Biciklo-gdje kupiti??

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#51 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by cappy_tempo »

kupite poni biciklo i kud cete vecu radost i ljepotu :mrgreen:
User avatar
innovision
Posts: 729
Joined: 04/08/2009 19:06

#52 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by innovision »

imas na forumu temu (potrazi) recenczije biceva po cijenama od recimo 450 do 100 i vise dobra tema
NANANA
Posts: 11
Joined: 04/03/2009 17:42

#53 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by NANANA »

Trebam savjet ako neko zna, imam centurion biciklo sa hidraulicnim kocnicama platila ga 1500KM ali sada hocu da kupim pravo rally biciklo cijena nije bitna znali neko gdje ima kod nas u sa?(ako ima) :razz:
nino90
Posts: 1352
Joined: 26/04/2007 19:36

#54 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by nino90 »

evo posto vidim da ovdje ima ljudi sto se dobro razumiju
hocu da kupim biciklo
pretezno bi vozio po gradu mozda okolo malo,
mozda bi nekad i isao na duza putovanja
dobro bi bilo da moze po raznim putevima, znaci i makadam, itd.
budzet jedno 500KM
medjuostalom da li su potrebne rukavice vidio sam da mnogi nose, je li se nazulje ruke puno ili kako sta XD
da li ce biti stetno ako drzim biciklo na terasi, tako da je izlozeno kisi i drugim padavinama?
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#55 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by nera18 »

cujem da su stigli modeli 2010 u ciklocentar
neko bio, gledao, probao?
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#56 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by Sajo---: »

Da ne bih otvarao novu temu, rekoh da postavim ovdje pitanje.
Interesuje me da li je moguce kupiti dobro biciklo za 700-800 KM, a da ima sljedece:
Dobre kocne diskove na oba tocka (da se brzo ne pregrijavaju)
Prednje i zadnje amortizere (potrebno mi je prvenstveno zbog udobnosti, i ponekad izleta izvan asfalta)
Dobru povrsinu za sjedenje, (da mi guza ne "otrni" nakon desetak minuta)
Mislim da je neki minimum 21 brzina.

Vecinu vremena cu provoditi vozeci u gradu i po asfaltu, ali cu se vjerovatno ponekad "otisnuti" i na neki zahtjevniji teren.

Svi prijedlozi dobro dosli. Takodjer, interesuje me koliko kostaju one rukavice za biciklo sa malim jastucicima.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#57 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by suncica24 »

Imam i ja pitanje, samo prije da upozorim da sam totalni laik sto se tice kupovine bicikla.

Ja bih htjela kupiti gradski bicikl, tj. ne neku sportsku verziju, vec onu verziju sa tanjim gumama i korpicom za furanje po gradu, i to u zenskoj izvedbi.
cijena max 500-600KM :D
Je li neko vidio nesto slicno i moze li mi preporuciti gdje da trazim? Hvalaaaaa :)
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#58 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by Sajo---: »

suncica24 wrote:Imam i ja pitanje, samo prije da upozorim da sam totalni laik sto se tice kupovine bicikla.

Ja bih htjela kupiti gradski bicikl, tj. ne neku sportsku verziju, vec onu verziju sa tanjim gumama i korpicom za furanje po gradu, i to u zenskoj izvedbi.
cijena max 500-600KM :D
Je li neko vidio nesto slicno i moze li mi preporuciti gdje da trazim? Hvalaaaaa :)
Sto se tice ciklo centra, ovo je za tebe k'o izmisljeno! :D (samo nemoj "ono" rozo, bices ko Paris Hilton, jedino sto je kod nje rozi Bentley :D)

http://www.ciklocentar.com/?jezik=bos&k ... ja=Schwinn
sitna.buranija
Posts: 504
Joined: 09/01/2009 00:00

#59 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by sitna.buranija »

nera18 wrote:cujem da su stigli modeli 2010 u ciklocentar
neko bio, gledao, probao?
Jaran kupio Avalanche 3.0 2010 disc prije sedmicu dana, a ja evo upravo sada kuci dosao sa GT Aggressorom 2010 :-D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#60 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by alibaba_i_30_godina »

suncica24 wrote:Imam i ja pitanje, samo prije da upozorim da sam totalni laik sto se tice kupovine bicikla.

