The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 82672
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#51 Re: The Walking Dead - serija

Post by Truba »

ma sve je niđe veze
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#52 Re: The Walking Dead - serija

Post by alibaba_i_30_godina »

Pregledao sam jucer prve tri epizode serije i nisam nimalo odusevljen. Ideja nije losa ali mi je lose sprovedena.

Kao sto neko rece ima dosta rupa u scenariju, hajd' nije to sto mi smeta toliko, vec sto mi nedostaje radnje, borbe sa zombijima.
User avatar
zomri
Posts: 12907
Joined: 03/05/2006 07:31

#53 Re: The Walking Dead - serija

Post by zomri »

ma i makljaža sa zombijima bi brzo dosadila. nema dobre serije bez dobrih likova i odnosa među njima. plavke mi je bilo žao iz razloga koji nemaju veze sa pričom :D a za ostale sad bih potpisao da pobiju sve u 6. epizodi, bar bi se nešto zanimljivo desilo u ovoj sezoni :x
čujem da će za narednu sezonu osvježiti scenaristički tim pa možda krene nabolje, mada sam skeptičan.

do tad ću se držati boardwalk empire-a koji je mljac :mrgreen: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
vee-jay
Posts: 8803
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#54 Re: The Walking Dead - serija

Post by vee-jay »

NeyDan wrote:Pregledao sam jucer prve tri epizode serije i nisam nimalo odusevljen. Ideja nije losa ali mi je lose sprovedena.

Kao sto neko rece ima dosta rupa u scenariju, hajd' nije to sto mi smeta toliko, vec sto mi nedostaje radnje, borbe sa zombijima.
ne ocekuj makljazu sa zombijima, ocekuj makljazu sa ljudima :wink:

Image

Image
User avatar
amar007
Posts: 847
Joined: 08/04/2010 00:28

#55 Re: The Walking Dead - serija

Post by amar007 »

Odgledah Dead Set, onako, malo me smorila, Survivors dosta bolja :thumbup:
Ima li jos sta na ovaj fazon, post apokalipticna tematika, zombiji pozeljni ali ne i obavezni..
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#56 Re: The Walking Dead - serija

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:18, edited 1 time in total.
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1100
Joined: 27/01/2009 19:05

#57 Re: The Walking Dead - serija

Post by ChataDodajStaHoces »

ek0 wrote:Dobra 5. epizoda, zakuhase.
a kad znam da prva sezona ima 6 epizoda dodje mi da zaplacem :D
User avatar
zomri
Posts: 12907
Joined: 03/05/2006 07:31

#58 Re: The Walking Dead - serija

Post by zomri »

uh, ovo sve gore i gore :( :(
dabogda nastavio poslije ove sezone. šteta, koncept je puno obećavao :x :x
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8506
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#59 Re: The Walking Dead - serija

Post by kokuz_sa »

puno price o serij ipompezna najava a serija onako hmm prosjek obicni..bar ove 4-5 epizoda sto pogledah..najmanje se o zombijima i akciji prica al eto to nije ni bit serije nego ljudski odnosi i bla bla bla..uglavnom
nije me bas sta puno odusevila..
User avatar
zomri
Posts: 12907
Joined: 03/05/2006 07:31

#60 Re: The Walking Dead - serija

Post by zomri »

ma zombiji su u seriji još i dobri. o likovima uglavnom saznamo nešto više sekundu prije nego će ih roknut :-) :-)

jedino što znam o još živim likovima je da je onaj kosooki bio dostavljač pica :x
User avatar
zomri
Posts: 12907
Joined: 03/05/2006 07:31

#61 Re: The Walking Dead - serija

Post by zomri »

ima nade: Frank Darabont otpustio cijeli tim scenarista http://tv.ign.com/articles/113/1137550p1.html :D :D

:thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47488
Joined: 26/02/2004 00:00

#62 Re: The Walking Dead - serija

Post by karanana »

serija je obecavala. dobra prica (za ljubitelje ovakvih prica), dobar pocetak, ali iz epizode u epizodu ga sve vise i vise zaseravaju. pocelo je onoga trenutka kada dolaze iz atlante u kamp, to je treca epizoda meni se cini.
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1100
Joined: 27/01/2009 19:05

#63 Re: The Walking Dead - serija

Post by ChataDodajStaHoces »

Iskreno sam razocaran ovim zavrsetkom... Dosadno, ubitacno i bez nekog nagovjestavanja o daljnoj radnji... nije ni cudo da ih je Darabont otpustio :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#64 Re: The Walking Dead - serija

Post by Baltazar_khan »

Jel u februaru naredne godine počinje snimanje druge sezone?
DON_eARL
Posts: 3747
Joined: 31/10/2010 22:26

#65 Re: The Walking Dead - serija

Post by DON_eARL »

Ona ocjena na IMDBu je smijesna :D Tresla se gora, rodio se mis.

