Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
sis
Posts: 6
Joined: 21/03/2010 20:13

#51 Re: Sarajevo shoping

Post by sis »

ja kupila u Italiji jako slicne ljubicaste u Bagatt-u za 40 eura. Toliko o nasim cijenama. Bata u Italiji je inace niza klasa cipela, a kod nas se drzi za neku klasu
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#52 Re: Sarajevo shoping

Post by adda_sa »

User avatar
peace
Posts: 585
Joined: 15/05/2010 22:08

#53 Re: Sarajevo shoping

Post by peace »

ma genijalne su... :D
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#54 Re: Sarajevo shoping

Post by adda_sa »

NeyDan wrote: h&m imas u tiffany-ju, nije bas sve najnovija sezona, ali neke stvari zimus su bile iste ko i na stranici sto ima h&m.
Nisam znao za to. Tako mi je krivo kad odem na stranicu C&A i kad vidim kako imaju odlicnih stvari za malo para al' ne dostavljaju u nasoj zemlji. :roll:
http://www.cunda.de/Shop/HtmlStart/start.html[/quote]

c&a je sranje..kvaliteta nula! imam par stvari od njih, par pranja- i deformisu se :S
sis
Posts: 6
Joined: 21/03/2010 20:13

#55 Re: Sarajevo shoping

Post by sis »

D da dodam jos da sam kupila ovaj kombinezon http://www.facebook.com/photo.php?pid=3 ... 8361439374, a isti kunem se vidjela u zg 4x skuplji. ne branim nikoga, ali kad je nesto ok, je ok.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#56 Re: Sarajevo shoping

Post by Cholina_Lokica »

sis wrote:Ja sam bila u Pimkiju u Robotu i nasla slatkih tunika stradivarius poprilicno jeftino. mislim da su prave jer sam ih vidjela na stradivarius webu http://www.stradivas.com/pics/3H.jpg. ne izgleda mi smece kao azel recimo...
original su :wink:
User avatar
alica.k
Posts: 8781
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#57 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

sis wrote:Ja sam bila u Pimkiju u Robotu i nasla slatkih tunika stradivarius poprilicno jeftino. mislim da su prave jer sam ih vidjela na stradivarius webu http://www.stradivas.com/pics/3H.jpg. ne izgleda mi smece kao azel recimo...
azel isto nije smece, sve je to original zara samo stare kolekcije.

ovdje mora da sam ja naletila onda u pogresno vrijeme...to je jedino objasnjenje. inace jako volim stradivarius i bershku (iako zaru i p&b malo vise). ovih dana idem u bg pa cu bas uporediti. u zagrebu je skuplje nego u beogradu, btw.
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#58 Re: Sarajevo shoping

Post by semmy »

adda_sa wrote: c&a je sranje..kvaliteta nula! imam par stvari od njih, par pranja- i deformisu se :S
nebi se slozila s tobom da je c&A sranje...ja sam jako puno baby stvari dobila bas iz c&a i prezadovoljna sam kvalitetom,sve perem na 60 i nikad se nista nije desilo, i naravano proslijet cu ih dalje jer su kvalitetne...
ja imam nekoliko majica i tunika koje sam kupila prije 10-tak god u c&a i jos su za nositi
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#59 Re: Sarajevo shoping

Post by alibaba_i_30_godina »

semmy wrote:
adda_sa wrote: c&a je sranje..kvaliteta nula! imam par stvari od njih, par pranja- i deformisu se :S
nebi se slozila s tobom da je c&A sranje...ja sam jako puno baby stvari dobila bas iz c&a i prezadovoljna sam kvalitetom,sve perem na 60 i nikad se nista nije desilo, i naravano proslijet cu ih dalje jer su kvalitetne...
ja imam nekoliko majica i tunika koje sam kupila prije 10-tak god u c&a i jos su za nositi
I ja imam nekoliko stvari iz C&A, uvijek kad sam u Njemackoj obavezno odem i kupim nesto od odjece i ne zalim se na kvalitet. Neke stvari su mi trajale i po 2 godine, prestao ih nosati samo zato sto ih imam toliko a inace su jos uvijek u dobrom stanju.
User avatar
Loulou
Posts: 3016
Joined: 16/04/2008 15:18

#60 Re: Sarajevo shoping

Post by Loulou »

Potpuno zadovoljna s C&A :thumbup:
bambi:)
Posts: 133
Joined: 28/04/2010 17:57

#61 Re: Sarajevo shoping

Post by bambi:) »

Hmmm...imam nekoliko pitanja :)
Ima li kod nas (Sa) još uvijek x nation i gdje tačno ?
Jeste li negdje vidjeli one prsluke sa motivom "baklave"?
Hvala :-D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#62 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

bambi:) wrote:Hmmm...imam nekoliko pitanja :)
Ima li kod nas (Sa) još uvijek x nation i gdje tačno ?
Jeste li negdje vidjeli one prsluke sa motivom "baklave"?
Hvala :-D
Koliko se mogu sjetiti, a sjecam se dobro, bili su u Sam Shop robnoj kuci na Titovoj, medjutim odavno ih vise nema, i mislim da ih nigdje vise ni nema u Sarajevu, mozda grijesim, ali mislim da ne. Ja njihove stvari kupujem kad odem na more, imaju u Splitu ogromnu radnju :)
User avatar
alica.k
Posts: 8781
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#63 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

koliko mi se cini otvorili su negdje u onom sam shopu u barama, tj shipu...svoju prodavnicu bas.
ja sam inace vidjela to u vitezu, u onom gms shopping centru.
User avatar
deda-rog
Posts: 3
Joined: 07/06/2010 19:32
Location: oko-loko