Ja bih htjela kupiti gradski bicikl, tj. ne neku sportsku verziju, vec onu verziju sa tanjim gumama i korpicom za furanje po gradu, i to u zenskoj izvedbi.
cijena max 500-600KM :D
Je li neko vidio nesto slicno i moze li mi preporuciti gdje da trazim? Hvalaaaaa :)
Kupi onaj rozi sa onog linka sto ti je dao Sajo, napravi kikice i eto te, prava curica. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#61 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by Sajo---: »

sitna.buranija wrote:
nera18 wrote:cujem da su stigli modeli 2010 u ciklocentar
neko bio, gledao, probao?
Jaran kupio Avalanche 3.0 2010 disc prije sedmicu dana, a ja evo upravo sada kuci dosao sa GT Aggressorom 2010 :-D
Kakvi su ti bicikli, de mi malo tehnickih specifikacija! Ima li amortizera, kocnih diskova, da li su hidraulicne kocnice, ili na sajlu i sl.!?
sitna.buranija
Posts: 504
Joined: 09/01/2009 00:00

#62 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by sitna.buranija »

Sajo---: wrote:Kakvi su ti bicikli, de mi malo tehnickih specifikacija! Ima li amortizera, kocnih diskova, da li su hidraulicne kocnice, ili na sajlu i sl.!?
Ma dobri su bajkovi (meni licno ne treba nista vise), evo ti pa uporedjuj:
http://www.gtbicycles.com/usa/eng/Compa ... ational-XC
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#63 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by madnessa »

sitna.buranija wrote:
nera18 wrote:cujem da su stigli modeli 2010 u ciklocentar
neko bio, gledao, probao?
Jaran kupio Avalanche 3.0 2010 disc prije sedmicu dana, a ja evo upravo sada kuci dosao sa GT Aggressorom 2010 :-D
a ja kupila Specialized Myka Sport! :mrgreen:
Sajo---: wrote:Da ne bih otvarao novu temu, rekoh da postavim ovdje pitanje.
Interesuje me da li je moguce kupiti dobro biciklo za 700-800 KM, a da ima sljedece:
Dobre kocne diskove na oba tocka (da se brzo ne pregrijavaju)
Prednje i zadnje amortizere (potrebno mi je prvenstveno zbog udobnosti, i ponekad izleta izvan asfalta)
Dobru povrsinu za sjedenje, (da mi guza ne "otrni" nakon desetak minuta)
Mislim da je neki minimum 21 brzina.

Vecinu vremena cu provoditi vozeci u gradu i po asfaltu, ali cu se vjerovatno ponekad "otisnuti" i na neki zahtjevniji teren.

Svi prijedlozi dobro dosli. Takodjer, interesuje me koliko kostaju one rukavice za biciklo sa malim jastucicima.
sta mislis o v-brakes? imas pakni koje su jako dobre, a mnogo su jeftinije. sam bicikl sa v-brakes i za te pare bude znatno jeftiniji od disk izvedbi. za namjenu koju si opisao mozes kupiti i vise nego dobar bajk.

dobra povrsina za sjedenje se moze postici ukoliko nosis specijalne biciklisticke hlacice sa paddingom (jastucicem za udobnost). mozes se zaroviti u second hand shopove i pronaci jako jeftine cak i nove robe. takodjer postoje i prekrivaci za sic oblozeni specijalnom spuzvom koje mozes kupiti u skoro svakom bajk shopu. znam da ih capriolo (na cengic vili) i ciklocentar (ilidza i holiday inn) imaju.

reni-90 wrote:...medjuostalom da li su potrebne rukavice vidio sam da mnogi nose, je li se nazulje ruke puno ili kako sta XD...
rukavice znaju pravo pomoci kod duzih voznji. kako sprecavaju zuljanje, tako i sprecavaju klizanje ruku prilikom znojenja. nikad vise na bicikl bez rukavica! mozes ih isto kupiti u prodavnicama bicikl opreme. znam i da haso u svom novom servisu ima neke koje prodaje. pazi da je jastucic dobar. ne bi trebao biti ravan, mora biti malo izbocen.

