Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#501 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

bartek wrote:retardirani blizanci, siledzijski dabar kaskader, splitska 30% glupaca i 70% gluma, okrugli peder, zlobni kepec Maja, tranvestit Soraja, isgurani smezurani Milic, napaljena babetina Maja Volk i hrpa dosadnih cura sa smedjom kosom...ukratko
Ukratko, ti bi bio odlično društvo za ovu ekipu, nisi ništa bolji od njih osim što se oni ne kriju iza računara.
Bljak
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#502 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

astrid wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ko zna,vidim ga na b92 sjedi u kući
Pala je vlada..nisu prosli zadatak..svi su nominovani osim opozicije :-)
Je li i Maja nominovana?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#503 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ovi sa Farme su vec najavili uskoro stream za 24 satno gledanje, znaci dan noc, za sada moguce samo na tom novom Pink reality kanalu, ali vec su najavili stream za net dakle.

Mislim da ce i VB nesto slicno uvesti..

Dakle, da se navucemo na katodnu :D
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#504 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

vedra nebesa wrote:
bartek wrote:retardirani blizanci, siledzijski dabar kaskader, splitska 30% glupaca i 70% gluma, okrugli peder, zlobni kepec Maja, tranvestit Soraja, isgurani smezurani Milic, napaljena babetina Maja Volk i hrpa dosadnih cura sa smedjom kosom...ukratko
Ukratko, ti bi bio odlično društvo za ovu ekipu, nisi ništa bolji od njih osim što se oni ne kriju iza računara.
Bljak
Ipak si malkice provirio/la na ovu temu ;-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#505 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

P308 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

gdje si to pročitao/la?
I ja sam to procitao, evo ovdje: http://www.telegraf.rs/jetset/621230-no ... gram-video

A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan :D )

Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.


ko je ambrozija?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#506 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Haman da sam negdje procitala da Maja i opozicija nisu nominovani. Ostali jesu.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#507 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
Onaj trenutak kad shvatiš da je u kući punoj muškaraca najbolji gej
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#508 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

P308 wrote:
astrid wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ko zna,vidim ga na b92 sjedi u kući
Pala je vlada..nisu prosli zadatak..svi su nominovani osim opozicije :-)
Je li i Maja nominovana?

nije


http://www.velikibrat2013.com/2013/vlad ... o-i-topic/
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#509 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

Kad če ovog geja "napucati" na nekog,po zadatku ? :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#510 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

kakavdanakneiskustvu wrote:
P308 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

gdje si to pročitao/la?
I ja sam to procitao, evo ovdje: http://www.telegraf.rs/jetset/621230-no ... gram-video

A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan :D )

Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.


ko je ambrozija?
Mene si citirao maloprije i pitao gdje sam to procitao/la :D
Boze sacuvaj, cuj ko je Ambrozija :D :P
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#511 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

kažem ja ako im i Vendi uđe to će biti zemljotres
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#512 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu wrote:
P308 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

gdje si to pročitao/la?
I ja sam to procitao, evo ovdje: http://www.telegraf.rs/jetset/621230-no ... gram-video

A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan :D )

Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.


ko je ambrozija?
Mene si citirao maloprije i pitao gdje sam to procitao/la :D
Boze sacuvaj, cuj ko je Ambrozija :D :P[/quote]



ma jbg,ne stignem gledati koga sam citirao
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#513 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ovaj Petrući totalno neduhovit, ne znam ko njega plaća da ga nasmijava.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#514 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

StupskaBitanga wrote:kažem ja ako im i Vendi uđe to će biti zemljotres

Odakle vam to da ce uci vendi?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#515 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ambrozija wrote:
StupskaBitanga wrote:kažem ja ako im i Vendi uđe to će biti zemljotres

Odakle vam to da ce uci vendi?
Pa novinari nagadjaju.

Negdje ce osvanuti, jal na farmi jal u vb, i gdje god dodje bice dernek
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#516 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dječak sa šibicama wrote:
Ambrozija wrote:
StupskaBitanga wrote:kažem ja ako im i Vendi uđe to će biti zemljotres

Odakle vam to da ce uci vendi?
Pa novinari nagadjaju.

Negdje ce osvanuti, jal na farmi jal u vb, i gdje god dodje bice dernek

Ja ipak ocekujem da ce na Farmi, ali s obzirom da je s Majom u vrlo losim odnosima, moguce da ce i u VB
Ona bi mogla spustiti Maju na zemlju.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#517 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Pa vidi ih sad, zezaju se, smjeskaju, a danas gledas, onaj pakuje kofere, spremio stvari, Dragutin... sad sav vedar i nasmijesen, zeza se sa Majom.

Ma daj...
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#518 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Informacija za ovisnike :D : trenutno na BN, tamo ide uključenje uživo u 00:14
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#519 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Kako je ova Sindi nekad bila dobra riba... tacno se vidi da je presaugala sa smrkanjem i "nocnim zivotom".
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#520 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

klavirdžija wrote:Informacija za ovisnike :D : trenutno na BN, tamo ide uključenje uživo u 00:14


i na b92 je već neko vrijeme uživo
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#521 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

ovo je sranje da na tri kanala emituju 3 razlicita vremenska perioda.

prije par sati na obn-u gledam krvljenje i svadju i dragutin se pakuje, a sad na bn-u gledam ono sto se cini mi se desilo prije toga.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#522 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

dječak sa šibicama wrote:Pa vidi ih sad, zezaju se, smjeskaju, a danas gledas, onaj pakuje kofere, spremio stvari, Dragutin... sad sav vedar i nasmijesen, zeza se sa Majom.

Ma daj...


šta bi,svi su oni tu zbog para
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#523 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Vala bas. Ne kontam sto obn emituje snimke. :-)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#524 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dječak sa šibicama wrote:Pa vidi ih sad, zezaju se, smjeskaju, a danas gledas, onaj pakuje kofere, spremio stvari, Dragutin... sad sav vedar i nasmijesen, zeza se sa Majom.

Ma daj...
:thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65954
Joined: 03/08/2010 19:04

#525 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

ovaj petrući ko da malo i liči na onog smotanog lika iz "u kini jedu pse"
Locked