Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
jossaric
Posts: 6
Joined: 28/01/2010 15:05

#51 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by jossaric »

Golemo je da Danijel Boto ovako rapidno stječe slavu u BiH. Svaku večer u Mostaru momak ima neki nastup. Gdje god se okreneš njegov plakat. Pa zar se tako daleko može sa izrazitim antitalentom dospjeti.
A usto je još i nabavio novu web stranicu, jao jao, koji lik
http://www.danijelboto.com
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#52 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by ifbbpro »

Better Man wrote:Mada je već neko spomenuo koncert Zajedno za život šestog februara u Zetri u 20 sati, ja bih da ga ponovo ovdje spomenem i da kažem da su izvođači na koncertu ne bitni, već je bitna humana misija da se pomogne teško oboljelom sarajevskom muzičaru Edi Mulahaliloviću. Nije bitno volite li ili ne izvođaće koji će nastupiti, ali bi bilo jako lijepo da kupite kartu (možete je i pokloniti nekom drugom ako vam se nesviđa koncert) i tako date svoj doprinos u liječenju Ede kojeg teška bolest sprječava da radi ono u ćemu je najbolji, a to je stvaranje muzike i pjesama. Svaka čast Dini Šaranu na pokretanju jedne ovakve akcije. Dokažimo još jednom da smo ljdi.
Bilo je odlicno. Prepuna Zetra.
Samo mana je sto je srednji dio tribine bio rezervisan za VIP, mislim kakav crni VIP? Humanitarni koncert je u pitanju, to je bilo totalno bespotrebno.
I jos nesto sto nema veze sa organizatorom. Debili su za onaj veliki parking kod stadiona trazili 4km unaprijed da se plati - jos ne dobijes racun. Kao povodom koncerta nema veze koliko je sat vremena, vec je 4km bio pola sata ili 5 sati. I kao sve pare idu Edi. Klinac moj. I naravno trazio sam racun koji mi naravno nisu ni dali, i na kraju me pustili besplatno da udjem. Nisam jedini koji je trazio racun i naravno nije ga dobio. Trebalo ih je prijaviti.
User avatar
Better Man
Posts: 16819
Joined: 01/10/2006 20:10

#53 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Better Man »

Kupili su Ti što su tu sjedili kartu, nego je vjerovatno riječ o poznatim osobama ili rodbini učesnika, pa im se obezbjedila dobra pozicija za sjedenje.
Malaa
Posts: 82
Joined: 17/06/2008 23:45

#54 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Malaa »

Je li iko bio sinoc na Outlandishu? Hmmm pretpostavljam da nije jer je medijska paznja bila 0. Stvarno ne kontam kako evo bas sarajevo-x koji (moram reci to,pa makar obrisali moj post) inace pise o svakakvim glupostima(tip ako je sta sinoc jeo,gdje je ko bio, s kimje bio) i samo jaca medjunacionalnu mrznju, nije bio u stanju da bar nesto napise o tom koncertu prije,a evo sad vidim da nisu u stanju ni poslije da napisu....koncert je stvarno bio vrijedan paznje i momci su fenomenalni bili...mislimda , ko god je otisao, nije se ni sekunde pokajao...
zgembica23
Posts: 119
Joined: 10/03/2007 03:00

#55 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by zgembica23 »

Zna li se, ima li karata za Psihomodo pop i ima li kakva nagradna igra, hoce li mozda na nekoj radio ili televiziskoj stanici dijeliti ulaznice za koncert, da se javim? :)
User avatar
Admir_1984
Posts: 7635
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#56 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Admir_1984 »

Jel zna iko ziv kad ce biti najavljeni koncert plavog orkestra u Sarajevu? U Beogradu, Ljubljani i Zagrebu haman planule sve karte, a za Sarajevo nishta zivo se ne zna :-)
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2567
Joined: 07/05/2009 19:51

#57 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Magarece_godine »