#64 Re: Sarajevo shoping

Post by deda-rog »

Gospoda Ministarka wrote:Danas sam u Bati (a gdje drugdje) nasla savrsene plave mokasinke ali im je cijena oko 150KM ( u svicarskoj 58CHF)
Image
:thumbup: Svidjaju mi se.Imam mnogo obuce iz Bata-e,uglavnom u Sarajevu kupljene.Zadovoljna sam.
Ako bi za neku "markicu"rekla da su mi naj bezvz stvari iz nje ,onda je to Teranova.
Iako imam jednu jaknu od nje,ima joj najmanje 6 god (U BL)je kupila i nikako da je dokrajcim.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#65 Re: Sarajevo shoping

Post by Gospoda Ministarka »

deda-rog wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Danas sam u Bati (a gdje drugdje) nasla savrsene plave mokasinke ali im je cijena oko 150KM ( u svicarskoj 58CHF)
Image
:thumbup: Svidjaju mi se.Imam mnogo obuce iz Bata-e,uglavnom u Sarajevu kupljene.Zadovoljna sam.
Ako bi za neku "markicu"rekla da su mi naj bezvz stvari iz nje ,onda je to Teranova.
Iako imam jednu jaknu od nje,ima joj najmanje 6 god (U BL)je kupila i nikako da je dokrajcim.

U Terranovoj sam kupila samo 3 stvari, tek kad se otvorila rolku od angora vune bijelu i smedu majcicu na bretele. I prosle godine kais, izbjegavam je nasiroko nepamtim kad sam nesto lijepo vidjela tamo a da mozes obuci vise od par puta. Obucu kupujem u Bati i cesto u Mangu i Tiffanyiju.,
bambi:)
Posts: 133
Joined: 28/04/2010 17:57

#66 Re: Sarajevo shoping

Post by bambi:) »

:lol: :lol: :lol: hvala vam za x nation znala sam da ako ništa onda alica.k ima odgovor sreća pa je imamo,
alice jesi li negdje vidjela prsluke sa motivom "baklava"? :)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#67 Re: Sarajevo shoping

Post by Gospoda Ministarka »

Jel se meni ucinilo ili sam na carsiji vidjela Roberto radnju sa cipelicama(znam da je kvalitet bodova)?

Ja sam za to da ovu temu preimenujemo u "Pitajte alicu.k gdje se sta ima kupiti" :lol:
bambi:)
Posts: 133
Joined: 28/04/2010 17:57

#68 Re: Sarajevo shoping

Post by bambi:) »

Definitivno se slažem :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8781
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#69 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

bambi:) wrote::lol: :lol: :lol: hvala vam za x nation znala sam da ako ništa onda alica.k ima odgovor sreća pa je imamo,
alice jesi li negdje vidjela prsluke sa motivom "baklava"? :)
ako pitas za xnation, nisam nikako bila tamo. znam da se otvorio jer sam pitala u samshop galeriji...al davno je to bilo, prije mozda godinu dana.

inace ih ima u benetonu :D sinoc sam vidjela to. cijena, sitnica.
bambi:)
Posts: 133
Joined: 28/04/2010 17:57

#70 Re: Sarajevo shoping

Post by bambi:) »

Hvala,nisam ni sumnjala :)
maajaa
Posts: 305
Joined: 14/05/2007 16:14

#71 Re: Sarajevo shoping

Post by maajaa »

Jel se meni ucinilo ili sam na carsiji vidjela Roberto radnju sa cipelicama(znam da je kvalitet bodova)?
Nije ti se ucinilo :)


Cure, treba mi mala pomoc - gdje da potrazim slicne sandalice? Ove su Hush Puppies, sumnjam da negdje ovdje mogu naci bas te :sad:
Image
Image
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#72 Re: Sarajevo shoping

Post by Gospoda Ministarka »

maajaa wrote:
Jel se meni ucinilo ili sam na carsiji vidjela Roberto radnju sa cipelicama(znam da je kvalitet bodova)?
Nije ti se ucinilo :)


Cure, treba mi mala pomoc - gdje da potrazim slicne sandalice? Ove su Hush Puppies, sumnjam da negdje ovdje mogu naci bas te :sad:
Image
Image

Hush puppies imas na PIKu.
User avatar
alica.k
Posts: 8781
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#73 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

eh i meni treba mala pomoc.

Image

zna li neko gdje ima kupit ovih fazona kod nas, a da nisu u lindexu (ne svidjaju mi se tamo). ne moraju bit postavljeni (radije bih i da nisu), samo da ima velicina i boja...
pijaca mozda? sirano? il u nekpoj prodavnici (u alma ras i lisci nisam nasla).
User avatar
zvrzgana
Posts: 285
Joined: 23/01/2009 22:02

#74 Re: Sarajevo shoping

Post by zvrzgana »

@alica.k ne znam da li mislis na gornji dio kupaceg ili na grudnjak u ovom obliku!? A ako neko zna za kupaci u raznim bojama neka javi!!! Ja sam nasla ovakav kupaci jedino u Benettonu i moze se kupovati posebno ali vala ne dam 60km :shock: za gornji dio kupaceg :-) ja sam i dalje u potrazi pa ako naletim javim obavezno!
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#75 Re: Sarajevo shoping

Post by Cholina_Lokica »

kupaci ovakvi su bili prije jedno mjesec-dva u pompei na dobrinji
Post Reply