Nisam zadovoljan, uopste, rece vrli kriticar i :run:
User avatar
Truba
Posts: 82672
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#66 Re: The Walking Dead - serija

Post by Truba »

ja sam odustao nakon 5. epizode
tojest nakon petnestak minuta
sve sam pobrisao i batalio
User avatar
karanana
Posts: 47488
Joined: 26/02/2004 00:00

#67 Re: The Walking Dead - serija

Post by karanana »

ja kad nesto krenem gledat, iako ne valja, hocu da skroz odgledam. bojim se da ce i ovo biti ta vrsta gubitka vremena. nekako ne mogu prekinuti ako odgledam epizodu-dvije.
a ucinilo mi se da je pisalo mini-series pa sam konto da bi se za 6 epizoda moglo sve zavrsiti.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#68 Re: The Walking Dead - serija

Post by alibaba_i_30_godina »

karanana wrote:ja kad nesto krenem gledat, iako ne valja, hocu da skroz odgledam. bojim se da ce i ovo biti ta vrsta gubitka vremena. nekako ne mogu prekinuti ako odgledam epizodu-dvije.
a ucinilo mi se da je pisalo mini-series pa sam konto da bi se za 6 epizoda moglo sve zavrsiti.
I ja isto tako. Odgledao sam ovu seriju, ali nije me ocarala. Vec u prvim postovima ove teme sam napisao da serija nije opravdala moja ocekivanja, tako je ostalo i do njenog kraja.

Izbrisao sam epizode koje sam imao snimljene. Ne zalim za izgubljenim vremenom, mada se moglo iskoristiti na nesto dosta korisnije. :-)
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1100
Joined: 27/01/2009 19:05

#69 Re: The Walking Dead - serija

Post by ChataDodajStaHoces »

karanana wrote:ja kad nesto krenem gledat, iako ne valja, hocu da skroz odgledam. bojim se da ce i ovo biti ta vrsta gubitka vremena. nekako ne mogu prekinuti ako odgledam epizodu-dvije.
a ucinilo mi se da je pisalo mini-series pa sam konto da bi se za 6 epizoda moglo sve zavrsiti.
Ma kakvi, radnja se katastrofalno razvija. Mislim da su samo marketinski napuhali kompletnu seriju i da su na osnovu toga dobili tako veliku gledanost na osnovu koje ce snimiti 2 sezonu, ali tek u oktobru naredne godine se pusta...
User avatar
Truba
Posts: 82672
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#70 Re: The Walking Dead - serija

Post by Truba »

karanana wrote:ja kad nesto krenem gledat, iako ne valja, hocu da skroz odgledam. bojim se da ce i ovo biti ta vrsta gubitka vremena. nekako ne mogu prekinuti ako odgledam epizodu-dvije.
a ucinilo mi se da je pisalo mini-series pa sam konto da bi se za 6 epizoda moglo sve zavrsiti.

shift del
vjeruj mi lako je
budes sam sebi bolji kasnije
radije gledam fringe treću sezonu tu barem marim za likove imam sta vidjeti
tu je i lijepa glumica i zanimljiva radnja
sjever76
Posts: 332
Joined: 30/10/2007 12:45

#71 Re: The Walking Dead - serija

Post by sjever76 »

o ukusima ne vrijedi raspravljati ali ova serija je meni odlicna i svako je vrijedi pogledati pogotovo oni koji vole tematiku kao sto je apokalipsa. kome se svidja i am legend, 28 dana, 28 sedmica itd. svidjece mu se i ova serija.
User avatar
travar
Posts: 2765
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#72 Re: The Walking Dead - serija

Post by travar »

Šta je s ovim čudom?
Hoće li nastavljati snimanje ili će i ovo biti "tresla se gora...."?
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#73 Re: The Walking Dead - serija

Post by horion_bosona »

travar wrote:Šta je s ovim čudom?
Hoće li nastavljati snimanje ili će i ovo biti "tresla se gora...."?
The second season of AMC's television series The Walking Dead is currently scheduled to premiere in October 2011 and will feature 13 episodes
biće, biće... :D

Mad Men, Breaking Bad i The Walking Dead - vise nego dobre serije, a sve iz radionice AMC-a...
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#74 Re: The Walking Dead - serija

Post by art vandeley »

Meni je odlicna serija :D
Mozda ide sporo ali tako su je i najavili , prezivljavanje u zombi svijetu :-D . Odlicno je sto nema pravise akcije i klanja i ubijanja zombija ...Druga sezona pocinje iz pocetka ...
Gluma solidna , kostimi :thumbup:

P.S.
Mene je nerviralo ono ponasanje u sumi kad odmaraju i suncaju se pojedini (a nalaze se u takvoj situaciji ) kao i ona situacija sa mrtvom sestrom od one cure koja nikako da se pomiri sa tim da je mrtva kada je ova ozivila :oops: .
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#75 Re: The Walking Dead - serija

Post by horion_bosona »

art vandeley wrote:...Druga sezona pocinje iz pocetka ...

P.S.
Mene je nerviralo ono ponasanje u sumi kad odmaraju i suncaju se pojedini (a nalaze se u takvoj situaciji ) kao i ona situacija sa mrtvom sestrom od one cure koja nikako da se pomiri sa tim da je mrtva kada je ova ozivila :oops: .
kako mislis "iz pocetka"? reprizirace ovih 6 epizoda? ne znam za to... :?

a meni je ta scena sa dvije sestre jedan od boljih momenata u seriji, jer razmisli kako bi se ponjeo u slicnoj situciji da moras samo u par sati prelomiti i najrodjenijem raznjeti mozak... ili recimo scena kada ostavljaju onog lika pored puta dajuci mu oruzje da se sam "oslobodi"...cijelo desavanje u kompleksu takodje...

dobra je to serija, meni je tema zombija potpuno neinteresantna ali sam ju poceo gledati zbog Franka Darabonte i pozitivno se iznenadio ... :)
Post Reply