Pusenje u Domu Mladih krajem februara ?
User avatar
Admir_1984
Posts: 7635
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#58 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Admir_1984 »

Magarece_godine wrote:Pusenje u Domu Mladih krajem februara ?
ma to se zna, 26.02
User avatar
LekiCA_
Posts: 53
Joined: 29/05/2008 10:18

#59 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by LekiCA_ »

Da li neko zna je li sigurno da Vlado G. za 8.Mart gostuje u Domu M.?!!! :-) :-)
dina_arajevo
Posts: 3711
Joined: 09/04/2007 18:15

#60 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by dina_arajevo »

Koncert jednog od najvecih kantautora svih vremena Leonarda Cohena, koji je bio najavljen za 15. mart odgodjen je zbog bolesti Cohena za 25. juli. Kupljene ulaznice vaze za novi termin...
dina_arajevo
Posts: 3711
Joined: 09/04/2007 18:15

#61 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by dina_arajevo »

VAYA CON DIOS

15.6.2010 u 20:30 h
KD Vatroslava Lisinskog, Zagreb


Legendarna belgijska grupa Vaya Con Dios, nakon iznimno uspješnih i rasprodanih koncerata održanih prije tri godine tri dana za redom u KD Vatroslava Lisinskog, na isto mjesto vraćaju se hrvatskoj publici i to koncertom koji će se održati 15.6.2010.!

Vaya Con Dios je belgijski glazbeni sastav koji su 1986. osnovali Dani Klein, Dirk Schoufs, i Willy Lambregt (kojeg je kasnije zamijenio Jean-Michel Gielen).

Međunarodni uspjeh su ostvarili hitovima poput "Just a Friend of Mine", "What's a Woman?", "Nah Neh Nah", "Don't Cry for Louie", "Puerto Rico", "Heading for a Fall", "Johnny" i "Don't Break My Heart".

Vrhunac svoje slave doživili su krajem osamdesetih debitantskim albumom "Vaya Con Dios", nakon kojeg slijede još šest albuma, najnoviji objavljen 2009. godine pod nazivom "Comme on est venuâ".

Koncert Vaya Con Dios će se održati 15.6.2010. u KD Vatroslava Lisinskog u Zagrebu.
Cijene ulaznica su: 270 / 250 / 290 kn.

Ulaznice potražite na blagajni dvorane, te na svim prodajnim mjestima u sustavu Eventim http://www.eventim.hr

Također podsjećamo sve da će se koncert Vaya Con Dios održati i u Splitu, 20.6. u Spaladium Areni. Cijene ulaznica su: 160 / 180 / 200 kn do 28.2., te 180 / 200 / 220 kn od 1.3.

Ulaznice potražite na blagajni dvorane, te na svim prodajnim mjestima u sustavu Eventim http://www.eventim.hr

P.S. Neko je otvorio posebnu temu za ovaj koncert...
veliki_ah
Posts: 1084
Joined: 28/09/2008 23:42

#62 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by veliki_ah »

Zanimaju me dvije stvari koje sam nacuo:
- Koncert divljih jagoda u martu?
- koncert bajage u martu?

Hvala na info.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7635
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#63 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Admir_1984 »

Admir_1984 wrote:Jel zna iko ziv kad ce biti najavljeni koncert plavog orkestra u Sarajevu? U Beogradu, Ljubljani i Zagrebu haman planule sve karte, a za Sarajevo nishta zivo se ne zna :-)
User avatar
Better Man
Posts: 16819
Joined: 01/10/2006 20:10

#64 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Better Man »

veliki_ah wrote:Zanimaju me dvije stvari koje sam nacuo:
- Koncert divljih jagoda u martu?
- koncert bajage u martu?

