principijelnost je uvijek imala precizno istaknutu cijenu. Sve ostalo je prazna priča. Medijski Fahru u ovu priču uvodi Čović, da ne ispadne da dolazi preko Izetbegovića, kako bi se napravilo dobro opravdanje za zadovoljenje njegovog ega.
Okreni - obrni ne valja. Svi brane državu a država sve manja i slabija. Kako god pogledaš nešto čvojeku nije pravo. A ne valja ni da sve stoji. Spisak bh.predsjednika stranaka je takav da su od trojice uvijek dvojica idiota pa je svaka koalicija, saradnja, partnerstvo, unaprijed idiotska ma kako da se sastavi i rastavi. Bosnom u 90% obimu, to je makar sigurno, vladaju izdajnici, dezerteri, kriminalci i licemjeri.
Image
Otprilike :thumbup: :bih:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#518 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

Zanemarimo sve cinjenice o Fahri, kad se uzme u obzir samo to da ga u vlast zeli i uvlaci DRAGAN COVIC i najvecoj budali treba da bude jasno da je to najgora moguca opcija za Bosnjake.
Onaj ko odgovara Covicu, ne moze biti dobar za Bosnjake.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#519 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

pumica wrote:Zanemarimo sve cinjenice o Fahri, kad se uzme u obzir samo to da ga u vlast zeli i uvlaci DRAGAN COVIC i najvecoj budali treba da bude jasno da je to najgora moguca opcija za Bosnjake.
Onaj ko odgovara Covicu, ne moze biti dobar za Bosnjake.
:? Imal li -Itko -- da je Tebi po mjeri.
Ne znam jesi li udata ---ali ako jesi - Ti si muzu nocna mora. Zeno :lol: draga , popusti malo. Nema zivig bica da nece imati neki nedostatak, ali Tebi bas niko po --mjeri--. :-D
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#520 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Arteta »

Da stvarno, u nas u politici se moze naci jako puno ljudi koji su ljudima po mjeri.
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#521 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by saale »

tvsabina wrote:Radončić totalno korektan i logičan kod Aide.
:lol: :lol:

Ovaj je najveci muljator I LICEMIJER koji postoji,,,covijeku je u ustima samo Bakir jebomu Bakir mater,, suruje s Draganom Covicem,,nikada ni rijeci protiv DODIKA dva najveca dusmanina ove zemlje PICKA TI MATERINA,!!!
User avatar
crno_sa_zlatnim
Posts: 280
Joined: 15/01/2011 23:20

#522 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by crno_sa_zlatnim »

SDA je svjetski prvak u spinovanju. Kad Bakir uvodi HDZ u vlast i daje im sve što zinu, to je u korist Bošnjaka. Kada Fahro popije kafu sa Čovićem to je veledržavna izdaja. Već sam na nekoj ranijoj temi postavila pitanje: šta je Fahro uradio/radi/će uraditi a što Alija i Bakir već nisu?
Fahro nije izdao Bošnjak srednje Bosne i isporučio ih na izvolite Bobanovim koljačima. SDA je to hladno uradila i radi to i danas.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#523 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by dustaban »

Fahro je naravno lopina, ali je trenutno jedini artikulisan politicar. Njegovo vrijeme dolazi...
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#524 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

Šćepan,graditelj,spasitelj naš...

:lol: :lol:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#525 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by dustaban »

Danguba wrote:Šćepan,graditelj,spasitelj naš...
:lol: :lol:
Jok, eto Komsic ce nas spasiti!
:-)
Post Reply