ivannn wrote:što se tiče prelaska, rijetko bude kontrola ili pretres, samo legitimacija s vozackom i osobnom (i to većinom na bos. gradišci)
dok kod slovenaca drukčije, od do, rijeko su me pustili samo s osobnom
Meni su gori nasi idioti. Kakve su sve bisere znali izvaliti oni cobani na Doljanima majko moja... Ko onu stoku zaposli, cim ih pogledas jasno je da ni osnovnu ne bi bili u stanju zavrsiti u rahmetli Jugoslaviji. A sad govna nose uniforme i fol predstavljaju drzavu. Ja im nista komplikovanije od krampe ne bi dao u ruke.
Hrvati me vise nerviraju jer uzmu peglati ljude u koloni ispred mene, cisto maltretiranje, rove auta puna penzionera, porodica - u 99% slucajeva ih jednostavno propuste nakon svega, ne nadju nista zanimljivo. Obijest i primitivizam.