Hvala na info.
Bajaga & Instruktori su 10.04.2010. godine u Domu Mladih.
dina_arajevo
Posts: 3711
Joined: 09/04/2007 18:15

#65 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by dina_arajevo »

27. marta u Domu mladih finale 9. festivala pop rock grupa BiH, ucestvuju: Drifter Dogs(Jablanica) DUM IV (Sarajevo), Uncle sam Decided (Sarajevo), Vakat (Sarajevo) :-D
Specijalni gosti su: Let 3 (Rijeka), Pappoemuo (Sarajevo) i Venus (Mostar), pa ako voli nek' izvoli...
:thumbup:
Cijena ulaznice, samo 7 KM
Moglo bi se ovdje jos stosta napisati, ali da ne zatrpavam forum, kad se sve moze naci na netu...

A koncert Divljih jagoda je pomjeren, valjda ce biti u aprilu...
Last edited by dina_arajevo on 05/03/2010 17:40, edited 1 time in total.
User avatar
moa
Posts: 3637
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#66 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by moa »

dina_arajevo wrote:Koncert jednog od najvecih kantautora svih vremena Leonarda Cohena, koji je bio najavljen za 15. mart odgodjen je zbog bolesti Cohena za 25. juli. Kupljene ulaznice vaze za novi termin...

Ne vaze moraju se vratiti karte :) a nove su u prodaji od 1.3 :), cijene se nece mijenjati ali idemo bez obzira :)
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#68 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Babsy »



<3 <3 <3 <3 <3

mada, kažu oni koji su bili na koncertima ranije da ovaj nije bio ni blizu tih ranijih. Svejedno <3 nadam se sam da se Dave neće predozirati kroz nrednih X godina pa da dočekam(o) još koji koncert. :D
fahrenheit0403
Posts: 4
Joined: 02/11/2009 23:26

#69 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by fahrenheit0403 »



bilo fenomenalno, neponovljivo
GRAN RISERVA
Posts: 21
Joined: 09/03/2007 17:22
Location: sARAJEVO

#70 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by GRAN RISERVA »

User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#71 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Zox »

moa wrote:
dina_arajevo wrote:Koncert jednog od najvecih kantautora svih vremena Leonarda Cohena, koji je bio najavljen za 15. mart odgodjen je zbog bolesti Cohena za 25. juli. Kupljene ulaznice vaze za novi termin...

Ne vaze moraju se vratiti karte :) a nove su u prodaji od 1.3 :), cijene se nece mijenjati ali idemo bez obzira :)
Kako ba ne vaze :x Ja citao da vaze, a samo ako hoces nazad lovu moras ih vratiti do kraja februara.
Znaci, popusio sam 80 maraka.
dina_arajevo
Posts: 3711
Joined: 09/04/2007 18:15

#73 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by dina_arajevo »

Zox wrote:
moa wrote:
dina_arajevo wrote:Koncert jednog od najvecih kantautora svih vremena Leonarda Cohena, koji je bio najavljen za 15. mart odgodjen je zbog bolesti Cohena za 25. juli. Kupljene ulaznice vaze za novi termin...

Ne vaze moraju se vratiti karte :) a nove su u prodaji od 1.3 :), cijene se nece mijenjati ali idemo bez obzira :)
Kako ba ne vaze :x Ja citao da vaze, a samo ako hoces nazad lovu moras ih vratiti do kraja februara.
Znaci, popusio sam 80 maraka.
Mislim da je ipak Zox u pravu, bar se nadam, jer i ja sam i ja u istoj situaciji... :shock:
pekija
Posts: 9
Joined: 06/11/2009 10:39

#74 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by pekija »

dal ima neko ko bi isao na Rammstein u ZG 18.03. da nema prevoz, da se proba nesto iskombinovati, za neki kombi ili sl?
yflorida02
Posts: 3
Joined: 23/03/2010 21:28

#75 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by yflorida02 »

Koncert Rammstein je u Beogradskoj Areni gledalo više od 16000 ljudi. Čak iz Italije, i sa obale Crnog mora su dolazili. Neviđen koncertni spektakl na ovim prostorima od Eurosonga. Svako ko je gledao, sigurno će dugo pamtiti ovaj koncert.
Post Reply