p.s. ljudi, pazite da vam velicina bicikla odgovara. prije nego date pare pronadjite na internetu velicine bicikla od zeljenog proizvodjaca i provjerite koju velicinu oni preporucuju za vasu visinu. napravite par krugova na biciklu prije nego ga kupite. tjelesna kilaza nije bitna za velicinu bajka nego vasa visina. kilaza je bitna pri odabiru rama na biciklu.

p.s.2. GT bicikli su jedni od najboljih koje mozete kupiti u sarajevu. oko njih nema dvojbe... ;-)
User avatar
holowey
Posts: 8492
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#64 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by holowey »

aggressor vs outpost? parama su tu negdje, na oko su identicni... poredjenjem ugradjenih dijelova se vidi neka razlika (mjenjaci, felge) ali meni kao laiku nije najjasnije sta bi mi bila bolja opcija od ova dva...svaki savjet dobrodosao...
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#65 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by Sajo---: »

madnessa wrote:
sitna.buranija wrote:
nera18 wrote:cujem da su stigli modeli 2010 u ciklocentar
neko bio, gledao, probao?
Jaran kupio Avalanche 3.0 2010 disc prije sedmicu dana, a ja evo upravo sada kuci dosao sa GT Aggressorom 2010 :-D
a ja kupila Specialized Myka Sport! :mrgreen:
Sajo---: wrote:Da ne bih otvarao novu temu, rekoh da postavim ovdje pitanje.
Interesuje me da li je moguce kupiti dobro biciklo za 700-800 KM, a da ima sljedece:
Dobre kocne diskove na oba tocka (da se brzo ne pregrijavaju)
Prednje i zadnje amortizere (potrebno mi je prvenstveno zbog udobnosti, i ponekad izleta izvan asfalta)
Dobru povrsinu za sjedenje, (da mi guza ne "otrni" nakon desetak minuta)
Mislim da je neki minimum 21 brzina.

Vecinu vremena cu provoditi vozeci u gradu i po asfaltu, ali cu se vjerovatno ponekad "otisnuti" i na neki zahtjevniji teren.

Svi prijedlozi dobro dosli. Takodjer, interesuje me koliko kostaju one rukavice za biciklo sa malim jastucicima.
sta mislis o v-brakes? imas pakni koje su jako dobre, a mnogo su jeftinije. sam bicikl sa v-brakes i za te pare bude znatno jeftiniji od disk izvedbi. za namjenu koju si opisao mozes kupiti i vise nego dobar bajk.

dobra povrsina za sjedenje se moze postici ukoliko nosis specijalne biciklisticke hlacice sa paddingom (jastucicem za udobnost). mozes se zaroviti u second hand shopove i pronaci jako jeftine cak i nove robe. takodjer postoje i prekrivaci za sic oblozeni specijalnom spuzvom koje mozes kupiti u skoro svakom bajk shopu. znam da ih capriolo (na cengic vili) i ciklocentar (ilidza i holiday inn) imaju.

reni-90 wrote:...medjuostalom da li su potrebne rukavice vidio sam da mnogi nose, je li se nazulje ruke puno ili kako sta XD...
rukavice znaju pravo pomoci kod duzih voznji. kako sprecavaju zuljanje, tako i sprecavaju klizanje ruku prilikom znojenja. nikad vise na bicikl bez rukavica! mozes ih isto kupiti u prodavnicama bicikl opreme. znam i da haso u svom novom servisu ima neke koje prodaje. pazi da je jastucic dobar. ne bi trebao biti ravan, mora biti malo izbocen.

p.s. ljudi, pazite da vam velicina bicikla odgovara. prije nego date pare pronadjite na internetu velicine bicikla od zeljenog proizvodjaca i provjerite koju velicinu oni preporucuju za vasu visinu. napravite par krugova na biciklu prije nego ga kupite. tjelesna kilaza nije bitna za velicinu bajka nego vasa visina. kilaza je bitna pri odabiru rama na biciklu.

