Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ovi sa Farme su vec najavili uskoro stream za 24 satno gledanje, znaci dan noc, za sada moguce samo na tom novom Pink reality kanalu, ali vec su najavili stream za net dakle.
A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan )
Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.
A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan )
Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.
ko je ambrozija?
Mene si citirao maloprije i pitao gdje sam to procitao/la
Boze sacuvaj, cuj ko je Ambrozija
A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan )
Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.
ko je ambrozija?
Mene si citirao maloprije i pitao gdje sam to procitao/la
Boze sacuvaj, cuj ko je Ambrozija [/quote]
dječak sa šibicama wrote:Pa vidi ih sad, zezaju se, smjeskaju, a danas gledas, onaj pakuje kofere, spremio stvari, Dragutin... sad sav vedar i nasmijesen, zeza se sa Majom.
dječak sa šibicama wrote:Pa vidi ih sad, zezaju se, smjeskaju, a danas gledas, onaj pakuje kofere, spremio stvari, Dragutin... sad sav vedar i nasmijesen, zeza se sa Majom.