p.s.2. GT bicikli su jedni od najboljih koje mozete kupiti u sarajevu. oko njih nema dvojbe... ;-)
Hvala na opsirnom odgovoru!
Inace, skeptik sam prema "V-kocnicama" jer sam imao neugodnih iskustava. Istina, vozio sam starije bicikle, sa upitnim kvalitetom i "pakni", ali i cijelog sklopa, tako da ne znam koliko su kocnice te vrste zadnjih godina napredovale. Nekoliko puta sam vozio bicikla sa diskovima i odusevila su me brzinom reakcije nakon sto se pritisne kocnica, a i samom efikasnoscu. Pored toga, vozio sam i biciklo samo sa prednjim amortizerom, na kojem je udobnost nekoliko puta veca u odnosu na biciklo bez amortizera. Nisam probao biciklo i sa zadnjim amortizerom, a mislim da bi i nekako "presao" preko toga, te kupio samo sa prednjim amortizerom. Nakon posla, svakako idem u Vilsonovo kod onog momka da vidim sta ima, sta nudi i sta preporucuje!
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#66 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by madnessa »

Sajo---: wrote: Hvala na opsirnom odgovoru!
Inace, skeptik sam prema "V-kocnicama" jer sam imao neugodnih iskustava. Istina, vozio sam starije bicikle, sa upitnim kvalitetom i "pakni", ali i cijelog sklopa, tako da ne znam koliko su kocnice te vrste zadnjih godina napredovale. Nekoliko puta sam vozio bicikla sa diskovima i odusevila su me brzinom reakcije nakon sto se pritisne kocnica, a i samom efikasnoscu. Pored toga, vozio sam i biciklo samo sa prednjim amortizerom, na kojem je udobnost nekoliko puta veca u odnosu na biciklo bez amortizera. Nisam probao biciklo i sa zadnjim amortizerom, a mislim da bi i nekako "presao" preko toga, te kupio samo sa prednjim amortizerom. Nakon posla, svakako idem u Vilsonovo kod onog momka da vidim sta ima, sta nudi i sta preporucuje!
Nema na cemu. Do skoro sam i ja sve oko sebe maltretirala slicnim pitanjima. :mrgreen:
Vecina raje koju ja poznajem ima v-brakes. Ukoliko ulozis nesto novca za bolje pakne (do 40ak KM) nemas se cega plasiti. Moras shvatiti da te nikakva kocnica nece spasiti od pada na neravnom i skliskom terenu ukoliko neoprezno vozis. I diskovi i v-brakes imaju svoje mane. Uostalom, radi cijene mozes uzeti bajk sa v-brakes kocnicama ove godine, a dogodine ukoliko budes imao potrebu za diskovima promijeniti nabe i staviti diskove. S istom idejom sam i ja uzela Specialized Myka-u u Sport izvedbi, a ne Comp (disk opcija). Svakako gledaj da uzmes bajk sa amortizerima. Ljudi, kako su mi pricali, su znali niz Igman dobiti blagi potres mozga na bajkovima bez amortizera. Pazi da ti je ram aluminijski. Pored toga sto je lagan isto i drzi cijenu ukoliko se odlucis na prodaju. Ako je ram dobar sve ostalo se da zamijeniti.

Za cijenu koju si naveo preporucujem:
Specialized Hardrock Sport: http://www.specialized.com/us/en/bc/SBC ... temId=9253
Specialized Hardrock Disc: http://www.specialized.com/us/en/bc/SBC ... temId=9253
GT Avalanche 3.0: http://www.gtbicycles.com/usa/eng/Bikes ... lanche-3.0
GT Avalanche 3.0 Disc: http://www.gtbicycles.com/usa/eng/Bikes ... e-3.0-Disc
Trek 4300: http://www.trekbikes.com/us/en/bikes/mo ... ries/4300/
Trek 4300 Disc: http://www.trekbikes.com/us/en/bikes/mo ... /4300disc/


P.S. Prodavnica (Capriolo) na Vilsonovom se preselila u Vranicine nebodere (blizu SSH, Route66). Nisam sigurna da li stara jos uvijek radi. Imas u HolidayInnu otvorenu radnju CikloCentra. Mozda se isplati otici i do zgrade Loris i vidjeti sta oni imaju. Polovan i dobro ocuvan bajk nije lose razmotriti.

Otidji na http://www.mtb.ba. Imaju mnogo fininih clanaka i dobar forum za bajkere.

Sretno! :thumbup:
hmm
Posts: 1
Joined: 19/06/2010 23:44

#67 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by hmm »

jedan veliki minus za ciklocentar na Ilidzi, neki dan mi je odpala pedala te sam svravratio do njih da kupim pe...
naj jeftinija i jedina sto imaju je 80KM ista ta pedala u lorisu kosta 25KM a naj jeftinija je 4KM isto u lorisu.
MINUS KO JANUAR ZA CIKLOCENTAR
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#68 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by chengaba »

Sajo---: wrote:Da ne bih otvarao novu temu, rekoh da postavim ovdje pitanje.
Interesuje me da li je moguce kupiti dobro biciklo za 700-800 KM, a da ima sljedece:
Dobre kocne diskove na oba tocka (da se brzo ne pregrijavaju)
Prednje i zadnje amortizere (potrebno mi je prvenstveno zbog udobnosti, i ponekad izleta izvan asfalta)
Dobru povrsinu za sjedenje, (da mi guza ne "otrni" nakon desetak minuta)
Mislim da je neki minimum 21 brzina.
Za 700-800KM ja bih definitivno kupio sebi V-Brake varijantu. Zašto? Zato jer u toj cjenovnoj kategoriji možeš dobiti samo bicikl sa mehaničkim disk kočnicama, što meni baš i nije kakva opcija jer su zahtjevne i skupe za održavanje, modulacija im nije bogzna čemu itd. Od mehanike jedino što valja da sam vidio su Avidove BB5 i BB7. Za te pare hidrauliku dobru ne možeš naći. Ja bih dakle uzeo V-Brake i trobojne pakne (Kool Stop, Avid, koje god), što se pokazalo beton solucijom.

Prednja i zadnja suspenzija ti je isto "koliko para-toliko muzike". U ovo neću da ulazim, jer vidim da su neki prezadovoljni sa shockom koji košta dvadesetak maraka, a koji je meni nidže veze. To uradi kako misliš.

Dobra površina za sjedenje. Za duže vožnje je bolje imati tvrd sic, iako će ti u početku guzica itekako negodovati.
Rekoše ti već za bicke sa uloškom, što toplo preporučujem!
madnessa wrote: P.S. Prodavnica (Capriolo) na Vilsonovom se preselila u Vranicine nebodere (blizu SSH, Route66). Nisam sigurna da li stara jos uvijek radi.
Radi, radi! ;-)
User avatar
Hunkar
Posts: 655
Joined: 04/05/2008 18:05
Location: peskun

#69 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by Hunkar »

zna li iko kakva su ona unisova bicikla? i jel biciklo oko 400 km dovoljno za voznju po gradu? :D

unaprijed hvala :D
User avatar
kurty
Posts: 45070
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#70 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by kurty »

hmm wrote:jedan veliki minus za ciklocentar na Ilidzi, neki dan mi je odpala pedala te sam svravratio do njih da kupim pe...
naj jeftinija i jedina sto imaju je 80KM ista ta pedala u lorisu kosta 25KM a naj jeftinija je 4KM isto u lorisu.
MINUS KO JANUAR ZA CIKLOCENTAR

jesil siguran da je ista????


Hunkar wrote:zna li iko kakva su ona unisova bicikla? i jel biciklo oko 400 km dovoljno za voznju po gradu? :D

unaprijed hvala :D

ne znam kakva su UNISOVA bicikla, a za 400KM, mozes kupiti jako dobro biciklo za grada
madnessa wrote:
Sajo---: wrote: Hvala na opsirnom odgovoru!
Inace, skeptik sam prema "V-kocnicama" jer sam imao neugodnih iskustava. Istina, vozio sam starije bicikle, sa upitnim kvalitetom i "pakni", ali i cijelog sklopa, tako da ne znam koliko su kocnice te vrste zadnjih godina napredovale. Nekoliko puta sam vozio bicikla sa diskovima i odusevila su me brzinom reakcije nakon sto se pritisne kocnica, a i samom efikasnoscu. Pored toga, vozio sam i biciklo samo sa prednjim amortizerom, na kojem je udobnost nekoliko puta veca u odnosu na biciklo bez amortizera. Nisam probao biciklo i sa zadnjim amortizerom, a mislim da bi i nekako "presao" preko toga, te kupio samo sa prednjim amortizerom. Nakon posla, svakako idem u Vilsonovo kod onog momka da vidim sta ima, sta nudi i sta preporucuje!
Nema na cemu. Do skoro sam i ja sve oko sebe maltretirala slicnim pitanjima. :mrgreen:
Vecina raje koju ja poznajem ima v-brakes. Ukoliko ulozis nesto novca za bolje pakne (do 40ak KM) nemas se cega plasiti. Moras shvatiti da te nikakva kocnica nece spasiti od pada na neravnom i skliskom terenu ukoliko neoprezno vozis. I diskovi i v-brakes imaju svoje mane. Uostalom, radi cijene mozes uzeti bajk sa v-brakes kocnicama ove godine, a dogodine ukoliko budes imao potrebu za diskovima promijeniti nabe i staviti diskove. S istom idejom sam i ja uzela Specialized Myka-u u Sport izvedbi, a ne Comp (disk opcija). Svakako gledaj da uzmes bajk sa amortizerima. Ljudi, kako su mi pricali, su znali niz Igman dobiti blagi potres mozga na bajkovima bez amortizera. Pazi da ti je ram aluminijski. Pored toga sto je lagan isto i drzi cijenu ukoliko se odlucis na prodaju. Ako je ram dobar sve ostalo se da zamijeniti.

Za cijenu koju si naveo preporucujem:
Specialized Hardrock Sport: http://www.specialized.com/us/en/bc/SBC ... temId=9253
Specialized Hardrock Disc: http://www.specialized.com/us/en/bc/SBC ... temId=9253
GT Avalanche 3.0: http://www.gtbicycles.com/usa/eng/Bikes ... lanche-3.0
GT Avalanche 3.0 Disc: http://www.gtbicycles.com/usa/eng/Bikes ... e-3.0-Disc
Trek 4300: http://www.trekbikes.com/us/en/bikes/mo ... ries/4300/
Trek 4300 Disc: http://www.trekbikes.com/us/en/bikes/mo ... /4300disc/


P.S. Prodavnica (Capriolo) na Vilsonovom se preselila u Vranicine nebodere (blizu SSH, Route66). Nisam sigurna da li stara jos uvijek radi. Imas u HolidayInnu otvorenu radnju CikloCentra. Mozda se isplati otici i do zgrade Loris i vidjeti sta oni imaju. Polovan i dobro ocuvan bajk nije lose razmotriti.

Otidji na http://www.mtb.ba. Imaju mnogo fininih clanaka i dobar forum za bajkere.

Sretno! :thumbup:

700-800KM, savjet GT 2.0
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#71 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by Lady Saray »

hoce ko kupiti GT avalanche 3.0 2008 M velicina?
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#72 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by vozač »

zna li neko kakvi su oni bicikli što su trenutno u mercatoru na akciji, sniženo 30 %, ima ih u rasponu od 250, dječiji do nekih 450 KM, za odrasle, kad se iskoristi popust,
ima i skupljih ali me to iskreno i ne zanima pretjerano zbog cijene.
uzeo bih djetetu ovaj za odrasle, izađe blizu 450, inače je između 600 i 650, bez popusta
ne znam više detalja, ali eto ako ima neko ko se u to razumije ili je upućen pa zna kakvi su bicikli u pitanju, da malo pojasni
hvala
kanga
Posts: 172
Joined: 06/01/2010 17:54

#73 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by kanga »

Zna li neko gdje da kupim biciklo za sedmogodisnjeg djecaka po pristojnoj cijeni?
User avatar
topcam
Posts: 5120
Joined: 08/07/2007 12:49

#74 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by topcam »

Ja bih na ovu temu samo jos dodao, da nije preporucljivo kupovati polovno Alu-Biciklo,
Nikad ne znate ko je gdje i kako vozio to biciklo, a lom rama se ne najavljuje.
User avatar
nuraH
Posts: 352
Joined: 25/04/2007 02:25

#75 Re: Biciklo-gdje kupiti??

Post by nuraH »

gdje se mogu kupiti UNIS-ova bicikla???
Post Reply